• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Jo a vypadá to, že se mi podařilo ukecat Honzu a budem mít na zahradě tu velkou trampolínu :slight_smile: Splní se mi můj sen :grinning:
28. čer 2010 v 11:57  • Odpověz
jé tak to je super že jsi ho přemluvila :slight_smile: si k vám přijdeme zaskákat :grinning: :grinning:

no doufám že půjde sám..byla bych radši....:slight_smile:
a nejlíp ještě dnes..aby jsme šli už v sobotu domů..protože jestli ty 4 dny co bude tomáš doma (víkend+svátky) strávím v nemocnici tak to bude k vzteku.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz
No malej přežil cestu v klidu tam i zpět byl v poho a spal probral se jen k ránu na jídlo :slight_smile: byl uplné zlatíčko a to počasí nam k tomu i nahrálo a jeli jsme na noc tak byla pohoda
28. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz
medi tak to je paráda :slight_smile:))
28. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz
jj byla sem ráda že to tak bylo :slight_smile: a koukam že ty budeš mit Davidka už tento týden??
28. čer 2010 v 15:21  • Odpověz
@semy.cz my jsme byli včera taky v Jablonci a obešli ve Mšenu přehradu :grinning: Nepotkaly jsme se náhodou? My jsme šli s hnědou kytičkovou teutonií :grinning:
28. čer 2010 v 19:01  • Odpověz
@ardila tak to je super, že Šíma už je hodnější. Tak to byl asi zase nějaký spurt :wink:

@semy.cz Tak snad už brzo porodíš! My jsme ted byli u kámošky, co rodila před týdnem a úplně jsem nechápala jak je to miminko malinké :grinning: fakt už si tak barušku nepamatuji a to jí ještě ani nejsou 3 měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2010 v 19:04  • Odpověz
@ardila trampolína? Tý brďo, to snad začnu řídit, abych tě mohla navštívit :grinning: Ale nevím jeslti bych se ještě na tom nepočůrala :grinning: :grinning:
28. čer 2010 v 19:04  • Odpověz
ardi...s tou trampolínkou závidím :wink: ale aspon se vyblbneš :slight_smile:
28. čer 2010 v 19:05  • Odpověz
medi...vítej zpět a je prima že jste si to užili :wink:
28. čer 2010 v 19:05  • Odpověz
medi jojo vypadá to že do koce týdneje davídek s námi :slight_smile:

scai hele neseděli jste náhodou u duhé přehrady a lavičce a tyjsi fotila manžel s malo..pak on jí položi do kočárku a ona začala brečet tak sis jí pak vzala :D
myslím si jste to museli být vy když te´d koukám na tvojí fotku....šli jsme okolo vás směrem od třetí přehrady a pak seděli hnedna další lavičce asi 50m od vás..... :grinning: a pak jsme vás asi ještě zahlídli na hrázi u jedničky......
to je sranda...se potkáme a ani neznáme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2010 v 19:49  • Odpověz
@semy.cz No to je prča, já nevím co je druhá přehrada,a si to uprostřed,že? Tam jsme byli na lavičce pod stromem, tak nad cestičkou :slight_smile:) Já si vybavuji, že tam jel někdo na kole, hm těhotnou nějak nevím :grinning: Ale já byla zabraná do focení :grinning: Já tu hodím fotku co jsem fotila a bude jasno Ale ty jseš dobrá, že si nás tak vybavuješ, že si tak všímáš okolí :wink: ještě mrknu na tvoji fotku
28. čer 2010 v 19:57  • Odpověz
@semy.cz A cos měla na sobě?
28. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz
jojo to je ta prostřední přehrada :slight_smile: nop určitě jste to museli být vy :D
já si te´d všímám každého kočárku a miminka ...... :grinning:
28. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz
Dobrý večer :slight_smile: Šimon už spí, dneska se vzbudil už v 5, normálně spí odpoledne do 6ti nebo půl 7 a tak usnul brzo. Ale usnul skoro hned u kojení, tak počítám, že se brzo vzbudí hlady. A vytáhla jsem mu klíště :frowning2:
Ta trampolína asi nebude jen tak hned, napřed na ní musíme někde sehnat prachy :sweat_smile: Ale hlavní je, že jí mít můžu. A taky jsme se dohodli, že na zahradě uděláme Šímovi pak nějaký hřiště, houpajda, pískoviště, možná nějaká prolejzačka třeba.. Napřed Honza nechtěl, že můžem na hřiště chodit, ale nakonec uznal, že by to bylo fajn, hlavně když ten prostor tu je. Scai, na trampolínu klidně můžeš dorazit, než budem mít ty prachy, tak to už se nepočůráš :grinning:
28. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz
bílé kalhoty a bílou tuniku a ještě jsem měla takovou šedivou košili ale tu jsem asi nesla v ruce tam v tom místě...
28. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
Jo semy, tak tu kešku jak jsem hledala u přehrady, tak jsme měli blbě spočítaný souřadnice.. My se včera taky chystali odpoledne na přehradu, že se vykoupem, ale nestihli jsme to.. kdybych vás tam potkala já, tak bych vám aspoň řekla, že jste to vy :slight_smile:
28. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
scai no jasně..podle fotky jste to vy.... :grinning:
28. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
Semy, ty máš teda pamět, ještě si pamatovat, kdy co máš na sobě a co v ruce.. Já ani nevim, co jsem na sobě měla dneska :sweat_smile:
28. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz
ardi hele to je sranda..protože my jak jsme šli okolo tak jsme jí tam šli hledat :grinning: :grinning: :grinning:
a Tomáš pak koukal doma na stránky a říkal že tam vůbec být emá, že jste to asi museli mít špatně spočítané :grinning:
o tak my kdyby jsme se potakli tak už by jsme se poznali přece jen jsme se už párkrát viděli :grinning:
28. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
ardi no ty bílý kalhoty teď nosím pořád protože už mě jiný nejsou :grinning:
no ještě to se mnou není tak špatný.... občas mám světlý chvilky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
28. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz
@semy.cz :grinning: :grinning: :grinning: No ono se tam počítalo číslo orientační a měl to být bazén, jenomže tam jsme šli pro razítko a na tom bylo jen číslo popisný a orientační žádný, ani na stránkách ho nemaj, tak jsme si teda řekli, že to asi musí být hala.. Ale na seznamu ve firmách má bazén i číslo orientační a to to je.. Takže tam budem muset zas a to už se teda vykoupu :slight_smile:
28. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz
hezký :grinning:
no mám takový pocit že my asi brzo začneme sbírat taky :wink:
vykoupání ti závidím..my jsme šli dneska z ěmsta pěšky, přes lidl a kolem přehrady a zas jsem těm lidem úplně záviděla.....já už to letos asi nestihnu, protože než budu moct tak určitě ebude počasí...ale nohy si aspoň půjdu smočit :slight_smile:
28. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz
Já se na to koupání včera tak těšila.. hlavně po výstupu na Kozákov s Š. v manduce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nakonec jsme měli hlad, tak jsme šli na Malý skále na pizzu a pak už byla moc zima a na Šímu i pozdě..
28. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz
to věřím ještě po výstupu....tak si to vynahradíte :wink:
28. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz
@ardila tak jo, a já se snad do té doby přestanu bát řídit. No když už se nepo...tak by to mohlo jít i v autě :grinning: :grinning: Né to si dělám srandu...já teď řídila a v pohodě. Ale v noci, to já ráda, mám celou cestu pro sebe :slight_smile:
@semy.cz a vy jste seděli na lavičce když jsme šli okolo? A neseděli jsme pak na lavičce před hrází? Tam nějaká těhule v bílém byla :wink: a jak jsme se tam fotili tak pak dál na lavičce byli nějací vietnamaci, ale teď nevím jeslti si to namlouvám nebo ne, ale seděli jste před vietnamcema na lavičce?
28. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz
Taky jsme si říkalil že bychom se mohli někde vykoupat, ale kde? V tu neděli mi nepřišlo že by bylo tak strašné horko na koupání, to bude až teď.
No a Semy jak se cítíš v tom horku? To je asi blbé,co?
28. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz
no sed+li jsme před hrází, ale tou druhou, tam co je a ní namalovaná dráha..jako hráz mezi pvní a druhou přehradou....
jo tam tam prý vietnamci byli říká manžel :grinning:
no vidíš tak jsi mě nakonec taky viděla :wink:
28. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz
dneska bylo ideál na koupání...:slight_smile: včera bylo tak příjemně......
hele docela vedro zvládám dobře......dneska jsem v pohod jela busem do města a pak jsme šli pšky domů procházkou...a pak jsme šli znovu do sparu pro meloun..takže i dneska jsem něco nachodila..a v pohodě...:slight_smile:
naštěstí netrpín na otoky takže to jde..akorát včera po tý hodně dlouhý procházce jsem měla jednu ruku opuchlou..al to bylo taky hodně tím jak jsem jí měla pořád dolů.....ale jinak v pohodě, takže jsem sama ráda :slight_smile:
28. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz
Honza byl taky ve sparu pro meloun, možná jste se potkali :grinning:
Tak Šimon už je vzhůru :unamused:
28. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.