• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@jasekd no tak mě byla vyloženě nesympatická a dost mě i naštvala tím jak se chovala a co říkala........ale je jasný že u každé je to jiný, záleí co se řeší nebo neřeší a tak.....
no snad už jsem si její "přítomnost" vybrala no....hlavně na zítra když se budu chtít domluvit aby tam nebyla......
tak tě tady teda vítám :slight_smile: z které části jablonce jsi?
8. črc 2010 v 15:04  • Odpověz
@semy.cz Hele, ja mela podobne nalady a ze vyvolavat a tak, ale ja bych dala na doporuceni doktoru, mne pokud by rekli vyvolat, tak bych kyvla, ale sama bych do toho asi nesla. Asi taky zalezi, jak jsi pripravena. Kamoska mela dva vyvolavane porody a oba v poho, jenze byla predtim otevrena uz dost, cipek zaniklej, kdezto ja furt zavreno (nakonec jsem prisla do porodnice s kontrakcema po 3 minutach a stejne furt 1 cm :confounded: , nakonec to rozjelo prdnuti a odtok vody. Po vyvolavacce muzes mit hned ty drsny bolesti, kdyz to jde normalne, tak se to telo rozjizdi pomalejc. Anebo to budes mit rychle a v pohode za sebou jako ta moje kamoska. Nech si poradit, co ti reknou. Mne na monitoru den pred terminem rekli, ze to nebude zitra ani nahodou, no a rano jsme jeli :slight_smile: To prenaseni musi bejt strasne psychicky narocny, nedivimse, ze bys uz brala vyvolani. Co se tyka velikosti miminka, nemusi byt tak zle, hodne zalezi na velikosti hlavicky, moje kamosky porodily 5 kg deti celkem v pohode a to tvoje urcite tolik mit nebude :wink: Vim, ze jednu tu holku rodila prave Dr Kuklova a v zaloze byl i primar, ale nebylo ho treba. Mne rano na prijmu rekla Dr, ze malej bude mit cca 3,6 kg a bude to vecer, nakonec to bylo "uz" ve 14 a mel 3,75.
Drzim palce, aby si sem uz brzo mohla psat jen same pozitivni zkusenosti s jbc porodnici.
8. črc 2010 v 15:15  • Odpověz
@semy.cz no ze Msena...
8. črc 2010 v 15:20  • Odpověz
ta to jsme asi "sousedky" my bydlíme taky ve Mšeně :slight_smile:
no ono je to právě kvůli té velikosti...když mě ěmřila moje minulé pondělí tak první co řekla bylo ůjé to je velká hlavička" a naměřila 3850g, pak měřila doktorka ve středu v nemocnici a naměřila 3500g..no a už je to přes týden takže zas o ěnco vyrostl.....právě že moje doktorka chtěla abyvyvolávali už o víkendu (ten co byl) ale to jsem zas nechtěla tak brzo, ještě před termínem.....ta mladá v nemocnici co mě objednala na to podělí říkala že asi by to pak už bylo dobré pořešit..ale pak tam v po byla právě ta "blbá" dr a ta neměla absolutně snahu něco řešit.....
8. črc 2010 v 15:31  • Odpověz
@semy.cz To je trochu blby, ze te pokazde prohlizi nekdo jinej, co clovek to nazor... Mne taky nejdriv rikali, ze kdyztak budem resit, pak uz se o vyvolavacce nikdo nebavil a jsem rada nakonec. Jestli te uklidnim, ja mela posledni cislo v prukazce 16, norma je 18 - 20, malej 3,75 kg, hlavicku 35,5 a slo to. Nastrih byl, ale jak rikam, Soufkova to krasne sestupovala :wink: Ja kdyz se ptala v poradne na vahu mimina a na tech 16 cm, rikala mi Zuzka "no nejak to porodis :grinning: " no a mela pravdu...
A jsi aspon otevrena, spadly bricho atp? Protoze ja nemela ani jeden priznak porodu, takze ja bych do toho dobrovolne nesla... Nakonec se to rozjelo samo a je to takovy setrnejsi, postupny, i kdyz u me hned kontra po 5 min a na prijmu uz po trech, ale ty sly jeste vydrzet, nebyl to takovy sok. Ale s vyvolavanym zkusenost nemam a z doslechu od kamosky spis zkusenost dobra.
8. črc 2010 v 15:39  • Odpověz
no přesně jak říkáš..že pokaždé je tam jiná a co doktor to jný názor....
já už právě asi připravená jsem..břicho mám kleslý už skoo dva týdny a za poslední tři dny kleslo ještě níž mě přijde...CS jsem měla poslední zapsaný v pátek a to bylo 7
ona už moje dr říkala že už je to pěkně připravený, že se to chystá....
8. črc 2010 v 15:42  • Odpověz
@semy.cz no tak potom by to nemel bejt takovej problem, to bys to mohla mit jak ta moje kamoska v pohode :wink: No tak treba v noci pojedes nebo si te tam rano nechaj. "Uzivej" posledni chvile s briskem, je to ke konci uz unavne, ale mne se pak po nem normalne stejskalo, a kdyz mi to predtim rikala kamoska, ze mi ho zavidi, jsem si rikala, ta je nejaka divna...
8. črc 2010 v 15:49  • Odpověz
no mě je jasný že se mě bude po něm stýskat.... :dizzy_face:
ale je fakt že poslední asi dva dny to není nic moc..mě dost těžkne a tak....takže se už fakt docela těším....
no kéž by se to rozjelo ještě v noci..to bych byla š´tastná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak už mě jede manžel domů..tak se asi pak půjdeme ještě chvíli projít.....
8. črc 2010 v 15:52  • Odpověz
@semy.cz Hele, necha te jeste vyspat, nad ranem se to rozjede, takze nebudes muset volat manzela z prace, rovnou pojedete a do obeda ho mate u sebe, to jsem ti to naplanovala, co :grinning: Budu drzet palce.
8. črc 2010 v 15:55  • Odpověz
:grinning: :grinning: tak to je ideální..tak díky..oufám že ti přepově´d vyjde :grinning: :grinning:
8. črc 2010 v 15:59  • Odpověz
Díky za držení :slight_smile:
8. črc 2010 v 16:00  • Odpověz
@semy.cz Ahojik tak co stále nic??Jak ti je?
9. črc 2010 v 11:55  • Odpověz
Ahoj, taky jdu kouknout, jestli tu nejsou nějaké zprávy od semy. Kdy jdeš na tu kontrolu? Držím pěsti, ať už se domluvíte, ale ještě víc, ať Davídek vyleze sám.
Medi, máš nějaký tipy na hračky, které Honzíka baví? Moc toho doma nemáme, tak mu chci dokoupit nějaké další, hodně ho baví leporelo od lamaze a textilní šustivý knížky, lamazácký zvířátka nějak ne, tak nevim, co tak pro 3m prcka?
9. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz
@medvide1 ahoj...nene stále nic....večer mě bylo tak divně že jsem si říkala jestli už ale zas to přešlo..te´d mě zas pobolívá břicho i po teplé sprše...tak kéž by...za půl hodinky jedu do nemocnice na monitor..takže jsem rohodnutá že si eknu o vyvolávačku....
ještě jsem šla k mojí dotkorce, aby mě to tam domluvila, ale bohužel má dovolenou, takže snad narazím na rozumnou doktorku.....
9. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz
no berou si sebou malou tašku co mám připravenou přímo k porodu...ručník, pantofle atd....dyby náááhodou si mě tam už chtěli enchat...jsem fakt zvědavá :sweat_smile:
9. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz
Semy, tak napiš sms, kdyby si tam už zůstala, jo? Tak snad už jo :slight_smile:
9. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz
jasně, určitě písnu :slight_smile:
9. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz
tak jedu..tak držte palce :slight_smile: papa
9. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz
semy držime pěsti :slight_smile:
ardi no co pro 3m prcka...maleho baví špendlík, pak ma takove ruzna chrastidla , pak ma takovou jakoby motýla od fiser praisu tak ten se mu take libi knížečky šustive ma take dal nevim co on si hraje i od lamaze s těma hračkama tak nějak jine věci nema pak ještě medvidka to je asi tak vše
9. črc 2010 ve 12:49  • Odpověz
@ardila U nas vede hrazdicka a na ni plastovy barevny chrastivy zviratka a jedno ma v brisku zrcatko a to je nejlepsi. Hlavne barevne, nejvic podle me deti zajima zluta barva, aspon naseho jo. Spendlik ma taky, drzi, kdyz mu ho dam do ruky, ale podle me o nem zatim moc nevi :slight_smile:
Semy drzime palce, at se to uz rozbehne.
9. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz
ahoj, tak už jsem zase doma....
tak jsme dopadli tak normál, na monitoru 1 malá kontrakce!! aspoň nějaký posun,
udělala mě znova ten hamiltonův hmat, říkala že hlavička hodně naléhá ale čípek je ještě docela vysoko....
udělala utz a odhad váhy 3600g takže pokud se trefila tak to není tak strašný :slight_smile:
říkala jsem že mě od rána pobolívá břicho jako při ms, tak že by se to z toho mohlo prý rozjet.....
pokud nic tak mm přijít v neděli, znovu atočí monitor a když nic tak se domluví vyvolávačka, mám si vzít sebou věci, ale že nezaručuje že si mě tam hned nechají, že třeba pak v pondělí.
Tak jsem docela spokojená...a doufám že už se to fakt rozjede :slight_smile:
jinak byla tam doktorka Kuklová...moc příjemná :wink:
9. črc 2010 ve 13:43  • Odpověz
@scai Byla jsi včera na tom cvičení? Příští týden bych šla, teda jestli bude trochu rozumnější počasí, v 35 st. teda nee
Holky, dík za tipy na hračky, ono asi je zbytečný toho teď mít nějak moc, koupím zatím nějakou hrací deku a tak jednu hračku. Ono mu je asi zatím stejně jedno, co to je, hlavně, aby se to dobře strkalo do pusy :slight_smile:
9. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz
@semy.cz Tak zase doma, ach jo.. ale to vypadá nadějně, snad se to rozjede. Kuklová je super a její odhad váhy u nás seděl na 100%
9. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz
no já zas až tolik nepočítala že si mě tam nechaj...
docela si myslím že by se to i mohlo rozjet.....:slight_smile:
tak doufám že vyjde i u nás ten odhad, protože to byl Davídek normál, to je celkem běžná váha :slight_smile:
9. črc 2010 ve 13:52  • Odpověz
@semy.cz ¨T'eda sice mě mrzí že jsi doma ale vidim to mooc pozitivně!!Jedna kontrakce a ke všemu hemiltnum hmat je dobrá naděje a jestli tě bolí břuch tak to bude určo do zitra venku...hele ja take takto šla na monitor měla jsem tam kontrakci a bolelo mě břicho a večer druhý den byl honzik venku :slight_smile: takže si myslim že to pujde ted doporučuji sexík!!!a uklízet!!!Vytři vyluxuj i když jsi to určo dělala milionkrát ale ted je ta pravá chvíle!!A nebo umyj i okna pro jistotu!!!A Davidek pujde ven
9. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz
@semy.cz jo a jinak váha krásná třeba bude i menší!
9. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz
dík medi :slight_smile: tak kéž by jsi měla pravdu :slight_smile:
no půjdu asi aspoň vyluxovat.....ale jak jsem byla venku tak už je mě vedro...dokad jsem byla doma tak bylo fajn, je tui chládek.....
9. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz
@semy.cz vyluxovat nestačí musíš i vytřit :slight_smile: vim honim tě ale určo to Davidka nabudi a bude chtit vidět jake to tam mate krásné a bude chtit ven
9. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz
no to si říkáme už dlouho a nic nezabíralo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz
tak jsem teda vytřela kuchyň, jídelnu a chodbu....umyla wc, uklidila aumyla kuchyň......
tak se ukaž davídku :grinning:
9. črc 2010 v 15:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.