• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
medi dík...ale řeknu ti že už bych radši měla davídka..je to takový jen čekání...jako užíváme si, to jo....ale i tím jak jsme si mysleli že už v tuhle dobu bude davídek s námi......tak je to takový "čekání".....
no už aby to začalo.... :wink:
4. črc 2010 v 15:19  • Odpověz
@semy.cz no to chápu ale neboj určo to brzy přijde :slight_smile: holt se mu u tebe libi a když jste na něho tak dlouho čekali tak si řekl že si to u tebe užije a aby i ty sis to užila :slight_smile:
4. črc 2010 v 19:03  • Odpověz
medi to jo..asi se mu tam moooc líbí :slight_smile:
včera jsme zas dělali procházky ale nic no..dneska jdeme na další monitor.......
5. črc 2010 v 08:13  • Odpověz
dobré ránko holky, zdravím z práce, čekají mě pracovní svátky
5. črc 2010 v 09:05  • Odpověz
ahoj Ali..tak ať ti to rychle uteče když už musíš být v práci :slight_smile:
5. črc 2010 v 09:15  • Odpověz
no snad jo no, dneska je mi i dobře,ale zejtra teda nevim nevim
5. črc 2010 v 09:49  • Odpověz
tak to je fajn že je ti dobře..snad to už vydrží :slight_smile:)
5. črc 2010 v 09:59  • Odpověz
no já mám ted stavy ob den, takže včera mi bylo děsně a dneska mi je dobře, tak proto se bojím zejtřka :sweat_smile:
5. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
ahoj..tak jsme po monitoru.....pořád se nic neděje..davídek pěkně chápal tak jsem do něj musela šťouchat....ale má se dobře.......jdu na další kontrolu až v pátek....takže už fakt doufám že do tý doby se to rozjede.....nevím jsem z toho byla dneka nějaká jakoby otrávená že se nic neděje.......ale hlavně že se má dobře no....
tk jpojedeme odpoledne na výlet, když už teda ne rodit...pojedem do liberce, lanovkou si vyjedeme na Ještěd........

ali tak to se nedivým že se bojíš...ale třeba bude zrovna vyjímka...neboj, ono se to určitě brzo srovná :slight_smile:
5. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz
semy....no se určitě davídek narodí a já tu nebudu :angry: to už to uplně vidim
5. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz
ali ty někam jedeš? jo ty máš dovču vlastně..kdy odjíždíš?......
5. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz
no ve středu ráno jedem na slovensko a vrátíme se v neděli
5. črc 2010 ve 13:58  • Odpověz
jo no tak to se určitě narodí v tý době :grinning: tak mě písni telefon a pošlu ti taky smsku :wink:
kam to vlastně jedete na slovensku?.....manžel se zajímá :slight_smile: to víš...slovák :wink: :grinning:
5. črc 2010 ve 14:00  • Odpověz
banská bystrica...tel ti písnu do IP
5. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz
tam je hezky....:slight_smile: tak hlavně aby ti nebylo moc špatně a užili jste si to :wink:
5. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz
:wink: takmy razíme ven..tak pa
5. črc 2010 ve 14:11  • Odpověz
Ahojik holky ali ty valčiš v práci jo??Tak snad bude dobře a přežiješ i zitrek :slight_smile:
semy užijte si výlet a třeba se Davidek rozhoupe po vyjezdu lanovkou
5. črc 2010 v 16:23  • Odpověz
ahoj medi...jojo jsem v práci a co vy? už jste zdraví?
5. črc 2010 v 16:24  • Odpověz
no malej už je snad dobrej tuk tuk tuk a ja jestě mam ATB ale je mi už lepe byli jsme už i nakoupit v hypernově nic jsme doma neměli tak jsme museli tak snad malemu nebude zase hur ale doufam že jsme to zvládli :slight_smile:a jak je tobě??
5. črc 2010 v 16:47  • Odpověz
tak to je dobře že už jste z nejhoršího venku :wink: :wink:

no a já, dneska to celkem jde akorát už začínám bejt unavená, no takže se obávám zítřka
5. črc 2010 v 17:00  • Odpověz
tak jsme zpět z výletu....nakonec jsme lanovkou nejeli, jeli jsme na parkoviště kilák pod ještědem a nahoru ten kilk vyšlápli .-) pak zpět k autu ještě tam kousek k laovce taky asi kilák, z kopce do kopce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
kdyby mě někdořekl předrokem třeba že den po termínu budu takhle běhat tak se tomu hoodě zasměju asi :grinning:
5. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
@semy.cz teda vy toho vašeho kluka snad nevykopete z togo břucha :grinning: promin ale takove cviky dělaš a on nic :slight_smile: holt je mu dobře :slight_smile:
5. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
medi :grinning: hezky jsi to napsala :grinning:
5. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz
5. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz
@semy.cz promin jestli ti to vadil oale snad ne ? :slight_smile:
5. črc 2010 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj, koukám, že Davídek se pořád drží maminky :slight_smile: A to mi někdo tvrdil, že kluci se rodí dřív a přenáší se holky..blbá teorie teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My máme dneska za sebou asi 25 km po Krkonoších, Šímu jsem celou dobu nesla a docela pohoda, jen se mi udělal puchýř na noze a tak jsme to ukončili dřív, protože už se to fakt nedalo, jinak bysme šli ještě pro 3 kešky :slight_smile:
Zítra máme sraz s Matoušem od jedný holčiny tady z koníka :slight_smile:
Jdu chrnět, ještě jsme teď byli na grilovačce, mam dost
6. črc 2010 v 00:15  • Odpověz
medi nevadí...v pohodě .-))
ardi o asi fakt blbá teorie :grinning:
teda to jste měli pořádný výlet :slight_smile:)) určitě jste i to užili :slight_smile:
my jedeme odpoledne k našim a posedíme veku na zahradě, něco si zahrajeme, ogrilujeme a tak.....
6. črc 2010 v 11:16  • Odpověz
ahoj holky,
u nás je to také jako na houpačce s Davidem, včera jsme byli ve Štastné zemi s Filipem a byl hrozně nadšený z těch houpaček a prolejzaček a David se pokaždé nakojil a usnul a dnes se pokaždé nakojil a ječel, teď spí, tak snad mu to chvilku vydrží
Semy: Davídek se Tě teda fakt drží, ale neměla jsi úplně ten první termín 7. července?, ale do páteční kontroly už bude venku :wink:
6. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz
Dobré ranko....
Jani dží se fest...a jo pamatuješ si dobře, dneska máme druhý termín......
Jsem dneska neskutečě rozlámaná...noc hrozná, jsem se pořd převalovala, hrozně mě boleli kyčle.....
7. črc 2010 v 09:14  • Odpověz
@semy.cz ahojik tak třeba se Davidek už chystá ven :slight_smile:
Ardi byla jsi u te dr??Co ti řekla na to plavání??
7. črc 2010 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.