• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@alienka24 asi stále nic a nebo už a zatim si užívaji maleho :slight_smile: kéž by !!!no snad to bude co nejdříve ale pěkně si to vyžrala to se ani jinak napsat neda ale Davidek ji to pak vynahradí :slight_smile: a co ty jak se těšiš na porod??A kde tedy budeš rodit??Už jsi nad tim uvažovala??
15. črc 2010 v 15:38  • Odpověz
medi...no na porod myšlenky teda ještě nemám vůbec, chci si užít těhotenství, takže se tím moc nezabývám a rodit uvidím no, možná to nechám do liberce, přeci jen máme to do porodnice kousínek a kdyby bylo v jbc hodně lidí tak mě ani nevemou jelikož mám trvalé bydliště v liberci
15. črc 2010 v 15:41  • Odpověz
@alienka24 no jasně to byla jen hloupa otázka samo užívej ted jak mužeš pak ti ten brušek bude i chybět jako mě ted :frowning2: no a ten Lbc je asi pro vas jistější no :slight_smile:
15. črc 2010 v 15:54  • Odpověz
Semy se pořád neozvala :frowning2:
15. črc 2010 v 16:20  • Odpověz
chjo, no kéž by už měla malýho venku :wink:
15. črc 2010 v 16:24  • Odpověz
tak už je venku :slight_smile: přišla mi smska od semy :wink:
15. črc 2010 v 17:35  • Odpověz
autor
Jo jo, mě už taky psala, super, tak už to má za sebou. Slávááááááá. Moc gratuluju Semy :wink:
15. črc 2010 v 17:37  • Odpověz
Mně nic nepřišlo.. No ale hlavně, že už je venku :slight_smile: Co tam píše?
15. črc 2010 v 17:40  • Odpověz
autor
Píše: Ahoj, jmenuju se Davídek. Narodil jsem se 15.7.2010 ve 16,40. Mám 50cm a vážím 3850g. Mám šťastné rodiče.
15. črc 2010 v 17:45  • Odpověz
Take mě přisla sms tak hlavně že je na světě a jsou v pořádku velikanska gratulace!! :dizzy_face:
15. črc 2010 v 17:58  • Odpověz
No tak trikrat slava a velka gratulace :dizzy_face:
15. črc 2010 v 19:49  • Odpověz
Tomáš:
Holky dobrý večer. Tak Semy to úspešne zvládla a obaja sú v poriadku. Viacej na:
http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/20100715DavidekPrvniDen#

Pekný večer
15. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz
@alienka24 Ahojky, pak se klido ozvi ohledne porodu v Lbc, ja tam rodila 24.4. :slight_smile:
15. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz
Velka gratulace Semy, statecna!!!
15. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz
@semy.cz Krasne fotky, vsem to moc slusi :dizzy_face:
15. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz
@semy.cz Teda uplně se mi chce brečet Davidek je moooc nádherný a jak je vlasatý teda jestě jednou velikanska gratulace mamince a tatinkovi a hlavně zdraveho Davidka po zbytek živutka :slight_smile:
15. črc 2010 ve 22:29  • Odpověz
autor
Teeeda semy, malej je nádhernej, to je miminečko sladký. Taky ještě jednou moc a moc gratuluji k narození Davídka a přeji hlavně to zdravíčko :wink:

Holky, tak už bouří a já jsem sama doma, bojim bojim, mám z bouřek hroznej strach a manžel si šel na přehradu chytat ryby ještě s kamarádem, blázen :fearful: :pensive: , snad to nebude tak hrozný.
15. črc 2010 ve 22:54  • Odpověz
Ahoj holky, mam ještě další info od semy, dřív jsem se sem nedostala.. Napřed psala, že ještě malého nemá u sebe, že jim ho nechali jen 15 minut, protože se hodně nalokal vody, tak ho sledovali. Ale pak už psala, že jí ho dají, až se vzbudí. A ona se cítí výborně, jen jí trochu bolí šití, byla nastřižená i natržená, protože šel hlavičkou a rukou zároveň. Porod trval 7 hodin od prdnutí vody, hnusný bolesti asi 1,5 hod. a venku byl na 7 zatlačení. U porodu měla skoro do konce Příhodovou, jen na uplný konec nějakého doktora, prý asi Zachar nebo tak nějak,ro mi nic neříká.
Fotky jsou super, Davídek je krásnej, takovej vlasatec :slight_smile: Uplně jsem si vybavila ty první chvíle, kdy jsem držela Šímu a taky jsem skoro brečela :sweat_smile: No a semy to teda moc sluší, vůbec bych neřekla, že zrovna porodila a už vůbec ne, že po 3 dnech vyvolávání..
Tak já jdu spát, dneska jsme zas měli náročnější uspávání, ale už spí.
15. črc 2010 ve 23:15  • Odpověz
Semy: velká gratulace a velký dík Tomášovi, že nám sem hodil fotky :slight_smile: , Davídek je nádhernej a ty vypadáš úplně báječně, fakt bych neřekla, že jsi právě porodila :wink:
tak hlavně zdravíčko a zdravíčko :slight_smile:
15. črc 2010 ve 23:31  • Odpověz
Teda nakonec koukam že se Davidek pěkně cpal na svět :slight_smile: napřed se mu nechce a pak hlavičkou i ručičkou naráz :slight_smile: to už se mmohl dočkat že??Ale hlavně že je vše v pořádku a oba to zvládli :slight_smile:
16. črc 2010 v 09:37  • Odpověz
ahoj holky,
tak semy...ještě jednou gratulace, davídek je krasavec :wink:
16. črc 2010 v 10:03  • Odpověz
@ardila Dik za info, podle toho co pise, tak celkem slusny, az na tu rucicku a kdyby tomu nepredchazely ty patalie predtim :confounded: Hlavne ze to dopadlo a nemusela po tom trapeni na cisare a ze je malej v poradku. Toho Dr taky neznam, ja tam vzdycky videla jen same zenske. A Semy na tech fotkach vypada, ze se na to i nacesala, jak kdyz se nekam chysta a ne ze je po porodu. Ja na tyhle fotky moc rada koukam, clovek si uplne vybavi, jaka je to uleva a jak byl sam stastnej :dizzy_face:
16. črc 2010 v 10:11  • Odpověz
Za chvili razime do spitalu na nefro, je tam dnes nejakej Dr z Prahy, tak drzte palce, at to Martin ma kdyz ne lepsi, tak aspon stejny. Zatim je sledovanej a neni to nejak vazny, ale stejne kdyz se tam chystam, jsem nervozni jak sanky v lete :sweat_smile:
16. črc 2010 v 10:26  • Odpověz
@jasekd 'Držímě pěsti Martinovi at to ma dobre :slight_smile:
16. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj holky
@jasekd Doufám, že jste dopadli dobře
U nás je to dneska docela šílený, to vedro už je fakt moc, zatím bylo aspoň vevnitř docela snesitelně, ale už ne.. Šíma dost řve, blbě spí, takže se od něj nehnu, ještěže se má o víkendu ochladit, kéž by to vydrželo dýl. Já to léto nesnášim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz
@medvide1
@ardila Diky, ale nedopadli :frowning2: Cysta nadvarl.se zvetsila a objeven megaureter (tzn. rozsireny mocovod)na strane te dilatovane ledviny a tim jsme asi doma, je tam vezikoureteralni reflux, moc se vraci z mechyre zpatky a hrozi akutni zanet ledviny. Okamzite musi brat ATB kryti (Sumetrolim 1x denne), v srpnu se objedname na uretrocystografii (vys. s kontrastem) a pokud se VUR potvrdi, musi bejt krytej neustale a dalsi postup nam reknou pote... Sla jsem tam s tim, ze to bude stejne nebo mensi a ze nam opet reknou, ze jen hlidat, a tohle me teda zaskocilo :cry:
@janula28 Tvarila jsem se, jako ze OK a rozbulela se az u toho vodotrysku pred kapli, sla jsem ho tam nakrmit, takze to taky neberu vzdycky s nadhledem, aby sis nemyslela.... Nejhorsi je, ze si predstavim ty ruzne komplikace z dlouhodobyho uzivani ATB a to me stve :angry:
16. črc 2010 v 16:03  • Odpověz
@jasekd To mě mrzí že jste nedopadli dobře :frowning2: ale určitě ATB zaberou a bud vše v pořádku!!A čim to je že toto ma??U vas v rodině se někdo lečí na ledviny nebo tak??Hlavně se drž a bude to dobré neboj hlavně nepropadat panice vše to bude v pořádku vim je to strech a strach ale určo to bude dobre
16. črc 2010 v 16:14  • Odpověz
@jasekd to mě fakt mrzí, že jste nedopadli dobře, ani se nedivím, že jsi se rozbrečela, to naše sondička byla proti vašemu trápení prkotina, tak se držte
16. črc 2010 v 17:48  • Odpověz
Ahoj holky,
loučím se na týden, zítra vyrážíme na dovču. Letos totiž jedeme do Prčic :grinning: , rodinného penzionku s bazénem, zahradou, pískovištěm atp. Už se moc těším, jak na ty dva raubíře budeme zase chvíli dva :slight_smile:
Mějte se moc fajn, přežijte v pohodě vedra a my se zase vrátíme :wink:
16. črc 2010 ve 23:06  • Odpověz
@medvide1 Ty ATB bohuzel problem neresi, je to jen profylaxe, aby nedostal tu infekci... Nikdo z nas s ledvinama nic nema, proste se stalo, snad se to nebude zhorsovat, ja mela desny nervy uz v tehot., byli jsme na vysetreni v Hradci a tam a i ty vysetreni po porodu a pak az doted vypadaly optimisticky, dneska se to ale posralo. Ja na to nebyla vubec pripravena, sla jsem si tam jak na prochazku do te nemocnice. Jasne, napadlo me, co kdyby, ale uz jsem si to nejak nepripoustela :cry:
16. črc 2010 ve 23:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.