• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no já právě že představa že budu jen doma mě moc neba no, sice bych se asi taky zabavila ale když mi bude dobře tak chodit chci, uvidim po tom 12tt jestli mi bude dobře a začnu si to užívat jak se všude píše
29. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz
jasný Ali :slight_smile:
29. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz
no doufám že jo :slight_smile: a že budu moct jíst zase maso :grinning:
29. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz
:grinning: :grinning:
hele já mám celé těhotenství enchu=t k uzeninám..sním maximálně slaninu..ale jinak salámy a tak vůbec...
maso teda jo.....
no uvidíš, snad se ti to srovná :wink:
29. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz
jo a včera sem zjistila že mám přes prsa o 5,5cm více :grinning:
29. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz
fakt tolik jo..to je mazec :grinning:
29. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
no uzeniny já nevyhledávala nikdy, ale ted nemůžu ani kuřecí :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera jsem pekla kuře a matěj měl dvojitou porci :sweat_smile:
29. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
Semy, no nakonec usnul až nějak před 11tou, ale zase spal 8 hodin v kuse a já šla taky hned spát, tak jsem spala taky 8 hodin, tak nakonec to bylo k něčemu dobrý :slight_smile: No ale teď spal jen třičtvrtě hodiny, tak jsem ho dala do šátku a spí dál.
29. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz
semy...no zatím je to jediný místo kde přibírám :slight_smile: :grinning:
29. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
ardi tak to je dobře že usnul nakonec :slight_smile:
Ali neboj, na dlouho to není..... :grinning:
29. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz
no je mi to jasný, ale zatím je to takový pozitivní :slight_smile: 2 kila dole, mimi v břichu a prsa o pět čísel větší :grinning: :grinning: a pak ze mě bude vorvaň :slight_smile:)
29. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme doma z toho vyšetření na reflux...
Měla jsem si s sebou vzít čaj, tak jsem si ho vzala a čekali jsme v čekárně a přišla sestra a ptala se, jestli mám ten čaj, tak já, že jo a zase odešla. Přišla asi po 5min, jestli už pijeme, ale já jsem nevěděla, že ho máme pít Tak jsme začali pít, ale vypil jen 15ml a nechtěl, tak že se prý půjdeme nasondovat a že zavolá nahoru, ale mně nic neřekla, tak jsem tam opět čekala. Asi po 10min opět vylezla, jestli už jsme tam byli a já že ne, tak mi teda milostivě ukázala, kde to je. Přišli jsme tam a sestřičky mi řekly, že se mi to asi nebude líbit, tak jsem šla za dveře, sedla si do křesla a začala brečet. Po chvíli se ozval šílený řev, tak jsem to chvilku vydržela a šla jsem se podívat, co mu dělají a měl hadičku v nosánku a pumpovali do něj stříkačkou čaj a řval jako tur. Sebrala jsem poslední zbytky sil a hladila jsem ho aspoň po hlavě. Potom se uklidnil a šli jsme na ultrazvuk a tam se už usmíval a něco brblal.
Nic mu nezjistili, má prý nějaký prchavý reflux, ale žádné zúžení tam prý není a máme dávat před kojením Nutriton, ten prášek na zahušťění obsahu žaludku, aby se mu to nemohlo vracet. Tak to zkusím, jen musím namíchat nějakou slabší dávku, aby pro změnu neměl zácpu, když už ho prdíky přestaly trápit.
Všem díky za podporu. Je mi z toho furt zle, jen si na to vzpomenu, jak tam ležel a ječel. fuj, fuj
29. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz
jani....teeeda no pěkně jste si užili :frowning2: tak hlavně že je to v pořádku ale
29. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz
ahoj jani..to je mě moc líto že takhle museli malého potrápit...věřím že to muselo být hrozné ho takhle vidět :pensive: chudinka maličký...
ale hlavně že to dopadlo dobře....a snad teda pomůžou ty prášky a bude líp :wink:
29. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz
holky, díky, je to hrůza, když ten malý človíček trpí a nemůžete mu pomoct
29. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz
Kde jste kdo? Semy rodíš?
29. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz
29. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz
nerodííím :grinning:
byli jsme dnes chvíli u přehrady a tý akci záchranářů ...ale měla jsem dneska dost....asi i tím vedrem...
a te´d jsme museli na veterinu s kocourem prote nějak slintal...:frowning2: ale snad bude v pořádku, dostal injekci a zítra se uvidí....
te´d jsem si preventivně vyskákala dvakrát schody k výtahu......no uvidíme co na to Davídek :grinning:
29. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz
ahojky, já také nerodím :grinning: :grinning: :grinning:
včera jsem poprvé rozmíchala Davidovi ten prášek ve vodě, vznikl z toho dost nechutně vypadající gel, ale statečně asi 2 lžičky spolkl, nicméně efekt žádný :wink:
30. čer 2010 v 08:14  • Odpověz
@janula28 no to teda muselo být. chudáček! Ale ty děti si to naštestí nepamatují a hlavně teda, že je zdravý.
30. čer 2010 v 08:15  • Odpověz
Dobré ranko
Jani tak snad mu to brzo zabere a bude lépe...

já jdu dneska na monitor a domluvit se jak teda dál.....tak jsem zvědavá.....
Přidávám jednu fotku ze včera od přehrady...doufám že už poslední s bříškem .-)
30. čer 2010 v 08:30  • Odpověz
Ahoj
tak dneska máme zase hysterku, asi zas to bříško zdá se.. A to už byl několik dní klid. Dneska celý dopoledne dobrý, po o usnul, za 45 min. se vzbudil a řev a nešel utišit, řval i v šátku, to normálně nedělá, pak tam usnul a spí. Já na ten 3.měsíc spolíhala, že bude líp, ale už se hodně blíží a nevim teda.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Večery taky super, dřív prostě když usnul, tak aspoň 5 hodin spal a pak po koju hned zas. Poslední dny sice krásně usne, ale za těch prokletých 45 minut je vzhůru a nejde uspat, včera jsme uspávali asi do čtvrt na 12.. Tak doufám, že se to brzo srovná, už ani pomalu nevim, že mam manžela, jen si večer předáváme dítě a když usne, usnu taky
30. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz
ahoj ardi, tak to mě mrzí že zase hysterka :frowning2: jsem to včera zakřikla vid?
30. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj holky tak u nas take nic moc :frowning2: malej ma od pondělka larigitidu :frowning2: a ja dnes byla take u dr a mam zánět nosohltanu :frowning2: mam ATB :frowning2: malej měl kortikojidi ale už nema a je už lepší jen stále spinká a baští chjo se na to mužu vy....tak malej a už něo drapnul snad ho ještě ted ja znovu nenakazim :frowning2:a doufam že se mu to nebude opakovat :frowning2:
30. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz
Medi, to mě mrzí, snad budete brzo ok.Co to vlastně je laringitida? A když kojíš, tak pokud vím by od tebe nic chytit neměl, z mlíčka dostane protilátky..
Ali, joo, takže ty za to můžeš :grinning:
30. čer 2010 ve 14:53  • Odpověz
@ardila laringitida je zánět hrtanu :frowning2: ale kojim nekojim nějak mu to moje nejede vždy se napije ale pak brečí a stejnak mu musim dat nutroš asi ho mam už slabe na jidlo a je jen na napiti :frowning2:
30. čer 2010 v 15:05  • Odpověz
medi tak to mě mrzí že jste nemocný, tak hlavně at se brzo uzdravíte :wink:
30. čer 2010 v 15:10  • Odpověz
@alienka24 děkujem snad to bude lepší a lepší :slight_smile: a co ty jak ti je??
30. čer 2010 v 15:11  • Odpověz
dneska opět nic moc, ale ted odpoledne už je to lepší
30. čer 2010 v 15:12  • Odpověz
@alienka24 Tak snad tě to brzy přejde :slight_smile: ale toto jsou na druhou stranu krásne nevolnosti :slight_smile:
30. čer 2010 v 15:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.