• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahoj holky,
ardi ty češi byli z Rožnova takže na smržovku si ještě musíš počkat :wink:
2. črc 2010 v 09:02  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
ard ty mě děláš chutě na řízečky..já mlěa včea smaženici z posledních hub na mrazáku.....

ali jaký byl film?

Jinak já byla teď ráo zae a monitoru....iminko v poádku a děloha prý je dráždivá..tak aspoň nějaká malá změna....
inak doktoka mě udělala Hamiltoův hmat a jsem pořád čekala bolest a ono nic...:D tak jsem byla ráda a doufám že to pomůže rozjet :slight_smile:
2. črc 2010 v 09:13  • Odpověz
semy tak teda už by Davidek mohl vylezt ven co??To vedro musí byt pro tebe hrozne :frowning2: snad se mu brzy zachce!!!A co dr?Jak to vidí??
2. črc 2010 v 11:31  • Odpověz
ahoj medi.....no mohl by :D
hele vedro úplně v pohodě...mě to nějak nic nedělá..takže jsem fakt ráda..spíš si užívám že je krásně....tady doma máme krásně příjemě...a ven jsme včea šli až navečer a procházku...a dneska se taky chystáme :slight_smile:
no doktorka říkala že těžko říct....ale na monitoru už to aspoň ukazuje nějakou akci i když označenou jen jako dráždivá děloha..ale ještě ve středu to bylo naprosto v klidu.....takže těžko říct no....jsem docela zvědavá jestli mě te hamilton pomůže.....ale co jsem tak četla, tak mě přijde že když už je tělo připravený k porodu tak to tak nebolí (ten Hamilton), naopak kldyž ještě není připravené tak to bolí hodně..a jelikož já to skoro ani necítila tak si říkám že třeba už....:D
2. črc 2010 v 11:57  • Odpověz
@semy.cz noooo tak to vypada pozitivně :slight_smile: tak držime všechny palce aby už to bylo :_)
2. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz
moc děkujeme...:slight_smile:
2. črc 2010 ve 12:31  • Odpověz
2. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz
holky..medi nebo ardi.....prosím vás kolik jste si brali do porodky vložek?....
já jsem si zabalila jedno balení...ale kamardka co te´d porodila ( v jiné porodnici) že jen v první době porodní spotřebovala asi 20 kousků...
tak jak je to tady...dají něco po tuhle dobu nebo si fakt mám ještě tolik přikoupit?
2. črc 2010 ve 14:59  • Odpověz
@semy.cz ahojik hele mě když prdli vodu tak mi dali jejich vložky ale i tak sem s sebou měla 2 balení a ještě další dvě jsem pak kupovala
Ale jinak v tý první době mi dali vložky i po porodu tu první vložku
2. črc 2010 v 15:31  • Odpověz
@semy.cz já v první době porodní nespotřebovala nic. No a pak po porodu jsem si tam dala jejich vložku, byla v koupelně na sále. Ale na pokoji už nebyly a to už se musí používat vlastní. No a teda mám pocit že jsem spotřebovala 3 balíky! Přemýšlím a jo, byly tři! Jenže já teda jak jsem hrozně kašlala tak jsem i měla problém s inkontinencí, takže pár vložek jsem měnila rychleji i kvůli tomu...No ale 2 balíky si vezmi určitě. ono ze začátku si tam budeš dávat třeba i 3 vložky najednou...
2. črc 2010 v 15:31  • Odpověz
scai díky...mám dva balíky zbalené....tak manžel tam stejně bude chodit každý den, takže kdyžtak donese :slight_smile:
tobě vlastně voda odtekla hned doma vI´d jak jsem četla v popisu..a pak už nic neteklo ju?
2. črc 2010 v 15:36  • Odpověz
medi taky díky..jsem si myslela že na tu dobu před proodem dávají když to není na seznamu věcí k porodu .-)
tak jsem zas chytřejší...:slight_smile:
2. črc 2010 v 15:38  • Odpověz
teklo ještě po cestě do porodky, to jsem si tam dala plínu :grinning: ...pak vlastně asi taky, ale já se na vyšetřovně svlíkla, než jsem lehla na kozu, tak jsem tam myslím udělala takovou loužičku (krvavou, byla v tom asi i ta zátka) ...pak jsem šla hned nahá (dole nahá, nahoře jsem ještě měla triko) na sál a to jsem teda asi taky po cestě pokapala zem :grinning: . To mi nic nedali, ale když to bylo fakt všechno tak rychle...na sále jsem už pak leželůa na koze a to jsem pod sebou myslím měla nějakou podložku. Ale já jsem hned rodila, nikam nechodila...
2. črc 2010 v 15:43  • Odpověz
no a tohle, že bych je potřebovala na porod, by mě nenapadlo :wink: V tašce k porodu jsem je sbalené enměla. Až v tašce po porodu.
2. črc 2010 v 15:44  • Odpověz
Ahoj, já spotřebovala 3 balíky a pár jsem si brala už k porodu. To naše dítě je hustý, už chytá od včera hračky, když leží na břiše a dneska i kousek popolezl, asi 20 cm, ale i tak.. Pořád se snažil, přitahoval si nohy pod sebe a snažil se odrazit a najednou koukám, že se pomalu sune z deky :sweat_smile: Jdeme ven..
2. črc 2010 v 15:51  • Odpověz
no mě to právě taky nenapadlo..až teď c ta kamarádka říkalaže jich asi 20 spotřebovala ještě v první době porodní..ale dostale je......
dari to je ale šikulka :slight_smile:)
ardi......opět další důkaz že se má teorie potvrzuje :grinning:
2. črc 2010 v 15:59  • Odpověz
te´d už jen čekat kdy začne lítat :grinning:
2. črc 2010 v 16:03  • Odpověz
Aspoň bych ho nemusela pořád nosit :grinning:
2. črc 2010 v 16:56  • Odpověz
Dneska má teda docela prořvanej den, asi z toho vedra :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale v Manduce se uklidnil a už se zas tlemí.
2. črc 2010 v 16:57  • Odpověz
taky mi dnes nějak víc brečí. ted jsem jí uklidnila až v houpačce. Ale musím furt houpat :grinning: Asi to vedro...
2. črc 2010 v 17:04  • Odpověz
Ty máš tu hacku? Já bych jí chtěla, ale nevim kam jí přidělat, máme blbý stropy, do kterých to nejde..
2. črc 2010 v 17:36  • Odpověz
@ardila mám. Ale moc jí nepoužívám. Koupila jsem ji, když jsem byla zoufalá, když baru furt brečela. Jenže než to dorazilo, tak přestala brečet :grinning: Tak to používám občas. Jen teda musím houpat, jinak brečí. Ale máme na tom šnůru a houpu i od počítače nebo z obýváku. Ale někdy chce at houpu u ní...
Máme to ve stropě, objednala jsem k tomu takový šíleně velký šroub nebo oko nebo co to je...Honza říkal, že tak velký není ani na skalách :slight_smile:
Ale taky se to dá přidělat do futer dveří, když si koupíš tu rozpínací hrazdičku!
2. črc 2010 v 17:51  • Odpověz
No jo, když mi máme futra dřevěný, tam to nejde a stropy rákosový nebo sádroš a to taky nejde.. Kovový futra máme jen ven na chodbu a to by bylo blbý šoupnout ho tam :slight_smile: Tak asi máme smůlu no, protože ty prachy za stojan dávat nechci a na zahradě bysme to zas tolik nevyužili.
2. črc 2010 v 18:11  • Odpověz
aha, tak to je blbý.
2. črc 2010 v 19:21  • Odpověz
Já se s vámi loučím, jedu k rodičům na Moravu, budu tu zase až ve středu.
Semy držím palce, ať už se to rozjede a ať to máš v pohodě a rychle za sebou a hlavně zdravé miminečko v náručí!
2. črc 2010 v 19:22  • Odpověz
Ahojik tady nikde nikdo :frowning2:
užívate ezkeho počasíčka co??
Nebo semy že bys rodila???
3. črc 2010 v 18:36  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
u nás se stále nic neděje......Včera jsme byli celý den u našich, tak bylo fajn...Toáš udělal tu podpěru pod přebalovák, nějaký poličky do starý skříně, zahráli jsme si i s mámou Carccasone, uhrlovali obýdek, navčer ještě šipky hráli.....tak bylo fajn
dneska jsme byli ráno na procházce asi dvě hodinky...te´d budeme ještě uklízet malý pokojík ......
a zítra asi zas půjdeme k našm, nějak se nám enchce být doma ale ven se pořádně v tom vedru někde courat nedá.....
4. črc 2010 ve 14:35  • Odpověz
@semy.cz Tak to si hezky uživejte :slight_smile: pak už jen budete pro prcka a budete se točit kolem něho :slight_smile: tak at to už přijde už se na Davidka těšim jaký bude :slight_smile:
4. črc 2010 v 15:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.