• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no nechodit do práce tak by se to tak brát dalo ale takhle je to bohužel dost nepříjemné, no ale neudělám nic :wink:
30. čer 2010 v 15:31  • Odpověz
@alienka24 no to j fakt no anepujdš teda na PN?
30. čer 2010 v 15:39  • Odpověz
zatím ještě ne, chtěla bych tu bejt aspon do konce srpna
30. čer 2010 v 15:44  • Odpověz
Zdravím všechny! :wink:
alienka24: nevím, jestli Tě to uklidní :slight_smile: ...já taky chodím do práce, v úřední dny sedím 10hodin na zadku a nevolnosti byly šílený (nevím, proč ranní, když jsem je měla celý den, dokonce i v noci :grinning: ) Nešlo mi nic jíst, viděla jsem jídlo a bylo mi zle...oblíbené vůně mi vyloženě smrděly,...ale...ukončila jsem 12tt a ze dne na den mě všechny tyto "vymoženosti" opustily!!! Konečně si to začínám užívat..teď už jen bolí záda z toho sezení, ale počítám, že to vydržím do konce léta(korunky jsou potřeba) a od září zůstanu doma. Tak Ti přeju, ať to máš podobně...a klidně by to mohlo přijít i dřív, viď? :wink:
30. čer 2010 v 15:49  • Odpověz
no tak já už naštěstí nevolnosti nemám tak strašný asi sem to už vychytala :slight_smile: no dá se to no, ale taky se právě těším na to jetli to tím 12tt skončí :slight_smile:
30. čer 2010 v 16:06  • Odpověz
@medvide1 Chtěla jsem se tě zeptat na to plavání, jak to probíhá ty vaničky? To stojíš vedle vany a něco tam s ním provádíš? Já ho včera koupala ve vaničce a jak jsem ho držela, tak mě po pár minutách hodně bolela ruka a už jsem to nemohla dýl vydržet, tak si neumim moc představit ho tak držet půl hodiny?? A ty jsi myslím říkala, že Pazourová je proti tomu plavání pak v bazénu? Sousedka k ní chodí, má dva kluky, s obouma chodila plavat a naopak se to prý Pazourové moc líbilo a doporučovala to.. Já chci začít na ty vaničky, příští středu tam jdem na očkování, tak si to nechám potvrdit
Naše hysterka měla ještě hysterák v kočárku, tak jsme se po minutě vrátili domů a teď se zas tlemí a hraje si :sweat_smile:
30. čer 2010 v 16:20  • Odpověz
@ardila no je to tak že asi tak první dvě lekce ty se jen koukaš a pak ti ho da do ruky dělaš s nim ty cviky co ona jsi tam vedle vaničky a po lokty maš ruce ve vodě aby jsi ho udržela, Pazourova je divna jestli tedy pišeš že sousedce to doporučila!!!!!!Tak ma nazor asi podle nalady a podle toho kdo se ji na to zepta!!!Mě řekla že se ji pak nelibi ten velký bazen že se tam to dětsko koupe s ostatnima maminama!!!Ale zase ta co s ni plavem řikala že jsou vyhozene penize když budeš chodit na vaničky a pak do velkeho bazenu nebudeš chodit!!
30. čer 2010 v 16:56  • Odpověz
Medi, dík. No já do velkýho bazénu chci chodit určitě, tak uvidím co řekne Pazourová mně příští týden.
A to musí mít asi nějakou tu plínu do vody i do tý vany, že?
30. čer 2010 v 17:08  • Odpověz
@ardila musiš mit s sebou ručník pro sebe aby ses pak osušila,pak osušku pro maleho aby jsi ho osušila plinu do vody kupuje se klasicky třeba v drogerce! pak ještě di vem s sebou svuj olejiček kterým ho mažeš!aby jsi ho měla na masáže a pak snad t už je vše a pro tebe něco lehkeho na převlečení je tam šilene vedro a boty na přezuti
30. čer 2010 v 17:35  • Odpověz
hezký večer.... :slight_smile:
hlásím že ještě nerodíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Monitor dnes byl stejný, davídek v pořádku a u mě se nic neděje....mluvila jsem s doktorkou, byla tam zas jiná než minule......říkala že před termínem to nemá ceu vyvolávat jak říkala moje dr třeba v pátek..ale s tím souhlasm...
malého ještě přeměřila (utz) a docela důkladn a naměřila 3500g takže méně než moje dr....ale skoro více věřím tomu dnešímu měření...
tak jsme se domluvili že přijdu v pátek znovu na monitor a pak se uvidí jak dál... :slight_smile:
30. čer 2010 v 19:43  • Odpověz
@semy.cz ahojik tak to jsou fajn zprávy hlavně že jste v pořádku oba a uvidiš třeba se Davidkovi zachce samotnemu :slight_smile:
30. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
ahoj medi...no lepší zpráva by byla kdyby už se něco dělo...zkoušela jsem už snad všechno a prostě nechce no....
30. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
četla jsem že jste marodný...to měmrzí..doufám že bude brzo lépe
30. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
holky omlouvám se že vám sem lezu, ale sháním hlasy pro kamarádčinýho kluka lukáška, už jim chybí pár hlasů a konec je dnes o půlnoci

Aby jste mohli hlasovat musíte napřed dát že se Vám líbí tyto stránky:http://www.facebook.com/pages/Trebic-Czech-Republic/Foto-Erika-Matejkova/112281878809937?ref=ts&__a=114 poté Vámpůjde hlasovat! Stačí jakýkoliv komentář po rozkliknutí fotky! Moc děkuji!http://www.facebook.com/photo.php?pid=228351&op=2&o=global&view=global&subj=112281878809937&id=1727734171&ref=pf pokud hlasovat nepůjde, přijdete líbí i u té fotky, díky moc
30. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz
@semy.cz no už je mu dobře tuk tuk zato ja lehla :frowning2: ale snad to bude takr brzy ok :slight_smile: a co sexik nezkoušeli jste??a horkou vanu??
30. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz
tak aspoň malému že je lépe....a neboj, i tebe to určitě brzo přejde :slight_smile:
hele zkoušeli jsme fakt kde co..i ten sexík, skákání po schodech, dlouhý procházky, horký sprchy, maliník piju stále.....fakt už nevím.....asi prostě ještě není správný čas....
30. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz
@semy.cz hm??tak to už nevim co poradit tak snad ještě jednou vše dohromady :slight_smile:ja jen doufam že se to malmu nevráti :frowning2:
30. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz
no kromě sexíku dělám tohle všecko skoro každý den..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
no snad se to nevrátí....ono to počasí asi taky moc nepřispívá..takový změny i to vedro......

my zas máme starosti s kocourem...jsme byli s ním včera na pohotovosti protože popřád slintal....a jelikož se to nezlepšilo po injekci tak musel dnes pod narkozu a hadičkou mu koukali dovnitř..má podrážděný jícen tak to snad nebude vážné..dostal antibiotika a v páetk musíme na další.......tak snad bude v pořdku no....
30. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
Dobrý večer :slight_smile:
Medi, dík za info. To je dobře, že malému je líp.
Semy, mně dělali odhad váhy v porodce a byl přesnej, dělala to dr.Kuklová.. Tak třeba to nebude takovej obr.. a i kdyby měl 4 kg, zvládla jsem to já prcek, tak ty to zvládneš v pohodě :slight_smile: Už aby to bylo, už jsem na Davídka zvědavá :slight_smile: Pomalu už si nepamatuju, jak vypadá novorozený mimi :slight_smile:
Jinak teda dneska byl trochu šílenej den, Šimon střídavě řval a chechtal se, dneska to bylo ale určitě bříško, tak snad už mu to dá brzo pokoj. Dneska chudák řval i u koupání a masáže a to normálně miluje a tlemí se celou dobu, takže je jasný, že ho něco trápí. V 9 usnul, tak se bojim, že se zas za 45 minut vzbudí a budem tu strašit do noci.. no doufejme, že ne.
30. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz
Jo semy a přepočívali jsme tu kešky u přehrady správně a zavedlo nás to na to samé místo jen o 5 metrů vedle, hodinu jsme to tam prolejzali a nic :frowning2: Nechápu, kde je mrcha..
30. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz
45 min. přesně a je vzhůru, božeee
30. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:
ardi teda chudák šimonek. sad to bude brzo dobré...
no si s tou váhou taky říkám že to snad nebude tak hrozné.....ta dr nevím jak se jmeuje, dala mě tentokrát ten graf bez napsané zprávy....tak nevím....ale měřila to fakt pečlivě..to bylo vidět......
tak jsem zvědavá no......v noc jsem si myslela že už se něco děje, jsem z toho měla radost :grinning: a nakonec nic z toho.....jako přijde mě že mě občas bolí více břicho...tak si říkám že se to třeba pomaloučku chystá..uvidíme no....:slight_smile:

hele to je zvláštní s tou keškou.....takže vám to ukázalo tam jak jsi hledala jak jsme byli spolu jo?.....hihi asi půjdeme taky hledat :grinning:
1. črc 2010 v 08:31  • Odpověz
koukám že dneska nikde nikdo
1. črc 2010 v 19:47  • Odpověz
ahoj ali..já tu byla ale nikdo nepsal...:slight_smile:
je mě dneska nějak divně...břicho pobolívá...ale asi z toho nic nebude....
ale zítra by to vbylo fajn....tomášova sestra má narozeniny...:slight_smile:

jak se máš ty ?
1. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz
semy....no tak snad už se ti to blíží :wink:

no já jsem v práci tedka a po práci jdeme do kina na twilight tak se těším :wink:
1. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz
no bylo by to fajn :slight_smile:

to ani neznám..co to je za film? tak si to hezky užijte :slight_smile:
1. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz
:wink: to je třetí díl od stmívání, o upírech tetralogie knižní, ted je to velkej trhák všude
1. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz
aha, tak to jo....já jsem tohle teď nějak nesledovala :slight_smile:
1. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz
Koukám, že tady se ještě nerodí :grinning:
upíři ságu jsem četla, ale nějak extra mě to nechytlo. Jako dobrý, ale do kina bych na to už asi nešla. No ale já radši čtu...ted teda poslední dobou moc ne
1. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz
Ahoj, tak u nás zase 45 minutový spánek a od tý doby uspáváme. Upíry jsem taky četla, když se o tom pořád mluvilo, ale přečetla jsem první díl a přišlo mi to jako hrozná kravina :sweat_smile: Dvojku jsem rozečetla, ale celý jsem to nedala..
Dneska jsem na Rádle našla plno hub, jen tak u cesty, když jsem šla s kočárem, dala jsem to tchýni, páč Honza to nejí. Sice řízečky bych si dala, ale nějak jsem byla líná je dělat. A stejně za těch 45 minut, co Šimon spal, jsem tak akorát stihla udělat jídlo, co jí i Honza..
Ali, nevíš odkud byli češi v těch hrách bez hranic dneska? Prej tam byli Smržováci jednou, tak to musim sledovat, jestli teda už nebyli..
1. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.