• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Takže svatopluk, jo? Taky jsem pro sezení venku.
17. čer 2010 v 09:25  • Odpověz
Ahoj.. zapomněla jsem pozdravit :sweat_smile:
17. čer 2010 v 09:26  • Odpověz
ahoj ardi :slight_smile:
no tak potom teda buď Svatopluk nebo na baště (tam co jsme seděli minule spolu).....
tak to nechám na vás....
do svatopluka bych přišla asi o 15 minut později protože tam jede bus až takhle těsně....a pěšky se mě zas nechce takovou dálku..se pak půjdu radši projít s váma :slight_smile:
17. čer 2010 v 09:28  • Odpověz
Tak svatopluk, ať je změna.. Můžu tě naložit, jestli chceš. Psala jsem Ali sms, tak snad dorazí..
Jo a v Rossmannu mají akci na Pampersky, třeba ty premium care co kupuju jen za 249 Kč, normálně stojí 389, tak kdyby někdo potřeboval..
17. čer 2010 v 09:39  • Odpověz
ardi tak možná kdyby ti to nevadilo mě vyzvednout tak by to bylo fajn...asi nejlepší tam jak jsme se minule sešli na parkovišti u Alberta, tak než odbočíš z hlavní tak je přechod se světlama a za ním je hned autobusová zastávka....tak tam že by jsi mě barala?.....dejme tomu 13,45 .....?
Dík za info ohledně plínek..:slight_smile: já jsem zatím koupila ty z DM a uvidíme jak půjdou a pak koupíme dál podle toho....ale ráda bych začala co nejdřév látkovat...tak uvidíme jakou budeme mít spotřebu .-)
17. čer 2010 v 09:47  • Odpověz
Tak ten Svatopluk to je tedy u bazenu že??Ardi tak to je pěkna ceny za plíny :slight_smile:
17. čer 2010 v 09:48  • Odpověz
tak doufám že Ali dorazí :slight_smile:
a mohla byse tam otočit i marťa, psala že bude tam někde okolo....ale já na ní nemám ani telefon teda..abych jí napsala že budeme nakonec tam...
17. čer 2010 v 09:48  • Odpověz
ahoj holky, no dorazit bych chtěla ale od rána je mi děsně :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak doufám že to přejde
17. čer 2010 v 09:56  • Odpověz
ahoj Ali..jéje tak snad se ti udělá lépe.... :sweat_smile:
17. čer 2010 v 10:00  • Odpověz
no to doufám, včera mi bylo jakžtak dobře a dneska od rána děs :frowning2:
17. čer 2010 v 10:03  • Odpověz
Semy, já ti zavolám, ale tak nějak kolem 13.45 teda. Ali, tak uvidíš, ráda bych tě viděla, kdyby si teda chtěla někde naložit, dej vědět na tel., už tu nebudu
17. čer 2010 v 11:26  • Odpověz
Teda Ali chudáku to si to užíváš že ??Ale snad to bude dobré také bych tě ráda viděla :slight_smile: Tak snad dorazíš
Tak kolem 14 te hod u pizerky ju??Těšim se na Vás :slight_smile:
17. čer 2010 v 11:31  • Odpověz
Ahoj! Jojo včerejšek s Dari a Šímou byl fajn! Dneska jsem zase trajdala sama a teda dost mě bolí nohy a to mám haldu prádla a nevím ejslti vydržím stát...asi ne :grinning:

@semy.cz To že to na monitoru nevypadá nemusí nic znamenat! Já byla na monitoru o půl jedné a nic, ani kopeček...od tří pak slabé bolesti co hodinu, od osmi co 6 minut a před desátou byla Baruška na světě! Takže ten monitor fakt nic neřekne!
17. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz
Semy moc si toho nalátkování zatím nekupuj, Přidávej spíš pomalu, ať nedopadneš jak já nebo Dari! Malá v tom není spokojená a Darča říkala o Šimonkovi to samé a obě látkovky prodáváme!
17. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj, tak teda po dlouhé době máme náročný večer. Od procházky u přehrady Šíma řval, nakonec jsme kešky s Honzou vzdali, usnul na chvíli v autě cestou domů, pak zas řev, nedařilo se ho ani nakojit. Pořád to vypadalo na bříško, tak jsem nakonec zkusila rourku a vysral se a hned to bylo lepší, aspoň jsem ho nakojila. Ale pořád nespí, kroutí se, tak jí budu muset asi použít ještě jednou. Chudák malej. Do toho mi zdrhnul pes, tak jsem s řvoucím dítětem na ruce hodila psa, užásný.. A Honza je v hospodě :unamused:
17. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz
@ardila teda ardi ty maš večer mě teda malej usnul take až ted :frowning2: jak jsme se rozloučily tak se vzbudel a nespal do pul šeste pak usnul cestou z Lbc a samo se mu ted nechtělo spát :frowning2: ale snad už zabral :slight_smile:
17. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz
@medvide1 Šimon nakonec usnul taky v půl 10 a spokojeně chrní. Tak snad zítra bude lepší, když jedem na tu svatbu
17. čer 2010 ve 22:48  • Odpověz
Dobré dopoledne...
Scai já už mám docela nkoupeno.....ale doufám že to půjde, že nebude Davídek protestovat...
Se to počasí nějak pokazilo...tak dofuám že se to do zítra zss trošku vybere, jelikož chceme grilovat u našich...
Ardi tak jste to nakonev vzdali...ale hlavně že večer usnul :slight_smile:
Medi takže jste taky měli veselé odpoledne s malým :slight_smile:
18. čer 2010 v 10:10  • Odpověz
@semy.cz no tak on byl v poho v krámě si hrál mi v klidu nakoupili akurád doma večer nemohl usnout jinak nic víc .-)
@ardila je vy jdete na svatbu??Tak si to hezky užijte
18. čer 2010 v 11:24  • Odpověz
SEmy tak snad vám budou látkovky vyhovovat. Mě fakt nešlo o to praní, to mě každý odrazoval a to mi nevadilo. Ale Baruška v nich plakala. Jen trvalo než mi došlo, že je to tím! No a taky pak byl problém s bodýčkama. Velikost co jí seděla hezky, tak většinou přes tu obr plínu nešla zapnout. A větší zas měla velkou u krku.
18. čer 2010 v 11:49  • Odpověz
medi tak to jo :slight_smile:
scai uvidíme..ale doufám že to půjde..však látkuje takových mamin :slight_smile:
18. čer 2010 v 11:57  • Odpověz
@semy.cz No jo, to je fakt. Když ono každé mimi je jiné a mě příjde, že Barušce se většinou nelíbí to co jiným jo :grinning:
18. čer 2010 v 18:19  • Odpověz
Ahoj, tak svatba byla super, původně jsem chtěla jít jen na obřad, ale nakonec jsme tam byli do půlnoci. Šíma chrněl v kočáře v sále, kde hrála kapela s bicíma, nechápu :grinning: Pak spal celou cestu z Prahy a doma po koju zas hned usnul. Když ho netrápí bříško je fakt zlatej :slight_smile:
19. čer 2010 v 08:28  • Odpověz
Ahoj, tak svatba byla super, původně jsem chtěla jít jen na obřad, ale nakonec jsme tam byli do půlnoci. Šíma chrněl v kočáře v sále, kde hrála kapela s bicíma, nechápu :grinning: Pak spal celou cestu z Prahy a doma po koju zas hned usnul. Když ho netrápí bříško je fakt zlatej :slight_smile:
19. čer 2010 v 08:28  • Odpověz
Ahoj, tchán má dneska narozeniny, tak jsme byli na jídle v Liberci v Domově, mňam :slight_smile:
Medi, Semy, jak jste mi tvrdily, že v porodce dávají tetanovku a mně se to nezdálo, tak jsem na to koukla a tetanovku nedávají, jen TBC a to je to na ramínku. Tak jen abyste věděli, proti čemu máte děti očkovaný, je to v očkováku.
19. čer 2010 v 16:32  • Odpověz
Jo a tetanovka je zahrnutá v hexavakcíně.
19. čer 2010 v 16:34  • Odpověz
ardi jsi tu? :slight_smile:
19. čer 2010 v 18:04  • Odpověz
Ardi ja sem se bavila o tom ramenku tak jsme si asi nerozuměly a tak jsem to asi spojila :frowning2: Tak to pardon
19. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz
ahojky..
Ardi díky za info ohledně očkování .-)
Tak to je super s tou svatbou, malý je teda fakt zlatíčko :slight_smile: sis to aspoň pěkně užila viď :slight_smile:
My jsme byli včera odpoledne u našich grilovat...tak jsem říkala že to byla asi poslední grilovačka bez davídka..příště už s ním .-)

Ali jak je?
20. čer 2010 v 10:07  • Odpověz
ahoj holky, tak hlásím že poslední dva dny až podezřele dobře :sweat_smile:
20. čer 2010 v 16:00  • Odpověz
jako že mi je jsem tam zapomněla dopsat :slight_smile:)
20. čer 2010 v 16:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.