• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@slunickosedmitecn ahojik kde maš fotky semy doma??nikde sem je nenašla :frowning2:
19. črc 2010 v 15:12  • Odpověz
aaa už jsem je našla :slight_smile: moooc vam to semy sluší a malej je nadhernej :slight_smile: takovej vlasatec hele rychle mu nějakej vlasek ustřihni pak už takove mit nebude jak e mu budou měnit bude je mit třeba pak svetlejší :slight_smile: Honzina to tak ma :slight_smile:
19. črc 2010 v 15:19  • Odpověz
Ahoj
jen hlásím, že taky miluju koprovku :grinning: A dokonce jí i umim uvařit.
Koukla jsem na fotky Semy, paráda, Davídek je krasavec :slight_smile:
19. črc 2010 v 16:21  • Odpověz
@ardila Ahojik tak jak se mate??jj Davidek je krasavec snad semy přijde podat par info a na chvilu popovidat ale ted si určo uživaji s manžou maleho a zžívaji se doma
19. črc 2010 v 16:23  • Odpověz
ha, jsme tu milovnice koprovky :slight_smile:)

a kdepa má semy fotky?
19. črc 2010 v 16:23  • Odpověz
tak jsem dopekla perník a pokouším se sníst polívku, ufičky uff
19. črc 2010 v 16:28  • Odpověz
@alienka24 copak polevka nejde snist je špatně??to mě mrzi
19. črc 2010 v 16:30  • Odpověz
mě je blbě od rána, jsem dneska snědla jen melouna a hrušku , tak si chci dát i něco teplýho, tak to snad projde no
19. črc 2010 v 16:40  • Odpověz
@medvide1 Máme se fajn, jak se ochladilo, tak včera najednou byl celej den zlatej, skoro celej den spal, v těch vedrech skoro nespí a jak je přetaženej, tak je protivnej, takže díky bohu za ochlazení. Jen je blbý, že od středy bude vedro zas :frowning2: A včera se poprvé otočil na břicho, pořád se zkouší plazit, tak se obávám, že se mu to brzo povede a pak už bude po klidu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@alienka24 Jak jsi na tom zítra s časem? Asi pojedu do Lbc prodat zbytek plen a když už tam pojedu, tak tam asi zůstanu skoro celý den, neměla bys čas a chuť se sejít? Čekám teda, až se mi ta paní ozve, jestli se jí to hodí, já už pak v těch vedrech nikde moc jezdit nechci.
19. črc 2010 v 16:53  • Odpověz
@alienka24 jee tak to mě mrzí snad se polevka podaří zbaštit to je naprd takhle když je blbě :frowning2:
@ardila ¨teda to je šikula ti bude za chvili chodit :slight_smile:
19. črc 2010 v 16:56  • Odpověz
no ale pozitivum to má, tímhle tempem nemám šanci přibrat nějak moc :grinning:

19. črc 2010 v 16:57  • Odpověz
ardi....čas mám zítra do tří :wink:
19. črc 2010 v 16:58  • Odpověz
@alienka24 Já jsem telefonovala, tak jsem na fcb neodpovídala a teď mi to nějak spadlo.. Já teda počkám, až se ta paní ozve a dám vědět, jo? Jdu něco dělat, dokud Š. spí, pa
19. črc 2010 v 17:09  • Odpověz
Ahojky holky :wink: :wink:
tak se hlásíme už z domova s Davídkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Strašně moc vám všem děkujeme za gratulace, přáníčka a komentáře k fotkám..... :wink:
Přijeli jsme domů asi v poledne, vyzvedl si mě nejen tatínek ale i moje rodiče...táta natáčel všecko na kameru .....
Teď už máme po prvním koupání doma :dizzy_face: Tak máme voňavoučké miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teď spinká po papání.....ale je vidět že je toho dneska moc, dopoledne ještě očkování na tuberkulozu v nemocnici, cesta domů a tak.....navíc v noci jsme moc nespali.....tak snad dneska to bude trošku lepší :slight_smile:
Manžel nám nádherně připravil byt.....fotky už jsou na picase..přidává tam stále nové .-)
Jsem šťastná že jsme konečně doma, jse se už nemohla dočkat!!
19. črc 2010 v 19:03  • Odpověz
@semy.cz semy vitej doma je dobře že se citiš krásně a jde vam vše od ruky!!jestě jednou gratulace a hlavně klidek a pohodu!A neboj Davidek se vzpamtuje a bude to jen lepší a lepší je toho na něho holt hodně a neni divu 9 měsicu si lebedí u tebe a ted se chce po něm nějaka akce a každej ho taha apod :slight_smile:
19. črc 2010 v 19:12  • Odpověz
moc díky medi :slight_smile:
jj ono se to ustálí, zvykneme si spolu doma a bude dobře :slight_smile:)
19. črc 2010 v 19:22  • Odpověz
@semy.cz jj je to tak hlavně i on si potřebuje zvyknout a pro tebe je to take jine ale neboj jde to rychle a budete sehrana dvojka a tatka s vama trojka :slight_smile: no a jinak je moooc hezoučkej vlasatec :slight_smile: fakt se vam povedl a hlavně odpočivej a nabirej sily kochej se každým okamžikej ani se nenaděješ a bude mu pul roku :frowning2:
19. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz
ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, v sobotu jedeme na dovču směr jablonec nad nisou (budeme bydlet u Pěnčína) poradíte nějaký tipy kam zajet na výlet, v záloze máme Babylon kdyby pršelo a pak netušíme, určitě Harrachov, zoo v Liberci a co dál? Díky moc
19. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz
@gimulka Ahoj jen doporučim jestli budete v Pěnčině tak je tam kozí farma a jsou tam i snad hrací koutek pro děti apod je to tam moc pěkne!jinak na koupani jablonecká přehrada o víkendu jezdí i na Tanvaldském špičáku lanovka a jinak mě nějak nic nenapada :( zkusim jestě popřemýšlet :wink:
19. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz
@gimulka Ahoj, tady je spousta míst, kam vyrazit, jakou máš představu? Jen něco pro děti nebo i normálně výlet? Pro děti mě ještě napadá dětský koutek v Liberci u zoo, tam jsem chodila jako malá a bylo to tam super :slight_smile: Pak není daleko Šťastná země http://www.stastnazeme.cz/ .
Jinak na výlety je tu toho spousta, dám pár tipů, kdyžtak upřesni požadavky - Ještěd, Boskovské jeskyně, Mumlavské vodopády (Harrachov), je tu plno rozhleden, lázně Libverda a obří sud, co hrady, zámky?, vodopády Jedlová, někam do Jizerek (např. frýdlantské cimbuří a okolí..)
19. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz
@gimulka Zkus kouknout sem, třeba něco vybereš http://www.kudyznudy.cz/
19. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz
@semy.cz Krasne fotky, krasne miminko a ty teda vypadas super, to ja kdyz jela z porodnice, vypadala daleko hur :grinning: uplna nevyspala troska jsem byla...
@medvide1 jsme na tom podobne, ja teda jeste kojim a dokrmuju Nutrilonem AR, ale ted se mi zacal nejak vztekat u prsa, krouti se, boli ho brisko... Co jsme na tech ATB, tak je to daleko horsi. Uz jsem nasadila ty probiotika, tak snad se zase vrati do "normalu", jestli se tomu tak da v nasi situaci rikat.Ale pere se s tim statecne, nebreci o moc vic nez driv, akorat mi pripada, ze vic tlaci pri curani a i u tohho se krouti. Medi a jak ochotne ti malej pije caj nebo vodu? Martin by mel kvuli te ledvine jeste ke kojeni a UM pit, ale vubec to nechce :confounded: Redim mu trochu vic UM, aby se neprejidal, jedine tekutiny ma totiz kojeni a Nutrilon, caj prska a zvraci...
@gimulka souhlas s ardi, krasna mista, urcite Jested! No a pridam Frydstejn a myslim po cervene na Malou Skalu, Pantheon.... Frydlantske cimburi je super, ta skala s krizem (Ardi, je to Oresnik?), nadherny vyhled, jde se tam z Hejnic, ale neni to teda vyslap na tyhle vedra a male deti. Nas tam tenkrat, kdyz jsm etam byli, chytla bourka, to jsem teda mazala rychle dolu :grinning: Ted jsem to nasla, je to Oresnik. Babylon ja osobne teda nedoporucuju, mne se tam vubec nelibilo, prislo mi to tmave, sprchy nic moc, no ale ja nejsem dite :wink: Jablonecky bazen ma taky 2 tobogany a nejake dalsi mensi atrakce a da se tam i poradne zaplavat. Ale vetsine se Babylon libi... To Frydlantske cimburi je super pesky, to ani na kole nejde, ale jinak Jizerky lepsi na kola, jinak jsou tu docela dlouhe rovne jednotvarne cesty. Pekna je osada Jizerka, protrzena prehrada... Neni daleko do Ceskeho Raje, trosky, Kost, rybniky jako Vezak, Prachovske skaly... Ale je tam dost lidi. Jak pise Ardi, upresni pozadavky :wink:
19. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz
@gimulka Je a taky nevim, jestli bazen v JBC funguje o prazdninach... No hned vedle je prehrada, voda cista, tepla,ale taky hodne lidi. Lezi se na trave, ve vode pisek, par stanku s obcerstvenim azadne vstupne :wink:
19. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz
jasek děkuju :slight_smile:)
19. črc 2010 ve 22:11  • Odpověz
@semy.cz neni zac. Az se doma trochu srovnate, napis par radku, jake to bylo, jsme tu na tebe myslely, jak se ti to tahlo :confounded: Trosku ti s medi zavidime prtouska, a kdyz jsem byla v tve situaci, cerstve doma, tak jsem se tesila, az bude vetsi :grinning: Me pustili v patek na Velikonoce, to byly takdivne Velikonoce, najednu stranu krasne, ale i hrozne, ja spala v porodnici celkem asi 5 nebo 6 hodin za ty 4 noci, doma se malymu rozjela zloutenka a nejedl, nepribejval ani trochu, no des. A ted clovek zapomnel a vzdycha nad tim tvym drobeckem, jak je nadhernej a ze uz chci zase. Nejroztomilejsi bylo, jak mlatil hlavickou a vztekle cenichal, kde by se pricucl, delal to kazdymu, kdo ho choval, rikali jsme tomu pejskovani, fakt cenichal jak pejsek :grinning: Tak doufam, ze jeste jedno pejskovani si uzijeme.
19. črc 2010 ve 22:40  • Odpověz
ahoj holky, vítám tě semy doma s davídkem, tak si to pěkně užívejte :wink: :dizzy_face:
20. črc 2010 v 09:19  • Odpověz
ahoj holk .-)
ali děkuju :slight_smile:)
jasek já si to užívám maximálně..je to naše zlatíčko....
první noc byla veselá...usnul pořádně až ve 4 ráno ale pak spal 4 hodiny a od tý doby vždycky jn nakojím a zase spiká..
mám tu dneska mamku, Tomáš musel na poadu kterou vede, ale pak už bude s náma až do pondělí....
odpoledne by jsme rádi na chvíli poprvé a procházku, uvidíme jak se vyvrbí počasí.....
20. črc 2010 v 11:16  • Odpověz
ahoj semy, no a co porod? nějaké hlavní dojmy?
a je super že davídek je hodnej :wink:
20. črc 2010 v 11:23  • Odpověz
@semy.cz Si musel doma zvyknout... Jestli ti papa, tak to mate dobre, mne prave nejedl a furt by spal, jenze ja ho musela budit, on u jidla usinal, takze oba hotovi a stejne nepribiral. Na druhou stranu to spinkani mu vydrzelo doted, probouzel se postupne kolem 4,5 hodiny rano, a ted uz spis v 6,7... takze parada a vsichni mi to zavidi, ikdyz co jsem slysela, az takova vyjimka to neni, ze dite spi celou noc :dizzy_face: Ja jen cekam, jestli se to nejak nezhorsi, ale zatim je to spis lepsi. Na prochazku bys mela super dneska, teplota krasnych 20, spis aby nefoukalo. Pak ma byt zase vedro, ale takhle malymu je zas jedno, kde spinka, tak jestli bude spat v kocare, tak nekdy vecir klidne. Ja se taky klepala, az vyrazime, jenze zacatek dubna byla zima. Uzijte si prvni prochazku bez pupku, bylo to strasne zvlastni poprve s kocarkem, byli jsme z toho uplne hotovi :grinning:
20. črc 2010 v 11:42  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: tady je nějak mrtvo :slight_smile: užíváte si léta?

My si užíváme s Davídkem :slight_smile:

Ali dneska se chystám sepsta ten porod, dokad to mám ještě v živé paměti....:slight_smile:
Dnska jsme měli krásnou noc....budil se jen na kojení a za celou noc nezabrečel, jen se začal vždycky vrnět a brumlat tak jsem ho nakojila, odříhnul si a spinkal dál.....kdyby všecky noci byli takové .... :dizzy_face:

Včera jsme byli na první procházce.....tak to bylo krásný...ale docela mě zmohla..je to znát že to tělo ještě nefunguje jak má..doma mě to ani tak nepřišlo......
tak tady plno dalších fotek..
http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/20100715DavidekPrvniDen#
21. črc 2010 v 08:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.