• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no snad ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz
tak s tou doktorkou jsem se nesetkala
8. črc 2010 v 08:39  • Odpověz
scai tak to buď ráda..... :wink:
8. črc 2010 v 09:21  • Odpověz
Dobré dopoledne.
Semy, jak je? Už je to dlouhý, co? Teď mají být šílená vedra, tak ti moc přeju, ať rychle porodíš.
My měli docela šílenou noc, asi po tom očkování, Š. se vzbudil o půlnoci a šíleně řval, měl teplotu, pak se budil každou chvíli.. Měla jsem ho u sebe v posteli, chudáček malej. Ale ráno už byl zas vysmátej a bez teploty.
8. črc 2010 v 09:56  • Odpověz
ahoj holky,
jsme u rodičů v Zásadě a je to tu super, teď jdeme na písek a odpoledne budeme bazénovat
Dari: chtěla jsem se Tě zeptat, jak to dopadlo s těma zubama, bude mít Šíma opravdu tu stoličku?
Semy: držím palce, ať se už Davídek rozhoupe
8. črc 2010 v 09:57  • Odpověz
Jani, já se na to včera uplně zapomněla dr. zeptat, byla jsem nějak vyvedená z míry tím očkováním. No ale kouká mu tam kus, podle mě to nemůže být nic jinýho, ještě když to cinká, ale dál se nic neděje, už ani tak neřve, tak nevim..
Mam tu pořád ještě jednu tu vkládačku Anavy, tak až budeš doma, tak bych ti jí někdy hodila,
8. črc 2010 v 10:09  • Odpověz
@ardila co to čtu??že by měl šima stoličku???To je trochu blbost ne??
8. črc 2010 v 10:13  • Odpověz
@ardila ty maš fakt nadpruměrne ditě :slight_smile: jinak je mi lito jaka byla noc mi měli take zvyšenou teplotu ale ted rano ok :- tak to tentokrát vzal dobře
8. črc 2010 v 10:17  • Odpověz
holky dík...ardi mě ty vedra člověče ani nějak nevadí :grinning:
ale máš pravdu že je to dlouhý.sama to znáš viď.....jsem si myslela že v tuhle dou už to budu mít dávno za sebou a budeme si užívat s davídke doma a ona pořád nic.....
Jani tak si to užijte :slight_smile:
8. črc 2010 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky, jen jsem nakoukla, co se resi u nas ve meste :wink: A koukam, ze resite doktory v porodnici. Semy, ja mela Dr.Soufkovou u porodu a ja byla spokojena, prijimala me a pak jsem ji videla az na finale, jinak chodila jen PA. Ona je mozna takova raznejsi, ale ja to ke konci potrebovala, uz jsem byla trochu mimo, takze mne vyhovovalo, kdyz trochu houkla, aspon jsem ji vnimala. Ono se ani neda rict houkla, nikdo na me nekricel. Naopak na me pusobila, ze ma situaci pevne v rukach a to je dobre. Mela zrovna fofr, nejak se to tam rozrodilo a u me se to ke konci trochu zkomplikovalo, takze jsem "zdrzovala" ostatni, ale Dr byla fakt dobra. Siti vubec nebolelo, kdyz jsem to pak doma prohlizela, tak jsem si rikala, co to tam vysila za hruzu, ale ted se ji v duchu omlouvam, krasne se to zhojilo a neni to vubec videt :slight_smile: Ja bych klidne znova rodila u ni. Jinak na monitoru jsem byla 2x u Kuklove, ta byla takova mila, no a Zuza Jorgova, to je takovy slunicko, ja k ni i chodim, to bych se taky nezlobila ji mit na druhej porod. Ostatni neznam. V mem okoli si nikdo na nikoho nejak nestezoval, akorat jedna detska sestra mi nesedla a slysela jsem, ze vice lidem, ale jinak super.
Moc ti drzim palce, at uz porodis a co nejrychleji, asi jsem te nekdy videla u prehrady na prochazce. Tak sorry, ze jsem vam do toho vstoupila, jen jsem chtela Semy uklidnit :wink:
8. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz
@jasekd ahoj..díky za postřehy :slight_smile:
to je možné že jsi mě u přehrady viděla, bydlíme kousek od ní a jsme tam teď pořád na procházkách :slight_smile:
8. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz
@medvide1 Medi, já nevim, taky mi to přišlo jako blbost, ale prostě mu vykukuje něco bílého z dásně na třech místech, vypadá to jako malinko vylezlá stolička, cinká to, když to zkusím kovovou lžičkou, tak co by to mohlo být jiného? A gel na zuby na to pomáhá..
8. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz
@ardila no tak jako možne to je ale fakt je to hustý jestli to bude zub to jsem jestě neviděla aby jako první vyrostla stolička :grinning:
8. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz
@jasekd Ahoj a odkud jsi? Klidně se přidej mezi nás :slight_smile: Jj, Kuklová a Jorgová jsou super, ještě byla výborná mladá Jana Příhodová, tu jsme měli na našem pokoji jako ošetřující dr. po porodu.
@medvide1 Já právě nic takovýho nikdy neslyšela, takže se mi to nezdá. Musím se té dr. příště zeptat
@ardila No právě první rostou dole ty přední no uvidiš a jestli to fakt bude zub tak jste teda fakt odlišní a zajimavý :slight_smile: v dobrém slova smyslu!!
8. črc 2010 ve 14:11  • Odpověz
Douho tu nebyla Ali snad ji je dobře!!
8. črc 2010 ve 14:11  • Odpověz
@medvide1 Ali je na dovče na Slovensku :slight_smile:
8. črc 2010 ve 14:17  • Odpověz
@ardila Aha tak to mi nějak uniklo :slight_smile: tak si to tam určo užíva :slight_smile:
8. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz
jo tak ta dr Příhodová mě přišla nejsympatičtější..moc milá doktorka :slight_smile:

ardi prostě betmenek nooooo :grinning:
jojo Ali si užívá na Slovensku, vyšlo jim pěkně počasí, snad jí není moc špatně aby si to užili....
8. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz
tak jsem si udělala dneska k obědu květák.....kdo ví kdy si ho zas budu moct dát :slight_smile: a ještě koláč jsem udělala...a to jsem při minulém koláři minulý týden říkala že je to poslední pečení před porodem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. črc 2010 ve 14:24  • Odpověz
@semy.cz teda semy to si užívaš labužníku :slight_smile: květák jsem neměla take dlouho :slight_smile: tak snad je to poslední koláč opravdu :slight_smile:
8. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz
no myslím že už opravdu je...jsem rozhodnutá že si zítra řeknu o vyvolávačku :pensive:
snažila jsem se ještě dovolat mojí dr aby mě to tam domluvila, ale nikdo to nebral......tak to zkusím ještě zítra dopoledne..jdu do emocnice až vjednu....
8. črc 2010 ve 14:34  • Odpověz
@semy.cz Teda ty jsi odvážlivec: -) ale je to ffakt na co vice čekat :slight_smile: ja jak mě hrozili vyvolávačkou tak jsem maleho přemlouvala aby vylezl že nechci aby šel násilím a on mě poslechl :slight_smile:
8. črc 2010 ve 14:36  • Odpověz
no ono mě totiž nic jiného nezbývá.....nerada bych aby měl 5 kilo třeba... :pensive:
my ho přemlouváme už nějakých 14 dní a nic...tak co naděláme no.....doufala sem že to půjde samo....
8. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz
@semy.cz no jasně no tak snad ti vyhoví :slight_smile: a když už do toho takto pujdeš tak at to jde hlavně rychle!!!A bude manža s tebou?
8. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz
děkuju :slight_smile:
no u porodu bude se mnou no :slight_smile:
8. črc 2010 ve 14:45  • Odpověz
@semy.cz Tak to je dobře bude ti oporou :slight_smile:
8. črc 2010 ve 14:52  • Odpověz
8. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz
Ta Jana Prihodova , tu jsem mela napsanou na propoustecce, no ta je taky mladinka, pripadala mi asi jako Zuza, mely jsme ji asi 2x na vizite. Ona pak ta Soufkova vypada mezi tema "holcickama" jako ras, ale ja ji fakt muzu jen chvalit, u me byla super. Ono pokud se neco vylozene nes..e, stejne toho doktora clovek az tak nevidi a na finale, kdyby tam prisel Santa Claus, tak mne to bylo uplne fuk :grinning:
Jsem z JBC.
8. črc 2010 v 15:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.