• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@janula28 Hezkou dovolenou, my letos asi nikam, proste prehrada to jisti :wink:
16. črc 2010 ve 23:37  • Odpověz
autor
Krásné poledne holky.
Tak dnes to byla opravdu hrozná noc, u nás jsme měli ve dvě ráno 26 stupňů, to je síla, fuj. Snad ten zítřek bude už lepší.
Jinak semy, už se těším, až vás pustí domů a budeš nám vyprávět o malém atd.
Jinak to tatínkovi s malým moc sluší :wink: . A ještě něco, vše nejlepší Marti k dnešnímu svátku, hlavně to zdravíčko. lásku a domácího štěstíčka přeji.

Všem jinak krásný den a jani, tobě krásnou dovču, užij si to. Pa
17. črc 2010 v 11:57  • Odpověz
ahoj holky, přeju pěkný víkend, já mám pracovní bohužel :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jee ahoj sluni :wink:

no a martině přeju taky všechno nej nej nej
17. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz
Ahojik Ali teda nezavidim práci ale zase tam maš alespon chládek a ne vedro jak všude jinde :frowning2: takhlavně aby ti to utelko
Jinak Marti vše nej k svátečku!!!HlAVNĚ ZDRAVÍČKO :dizzy_face:
17. črc 2010 v 15:26  • Odpověz
medi....no ten chládek tu moc není
17. črc 2010 v 15:27  • Odpověz
halí halo...kde jste kdo?
17. črc 2010 v 17:47  • Odpověz
@alienka24 Snad se nenudis v praci :wink: Nebo uz doma? Ja tu jsem .ale za chvili jdem na navstevu, musim prijit na jine myslenky, uprimne, jsem po vcerejsku krapet v pr...i. Ale nikam se mi nechce, lezela bych a spala, vcera jsem usla asi ve 2...
17. črc 2010 v 18:07  • Odpověz
no už se nenudím, našla sem si knihu na čtení, když tu se mnou nikdo nechce tlachat :slight_smile:

no a věřím že je ti mizerně :pensive:
17. črc 2010 v 18:10  • Odpověz
@alienka24 Mne se chtelo tlachat tak pred hodinou, ted bych radsi taky sedela tady na zadku, ale musim k tchyni :wink: Ne, jsou dobry, ja si stezovat nemuzu,akorat ze mam naladu pod psa, no... Tak si hezky cti, a copak ctes? Ja cetla tak rada, ale po medicine jsem nejak prestala, protoze tam toho prectes takovy mnozstvi, az je ti spatne, no a ted nemam cas a chut zapojovat mozek, tak tu krafu :grinning:
17. črc 2010 v 18:16  • Odpověz
jasekd...tak to já čtu skoro furt už od puberty a ted co pracuju v knihkupectví je to naprosto ideální stav, akorát mám vždy takový období kdy čtu třeba 3měsíce v kuse, přečtu třeba 20knih a pak to musím vstřebat nějakou dobu takže třeba 2 měsíce pauza a takhle se to furt střídá :wink: ted čtu Atlas mužů....velmi vtipné a odpočinkové čtení, do práce naprosto ideální :grinning:
17. črc 2010 v 18:23  • Odpověz
@alienka24 a kde presne delas? Tak pa, at ti to rychle utece, ja jedu...
17. črc 2010 v 18:27  • Odpověz
Ahoj, jsem tu jen na skok, teď jsme dorazili z výletu, uplně akorát, že nás ta bouře nikde nechytla. Šíma spí, tak se jdu rychle najíst. Jen jsem vám přišla vyřídit pozdrav od semy. Prý je tam hrozný vedro, do pokoje jim praží a miminka trpí :frowning2: No ale teď už jim bude líp, i půlku příštího týdne by mělo být rozumně. A psala, že Davídek dost ubral, tak váží před kojení a po a dávají trochu glukozu. A že se strašně těší domu, že jídlo je šílený. Mně tam teda chutnalo, asi jsem měla štěstí. I pak na pediatrii mi chutnalo všechno.
@jasekd Je mi moc líto, jak jste dopadli s ledvinama. Takový malý miminka by neměli být nemocný :frowning2: Snad bude nějaký způsob, jak to řešit líp než atb
@slunickosedmitecn Vše nej nej k svátku :slight_smile:
A já mam ohřáté jídlo, tak jdu na to než se Š. vzbudí..
Jo a Ali, máte Respektovat a být respektován? že bych se za tebou pro to někdy stavila a nebo třeba bysme to zas spojili s nějakým srazíkem, jinak objednám na netu a sejít se můžem stejně :slight_smile: dík
17. črc 2010 v 19:15  • Odpověz
ee tuhle knížku nemáme a ani na ní nemáme dodavatele
17. črc 2010 v 19:18  • Odpověz
Ahojik tak tady nikde nikdo :frowning2:
Ali jsi dnes take v práci??Jak je??
18. črc 2010 v 18:06  • Odpověz
ahoj, dneska jsem byla puštěna domů, byla jsem děsně unavená tak mě vystřídala šéfová, a odpoledne jsem 3hodiny spala, ted jsme byli na procházce se psema a vařila sem koprovku a povedla se mi a dokonce mi i chutnala :wink:
18. črc 2010 v 19:28  • Odpověz
@alienka24 teda tak to jsi se mela ne??hm koprovku jo???tu ani neumim a ani ji nikdy asi delat bebudu honza ji nema rad :slight_smile: tak hlavne ze chutnala
18. črc 2010 v 19:52  • Odpověz
jj nestěžuju si :slight_smile:
a koprovku tu já děsně ráda :wink:
18. črc 2010 v 19:54  • Odpověz
@alienka24 Hlasim se do klubu milovniku koprovky :wink:
Ja byla dnes s kamoskama na destive prochazce a odpoledne ho vyvencil muj tata, hezky venku spinkal,zato ted navecir naprd. Boli ho brisko a myslim, ze to muze bejt z tech ATB :unamused: Dneska je ma potreti. Jeste jsem se s tim moc nesrovnala, a muze bejt v zari jeste hur, ach jo.
18. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz
@alienka24 ja ji mam take ráda mam ji vždy alespon od babi tak tam si na ni pošmáknu :slight_smile:
@jasekd neboj bude určitě lepe :slight_smile: musiš doufat :slight_smile: držim pšsti
18. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz
@medvide1 No tak to jsme tady nejaky divny, koro nikdo, koho znam, to neji... Tady je o tech ledvinach cela diskuse, rikam si, nebdu to ani cist, jenze jsem se potrebovala na neco zeptat, no a uz tam jsem , tak doufam, ze dopoadnem lip nez nektere tam. No ale jsou tu i smutnejsi diskuse :cry: Mate nejake zpravy od Semy, vsechno OK? To by je mohli zejtra uz pustit, jestli je vse OK.
18. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz
@jasekd no to mi povidej i těch diskuzich včera jsem take jednu otevřela..nebudu psát jakou asi ti to dojde a pak jsem u toho bulila a měla celou noc noční mury a uvědomila jsem si ještě vice jak svoje ditě miluju!!!!
to jo myslim si že je zitra pusti snad
18. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz
@medvide1 jj, je to hrozny, co se nekterym lidem deje :cry:
18. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj, zas jen na skok, semy vás zdraví, vše ok, zítra jdou domů.. zas letim, hezký večer
18. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz
@jasekd jj je to fakt :frowning2:
@ardila Tak to je super že jdou dom určo se těší :slight_smile:
18. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz
Ahojik holky jak se mate??Tak semy snad dnes dorazí dom s Davidkem tak určo je vše v pořádku a bude se malemu doma libit :slight_smile:
19. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz
ahoj medi, a copak u vás nového?
19. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz
@alienka24 Ahojik no u nas noveho??Začali jsme o vikendu davat přikrmy ale nějak se mu do nich moc nechce :frowning2:je to lump vybíravej ale snad si zvykne :slight_smile:
19. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz
medi....neboj určitě si zvykne :wink: a ty už teda nekojíš vůbec jo?
19. črc 2010 ve 14:53  • Odpověz
medi....neboj určitě si zvykne :wink: a ty už teda nekojíš vůbec jo?
19. črc 2010 ve 14:53  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Jééééé, koukám dle fotek, že semy s Davídkem je už hezky doma. Krásný fotky Marti, malej je kouzelnej :slight_smile: , Sluší vám to všem :wink:
19. črc 2010 v 15:05  • Odpověz
@alienka24 no už bohužel ne :frowning2: malej začal rezolutně odmitat a pak i když jsem ho kojila a snědl třeba 70 ml tak sem mu pak dala nutrilon aby měl celkem tak těch 150 ml ale stejnak za necele dvě hodiny byl hladovej :( tak sem mu musela začit davat jen UM :frowning2:
19. črc 2010 v 15:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.