• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@alienka24 Jake prirodni metody? Ze bych kdyztak vyzkousela, kdyz bude zase problem, to ja sla rovnou do chemie :grinning:
Jinak jsem zavolala manzelovi , jestli by nedosel na tu socku, tak to tam rovnou vyplnil, podal u Zelenyho stromu, vratil se k Batovi a mame zazadano. Ovsem v srpnu mu bude ta zenska volat a bude tam muset jeste jednou, ze se neco bude menit. A ze to neslo udelat dneska vsechno najednou. Tak z toho sice nejsme moudry, no ale snad o mne vedi a prachy budou. A pochopitelne u Stromu rikaj neco a u Bati neco trochu jineho....
14. črc 2010 v 18:04  • Odpověz
tak info od dariny od semy: tak stale nic, ve 2hod kontra po 3minutách, pak po hodinovém procháyení se to uplně zastavilo, ted mě nic není. my prostě musíme mít něco extra, takže asi zítra no, to mě dr. chce prdnout ten plod.vak
14. črc 2010 v 18:05  • Odpověz
@medvide1 ja ji neznam, jen vim, ze delala na vice mistech.... U me treba Dr nebyla vubec, chodi sestricka, asi to ma kazdej jinak. To bych ale zatim neresila, jestli je dobra a ty jsi ochotna jezdit takhle dal, tak proc ne.
14. črc 2010 v 18:08  • Odpověz
bylinkové čaje, akupunktura, cvičení podle mojžíšové+mobilizace, bylinkové tinktury a to je asi všechno
14. črc 2010 v 18:08  • Odpověz
@alienka24 Teda ta semy si to vyžíra :frowning2: to musi bejt na palici když už kontra co 3 minuty a pak se rto zastaví :frowning2:
14. črc 2010 v 18:37  • Odpověz
@jasekd ahojky, chci se zeptat, četla jsem, že tvůj malej trpí také GER, co děláte za opatření, aby to bylo lepší?
dáváš mu Nutriton? my prý máme prchavý GER, neublinkává, ale zasekne se mu to v jícnu a dál to už nejde a ječí a chrčí než se mu podaří zbavit se té bubliny
Semy: chudák, tak třeba se to ještě samo zase rozjede
Ali: super zprávičky z kontroly, jen tak dál
Sluni: je mi líto, že to nevyšlo, ale určitě se povede, zkus třeba také nějaké bylinky atp.
14. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
Ahoj, koukam na tve fotky a mozna jsme se potkali na gastro v nemocnici? Mela jsem cernobily kocar, byla jsem tam sama a ty s manzelem a dvema detma, prcek a vetsi kluk a sli jste nahoru na sondu? 29.6.to bylo... My taky byli na te sonde, kdyz mu bylo asi 5 tejdnu, ten caj samozrejme nevypil ani nahodou. Vypada to strasne, ale neni to tak hrozne. Martinek taky jecel, ale ja jsem zdravotnik, tak to snasim dobre, kdyz vim, ze ho to neboli.
K tomu GER, malej mel hranicni siri pyloru, tzn relat.uzsi prechod do streva, zvracel po kazdem krmeni i obloukem, nekrkal, psikal, kaslal, kroutil se... Ted uz to ma normalni ten zaludek, ale GER stale je, ale daleko lepsi.
Opatreni: no klasika, zvysena postylka, i kocarek ma trochu zvysenou oplohu, podlozila js slamnicek, musi si odkrknout, pokud ti neblinka a spatne krka, nechej ho past konicky nebo chovej na tygrika, mne tak zvracel, ze my museli proste jen drzet vzprimene, ted uz delame i tohle. Ale on se pozvracel i kdyz treba jen zatlacil pri curani :unamused: nebo zvracel i 3 hodiny po jidle. Nutriton ti neporadim, protoze ja mam malo mlika, tudiz po kojeni dokrmuju Nutrilonem AR. Ale podle me je to ten samej princip, stejna prisada jak Nutriton. Malej mel teda po tom Nutrilonu zacpu, ale srovnal se po kapkach probiotickejch. Tim, ze ma min prdy, tak i min tlaci a min zvraci, takze je dobre se i zbavit tech prdu. Coz se lehko rika, stejne jako mi furt rikali, radne odrihnout, no jo, ale on to vubec neumel... Nas se teda hodne lepsi, jak roste, ale hlavne ze se uz naucil krkat.
Tak at je lip.
14. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz
@janula28 A jeste tam musite? My byli poprvy na te sonde, podruhy uz to vypil sam, protoze jsem ten caj osladila, a ted potreti kontrola bez caje a dalsi jen pri potizich. Takze kdybys jeste musela, tak ten caj oslad, ono se pro jednou nic nestane, jinak mu to nesladim, takze to nepije, ale nechci ho zvykat na sladky. Sladkej ti snad vypije a usetris si nervy se sondou. Ale podle toho, co pises, uz asi znova nemusite, kdyz nema zadnou stenozu, ne?
14. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz
ahojky, moc díky, teda ten svět je malej, jj, byli jsme to my, obdivovala jsem Tě, jak to hravě zvládáš :wink:
ta opatření všechno dělám a už je to lepší, máš pravdu, že položit na bříško pomáhá, bála jsem se, že se poblinká, ale krásně si odříhne, už se to pomalu zlepšuje, není to každé kojení, co má problémy, ale jen občas
a díky za ten tip s čajem, ale doufám, že už ho nevyužiji, kontrolu máme dle potřeby, tak už asi nepůjdeme :wink:
14. črc 2010 ve 22:13  • Odpověz
@janula28 No mne bylo blby se do vas nejak montovat a neco ti rikat, mozna kdybys byla sama, ale bylo mi te lito, byla si z toho pekne spatna :frowning2: Ono jestli plne kojis, mlika mas dost a neblinka nebo jen trochu (z Martinka to nekdy strasne vylitlo), tak nevadi, ze si u toho na brisku i trochu ublinkne. Nam totiz vubec nepribejval, dokrmovala jsem strikackou a pak teda flaskou, uz se to nedalo, no anejvic blinkal samo to moje mliko, kdyz ten Nutrilon je zahustenej, tak ja to kolikrat orvala, ze mam malo, kojim treba hodinu, vypije z obou prsou treba 40 ml a pulku vybleje. Kdybych mela mlika dost, tak to tak neresim, takhle to bylo narocny. Jinak my jsme tam furt, gastro, nefro poradna (dilatace panvicky, cysta nadvarlete, hydrokela), Martin ma doktory rad, je zvyklej a kdyz mu kontrolujou ty kulicky, tak se hrozne rehta :grinning: Oni ty deti nastesti hned zapomenou, ten tvuj prcek kdyz jste prisli, tak byl taky v pohode, broucek. Tak hlavne ze je v poradku, tohle se brzo spravi, holt jsou jeste mali a nedokonali, navic kluci maj tohle castejc, i ty nase ledviny jsou obvyklejsi u chlapecku.
14. črc 2010 ve 22:23  • Odpověz
Ahoj, tak jsem konečně uspala dítě. Šli jsme na kešky a říkám Honzovi, že nejpozději v půl 9 musíme být doma, abych ho v 9 uložila.. No samozřejmě jsme to nestihli, tak mi Šíma usnul v půl 9 v manduce a pak už se mu spát nechtělo. Takže celý moje plány na posouvání usínání jsou zas v čudu a můžu začít znova.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jsem Šimonovi tu manducu snížila tak, že má venku skoro celou hlavu (předtím měl zádovou opěrku do 3/4 hlavy, takže byl celej schovanej a jen tam spal) a byl nadšenej, že může koukat, pořád otáčel hlavu ze strany na stranu, smál se, na dudlík si ani nevzpomněl a pak si vždycky opřel hlavu a zdřímnul si :slight_smile: No myslim, že u nás kočár za skoro 30 litrů nebyla rozumná investice :sweat_smile:
Tak je zas vzhůru :angry:
14. črc 2010 ve 23:04  • Odpověz
@ardila Fiha, co to mate za vozidlo? NO tak ko trebavyuzijes na druhy, pokud bude :wink: My byli vecer na prehrade, az v pul osmy a parada, zadny lidi, klidek, stin, akorat malej byl pak hladovej a ja sebou nic nemela (kojila jsemteda, ale to moje kojeni obzvlast vecer, to je jak dat k veceri prazdnej talir), ale jinak super.
Tak at ti brzo usne a dobrou.
14. črc 2010 ve 23:29  • Odpověz
@jasekd Máme teutonii spirit a se vším všudy i s autosedačkou to vyšlo skoro na 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já ho určitě prodám, kdyby bylo druhý, tak koupím možná tak nějaký golfky a třeba starší hlubokej na balkon a jinak budu nosit, nějak mi to vyhovuje víc. Napřed jsem byla na nervy, když mi Šimon v kočárku řval, teď už tam neřve, ale já zjistila, že to nošení mi víc vyhovuje, Šimon je taky spokojenější a s kočárkem už chodím spíš jen proto, že ho mám, tak aby jen tak nestál. A teda hodí se, když jdeme večer do hospody na zahrádku, že tam spí :slight_smile:
My byli taky na přehradě takhle večer a paráda, zas vyrazíme.
Usnul docela rychle, tak si jdu lehnout na gauč a přečíst si v klidu časopis a spát půjdu až si užiju trochu volna :slight_smile:
14. črc 2010 ve 23:38  • Odpověz
Ahoj, tak nové zprávy od semy, v 7:30 psala, že má za sebou klistýr, v 8:30 jí prdli vodu a v 9 se ještě nic nedělo :frowning2: Mně teda když prdli vodu, tak se to okamžitě rozjelo mnohem víc. Aby nakonec nemusela na císaře potom všem :frowning2: Ale já věřím, že se to rozjede a pak už to bude rychlovka, prostě už mu musí dojít, že ven stejně půjde :slight_smile:
15. črc 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
Ahoj Darčo, děkujeme za info o semy. :wink: Třeba se to už pak rozjelo a už v tuhle chvíli je třeba na světě. Moc na semy myslím a držím palečky. Těším se na sms :slight_smile:
15. črc 2010 v 11:22  • Odpověz
ahoj holky, tak já jsem se dneska zamilovala do koberce :grinning: takže ho zítra pojedu koupit jestli mi to matěj schválí :sweat_smile:
jinak od rána někde lítám a ted tadz musim uklidit po psech, uff
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

semy si teda pěkně vytrpí koukám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
15. črc 2010 v 11:58  • Odpověz
@alienka24 Jakej koberec? :slight_smile:
15. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz
do dětskýho pokoje, prostě láska na první pohled :grinning: takovej prostě uuuuplně krásněj
15. črc 2010 ve 12:12  • Odpověz
@ardila Mne se to taky po dopichnuti vody rozjelo vic, to byl teprv narez, ona ta voda ty kontra jakoby tlumi, mi prislo, mne se i ty krizaky rozjely vic, jenze my uz jsme predtim mely normalni pravidelny kontra, tohle je neco jinyho. No snad si da chlapec rict, aby fakt neskoncila sekci, to by byla skoda po tom trapeni. Ja ani nevim, jak dlouho to muzou nechat takhle "nasucho"?
Co se tyka noseni deti, tak nektery to zas radi nemaj, ja pri tecj problemech, kdy js malyho nosila vzprimene i hodinu a pak se stejne poblil, jsem o tom taky premejslela, nakonec poridila satek, kt,.jsem puvodne vubec nechtela, ale asi to bud ja neumim nebo to M proste nema rad, akorat rval, kdyz js ho do toho davala, tak se mi moc nechtelo, no a mezitim se jeho stav natolik zlepsil, ze uz to nepotrebuju :wink: Akorat ja vyhodila 400 Kc, ne 30 tis :sweat_smile: Satek prodam. My naopak spokojenost s kocarem, mam klas.4kolak Babyactive Ballerina, polskej, prodavaj ho cca za 10 tis. v krame, Manzel sehnal na netu v jednom obchode asi za 5600, nemame k nemu autosedacku, protoze mame starsi Chicco, kterou muj tata vyhral v nejake soutezi. Je to komb.kocar hlubokej a sportak a na vylety, do lesa apod je super, taky v kosiku dost uveze. Uvidime kolik vydrzi, prece jen polskej, ale jinak max,spokojenost, i na brusle dobrej. Vy asi chodite horske tury, kde stejne musis nosit (my byli spis na kola a bezky, tak si ted chvili pockam), neboli te zada, nekde jsi psala, ze jsi mala, a mimco uz se celkem pronese ne? A co satek v tech vedrech? Batoh na cundru byl taky tezkej, ale aspon sebou nesije...
15. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz
@alienka24 uplna romantika s kobercem :grinning:
15. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz
jasekd....jojo a až ho budu mít doma tak to bude takovej druhej orgasmus :grinning:
15. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz
@alienka24 :grinning: :grinning: :grinning: ten musi bejt teda uuuuuzasnej
15. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz
jasekd....nojo tak víš jak, já nepatřím moc mezi normální lidi :grinning: někdo po úspěšné kontrole nakupuje hadříky na mimi a já si koupila tonovací barvy a nejvíc se těším až si vymaluju :grinning:
15. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz
@alienka24 Ja te chapu :wink: Ja bych taky zarizovala, kdyby bylo co. My jsme zatim v 1+1 vsichni na hromade, mame tu i kola, lyze atd, bytecek jsme si taky sami zrekonstr., no a ted uz bysme ten baracek, ale zatim jsme na nic nenatrefili, mne neni jen tak neco dost dobry a za slusny penize se tady v JBC zazraky neprodavaji :grinning: Ale je nam tu dobre, tak to nejak nehrotime, holt kdyz tak sem pak vmacknem jeste jedno dite... I kdyz to by asi bylo u z na palici. A do jakych barev budes tonovat?
15. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz
@jasekd Myslím, že na sucho jí můžou nechat max. 24 hodin.
Tak Šimon nošení miluje od mala, napřed jsem nosila v kolíbce v šátku, ale je dlouhej a už se mi tam nevejde, tak jsem začla nosit v manduce. Nesla jsem ho asi 30 km po Krkonoších a v pohodě, záda mě neboleli, občas mě chytla krční páteř z toho šátku, jak je ta kolíbka víc k jedné straně, ale v tý manduce to je rovnoměrný a nebolí mě nic. Nosit 6,5 kg jen tak na ruce je horší, tohle mi fakt ani nepřijde. Je fakt, že dokud tam byl zalezlej a jen spal, tak se s ním chodilo líp, než když má vystrčenou hlavu a tu furt otáčí :slight_smile:
@alienka24 A jak vypadá ten tvůj novej objev? :slight_smile:
15. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz
já vám sem dám zejtra fotku, až to projde schválením, ale jelikož já jsem ted 2v1 tak matěje eventuelně přehlasujeme :grinning:
15. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky tak mi mamem dnes litaci den :slight_smile:
jinak semy to snad už ma za sebou a uživa si prcka :slight_smile: už by to mohlo pomoci!
jinak jsme byli u nove dr a je mooooc přijemna a sestřička take :slight_smile: maleho si poslechla i když jsem tam šla jen pro recept a jsme domluvene na srpen na očkováni :slight_smile: je to tam sice jako prostředí horší jak na smržce ale ochota a přístup uplně jiny :slight_smile: a Pazourova tam dnes nebyla a sestřička mi dala jen kartu a bylo to ja ji pozdravovala a poděkovala za ochotu a šl ajsem :slight_smile:
15. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz
@medvide1 No vidis, to slo hladce. A pediatri davaj celou kartu, ne jen vypis?
15. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz
@jasekd hele nam dala celou kartu!Tak nevim jak jinde
15. črc 2010 ve 13:34  • Odpověz
tak co ta naše semy...furt nic? chudinka malá už je tam tak dlouho :confused:
15. črc 2010 v 15:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.