• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@ardila Ze neprisla, no asi toho meli taky hodne :confounded: Ono jak tam furt cumis na ty hodiny a ono to vubec neutika, to je neco, ja mela pocit, ze nevydrzim uz ani minutu, a ceka te jeste par hodin... Ale uz rozmejslim, ze brzo dalsi dite a docela se do jablonecky por. zas tesim :wink: Ja se dost bala, ze prave bude stop stav, ze bych musela do LBC. No ale taky bysme to prezily.
11. črc 2010 ve 14:57  • Odpověz
@jasekd Já vypadám tak na 15 :grinning: No nebo už možná ne, ale do nedávna mi říkali o občanku.. Ta PA byla Nováková, křestní nevím..A moc toho myslím neměli, v tu chvíli jsem rodila jediná, když jsem šla na vyšetřovnu, tak tam seděla a vykecávala se..
11. črc 2010 v 15:03  • Odpověz
Já teda jbc porodnici chválim, kde můžu, jen mi ta dr. a PA nesedli, ale jinam bych nešla
11. črc 2010 v 15:04  • Odpověz
@ardila :grinning: ja donedavna taky, ted jsem unavena a zustalo mi asi 5 kg, tak je to slabsi. Ta moje PA byla myslim Lenka, a prijmeni zas nevim ja... Byla blondata, vek uz neodhadnu, mozna 35... Ale v podstate taky dobra, jen se me trochu dotklo, jak mi naznacila, ze jsem hystericka :grinning:
11. črc 2010 v 15:07  • Odpověz
@ardila Ja prave taky chvalim, kdyz jsem tam lezela, ja mela super pocit z jejich pristupu k porodu, prave hlavne z te Soufkove a taky druhe PA, co prisla na konec, a trochu me deptala jedna detska sestra, ale kdyz ctes, co se deje jinde, tak je JBC super. Ja to psala i do tematu porodnice JBC, tam skoro nikdo nepise, tak jsem je tam pochvalila. Oni asi spis vsichni pisou, kdyz se jim neco nelibi. Vsechny moje kamosky JBC chvali.
11. črc 2010 v 15:10  • Odpověz
@jasekd ahoj jen dočitam a koukam nebo se mi to zda ty jsi sestřička nebo co??
11. črc 2010 v 17:58  • Odpověz
@medvide1 Dr :wink: ale ve spitale nedelam, ani gyndu, aby to nevypadalo, ze tady smiruju, koho tady drbete :grinning: Jen me ty nazory celkem zajimaj, kdyz tam za prve taky clovek rodil a za druhe kdyz je ze zdravotnictvi.
11. črc 2010 v 18:08  • Odpověz
@jasekd jee tak to se omlouvam že jsem ti snížila hodnos na sestřičku promin :slight_smile: a mužu se zeptat to jsi dělala nějakou soukromou praxi??Ja ze jsem zdravotní sestřička tak proto mě to take zajima :wink:
11. črc 2010 v 19:11  • Odpověz
@medvide1 Jezis v pohode. Ja jsem zubar. A ty kde delas (delalas), spital nebo ambulance nejaka?
11. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpět, jsem ted zapla pc jen kvůli semy že jsem čekala na smsku že je Dáda venku aono furt nic, tak se drž semy :wink:
11. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz
ahoj ali..vítej zpět z dovoleé...jak bylo?
no jsem si íkala že jsi nakonec o nic nepřišla, potože Davídek se courá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz
krásně, vedro, moc sem si neodpočinula, furt jsme něco podnikali takže se dneska těším do pelechu, a špatně mi moc nebylo tak jsem ráda, ale počasí bylo super :wink:
11. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz
@jasekd ja jsem dělala ve špitalu na chirurgii

@alienka24 vitej doma jsem rada že jste si to užili a že ti bylo dobře :slight_smile:
11. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:
Ali tak paráda že jste si to pěkně užili a hlavně že ti nebylo moc špatně :slight_smile:))
Tak se tším na fotky :slight_smile:
12. črc 2010 v 08:33  • Odpověz
ahojky, tak jsem zas tu, jela jsem na nákup :wink:
12. črc 2010 v 10:12  • Odpověz
ahojky Ali :slight_smile:
tak máš dneska ještě volno? aby jsi si odpočinula? pocestě a tak?
12. črc 2010 v 10:19  • Odpověz
jojo jdu do práce až ve středu na odpoledne, dneska jsem uplně ko :sweat_smile:
a ve středu mám ještě kontrolu
12. črc 2010 v 10:24  • Odpověz
jo tak to je paráda :slight_smile: tak hezky relaxuj :slight_smile:
12. črc 2010 v 10:28  • Odpověz
no venku je vedro děsný tak asi budu jen doma
12. črc 2010 v 10:57  • Odpověz
no já sedím celé dopoledne na balkoně v chládku tak je dobře...ale ještě tak max hodinku, pak už sem začne svítit tak budu muset zalézt dom.....
se to počasí zbláznilo :D no ale lepší než kdyby bylo 10 stupňů :slight_smile:
12. črc 2010 v 11:45  • Odpověz
nojo je léto tak je vedro :slight_smile: a zase se to lidem nelíbí, když prší tak je to taky blbý a když je zima tak taky, taková typická lidská vlastnost :grinning: :grinning:
12. črc 2010 v 11:49  • Odpověz
:grinning: no máš pravdu :grinning: ne já jsem docela spokojená...mám ráda teplo....a na svůj "stav" jsem to dote´d dobře sášela.spíš je mě to teď líto kvůli davídkovi že ani přes den se nebude dát jít pořádně ven....no uvidíme jak bude....některý dny pak asi budu u našich, venku v chládku......
12. črc 2010 v 11:53  • Odpověz
hele ono si nevybereš, pokaždý je něco :wink:
12. črc 2010 v 11:55  • Odpověz
to je jasný...ale jsem ráda že je hezké léto :slight_smile:
12. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holky tak to je pařák co??Mě je dnes nějake smutno :frowning2: manža v práci jinak všichni někde poletuji nebo jsou na dovče a ja nemam nějak s kym poklábosit .:frowning2: nějak to na mě padlo :frowning2: a když manža přijde dom tak bude zase do večera venku aby něco udělal na zahradě
12. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz
ahoj medi..já tu mám příjemně..dokonce tu nějak pofukuje tak to jde :slight_smile:
vidíš tak jsi mohoa napsat dřív..já tu jsem dneska od rána :slight_smile:
tak snad tě smutek brzo přejde :slight_smile:
12. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz
@semy.cz Tak to je fajn že tam maš pěkne :slight_smile: no a zitra a už budete mit Davidka u sebe že??
12. črc 2010 ve 14:56  • Odpověz
medi jojo..už zítra :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. črc 2010 ve 14:57  • Odpověz
@semy.cz ty jo ja bych si to neuměla představit to musiš být strašně napnutá ne??ja bych teda byla :slight_smile: nebo i nervozní takhle to vyvolat a vědět ted to přijde :slight_smile: určo se už těšite že??napisaš alespon sms??A manža tam bude od rana s tebou ne?
12. črc 2010 v 15:03  • Odpověz
@semy.cz jo a k jake dr budeš s malým chodit?
12. črc 2010 v 15:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.