• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahoj, tak psala semy v půl 12, že se pořád nic neděje, na monitoru skoro rovná čára :frowning2: Ale že snad pomůže bouřka. A že zätim pohoda, to jí obdivuju, já bych byla hodně na nervy, že se to tahne. To počítám, že jí další tabletu, snad se konečně začne něco dít.
A já mam dneska neuvěřitelně zlatý dítě, to bude tím počasím.
13. črc 2010 ve 13:59  • Odpověz
ahoj holky, teda tomu davídkovi se od mámy z bříška vůbec nechce :sweat_smile:
13. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz
Má se tam dobře no.. Ale on brzo zjistí, že máma je i z venku fajn :slight_smile:
13. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz
Tak psala semy, že tableta nezabrala a další dostane až zítra ráno :frowning2:
13. črc 2010 ve 20:02  • Odpověz
@ardila TEda chudák semto si to tedy vyžírá :frowning2: ty jsi ale rodila ještě ten den po tabletě ne??Tak snad to zitra zabere :slight_smile:
13. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz
No to je presne to, ceho bych se u vyvolani bala :unamused: Tak snad ale nema bolesti ne, kdyz tbl nezabrala... Chudak, to musi byt nervy, furt jen cekat.
13. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz
také čekám na zprávičky o Davídkovi, ale jemu se nechce na svět asi 13. :slight_smile: a čeká až na zítra,
tak snad to zabere zítra a Semy se dočká
13. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz
Medi,jj, mně to zabralo hned, za půl hodiny jsem měla už pořádný bolesti. Taky jsem se nejvíc bála, že se to potáhne do dalšího dne.Bolesti nemá a zdá se, že to zatím zvládá docela v pohodě
13. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz
Ale divim se, že jí dali dneska jen jednu tabletu. Mně dr. řekla, že když ta ranní nezabere, v poledne bude další
13. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz
@ardila Tak hlavně že je v poho škoda že to nezabralo :frowning2: už mohla mit maleho u sebe tak třeba v noci se to pohne a porodí v noci
13. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz
Tak jsem zvědavá, jak dopadne spací pokus, dneska jsem Šimona vzbudila o hodinu dřív a teď o hodinu dřív uložila. Spí, tak snad už se nevzbudí.
13. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz
no to je divne a hlavně mě to přijde naprd když daji jednu tak t ozahají a proč v tom tedy nepokračuji hned nechapu proč trápí do dalšího dne :frowning2:
13. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz
Já vím, že nedávají víc než dvě za den, že se pak čeká do dalšího dne.. On to asi pro to tělo je docela záhul nebo já nevim.. Nebo třeba měla takovej nález, že usoudili, že ani ta druhá nezabere a bude lepší počkat. To oni asi věděj, co dělaj a kdyby to mohli urychlit, tak to urychlej. Ale mně teda rovnou řekla, že mi dají ten den příp. dvě
13. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz
@ardila no nevim no asi je to zahul a třeba to pujde nakonec samo v noci uvidime snad to ale zitra zabere !!!Stále na ni myslim :slight_smile:
13. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz
@ardila
@medvide1 No jestli ma namonitoru rovnou caru, tak by to asi nemelo cenu, takhle jestli nema bolesti a ma pevne nervy, tak se jeste dneska vyspi a bude odpocata.
13. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
@jasekd no jasně ale ja bejt na jejim mistě tak mě trefí a stejnak bych asi nespala :slight_smile:
ali ty už jsi se rozhodla kde budeš rosit ale asi v Lbc že??Koukam že semy ma trochu podobnej pruběh jak ardi ale je to dělší :frowning2: ali by mohla mit porod jak ja :slight_smile:
13. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz
Dobré ránko, v půl 7 psala semy, že dostala další tabletu, že čípek je pořád dost vysoko, je otevřená na 2 prsty a když se to dnes nerozjede,tak zítra prdnou vak blan..
14. črc 2010 v 08:49  • Odpověz
Dobré ránko, v půl 7 psala semy, že dostala další tabletu, že čípek je pořád dost vysoko, je otevřená na 2 prsty a když se to dnes nerozjede,tak zítra prdnou vak blan..
14. črc 2010 v 08:49  • Odpověz
@ardila jee chuděra tak snad se to rozjede!!!Držímě pěsti!!
14. črc 2010 v 09:54  • Odpověz
Tak cca v 9 psala semy, že se zdá, že se to rozjíždí, že to vidí nadějně :slight_smile: A děkuje, že na ní myslíte
14. črc 2010 v 10:14  • Odpověz
@ardila Tak to je super !!!Snad to klapne a bude malej do oběda venku!!!!!
14. črc 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jdu vás pozdravit a hlavně semy a hrozně moc jí držím palečky, aby měla dnes Davídka už konečně u sebe v náručí. Myslím na tebe kočko, tak se drž....

A co vy holky, ardi, medi, jani, co dětičky, jak rostou?
A ali, jak se cítíš v těch vedrech?

Já si včera zpříjemnila podvečer chováním čerstvého miminka, necelých 14 dní starého od kamarádky a byl to tak hezkej pocit, mít takového drobečka v náručí. Snad se jednou dočkám i toho svýho vlastního....

Přeji všem krásný den. Pa pa
14. črc 2010 v 10:59  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem přijela z kontroly

jeee to je super, že už se to rozjelo, to mám radost za semy, tak at už to má za sebou, holka statečná :wink:
14. črc 2010 v 11:27  • Odpověz
@alienka24 ahoj ali a jak jsi dopadla vše v pořádku??Určitě je že??A kde budeš rodit ty??
@slunickosedmitecn Ahojik mame se fajn malej roste jak z vody strašně to letí až semy a ali zavidim že budou mit male prcky :slight_smile:
14. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj, ja byla rano na prehrade a parada, zadny lidi, krasna voda, uz js zpatky, tak nakukuju, co semy. No tak snad uz to zacalo...
@medvide1 Prave proto js psala, ze se vyspi, pokud ma pevne nervy, sama nevim, jak bych na tom byla ja. A mas pravdu, moc to leti, jen clovek prekona sestinedeli, hojeni po porodu a problemy s malym (u nas napr. zloutenka, GER a dalsi), tak na to zapomina. Malej je cim dal lepsi, strasne hodnej, tak uz bych pomalu chtela dalsi :grinning: To same tehotenstvi, ja nemela nic moc, do 5. mesice desne zle, v praci az do konce, k tomu strach, zda maly bude OK (dilatace ledv.panvicky), a ted na to vzpominam, jak to brisko bylo krasne... Ja chci brzo druhy, tak snad se zadari.
14. črc 2010 ve 12:24  • Odpověz
@jasekd naprosto mi mluviš z duše :slight_smile: no napřed starosti pak radosti jak se řika :slight_smile: mi take chceme druhe co nejdřive :slight_smile: tak uvidime jak se nam zadaří ale napřed musim jit k jine dr maleho tamta mi fakt nesedí :frowning2:
14. črc 2010 ve 12:31  • Odpověz
@medvide1 No tak se seber a jdi jinam, treba k te Dr Mourkove, jak jsi psala, ja teda ty pediatry neznam, ja chodim do Msena k Dr Sochmanove a dobry. Jestli to funguje jak u nas, budes potrebovat zadost o vypis z dokumentace od te Mourkove a stim jit ke svoji, jinak by ti vypis nemela dle pravidel pojistovny asi dat. My to teda nekdy delame, ale je fakt, ze ta zadost by by t mela. Nadechni se, zavolej si tam, no a jestli se ti k te tve nechce jit (nekde si to myslim psala), tak tam posli manzela :grinning: A kdy byste chteli zacit? Ja mela s prvnim problemy, tak ja bych rada nejakou rezervu, jenze co kdyz se podari hned? Aby nebyly uplne za sebou. Kdyby me netlacila prace, tak s tim tolik nespecham, protoze uz to bude asi naposled, 3 deti bych asi nedala, ne s touhle praci,tezko se pak clovek vraci. Mas rodicak na dva nebo na tri roky? Hele, jak dlouho je vlastne materska presne? Manzel volal na socialku, jak mame zadat o ten rodicak (chci dvouletej) a tam mu rekli, ze ze socialky poslou papir, co delat. Je to tak? Ono nam nekdy pripada, ze tam nekdo rekne to a druhej neco jinyho.
14. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz
@jasekd Ohledně dr to už vyběhavam :wink: jinak rodičák mam na dva roky a jak to je s papirama to nevim manžek je všechny dostal při zadosti o porodne jsou to asi 4 papíry ty ,iusíš vyplnit a jit s nima do jbc na sociálku!Tam ti to potrvrdí a přijde ti jen papír od kdy na něj nastupuješ ale na ty dva roky musiš mit odpracovane leta v práci nevim kolik ale když je mit nebudeš tak ti daji automaticky na tři roky,mateřska je myslim 28 týdnu???nevim zda to piši přesně nebo jestli si to nepletu .-(
14. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz
@medvide1 Manzelovi prave pri zadosti o porodne nic nedali, jen ten papir na porodny. To vyrizoval na uradu prace pod Batou, no a tohle ma prijit od socialky U Zeleneho stromu, ja to vyplnim, dojdu tam s tim osobne, no a oni to snad preposlou na ten UP zase k Batovi nebo jak to ta zenska rikala, kazdopadne ujistovala manzela, ze se nemam starat ze to prijde. No rozhodnuti o prideleni porodneho taky prislo od nich, penize uz byly na ucte a pak prislo to lejstro, ze nam je daj. Ja jen abych neco nepropasla. Urady fakt miluju. Na ty socialce, dostanu se tam i s kocarem? Ja tam nikdy nebyla totiz. A ty uz mas RP nebo jeste MD? Koukam, ze malej ma neco pres 5 mesicu...Jinak nadelano mam 5,5 let, to snad proboha staci. A musis mit snad taky hrubej prijem za posl. rok v urcity vysi, nevim presne kolik, aby ti dali ty dva roky, ne? Nebo je to bud prijem nebo nadelany roky? Ja o tech letech nikde neslysela.
14. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz
@jasekd jee tak ja to melu pate přez devate myslela jsem že pak to doneses právě pod toho Batu promin ale na socku k zelenemu stromu musiš jit jako první a oni ti tam vypiší jak dlouho jsi pracovala apod,ale jako nevim zda ti ty papiry přijdou to pochybuji jsou to fialovej žlutej a zelenej ale to by sis měla vyzvednout!!Ja bych měla mit ted od srpna už rodičák mam to už davo podane a přišlo mi i vyjadřeni že mi to schvalujou!u bati se dostaneš s kočarem ale na socialce je snad výtah !myslim že se to počita od odpracovanejch let i hr příjem!
14. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz
@medvide1 No vidis, kazdej rika neco jinyho :confounded: Asi tam poslu manzela, at ty papiry vyzvedne radsi, at to muzu taky podat. My se tam tenkrat ptali, kolik ze musi bejt ten hr.prijem, manzel tam volal, a predavaly si ho jedna k druhy a nikdo to poradne nevedel :angry: Dik za rady.
14. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.