• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Dobré ranko.
ali tak to je dobře že je ti dobře :slight_smile:)

Já jdu a chvíli ke své dr na kontrolu..a asi naposled jdu k ní....si myslím.....

včera i v sobotu jsme si zas udělali dlouhý pocházky.....ale včerauž jsem byla mtvolka teda....nohy mě boleli a kyčle taky pěkě cítím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2010 v 10:01  • Odpověz
ahojky...
tak jsme zpět z kontroly....
takže nález dobrý, hlavička se tam pěkně tlačí, prý je poznat že jsem hodně v pohybu :slight_smile:
řekla jsem si o utz takže odhad váhy 3600g!!!
No říkala že matu břichem..že na to vůbec bříško nevypadá že je tak velký :grinning: ...a že mě určitě přenášet nenechá když už teď je takhle velký...že teď přibívá asi 200g za týden. Takže pokud sama neporodím tak že nějak na začátku měsíce by se to řešlo no...a že si myslí že teda ješt příští týden přjdu....
21. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz
kde sjte všechny?....
medi si vlastně užívá dovolenou :slight_smile:
22. čer 2010 v 19:33  • Odpověz
ahoj semy, já tu jsem ale je tu nějak mrtvo, a jsem v práci navíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2010 v 19:38  • Odpověz
ahoj ali..a jak to jde v práci?

no já tu jsem taky skoro pořád a koukám že pořád nikdo nic..pořád je tu můj poslední příspěvek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2010 v 19:40  • Odpověz
nojo tak to já nemůžu čuchat že tu jsi, i když kde bys byla než doma co? :wink:

no jinak já toho mám plný kecky v práci, dneska zas dvanáctka :pensive:
22. čer 2010 v 19:41  • Odpověz
no se mě nechtělo psát sama se sebou :grinning:
teda to nic moc v práci teda..a jak to zvládáš?...doufám že tam jsou na tebe hodný a šetří tě .-)

já byla dneska ve městě a pak pro mažela do práce a domů jsme šli pěšky oklikou kolem přehrady..takže se snažím být stále trošku v pohybu když říkala i dr že je to dobře..ale už je to docela náročný..dneska mě i paní v krámě s dětskýma věcma říkala že mám břicho nízko :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
nojo tak už se ti to blíží viď? hlavně ti přeju co nejlepší porod a kdy máš teda termín?

no a já v práci nic moc no, je toho tady ted hodněa je nás tu málo, takže si začínám pohrávat s myšlenkou že to asi koncem prázdnin zabalím, páč se mi nechce tady dělat blbečka kterej bude chodit furt jak je potřeba
22. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz
termín mám 4.7. tak uvidíme...nejlíp kdyby se mu chtělo už te´d ven....když je tak velký už te´d....no přemluváme ho ale zatím nic :grinning:

teda tak to věřím že uvžuješ že to zabalíš....te´d jseš nejdůležitějkší ty a prcek v bříšku takže jestli to tam máš naprd tak ti doma bude líp...:slight_smile:
22. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem tu z kontroly
mimís už tam je a krásně se mu třepotalo srdíčko, podle ms je menší, ale podle ovulace odpovídá uplně přesně :wink:
23. čer 2010 v 09:41  • Odpověz
Ali moooc gratuluju :slight_smile:) to je úžasný :slight_smile:)) a co fotečku..máš?
23. čer 2010 v 09:47  • Odpověz
mám :slight_smile: na ní furt koukám :sweat_smile: :grinning:
23. čer 2010 v 09:49  • Odpověz
:grinning: to věřím..si taky pamatuju že jsem pořád koukala :slight_smile:)))¨tak doufám že se pochlubíš i nám :slight_smile:
23. čer 2010 v 09:52  • Odpověz
jojo ukážu, ale nejdřív to chci ukázat matějovi :wink:
23. čer 2010 v 09:54  • Odpověz
Jasně v pohodě :slight_smile:
tak já pomalu valím na ten monitor..
tak ahojky a hezký den .-)
23. čer 2010 v 10:05  • Odpověz
Ahoj žienky,
idem vás pozdraviť a ali moc gratulujem k mimískovi a prajem, aby ste si to spoločne užili a všetko dopadlo tak ako má :wink:

Semy už to máš za pár dní, tak prajem "rýchly a bezproblémový" pôrod. Verím, že sa už nevieš dočkať ale utešuj sa tým, že každý deň v tvojom brušku bábetku prospieva....ja som týždeň prenášala, ale zato mám doma kľudasa, flegmatika a pohoďáka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže je možno na niečo dobré to vydržať až do "konca".

Prajem všetkým krásne leto, snáď sa to počasie už umúdri a možno sa niekedy stretneme na prechádzke :sunglasses:
23. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz
ahojky tak jsem zpět....

monitor v pořádku, mimi se má dobře a u mě se zatím nic neděje...ale ptala jsem si jí i na tu váhu, tak říkala ať to moje doktorka v pondělí znovu přeměří a že pak zase ve středu co jdu do nemocnice na monitor by jsme se domluvili že by se to pak směřovalo k tomu termínu...takže v podtstaě řekla to samé....
ale já si myslím že stejně porodím normálně......
jsem pak jela k anšim a máma hned jak mě viděla říkala jak mě kleslo břicho..a to měla viděla předevčírem a že si myslí že do týdne je prcek venku :slight_smile:
23. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz
ahoj semy...no tak prima že se to tak pěkně chystá ne?
23. čer 2010 v 15:27  • Odpověz
ali jojo...doufám že to máma dobře odhadla :grinning:
23. čer 2010 v 15:35  • Odpověz
no snad jo :wink:
23. čer 2010 v 15:47  • Odpověz
Ahoj, nestíhám dočítat, jen vám chci říct, že jsem asi odhalila záhadu řvoucího kočárku :grinning: Šímovi začly růst zuby, dneska jsem mu je nahmatala.. Dost brzo, ale mně prý taky vylezly touhle dobou..
23. čer 2010 v 16:28  • Odpověz
ardi....teda ty seš colombo :wink: :sunglasses:
23. čer 2010 v 16:30  • Odpověz
No to teda jsem :grinning: Koho by to napadlo ve 2,5 měsících, já první zub čekala tak v půl roce
23. čer 2010 v 17:16  • Odpověz
ardi....no mě by to nenapadlo :wink: takže jsi šikovná mamina :wink: :grinning:
23. čer 2010 v 17:52  • Odpověz
@ardila pěkně brzo zuby! To je mazec! To Tě bude při kojení kousat,ne? Když vy jste ve všem napřed. To jsem zvědavá kdy bude chodit :grinning:
23. čer 2010 v 18:00  • Odpověz
@scai No to mě taky napadlo s tím kojením, to bude něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale co jsem četla, tak ono se to může na delší dobu zastavit a nakonec vylezou až později, tak uvidíme. No v tomhle by zrovna napřed bejt nemusel. Ještě nepřešlo břicho a už začínaj zuby, takže teď to máme stereo a občas to stojí za to :sweat_smile: Jak jsme byli v Lb s váma, tak to byl v kočáře skoro celej den docela v klidu, že jo.. A v neděli taky celý odpoledne, takže já fakt doufám, že to není nesnášenlivost kočáru a je to dočasný..
23. čer 2010 v 18:31  • Odpověz
ha, tak jdu zejtra na zumbu, po dohodě po všech směrech to zkusím a uvidím :wink:
23. čer 2010 v 18:32  • Odpověz
Dari, tak snad to je dočasný. To by bylo na prd, kdyby nechtěl být v kočáru! A v manduce je mu dobře? Já si jí ted koupila a zkoušela to jen doma a většinou mi v tom brečela! Tak se toho děsím. Já jí chci používat a nosit. třeba do lesa, na houby...
23. čer 2010 v 18:38  • Odpověz
ahojky .-)
ardi teda to je mazec že mu už rostou zoubky...je fakt nějakej rychlej :grinning: tak hlavně že jsi na to přišla :slight_smile:
23. čer 2010 v 18:49  • Odpověz
nojo tak čemu se divíme, vždyť je to malej betmenek :wink: :grinning: aby ti pak ardi nezačal i lítat :sunglasses:
23. čer 2010 v 18:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.