• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
My šli naposled kolem té druhé pořád dozadu po cestě, tam je to fajn, jsou tam stromy, tak Šíma koukal a byl klid. Zatim je dneska hodnej a kdyžtak mam už pořád sebou manducu :slight_smile:
25. čer 2010 v 10:46  • Odpověz
ardi no klidně :slight_smile:
25. čer 2010 v 10:48  • Odpověz
jojo právě jsem si říkala že je tam hodně stromů a stín, že to bude lepší :slight_smile:
25. čer 2010 v 10:48  • Odpověz
takže v 11,30 u alberta na parkovišti?
25. čer 2010 v 10:49  • Odpověz
@semy.cz Tak super, jdu se psama a pojedu. V 11:30 Albert
25. čer 2010 v 10:52  • Odpověz
Tam je někde i pošta, ne?
25. čer 2010 v 10:52  • Odpověz
jojo je tam hned na kraji.....:slight_smile:
25. čer 2010 v 10:53  • Odpověz
Tak paráda, všechno jednou ranou :slight_smile: Tak letim, pa
25. čer 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahoj,
Semy, tak jsme dojeli k Lidlu, pořád řev, tak jsem ho zkusila znova nakojit, sál jak divej, pak okamžitě usnul, doma se vzbudil a od tý doby se chechtá, hraje si, něco povídá.. No tak se v tom teda vyznej :sweat_smile:
25. čer 2010 v 16:27  • Odpověz
kuk holky :slight_smile: tak prochajda dobrý?
25. čer 2010 v 16:36  • Odpověz
Ali, dobrý, jen ten závěr byl trochu hysterickej, ale jinak jsme zvládli celkem v klidu oběd a obejít všechny přehrady a Šíma byl docela hodnej. A Davídka by to snad mohlo popohnat :slight_smile:
25. čer 2010 v 16:39  • Odpověz
:slight_smile: tak to je fajn že se vám to vyvedlo

já zjištuju že začínám mít špek :sweat_smile: :grinning:
25. čer 2010 v 16:46  • Odpověz
prcházka byla super....a my jdeme teď s Tomášem ještě na jednu :grinning: zatím teda davídek nejeví nějakou změnu :grinning:
ali hezký..za chvíli už to nebude špek ale kásné bříško :slight_smile:)))
25. čer 2010 v 18:28  • Odpověz
Semy, tak jak jsme dneska mluvili o tom hlídání, tak odpoledne mi tchýně říká, že jí ho klidně můžu někdy nechat, abych ho nemusela pořád tahat sebou i na nákup a tak.. Tak jsem si řekla, že to zkusíme, vezla jsem Honzu na tu svatební oslavu a tak jsem jí ho na 45 min. nechala. Jak jsem odcházela, tak jsem slyšela jak brečí, ale zvládla jsem odejít.. no a jak jsem se vrátila, tak dítě naprosto spokojený, ona mu pořád něco povídala a zpívala, měla ho dokonce pěkně v klubíčku.. Tak to asi budem zkoušet a mohla by občas pohlídat, ona na mimino dá asi větší pozor než na psy :slight_smile: A já si budu moct jít třeba zacvičit i jindy než v neděli :slight_smile:
Ali a jak jsi zvládla tu zumbu? Budeš ještě chodit?
25. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
dari....zumba v pohodě uplně, jsem sebou tak netřepala a bylo to prima, no a chtěla bych asi ještě chodit
25. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz
ardi no vidíš-...tak to je paráda ž to babička zvládla takhle pěkně :slight_smile:))
my jsme s udělali pěknou procházku, došli jsme si k přehradě koupit zmrzlinu a obešli druhou přehradu a přes kaufland zpátky domů :slight_smile:
Davídek teda nic..žádná reakce :grinning: na zítra jsme si naplánovali grilováí u našich..tak jsem mu nakonec říkala že teda až zítra večer, že si dáme grilovaný hermelínek a pak pojedeme :grinning:
25. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz
Semy, dáš mi prosím odkaz na ty merino věci? dík
25. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz
25. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz
Díky :slight_smile: Jinak jsem koukala na tu autosedačku a fakt to všude maj přes ramena :sweat_smile:
25. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz
ahoj holky, přeju pěknou neděli :wink:
27. čer 2010 v 09:14  • Odpověz
koukám semy, že ještě nerodíš :slight_smile: jaký bylo grilování?
27. čer 2010 v 17:07  • Odpověz
nazdárek .-)
ali grilování bylo luxusní...byli jsme u našich celé odpoeldne, s tomem a mámou jsme si zahráli šipky, pioseděli..táta dělal záhon tak si k nám sednul až pa na jídlo....
hermelín i brambůrky byli super..jsme sipošmákli :slight_smile:

jiak opravdu zatí nerodíme....bohžel.....Davídk se drží zuby nechty jak říká Tomáš pupeční šňůry :grinning:
jako dnes jsme šli opět na procházku a obešli všechny tři přehrady, teď jsem si přerovnalůa všecko oblečení když jsme koupili novou skříň a za chvíli ještě jdeme proházkou do lidlu....a on prostě pořd nic.....jen se tam mele..možná klesl ještě níže teda..ak oufám že to pak půjde rychlejc kdž tak pěkně kelsá....
ardi no vida.....tak aspoň to budeš teď dávat správně. :wink:
27. čer 2010 v 18:57  • Odpověz
tak to jste si to moc pěkně užili :wink: no a Davídek se asi chce narodit až do prázdnin no :wink:
27. čer 2010 v 19:05  • Odpověz
no nejspíš jo :D tak uvidíme...
tak my jdeme do toho lidlu..tak papá
27. čer 2010 v 19:08  • Odpověz
Ahojik holky tak jsem vás zběžně dočetla :slight_smile:
Ali gratuluju k srdíčku je to super :slight_smile:
Jinak mi se dnes ráno vrátili z dovči bylo tam nádherně moře sice chladnější a teplota vzduchu take nic moc ale pak se vyčasilo a bylo super :slight_smile: alespon na maleho nebylo tak extrémní vedro tak jsem byla ráda
28. čer 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahoj, tak to je super, že jste dovču užili. Jak Honzík zvládl cestu?
28. čer 2010 v 11:14  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
medi tak super že jste si užili :slight_smile:
tak jsem zpátky od doktorky.....dneska tam naštěstí nebylo tolik lidí tak jsem to zvládla za hodinu.....
ale zprávy nic moc.....prý se drží zuby nechty, ale zase klesl hodně dolů, to říkala už sestřička když mě měřila bříško....
no tak ho přeměřila a prý má už 3850g :sweat_smile:
tak mě teda napsala zprávu pro nemocnici, že doporučuje vyvolání do termínu...že prý jestli se s nima ve středu nedomluvím na nějaký termín tak jí mám v pátek zavolat nebo se stavit, že by tam zavolala a domluvila to..že aby mě nenechali pak ještě přes ty svátky....že si myslí že nejlíp abych v pátek když tak nastoupila už do nemocnice.....
28. čer 2010 v 11:22  • Odpověz
My jsme měli super víkend, Šimon byl jak vyměněnej, od toho pátečního hysteráku je zlatej, včera nezabrečel za celej den vůbec, v sobotu jen tak malilinko, když byl unavenej a to pak hned usnul. V sobotu jsme byli za kamarádama na Špindlerovce, trochu jsme se šli projít po Krkonoších a pak jsme grilovali. Šimon si hrál nebo se smál a pak sám usnul ve stojícím kočárku. Včera jsme byli na Kozákově, večer pak ještě na Malý skále na večeři, on si v kočárku koukal na stromy nebo si hrál a my se v klidu najedli, já si dala vínko, byli jsme tam skoro dvě hodiny a on uplně v klidu. No fakt jsem nevěřila. Dneska taky klid, teď spí. Tak snad to aspoň chvíli vydrží :slight_smile: Přidávám fotky, jak si hraje s leporelem :grinning: A Šímu v manduce
28. čer 2010 v 11:55  • Odpověz
Jé, tak Davídek bude už tenhle týden :slight_smile: Určitě vyleze sám, když už ti tak klesá břicho, tak to už to bude coby dup. :slight_smile: To mně neklesalo skoro vůbec.
28. čer 2010 v 11:56  • Odpověz
ardi tak to hjste si užili...Šimonek je teda zlatíčko že byl tak hodný :slight_smile:))
28. čer 2010 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.