• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahoj medi.....no evím...spíš jsem jen z toho spaní nespaní rozlámaá......
já už si tohle říkala tolikát jako že už se to třeba hcystá...a ono stejně pořád nic že už epředvídám radši....
máma se včera smála..že vždycky te´d od ich odjíždíme a oni s eloučí jako že už ůjdu rodit a vždycky zase přijedu celá :grinning:
7. črc 2010 v 09:51  • Odpověz
Dari jaký byl sraz s mell?
Semy ty jseš ještě celá :wink: Tak vidím, že vyhánění u Vás nějak nefunguje. Noa le co, jednou porodit musuíš, tak to někay přijít musí :grinning:
my jsme byli na moravě u rodičů, tak jsem tu pár dní nebyla. až bude čas, ještě vás dočtu
7. črc 2010 v 10:09  • Odpověz
ahoj scai...a jak jsi si užila "dovču" ?
no vyhánění u nás opravdu nefunguje.....
7. črc 2010 v 10:13  • Odpověz
Dovča super. U rodičů je to taková pohoda. Nic nemusím dělat. V sobotu jsme měli grilovačku, seděli venku až dlouho do noci. Malá je hrozně hodná. Paráda.
Ted jsems e rozhodla, že pojedu za kámoškou na Ještěd a jak nejezdím a pojedu vlastně teprve podruhé s baru sama v autě, tak mám z toho strach. Ale někdy začít musím. Tak snad to nikde nepodřu.
7. črc 2010 v 11:09  • Odpověz
tak to je faj že jsi si to užila a že je malá taková hodňoučká :slight_smile:
my byli na ještdu předevčírem....udělali tam krásnou novou silnici :slight_smile:))
Tak ať dobře dojedeš..hlavně v klidu :wink: neboj to zvládneš :slight_smile:
7. črc 2010 v 11:16  • Odpověz
semy tak stále nic??mi dnes byli u dr!A jsem akurád zase nasraná!!!!Dari viděla jsem tě tam ale nekoukala jsi se a ja nechtěla povykovat :slight_smile:
7. črc 2010 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj,
medi, kdy? Jestli když jsme šli ven, jak Šimon řval, tak to se nedivim, že jsem si nevšimla. Ale mohlas přijít ne? Vždyť ta čekárna je malá..
Šimon dostal hexu a synflorix, chudáček hrozně řval, pak dost spal a teď zas řve, řekla bych, že má teplotu, ale konečně se uklidnil v šátku, tak ho nechci hned vytahovat a měřit, nijak moc nehoří, tak to počká. Jinak má 6,3 kg a 67 cm a chválila ho, jak krásně pase.
Scai, sraz s Mell byl moc fajn, sice pršelo, ale i tak jsme celý odpoledne chodili venku, zašli jsme si na jídlo. Šimon byl od dvou do půl 8 v kočárku a až asi na 20 min., kdy brečel kvůli bříšku, tak byl uplně v pohodě. Ona byla docela zima, tak možná jen ve vedru mu kočár vadí.
7. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz
@ardila jj když jste šli ven :slight_smile: nechtěla jsem rušit přijít sem mohla to maš pravdu ale myslim si že by jsme toho moc nenapovidali a bylo mi jasne že byl očkovanej tak sem vas nechala at se pobalíte a vypadnete co nejdříve ven aby se zklidnil chudák ale přístě to bude už lepší Honzula take tak poprvé řval mi take byli na očku :frowning2:
jsem na ni nasrana pže nmi řekla že ma asi jestě trochu rýmu a ja na to jestli se to smi očkovat když ma rýmu a ona proč ne a pak se tvářila když pobrekl po tom očkováni nesnášim ji a jdu jinam!!!!jen najit toho praveho :frowning2: ptala jsi se na to plavání??
no dnes šima bude brečet a bude asi mrzutej ale přežit to a teplotu mit asi třeba bude mit take ale uvidiš :slight_smile: zvládnete to!! mi mame 6,5 kg
7. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz
Medi, on byl Šíma protivka už jak jsme tam šli, byl utahanej, tak řval možná víc než by řval jinak, těžko říct. Na plavání jsem se nezaptala, zapomněla jsem. Někdy tam zajdu potvrdit tu přihlášku.
Jestli máš s dr. problém, tak jdi jinam, divím se, že už jsi nešla. Já jsem tam spokojená, dr. mi přijde fajn, ze začátku jsem asi byla ovlivněná tvým názorem a koukala na ní rovnou jako na špatnou :sweat_smile: Ale nakonec mi vždycky dobře poradila, byla vždycky příjemná, takže já se jinam nechystám. Jen je blbý, že je tam tak málo. Možná časem do Jbc přejdu kvůli tomu, chtěla bych k Mourkový.
7. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz
@ardila no třeba byl protivka ale ono to očko děla fakt svoje :frowning2: takže se mu nedivim že je takovej :slight_smile: ale přejde to a bude líp :slight_smile: kdyby měl teplotu tak mu radš dej paralen nebo jak chceš ja davala když měl po odečtu těch 38,5 to mi ho už bylo lito a trápit je nema smysl :slight_smile:
no jako nejsem až tak nespokojena ale přijde mi že jaký ma nazor tak každemu řekne neco jineho a jak jsi psala s tim bazenem jak kamaradce řekla že je to ok a mě to hatila nevim třeba sem ji jen ja nepadla do oka a mam asi vždy moc otázek a to ji asi vadí :frowning2: a jak mi řekla ted že ma malej rýmu a stejnak ho naočkuje a i tak je týden po nemoci a je ji to jedno a očkuje ho stejnak tak nevim no sem to řikala kamaradce ta chodi někam v jbc a ona že by jeji dr neočkovala malou týden po nemoci :frowning2: tak co dr to nazor no !
A mysliš že ta mourkova je dobrá???hodně o ni uvažuji a tenkrát nějak sme měli problemi s kojenim tak mama ji asi volala a zdala se ji moc příjemna
7. črc 2010 v 15:12  • Odpověz
@ardila jinak sem tě něchtěla ovlivnit nazorem na ni jen sem ti řekla svuj nazor na ni a jsme lidi a každý muže mit jiný nazor :slight_smile:
7. črc 2010 v 15:13  • Odpověz
Medi, v Mourkové myslím chodila Ali a říkala, že je dobrá. Slyšela jsem na ní chválu a má jen dobré hodnocení na znamylekar. Navíc mi je sympatická tím, že používá homeopatika a snaží se nedávat zbytečně atb..
7. črc 2010 v 15:20  • Odpověz
@ardila aha a na znamylekar ji najdu jo???a to je ta v jitřní ulici??je to tak??
7. črc 2010 v 15:21  • Odpověz
jo děkuju ted jsem mluvila i s jednou holčinou která rodila chvilu přede mnou a ma holčinu a je z jbc a take psala že k ni chodi tak ji asi zkusim zavolat a uvidim jak to dopadne !!!ale mam strach řici Pazourove že jdu od ni pryč :frowning2: no jestě uvidim
7. črc 2010 v 15:30  • Odpověz
@medvide1 stále nic......jen se dnes necítím nejlíp..ale už tomu nějak nepřikládám váhu...po zkušenostech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
břicho mě tvrdne dost často a pobolívá mě břicho z boku.....
jsem teď chvíli spala tak jsem aspoň trošku dospala tu šíleou noc....ale už mě pěkně bolej kyčle tak jsem musela vstát....

manžel te´d psal že už ho šéf vyhání za mnou :grinning: tak už mě jede domů..možná by jsme mohli chvíli na procházku, bych si ty kyčle troškurozhýbala....
s tou doktorkou to je naprd...ale když ti nesedí tak bych asi taky šla k jiné.....
ardi tak ať je brzy malému dobře prdelka malý...
7. črc 2010 v 15:42  • Odpověz
@semy.cz jee to mi je lito snad už to bude brzy :slight_smile: a bude ti pak lepe :slight_smile: vim je to už dlouhe tak se zkuste jit projit třeba ti to pomuže :slight_smile: už aby se Davidek narodil a bude vše ok :slight_smile:drž se myslim na tebe kdybch uměla čarovat tak ti přičaruji aby jsi měla už kontrakce a nebo ti praskla voda a Davidek už šel ven :grinning:
7. črc 2010 v 15:45  • Odpověz
děkuju jseš hodná....já už těm prochzkám nevěřím :grinning: když nepomohlo ani běhání po Ještědu :grinning:
ale je to příjemné pro mě že se rozhýbu ......
7. črc 2010 v 15:51  • Odpověz
@semy.cz to jo tak snad už to bude brzy :slight_smile: ber to tak že dnes mate termin tak jestě do ted bylo dost času a jak jsi domluvena s doktory??
7. črc 2010 v 15:52  • Odpověz
no právě že nijak..ta doktorka co tam te´d byla je takový pitomá :unamused: v podstatě jako kdyby říkala že a veliksoti miminka nezáleží..nechtěla se nijak domlouvat dopředu..tak doufám že kdyžtak v pátek bude jiná a hlavě že jí nebudu mít u porodu.....takže teď fakt nevím....kdyby to bylo jen na mojí dr tak už je malý venku....

tak my jdeme teda chvíli ven..tak papa
7. črc 2010 v 16:08  • Odpověz
Semy a jaká to byla dr.? Jak vypadala? Vypadá to na bouřku, tak snad zabere :slight_smile:
7. črc 2010 v 16:10  • Odpověz
já jsem zpátky. Byla jsems kámoškou pod Ještedem. A konečně jsem jela po dlouhé době sama autem a dobrý :grinning:
Čtu vaše zkušenosti s doktory. No tak ona asi bývá ta nesympatie často vzájemná a pak je fakt asi lepší jí vyměnit. Já jsem s doktorkou hrozně spokojená a i když na něco ěmla jiný názuor než já říkala ať nedávám probiotické kapky na prdy), tak já si to udělám podle sebe a je to :wink: Jinak s ní ale většinou souhlasím a je mi sympatická
7. črc 2010 v 17:05  • Odpověz
@scai a ty chodiš k jake dr??ted nevim ty jsi ale asi z Lbc že??
7. črc 2010 v 17:30  • Odpověz
vím se jmenuje..ale je tam atím co jsem viděla asi nejstarší...tak okolo 50ky jí může být....
tak tady to na bouřku nevpadá teda..tak kdyžtak to sem pošli.... :wink:
scai no vidíš jak jsi to pěkně zvládla :wink:
7. črc 2010 v 18:54  • Odpověz
mělo tam být nevím......píšu jak tatar
7. črc 2010 v 19:03  • Odpověz
No tady bouřka taky nakonec nebyla. Měla brýle? Šoufková? Ta tam myslím je nejstarší, já jí měla u první půlky porodu a fakt jsem byla ráda, že pak přišla jiná. Tahle byla divná, vůbec nic mi neřekla, já nevěděla, jak to postupuje nebo nepostupuje.. to by mohla být ona
7. črc 2010 v 19:34  • Odpověz
jo myslím že měla brýle..tak to bude určitě ona.......tak koukám že nejem sama kter z ní není nadšená....tak doufám že kdyžtak v pátek tam bude jiná s kterou bude lepší domluva.....
7. črc 2010 v 19:38  • Odpověz
Určitě, jiná taková tam není. Já nikdy nepotkala dvakrát tu samou, určitě tam bude jiná :slight_smile: Tahle byla fakt divná, řekla přijďte v půl 8 na vyšetřovnu zavedeme tabletu, přijdu, ona nikde, PA řekla, ať počkám na boxu, paní dr. přišla za hodinu a půl. Pak mě vždycky vyšetřila, řekla dobrý a odešla, nic jako na kolik jsem otevřená nebo co.. teda vždycky, byla tam asi dvakrát za celou tu dobu do 16 hod. Ve 12 že přijde prdnout vodu, přišla po druhé atd., no hrůza. Nakonec bylo dobře, že jsem rodila tak dlouho, že na ten závěr tam byla Jorgová, ta byla fakt úžasná
7. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz
o tak já mám asi smůlu, protože co chodím na monitory tak jsem jí chytla už podruhé :unamused:
to je fakt přístup teda.....
to nesnáším když doktor něco vyšetří a nic na to neřekne......
7. črc 2010 ve 20:25  • Odpověz
Semy, tak to už máš vybráno a už na ní určitě nenarazíš :slight_smile: Já ale chodila na monitory ke své dr. a tady jsem byla jen 3krát, tak asi proto..
7. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.