• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
medi je to takový zvlůáštní...jsem trošku nervozní..a i se těším .-) prostě tak všecko dhromady .-)))
jojo manžel bude se mnou od začátku..tak jak to měla darina :slight_smile:
chodit budeme k dr. Jůnové, má ordinaci tady za rohem takže to bude mít kousíček a mám na ní moc dobrý reference .-)
12. črc 2010 v 15:25  • Odpověz
ale ono je to i takový uklidňující že už víme že zítra...tím že už tak dlouho čekáme.....
12. črc 2010 v 15:26  • Odpověz
Ahoj
@semy.cz Šoufková chtěla, aby Honza jel domů, že to může být na dlouho, já jí ukecala, že ho tam chci, že kdyby se to tahlo, tak domů může kdykoliv. Vzhledem k tomu, že bolesti začaly za půl hodiny, byla jsem ráda, že nikam nešel..
Dneska Šíma jen spí a pije nebo občas kňourá, už ho to vedro taky nebaví
12. črc 2010 v 15:42  • Odpověz
@semy.cz jasně ani se nedivim ale ja bych byla asi na prášky a měla bych strach jsem v tomto holt jina :slight_smile: a ta Junova je nějaka mlada nebo starší??
12. črc 2010 v 15:42  • Odpověz
ardi jj vím že jsi to tak měla a taky to chci ukecat..co by dělal doma..stejně si bere dovolenou a prostě chci aby tam byl se mnou..tak doufám že to bude v pohodě :slight_smile:
ta jůnová je starší.....pamatuje si jí ještě moje mamka že k ní chodila s bráchou když byl malý :slight_smile:
12. črc 2010 v 15:45  • Odpověz
@semy.cz a proč nejdeš k te Mourkove??Junova je lepší?
12. črc 2010 v 15:47  • Odpověz
mourkovou neznám ani....to je ta na šumavě?
12. črc 2010 v 15:58  • Odpověz
asi jo....pro mě je právě dobrá ta jůnová, jednak mám na ní jen samé dobré reference a jednak jak říkám má ordinaci jen tady přes ulici....takže ideální :slight_smile:
12. črc 2010 v 16:02  • Odpověz
Ahoj! O víkendu jsme byli na chalupě, zítra zase jedeme, takže tady zase nebudu. Dneska jsem doma proto, abych vyprala, vyžehlila...což je v tom vedru lahůdka :unamused:
Semy co ty? Musím dočíst!
12. črc 2010 v 16:03  • Odpověz
ahoj scai...my jdeme zítra na vyvolávačku..v 7 ráno nástup :slight_smile:
12. črc 2010 v 16:09  • Odpověz
@semy.cz jj na šumavě ale nevim kde to je :frowning2: nějak jbc moc neznam chcu jit jinam a nevim kam zase ali ma na Mourkovou take dobre reference a aj k ni chodila tak nevim no
12. črc 2010 v 16:11  • Odpověz
medi já už vím jaká to je...teď mě napad že já k ní možná taky chodila chvíli, my kousek odtamtaď bydleli....no ale přeci nebudu chodit tak delko když tady mám za rohem dobrou doktorku že :slight_smile:)

tak si najdi adresu a podívej se na mapě a hned budeš vědět :slight_smile:
12. črc 2010 v 16:13  • Odpověz
@ardila
@semy.cz Myslim, ze nikoho nebudes muset ukecavat :wink: Ja teda nebyla na vyvolani, rozjelo se to samo, ale taky mi rikala, ze to bude do vecera (prijeli hjsme v 7,15 rano), ale kdyz jsem rekla, ze tam manzela chci, jestli jim to nevadi, rekla Soufkova, ze samozrejme muzeme. Ono ta vyvolavacka nemusi hned zabrat, tak mozna proto, ale urcite nebude nikomu vadit, kdyz tam zustane. On ten manzel je stejne nejvic potreba na tu prvni dobu, ja tam byt sama, tak je to pro me o dost horsi, i kdzy jsem spis byla sama ve sprse, tak jen ten pocit, ze tam je... Dospaval na te posteli, protoze jsem ho vzbudila v 5, nasla ho tam PA a jenm se smala, kdo ze teda tady rodi... My chodime k Dr Sochmanove, chodila jsem tam ja i segra jako deti a je dobra, a navic kousek od nas.
12. črc 2010 v 16:22  • Odpověz
jasek díky..taky sio myslím že to bude v pohidě že ho tam nechají...:slight_smile:
12. črc 2010 v 16:24  • Odpověz
@semy.cz Jakej to je pocit,kdyz vis, ze to bude zitra? Me s tim prenasenim taky strasili a nakonec to bylo 40+0 :slight_smile: Kamoska, co ji oba porody vyvolavali, rikala, ze zejmena manzel byl rad, ze nema rad, kdyz neco neni naplanovane, nema rad prekvapko... No v tomhle stavu a vedru uz bych se spis asi tesila, clovek se toho boji, ale cim vic se to blizi, tim vic se i tesi.
12. črc 2010 v 16:30  • Odpověz
jasek je to zvláštní...ale těším se....i že skončí to čekání a budeme už mít davídka.....ale trošku nervozní jsem.....:slight_smile:
12. črc 2010 v 16:38  • Odpověz
@jasekd Jasný, já napsala ukecávat, ale já řekla, že chci, aby tam zůstal a ona se sice moc netvářila, ale řekla, že jo. Ono to bylo do večera, ale já byla ráda, že tam se mnou byl celou dobu. Teda hlavně tu první půlku, v tý druhý už jsem moc nevnímala, že tam je.
Můj manžel byl naopak smutnej, že přišel a ten adrenalin, těšil se, jak pojedeme, bude troubit, blikat, pak mě ponese nahoru.. a my tam šli v klídku na sedmou, nuda :sweat_smile:
12. črc 2010 v 16:52  • Odpověz
@ardila Asi kouka moc na filmy :grinning: No ono je divny jet rodit, kdyz te nic neboli, treba podruhy budete akcnejsi a porodis treba v aute :grinning: Sestrenka poprvy rodila dost dlouho a podruhy v sanitce mezi vesnicema, protoze nestihali. A podle me, prave kdyz to ma bejt do vecera, tak by tam s tebou mel nekdo byt, PA ani Dr moc nechodi, na cteni a jinou zabavu to fakt neni :grinning: Mne by tam o samote pekne tekly nervy. No hlavne, ze ti ta vyvolavacka hned zabrala, nejhorsi musi byt, kdyz se to furt nerozjizdi, 1 tableta, druha, a furt nic...
12. črc 2010 v 17:04  • Odpověz
@jasekd Jj, toho jsem se nejvíc bála, že to nezabere a potáhne se to ještě do dalšího dne třeba.
My se pojedem večer vykoupat na přehradu, snad už tam nebude tak narváno. Já ještě letos nikde ve vodě nebyla, tak se těšim
12. črc 2010 v 17:22  • Odpověz
@semy.cz tak to budu na Tebe myslet a držet palce a ten další průběh nemáš jak Dari, ale rychlejší!
12. črc 2010 v 18:05  • Odpověz
@ardila tak to můj manžel zažil, troubil na někho, protože mu vjel do cesty, ujížděl jak blázen, vezl mě na tom vozíku nahoru :slight_smile:) asi to adrenalin byl...a pak byl tak vyhukaný, že to je tak rychle, že Baru hend ani nevyfotil :unamused: Chtěla jsem foto hned jak vyleze...no tak nic, třeba příště :grinning:
12. črc 2010 v 18:07  • Odpověz
@scai To mi taky tu fotku hned jak vylezl nemáme. Honza byl nějak mimo z toho, co se tam děje, že to nějak nestihl..
12. črc 2010 v 18:09  • Odpověz
tak vidím, že tohle je všude stejné :slight_smile:) Honza měl jednu věc za úkol a nic :grinning: Příště si to vyměníme :grinning: :grinning:
12. črc 2010 v 18:14  • Odpověz
scai moc díky .-)
12. črc 2010 v 18:25  • Odpověz
@ardila
@scai My ji taky nemame, az z osetrovani, presne, byl z toho taky vyjukanej a hlavne se bal o me a o kluka, jestli se nepridusil, takze nejaky foceni ho vubec nenapadlo, museli mu to pripomenout.`Ja jsem taky chtela rychlej porod, ale zas rodit skoro na vozicku nekde ve vytahu taky nemusim :wink: Voda je pekna, zatim cista, akorat mi pripada, ze je tam narvano az do vecera v tech vedrech, my byli asi 3x i s malym pod stromama i na 5 hodin, krasne tam spinkal, meli jsme vsechny jeho veci sebou (nekojim plne) a krasa, ale ted uz je tak vedro, ze ani nechodime, uz ani pod stromama se mu nelibi, takze jen na skok vecer.
12. črc 2010 v 18:56  • Odpověz
@semy.cz Nevím, jestli se tu ještě ukážeš, ale moc držím palce na zítra, budu na tebe myslet a čekat na sms. A nejlépe, aby se to rozjelo ještě v noci samo.
Na přehradě to bylo fajn, přišli jsme až v půl 8, tak lidí už tolik nebylo, našli jsme si klidný místo ve stínu, Šíma se celou dobu válel na dece a byl zlatej, konečně mu nebylo vedro. Voda na můj vkus moc teplá (jsem zvyklá na ledovou Mumlavu apod. :sweat_smile: ), ale i tak paráda.
12. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz
Semy: nevím, jestli se sem ještě dostaneš, ale na zítra držíme pěsti a už se moc těšíme na fotku Davídka, jsme zvědaví :wink:
12. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz
Holky já se zase loučím! Moc se těším až zase příjdu (/asi v pátek) na fotečky Davídka!!!!
Mějte se všechny fajn! Já ted ještě letím pro nějaké oblčení se švagrovkou k její kamarádce, no a pak jedeme na chalupu, kde bohužel ale není net :unamused:
13. črc 2010 v 08:09  • Odpověz
Dobré ránko, mám zprávy od semy a bohužel ne moc pozitivní. Zavedli jí tabletu, ale nález je takový, že to vypadá na dlouho. Je na normálním pokoji a manžel šel zatím do práce. A má tam dr. Kuklovou, tak aspoň něco pozitivního.
Jdu vzbudit to hodný miminko, co v noci spalo 9,5 hodiny v kuse a teď spí dál, ale chci, aby večer chodil spát dřív, chtěla jsem ho budit v 8, ale nějak jsem to nezvládla, tak to budu posouvat postupně no :slight_smile:
13. črc 2010 v 08:53  • Odpověz
ahoj, hlídám novinky od Semy, tak držíme pěsti, ať se ten porod rozjede a moc se netrápí
13. črc 2010 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.