• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
já tě viděla pak na konci :slight_smile:) jo bylo to naprosto dokonalý, strašně se mi to líbilo :grinning:
12. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
jo my jsme tam stáli u východu..tak asi tam ne?...čekali jsme až vylezouu :slight_smile:..tak mám fotku s Karlem Holasem a podpisy od všech :slight_smile:..zrovna nahrávám na web :slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
jojo tam, no já si jen koupila tílko a pak jsme šli domů, přispěla jsem na tlapku :slight_smile:) ale fakt to bylo moc pěkný, při první písničce jsem měla husí kůži po celým těle : :grinning:
12. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
12. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
jo jo, taky jsme se shodli že asi nejlepší jejich koncert co jsme zažili..byli jsme na vánočním v jabloneckým divadle ajá byla asi před 8 lety taky v kulturáku když hráli s Nohavicou..to teda bylo taky super...ale to jsem je teprve začínala poslouchat tak teď tím že ty písničky už dobře znám tak to bylo jiný :slight_smile:

Fakt SUPER !
12. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
no pěkná fotečka :slight_smile: já s sebou neměla foták hlavně :slight_smile: a podpisy nesbírám, jo fakt perfektní zážitek :slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
já normálně taky nesbírám..ale když už se to tak jnějak naskytlo :grinning: :grinning: :grinning:

je to focený do mobilu....proto i ta kvalita není zas tak úžasná..ale aspoň něco..z tý fotky mám radost....:slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
to věřím :slight_smile:)
12. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahoj holky hlásim se z práce...dneska je tu nějak frmol a nebaví mě to tu..
12. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
ahoj medi...já se zas nudím..taky v práci.....už chci domůůů...ještě tři hodiny mám před sebou...
12. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
ahoj semy tzak to ja ještě 4 hodky :frowning2:a šla bych už take domu chjo...
12. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
tak pojď...utečeme :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
ahoj holky, tak já už jsem doma, i se psem sem byla venku, sem skončila už ve dvě :slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
ali ty se máš :slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
semy tak jo brala bych to hned...normálně holky dnes sem byla na gyně a dr mi řekl že mam prasklý folikul a že asi proběhla ovulka a že jak nam to nejde to mimi zplodit že to muže byt psychikou:frowning2: chjo ale jak na to nemyslet??nemate někdo recept??
12. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
no a sexovali jste tedka? třeba se to ještě chytí :wink: no já bych ti radila teda jestli můžu, třeba se soustředit na něco jinýho, třeba dovču, nebo plánování prostě něčeho jinýho, a tvůj mž byl na spermiogramu?
12. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
ali tak sexovali sme předevčírem a asi dnes budem jak bude naálada a jinak muž ma spermio v normě,ale ja se bojim nejakých srůstu vejcovpdu a nebo nepruchodnosti
12. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
já ted nějak nevim jestli si to sem už psala tak se kdyžtak omlouvám jestli už jo
12. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
no tak můžeš jít na test průchodnosti nebo na laparku, to by měl asi posoudit dr.
12. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem byla u dr., dělala mi utz, že koukne na vajíčka, jestli tam něco dozrává a nic :frowning2: Jsem 9dc, tak jdu znova v pondělí, tak snad se umoudřej.. a taky mi nějak nenarůstá sliznice zdá se.. V pondělí si uvidí, když se nic dít nebude, tak asi budou léky..
12. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
ardi: nebud smutná, ale v podstatě si můžem podat ruce :slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz
Máš to samý, jo? No počkám do pondělí, zatim smutná nejsem :slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
no já jdu na gyndu 4.6. na cytologii hlavně, měla jsem minule špatný výsledky tak ted musim chodit častějc, no a nechám si napsat nový doporučení na tu fyzioterapii, a jinak se do ničeho jinýho natlačit nedám :slight_smile:)
12. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
no m taky vajíčka nerostou a sliznice jak kdy :slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz
ali no na laparku by mě kdyžtak poslal ale až za dva cykly když ted to nevyjde tak mi da tabletky a i když pak ne tak laparka ale asi si mysli že je to v mojí hlavě a ve psaychyce že moc chceme
12. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
no je to možný no, psychika je vždy půl nemoci, no těžko radit v tomhle ohledu,
12. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
autor
Ahoj holky. :slight_smile:
Škoda,že tu stále není žádná těhulinka :frowning2: ,doufejme,že se nám všem třeba zadaří teď v květnu....
Ardi,také chodim na ultrazvuky a kontroluje mi folikuly,ale prášky mi nakonec ještě nenapsala,přitom mi to už minulý cyklus říkala a teď zas že prý zatím ne,no tak se v tom vyznej... :unamused:
12. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
Holky a je normální,že posl.tři měsíce mi roste pouze jeden folikul a ne víc?vždy teda pak praskne a ovulka údajně vždy je i dle ovutestů,ale bojím se,že by těch folikulů mělo být víc ne???nevíte?
12. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz
holky mě už take měl ted napsat prášky ale pry to bud dostanu a napíšemi je až to dostanu a nebo to už prý nedostanu tak uvidime:_)
12. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz
nebojte, však ono to nebude trvat dlouho a těhulka tady nějaká bude :slight_smile:
12. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.