• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
a teď si jdu dát za odměnu zmrzlinku s grankem :slight_smile:
9. črc 2010 v 15:05  • Odpověz
@semy.cz Teda ty jsi pilná včelička a luxovat nebudeš??Hm zmrzlinku teda tu bych si take dala :slight_smile:
9. črc 2010 v 15:35  • Odpověz
luxovala jsem jako první :wink:
9. črc 2010 v 15:40  • Odpověz
@ardila nešla, protože mi nebylo nějak dobře. Tak půjdu porvé ten příští týden s Tebou!
9. črc 2010 v 16:23  • Odpověz
@semy.cz Ja byla v nedeli na monitoru, prej ze to na nic nevypada, asi mi taky Kuklova udelala toho Hamiltona, a v pondeli v noci se to rozjelo a rano jsme jeli :wink: V nedeli jsem byla na monitoru dokonce dvakrat, neco se jim tam nezdalo.Tohle vypada opravdu nadejne... Vahovej odhad mi delala Soufkova na prijmu, rikala 3,6 a byl 3,75. Ono se to opravdu presne urcit neda. Kamoska treba mela odhad hodne pres 4 kg a nakonec byla holka "jen" 3,8.
9. črc 2010 v 18:43  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
hlásím že nerodíme :grinning:
byli jsme dopoledne na procházce, obešli jsme druhou a třetí přehradu.....teď oddychujeme a užíváme si poslední "volnou" sobotu :wink:
navečer asi půjdeme k našim něco ogrilovat.....
včerejší bolesti přes noc zas úplně přešli..jako vždy....už nějak ani něpočítám že půjde sám lumpík náš....
10. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz
Semy, uplně mi to připomíná, jak to probíhalo u mě. Taky vždycky bolesti, naděje a přes noc přešly. Vždycky jsem šla do porodky s tím, že už mě tam nechají a zas jsem šla domů. Přesně jako tobě mi Kuklová řekla, že si mam vzít věci, ale nezaručí, že už mě tam nechají.. a nenechali. Vydrž, už to nebude dlouho trvat, ale je mi jasný, že je to už šílený, hlavně v tom vedru. My nikam nejdem, budem zalezlý doma, teď jsme grilovali oběd a jenom jsem seděla ve stínu a i tak my bylo hrozně vedro. Chudák Šíma, je pěkně protivnej, taky nemá vedro rád.
10. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz
ahoj ardi....to teda jo, máme to nějak moc podobné :grinning:
no jsem dnes i celkem v pohodě..si říkm že si teda užiju poslední víkend...bolesti teď nemám žádné.....no prostě nic......
kupodivu mě ty vedra ai nějak nevadí..snáším je dobře a tak jsem se těšila na léto a teplíčko že si to spíš užívám :slight_smile:
ale věřím že pro prcky je to heozný a iDavídka je mě líto předem....
10. črc 2010 ve 13:53  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
přeju všem krásnou neděli :slight_smile:
Jdu jen pozdravit, za chvíli vyrážíme do nemocnice na monitor a domluvit tu vyvolávačku..mám teda zbalenou tašku a fakt doufám že už si nás tam nechají.....
včera jsme seděli do 11 večer u našich na zahradě a hráli Rummy, ogrilovali...tak bylo fajn.....
noc a hlavně ráno naprd, malý mě už strašně tlačí na močák, takže mám v posteli fakt problém se po ránu pohnout protože to je bolest jak...... :sweat_smile:
tak nám držet pěstí a kdyžtak písnu sms kdyby si nás tam nechali.....
tak papa a užívejte jkrásnou neděli :slight_smile:
11. črc 2010 v 08:46  • Odpověz
@semy.cz Tak tfuj tfuj :slight_smile:
11. črc 2010 v 08:52  • Odpověz
@semy.cz držíme pěsti :slight_smile:
11. črc 2010 v 09:53  • Odpověz
Tak jsme zase doma :pensive: :frowning2:
Čípek je prý ještě vysoko a kdyby mě dali tabletu dnes tak že by to trvalo moc dlouho.
Takže jdeme už na stopro v úterý v sedm ráno, nástup s věcma a rovnou na vyvolávačku.....
Jinak malý se má dobře, takže to je hlavní......
11. črc 2010 v 11:43  • Odpověz
@semy.cz To je skoda, ale na druhou stranu kdyby to melo trvat dlouho.... Kdyz se malymu dari dobre, je zbytecne to hrotit. My jsme doma v tomhle vedru, tak jsem nakoukla, jak na tom jsi. Kdo te dneska vysetroval? Treba si to jeste do uterka rozmysli a pujde Davidek sam.
11. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz
@semy.cz Tak to mě mrzí ale do uterka je už jen dva dny a to je coby dup a budete mit Davidka u sebe a třeba to pujde i samo!!Hlavně že je malej ok :slight_smile: to je nejduležitější!!!!!!!
11. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz
Semy, tak to je fakt jak přes kopírák, já šla v neděli s věcma, poslali mě domů a v úterý v 7 nástup už naostro. Ale on se určitě umoudří. A co po těch hamiltonech, děje se něco? Odchází zátka? Mně odcházela dost, ale stejně nic z toho. Kdyžtak to teda vyvolají, ty ho máš aspoň hezky dole, mně pořád říkali, že nenaléhá hlavička a to byl ten největší průser, takže u tebe to půjde určitě jako po másle :slight_smile:
Fuj, to je vedro, jsme celej víkend zalezlý doma. Šimon to ale snáší nakonec docela v pohodě, od večerejšího odpoledne pořád je vysmátej, hrajeme si, snaží se plazit a vzteká se, když mu to nejde, ale jak ho dám na záda, tak zas pohoda :slight_smile: To bříško je už o dost lepší, aspoň poslední dny
11. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz
dík holky
ardi no jak říkáš, jak přes kopírák....
po Hamiltomnu jak říkáš, odchází akorát zátka, šla už po prvním a i teď po druhém i dneska...ale to je tak všechno....
už nevěřím že se to samo rozjede když doteď nic...takže v úterý no.....

to je dobře že šímu už má bříško lepší :slight_smile:
11. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz
jasek a vyšetřopvala mě asi mladá Jorgová..aspoň si to myslím, jsem zapoměla kouknout na cedulku :D ale podle toho co říkala předtím sestra a podle podpisu to byla ona....
11. črc 2010 ve 14:17  • Odpověz
@semy.cz Mladá, blond? Hi, tak to mě vyšetřovala v tu neděli taky Jorgová. A v úterý na příjmu byla Šoufková, tak to už snad nebude přes kopírák
11. črc 2010 ve 14:32  • Odpověz
@semy.cz Zuzka je mlada, myslim tak 28, no chodila na gympl asi o rok o dva niz nez ja a mne je 30, je to blondynka, delsi vlasy, prijemna holka.
11. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz
Tak to je stará jak já, já myslela, že je starší :slight_smile:
11. črc 2010 ve 14:36  • Odpověz
jé tak to asi nebyla ona, tahle měla hnědé vlasy .-)
ale sestřička předím tam říkala někomu na chodbě kde je ta Zuzka, tak jsem si právě říkala že myslí doktorku...
no to je jedno..ale byla taky příjemná tahle..hlavně ať tam v úterý není ta Šoufková :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz
@semy.cz Tak me Ardi predbehla s popisem :wink: Hele, fakt se neboj ani Soufkovy, u me byla fajn a hlavne, jak jsem psala, doktora az tak casto nevidis :wink: To prave asi Ardi vadilo, podle toho co psala, ja taky uz vyhlizela PA jak smilovani, jenze kdyz to posupuje pomalu, ale vse je v poradku, tak nemaj moc duvod u tebe bejt, kdyz jsem rodila ja, bylo nas tam moc. Moje spolubydlici porodila 10 minut po mne (kolem 14 hodiny) a byla ten den posledni, koho prijali, pak stop stav. Kdyz tak se proste musis ptat, kdyz ti sami nebudou moc rikat, ale podle toho jak jsi nachystana, tak to urcite bude rychlejsi nez kdyz je mimco vysoko. To jsem mela ja, i kdyz se mu zachtelo prirozene a v terminu, sestouplej zrovna nebyl.
11. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz
Třeba si je obarvila :slight_smile:
11. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz
@semy.cz No ono ta barva vlasu, nekdy kazdej rika neco jinyho, treba to byla ona, mne teda prijde dost blond. Ta Dr. Prihodova je hnedovlasa, ale tu znas ne? No a Kuklova taky hnedy vlasy a tu znas taky a jinak nevim, kdo tam jeste je, pak uz chlapi.
11. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz
ardi i to je možné :slight_smile:
jasek dík...vím že tam býv až na konec....však to nějak dopadne :slight_smile:
sestra říkala že dnes hodně mamin pouštějí domů, takže volno naštětí je .-))
@jasekd Mně ani nevadilo, že tam nejsou, vadilo mi, že mi nikdo nic neřekl, ani po 5 hodinách jsem neměla tušení, jestli se něco děje nebo ne, bolesti šílený, info žádný. A navíc když řekla přijdu za 10 minut prdnout vodu a 2 hodiny se neukázala, tak to mi vadilo dost, vzhledem k tomu, že se ty kontrakce pak zesílili, tak kdyby jí prdla dřív, nemuselo to třeba 12 hodin.. A ptát jsem se nebyla moc schopná, protože jsem od začátku měla kontra po 2-3 min a do toho nepřetržitý křížový bolesti, takže jsem na nějaký ptaní neměla moc sílu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já mám pocit že jich je tam snad 5..teď nšvím..s mě už motaj, jak jsem tam teď pořád....
11. črc 2010 ve 14:45  • Odpověz
Já měla na tu první část blbou i PA, ale pak jak se měnili, tak jsem měla obě nejskvělejší :slight_smile:
11. črc 2010 ve 14:45  • Odpověz
@ardila :grinning: Vidis, mne prave pripada, ze vypada jeste mladsi nez je, hlavne ten hlasek. Ja s tim mivala na zacatku taky problem, vypadam, nebo spis vypadala jsemmlade, ted po porodu uz to tak slavny neni, a jeden pacient mi rekl :"vy asi mate cerstve po ucnaku, ze? Vam je tak 19, 20, neee?" No mela jsem asi 2 roky po vejsce, ucnak na Dr fakt nestaci. A kdyz u nas zvonil policajt, aby nam ohlasil, ze mame vymlaceny okno u auta, rovnou rika, at mu zavolam majitele auta, asi tatinka, ze... A ja mela asi 8 mesicni pupek :grinning:
11. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz
@ardila A jaka byla ta PA, nevis jmeno? Mne ta moje, kdyz mi prdla vodu, coz byla bolest fakt k posrani, ze jsem tak sprosta, se zeptala, a to to fakt tak boli???!!! Pritom me musela podkladat, nemohla se tam vubec dostat. Ja kontra od zacatku po 3 min a do toho nepretrzity krizaky, asi jsme mely dost podobnej prubeh, ja rano na prijmu na 1 cm, husty kontra a cipek jak beton. A taky mi naznacila PA, ze jsem trichu hystericka, jak mi prdla vodu, navic ja ji tvrdila, ze uz mi voda sla (doma a pak proudem na prijmu, no ale furt tam bylo dost), takze jsem si pripadala podle hesla zdravotnici = nejhorsi pacienti :grinning: A nemyslim, ze bych ten den byla nejvetsi hysterka, ale brutal to teda byl...
11. črc 2010 ve 14:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.