• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@semy.cz no jasně proto jsem se ptala jsetli je nekuřácká :slight_smile: no tak jestli by jsme si tam něco daly a kdyby bylo pěkně tak by jsme mohly jit někam na tu prochajdu uvidime co ostatni na to a nebo jestli by ta pizerka nebyla lepší!
15. čer 2010 v 15:06  • Odpověz
Tam s da sedět i venku i vevnitř nekuřácke to je take a na prochajdu je to kousek
15. čer 2010 v 15:07  • Odpověz
zas říkala Darča že jí v tý pizerce nechutná.....tak bych to asi nechala na ten půlměsíc a kdyžtak se pak přesuneme...
15. čer 2010 v 15:07  • Odpověz
když to je naprd že je tu tak malý výbě v těch nekuřáckých..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2010 v 15:08  • Odpověz
@semy.cz aha tak to jsem nějak nepochytla :slight_smile: tak pardon tak pulměsic! :slight_smile:
@semy.cz a nebo jestě nekuřácka je v magnetu ne??
no to sice je..ale je to vegetariánská.......
15. čer 2010 v 15:09  • Odpověz
@semy.cz jee to je hrozný ten Jablonec :frowning2: tak nic no :slight_smile: tak pulměsíc to jistí asi vždy že??Holt se pak nějak kdyžtak naskládáme do aut a přejedem
15. čer 2010 v 15:13  • Odpověz
autor
Holky,koukám, že máte ve čtvrtek srazík. No já mám už zas domluvenou procházku s kočárkem a kamarádkou, ale pokud by jste byly nakonec v pizerii třeba, tak bych třeba i mohla jet kolem,neboť máme v plánu jít kolem přehrady. No tak já ještě číhnu, jak jste to nakonec domluvily.
15. čer 2010 v 15:16  • Odpověz
jojo taky to tak vidím....:slight_smile: je to tu hrozný no s těma restauracema...by mohli otevřít něco poblíž přehrady....
15. čer 2010 v 15:17  • Odpověz
@slunickosedmitecn jee sluni to je škoda a nechceš jit radš s nama??kamardku znaš :slight_smile: no asi to dopadne když bude pěkně že pujdem i okolo přehrady na prochajdu ale budem v pulměsici na baštu
semy:no jo je to děs a u te přehrady by něco bylo bajo :slight_smile:
15. čer 2010 v 15:20  • Odpověz
autor
No já vím, že jí znám, ale její miminko jsem ještě nevozila. Tahle má 3měsíčního chlapečka. Pořád nám to nevycházelo a nerada bych to zas rušila. Kolem mě maj snad skoro všechny kámošky teď miminka a já jsem jedna z posledních co ne :frowning2: . Mrzí mě to, ale tak třeba vás potkáme, vás by se takovou tlupu nedalo přehlídnout :grinning:
15. čer 2010 v 15:24  • Odpověz
@slunickosedmitecn no dobrá no ale příště ti to už neprominem a povině se s nama sejdeš ju?? :wink: a neboj male maš už určo v brušku :slight_smile:
15. čer 2010 v 15:28  • Odpověz
autor
budu moc ráda, když se příště už budu moct připojit. A s malým v bříšku :slight_smile:
15. čer 2010 v 15:30  • Odpověz
@slunickosedmitecn nebo malou :slight_smile: nebo oboje :slight_smile: určo se take budem těšit :slight_smile: takže přístě žadne vymluvy a to už semy bude mít Davídka asi na světě než bude další sraz tak to bude zase o něco veselejší :slight_smile:
15. čer 2010 v 15:31  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
tak dneska jdu zas na monitor...
jsem zas měla hroznou noc...jsem měla celou noc pocit že už mám bolesti a ořd jsem se budila...a myslím si že je to tím že mě přijde že už mě davídek klesl trochu dolů a víc tam tlačí na močák a tak.....takže fakt veselá noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2010 v 09:00  • Odpověz
Ahoj! Semy no jo, už finišuješ! Ty konce jsou těžké. Ale je to fajn, aspoň se člověk už těší na porod :grinning:
Já jsem chodila ke konci třeba 7 krát za noc na záchod!
16. čer 2010 v 09:07  • Odpověz
ahpj scai..
já sice v noci potřebuju, ale většiou jdu tak 1-2x ale ráno se pak můžu počůrat :grinning:
16. čer 2010 v 09:10  • Odpověz
ahojky..tak na monitoru v pořádku, zatím se nic neděje...:slight_smile: bříško mě ale asi opravdu trošku kleslo....mě to říkala i máma dnes :grinning:
16. čer 2010 ve 14:47  • Odpověz
@semy.cz ahojik tak to je fajn že je vše v pořádku no tak to malej bude brzy na světě :slight_smile:
Teda holky se tu neukazaly tak jak s tim srazem??snad se tu objeví
16. čer 2010 v 15:00  • Odpověz
ahoj medi....taky jsem si zrona říkali že se tu holky neukázali.....ale myslím si že počítaj s tím půlměsícem ve dvě....

no asi už to bude brzo....a už se těším....až to budu mít za sebou.nějak jak jsem tam dnes čekala na té chodbě než pro mě přišla sestřička tak to tak nějak na mě padlo... :grinning:
16. čer 2010 v 15:02  • Odpověz
@semy.cz No to věřim neboj určo to vše bude v poho :slight_smile:
No snad s tim počitaji tak uvidime no :slight_smile:
Mi dnes byli take v Jbc u jedne kamarádky tak ted malej chrní venku cele dopoledne nespal tak ted dospává
Jinak ja zitra když bude ten srazik tak pujdem jen do pulměsice ale na prochajdu už nezvládáme mam pak sraz s manžílkem ve městě a jedem nakupovat do Lbc tak jen chvilu s vami posedime
16. čer 2010 v 15:18  • Odpověz
tak ju, to neva, hlavně že se sejdeme :slight_smile:
16. čer 2010 v 15:26  • Odpověz
@semy.cz rada bych šlai na prochajdu sle fakt nezvladame zitra je jediný den v patek tu mam švagrovou n celý vikend a to by jsme v patek nestihli a ke všemu manželoj přivezou materiál a o vikendu musime něco baštit :slight_smile: už ted je to doma jak u vyžrancu :slight_smile:
16. čer 2010 v 15:30  • Odpověz
Ahoj, nám nešel celej den proud, tak jsem tu nebyla. Ale užila jsem si moc fajn odpoledne v Liberci se Scai a Barunkou :slight_smile: Zítra s tím počítám ve 2. Takže půlměsíc? Klidně i ten Svatopluk, já se najím i tam, jen mi to jídlo nepřišlo nic moc, ale jestli vám tam chutná, jsem s tím v pohodě. A mam času hromadu, tak klidně i procházku zvládnu. Teda já se půjdu projít se Šímou každopádně, tak třeba se někdo přidá
16. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz
ahojik tak jak chcete ale počasko vypada i na sednutí na ven ale necham na vas
17. čer 2010 v 08:52  • Odpověz
ahojky....počasí vypadá moc dobře, tak bych to taky spíš přesunula tam, kde budeme moct posedět venku .-)
a na procházku se ráda přidám .-)
17. čer 2010 v 08:58  • Odpověz
Tak tedy pizerka??
17. čer 2010 v 09:06  • Odpověz
no tak asi jo..je to aspoň kousek od té přehrady pak na prochajdu...
medi ty se teda pak budeš muset asi dopravit do města viď..jsi psala že jdeme s manželem někam......
17. čer 2010 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.