• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@semy.cz Tak super, taky si trochu pamatuji! Tak to jsem Tě viděla...
Ale já mám problém, že si strašně blbě pamatuji ksichty :frowning2:
Tak to je fajn, že to dobře snášíš. Já měla otoky, takže to bycha si snášela hůř. A co porod, bojíš se, těšíš se?
28. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz
Včera příjemně? To mi teda nepřišlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz
No takbylo líp než dneska a dneska bylo asi líp než bude zítra :grinning:
28. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz
ani na ty brusle asi nepůjdu, v tom horku :unamused:
28. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz
no fakt včera bylo příjemně..aspoň u té přehrady....ale když jste šli na ten výstup tak věřím že vám byl hic :grinning:
no koukala jsem na předpově´d do pátku a každý den přes 30..takže až moc no.....
sci s tím porodem...tak na půl..těším se, bojím se....od každýho trošku....ale zatím dá se říct že převládá to těšení...snažím se tím nějak nestresovat..říkám si že porodit musím tak že si to nebudu předem nějak zhoršovat.......:slight_smile:
28. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz
tak jsemte´d zas Davídkovi udělala "saunu" že mě z toho břicho až hřeje :grinning:
28. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
ardi tak snad brzo zase usne :slight_smile:
my se jdeme natáhnout a koukat na Víkend...
ta dobrou noc..a držte palce a´t třeba v noci jedeme :grinning: já bych to brala :wink:
28. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz
@semy.cz super přístup k porodu! Tak to bude určitě dobrý! :wink: Já bych klidně rodila znova, ono je to pak když vyleze tak krásný!!!!
28. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz
Tak bojujem s bříškem, ach jo...a to jsem myslela, že už to je lepší, ale je hodnej, ani moc nebrečí, jen se kroutí a nemůže spát.
@scai půjdeš někdy na to fitmami cvičení? já bych docela chodila, jen nevim, jestli Šíma vydrží v klidu v kočárku..
28. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz
@ardila právě jsem na to koukala :slight_smile: Ale na facevbooku jsou asi staré info. Tady na letáku bylo, že je to na hrišti v ruprechticích! Což je tady u nás, to bych šla. Jen teda až příští týden, protože to je snad po a čt a já ve čtvrtek nemůžu. Jdu do nemocnice s tou bouličkou, co má Baru na rtu... :frowning2:
28. čer 2010 ve 22:06  • Odpověz
a kdes to četla ty?
28. čer 2010 ve 22:06  • Odpověz
ahoj holky,
děsně vás zanedbávám, ale bojujeme asi s refluxem a je to hrůza, po kojení se mu mlíčko vrací do jícnu a začne ho pálit žáha a řve a řve a řve, zítra jdeme na vyšetření, tak se snad dozvíme něco pozitivního
Ardi: jdeme k Šochmanovi, neznáš z vašeho pobytu v nemocnici? jaký je?
Ali: super fotečka, velká gratulace, těhulko
Semy: doporučuji mírný klus a David bude venku na to šup :slight_smile: , i já jsem to nechtěně praktikovala, když jsem se honila s Filipem na odrážedle to odpoledne před porodem
28. čer 2010 ve 22:07  • Odpověz
28. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz
Scai, já právě koukala na fcb, mně to je jedno, kde to je, když pojedu autem. No tenhle týden v těch vedrech bych ani nešla, tak uvidíme ten další..
Jani, to jméno mi nic neříká..
28. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz
Dari: má to být primář dětského v nemocnici
28. čer 2010 ve 22:20  • Odpověz
@ardila Tak super, tak půjdeme! To jsem ráda, že nepůjdu sama. no a snad brečet nebude! No a kdyby tak budeme běhat s kočárkem okolo :grinning:
28. čer 2010 ve 22:29  • Odpověz
@janula28 Jani, tak to je možný, že tam byl, když byla velká vizita, ale to jich tam bylo, že nevím, který to byl. Mluvila jsem s nějakým, ale ten se myslím jmenoval jinak.. Ale jestli to byl on, tak to byl sympaťák, ale fakt nevim, jestli to byl primář, podle jména se mi nezdá..
To dítě dneska snad neusne :frowning2:
@scai Píšou tam, že když dítě opravdu nemá náladu, tak si můžeš vybrat náhradní lekci.. no abych si je nevybírala pořád :grinning: Já o tom právě četla v Mamince a říkala jsem si, že to určitě bude jenom v Praze, tak jsem ráda, že je to i v Lbc, to pro mě není problém tam jezdit, klidně i 2krát týdně
28. čer 2010 ve 22:42  • Odpověz
@ardila tak paráda, vyzkoušíme to příští týden. tak co se domluvit že v ten čtvrtek, pokud teda bude nějak solidně počasí a nebude pršet...první lekci máme zdarma :wink:
29. čer 2010 v 07:19  • Odpověz
@scai a ta Denisa co to vede, tu znám. K ní jsem chodila na rybníček na cvičení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2010 v 07:20  • Odpověz
@scai Píšeš sama sobě jo? :grinning: Hele, mně došlo, že příští středu jdem na očkování, tak nevim, jestli budem moct ve čtvrtek jít, jestli nebude mít nějakou reakci.. A v pondělí je svátek, to budem pryč. Ale to další pondělí 100%
29. čer 2010 v 10:15  • Odpověz
ahoj holky
tak řeším v práci jestli chodit dál anebo jít na neschopenku :sweat_smile:
29. čer 2010 v 10:18  • Odpověz
@ardila tak uvidíte, no...když tak půjdu sama. A to pondělí kdy je svátektaky nemůžu. Třeba to ani nebude, když je ten svátek.
No a píšu sama sobě, to je sranda :grinning:
@semy.cz tak jsem to říkala manžeovi a on, že jsme tě potkali třikrát :grinning: Prvně jsme vás předcházeli na asfaltce, mylsím že to byla cesta k přehradě, pak prý vy okolo lavičky, prý jste koukalai a usmívali se a on si říkal, že by vás mohl pozdravit, ale nepozdravil :wink: a pak jsme šli okolo vás když jste vy seděli na lavičce :grinning: a čumím že on si to všechno pamatoval, sám mi to hned vyjmenoval.
29. čer 2010 v 10:38  • Odpověz
Dobré ranko .-)
Ali tak už je to v práci naprd jo?..jen běž, bude ti líp, budeš mít klídek......
scai no vidííš jak máš všímavého manžela :wink: přesně my jsme si vás právě taky všimli několikrát.....
to je sranda co..tady si píšeme a pak se ani nepozdravíme když se potkáme :grinning:
hele tak příště už budeme určitě vědět :wink: :grinning:
29. čer 2010 v 10:41  • Odpověz
@semy.cz no snad ty budeš vědět! Já jsem fakt na ksichty magor, já strašně blbě poznávám lidi...tak se ke mě když tak hlas! :grinning:
29. čer 2010 v 10:57  • Odpověz
jasně..budeme na vás příště křičet a hlásit se :grinning: :grinning: :wink:
29. čer 2010 v 11:08  • Odpověz
no naprd to vyloženě není, ale ty dvanáctkz prostě budu muset omezit páč mě to zmáhá, takže jsme se dohodli na úpravě prac. doby a pak uvidíme, do sprna bych chodit chtěla určitě
29. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz
@alienka24 Oni ti tu pracovní dobu musí upravit a jestli upravili, tak to je ok. Uvidíš, jak to budeš zvládat, ale já třeba byla ráda, že jsem skoro do konce pracovala a klidně bych pracovala ještě dýl, kdyby to šlo, i těch 7 týdnů co jsem byla doma mi přišlo až dost, já bych se hrozně nudila. Ale bylo mi dobře a zvládala jsem to, kdybych se na to necítila, tak na to taky kašlu..
29. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz
Šmarja, já nikdy nepozdravim.. Ahoj holky :slight_smile: Já si totiž nikdy neuvědomim, že jsem ještě dneska nic nepsala.
Šimon spí a to nemusí být na dlouho, tak si jdu rychle udělat něco k jídlu
29. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz
no já právě ted moc nezvládám ty dvanáctky a zvlášt dvě po sobě, to jsem uplně ko, ale domluvili jsme se tak to snad bude dobrý a uvidím jak to bude dál
29. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz
tak hlavně že ti tu pracovní dobu upraví....tak uvidíš jak to pak budeš zvládat....
já si to třeba doma užívala...nenudila jsem se..vždycky jsem si nějakou zábavu našla.....fakt jsem byla ráda že jsem doma zůstala od začátku.....al já měla práci naprd a před těhu už jsem si hledala jinou, takže pro mě to zas bylo takový vysvobození......
ardi a co večer, usnul?
29. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.