• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahoj semy, vzbudila mě zvěř

no tak paráda, že je davídek hodnej :wink: koukala sem že ho máte teda hned v ložnici :wink:
21. črc 2010 v 08:08  • Odpověz
ahoj ali :slight_smile:
jojo mám ho hned vedle sebe, toje výhoda že ta kolíbka je malá že se tam vejde :slight_smile:)
takže v noci když se vzbudí tak staí abych se jen nadzvedla a zkontrolovala a tak :slight_smile:
pak bude v postýlce velký taky v ložnici ale naproti postele naší....
21. črc 2010 v 08:09  • Odpověz
a do pokojíčku ho chcete přesunout až bude velkej jestli to chápu správně :wink:
21. črc 2010 v 08:12  • Odpověz
no říkali jsme si tak asi na roce...se pak uvidí :slight_smile:
21. črc 2010 v 08:14  • Odpověz
tááák to jo :slight_smile: a kočka v pohodě na malýho? ona k němu ale asi moc neleze viď?
21. črc 2010 v 08:16  • Odpověz
No ze začátku koukal pěkně, vykulený oči....ale už druhý den v pohodě, už si zvykla bere ho už normálně jako že sem patří..občas na něj kouká.....když ho dáme blíž tak si k němu čuchne....ale hodný..:slight_smile:
21. črc 2010 v 08:20  • Odpověz
nojo, však ony si zvyknou rychle :wink: za čas se otrká uplně
21. črc 2010 v 08:21  • Odpověz
jo jasně :slight_smile: já jsem si myslela že bude v pohodě :slight_smile:
tak to jdu sepsat..akorát nevím jestli to stihnu než se vzbudí Davídek....zatím spinká :slight_smile:
21. črc 2010 v 08:24  • Odpověz
no jen piš piš
21. črc 2010 v 08:25  • Odpověz
Tak to mám v albu sepsáno :slight_smile:

Akorát když jsem to etď dopsala tal se Davídek probouzí :D tak jdu nakojit :slight_smile:
21. črc 2010 v 08:57  • Odpověz
@semy.cz Hezky sepsano :wink: Tak nakonec uz samotny porod docela sel, ne? Skoda teda toho konce, ze jste ho nemohli mit hned u sebe, ale hlavne ze je OK, kraular jeden. Podle toho, co jsi psala, jsi asi hodne sita... Ja zas tak moc nebyla (natrzenej trochu cipek a pak teda ten nastrih nebyl uplne malej), ale dost dlouho to bolelo. Co ti poradim, masiruj tu jizvu mesickovou masti, ja to nedelala a mam to porad trochu tvrdy, kdybych masirovala, tak uz to nemam ani videt, i kdyz to ze zacatku vypadalo fakt strasne, az jsem si rikal, co mi ta Soufkova tam vysila, ale udelala to pekne :slight_smile: Jak jsi snasela ty prutahy predtim, kdyz se to nehejbalo? A bolely ty kontrakce, co pak prestaly, uz hodne? Jo a ten EPI, byl na tvoji zadost, platila jsi neco? Skoda, ze clovek nemuze porovnat, jakej je ten samej porod s EPI a bez, nekomu to zabere uplne a nekdo rika, ze stejne nic moc.
Tak at ti hezky papa (to byl ze zacatku nas nejvetsi problem), spinka (s tim naopak vubec nemame problemy, to bych prala kazdymu) a hlavne at je zdravej. Krasny fotky mate. Stejne je u ty prehrady hezky, mame kliku, nedovedu si predstavit v tomhle vedru jezdit nekde v Praze po sidlisti...
21. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj holky
semy:moc hezky sepsaný pruběh porodu :slight_smile: jste šikulky že jste to iba dva s Davídkem zvládli a tatka byl statečněj a určo byl napomocnej co to šlo :slight_smile:
A co jinak holky jak se matE?
21. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz
@medvide1 No nakonec porod zvladne kazdej, protoze musi :grinning: Ale pripada mi Semy fakt v pohode, na to, jak ma cerstve miminko, ze to krasne zvlada, jestli ne, Semy, tak me oprav :wink:
My se mame primerene stavu, akorat dnesk ajsme byli na druhy davce (Prevenar a hexa) takze jsme zalezli doma, minule mel vecer teplotu, tak at je v klidu.
Medi, jak dlouho nekojis? Ja zatim se s tim peru a kojim a dokrmim Nutrilonem AR, no a Dr rikala, ze po ukonc,.4 mesici uz zkusit prikrmy. Kdy jste zacli vy? Ty plne kojeny asi zacinaj pozdeji, co jsem dneska pochopila. Jinak malej po pocatecnich problemech pribejva dost, nic mu nechybi.
21. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz
moc děkuju holky .-)))
s tím šitím..zašitá jsem opravdu dost.....mám to jakoby nadvakrát jedno nástřih a jedo natrhlý.....je to až skoro dozadu....zatím je to dost nepříjemný..i když každým dnem lepší...hlavně deska cítím změnu, že s emě lépe sedí..doma většinou sedím na nafuk. kruhu, je to zatím pohodlnější....v noc je to taky někdy veselý to obracení protože to pak tahá a tak..no je to ještě čestvé...
no a zatím zvládáme fakt dobře..i mě samotnou to překvapuje :grinning: s kojením nemáme vůbec žádý problém.....v nemocnici jsme jen pak hlídali přibírání protože jsme se dost přiblížili k té hranici 10% úbytku váhy...při narození měl 3870 a klesli jsme až na 3420g..ale domů jsme šli už s 3550g takže paráda :slight_smile:))
jsem zvědavá kolik bude mítv úterý, to jdeme k doktorce.....ale papá fat krásně a mlíka se dělá už hodně...:slight_smile:))
je to zlatíčko..skoro nepláče....dneska v noci nezabrečel vůbec, vždycky se je vzbudil ale nebrečel...a dneska přes den byl vzhůru skoro hodinu a jen očička otevřený a pozoroval...fakt miláček :slight_smile:))
už jsme byli dneska na procházce a v podvečer se chsstáme ještě ednou ven......

21. črc 2010 ve 14:40  • Odpověz
@jasekd ja nekojim od začátku oateho měsice jinak od třetího měsice jsem dokrmovala ale ted mu to už fakt nestačilo a začal se i sam odtahovat jinak po ukonč 4 měsici mužeš začim s mrkvou bramborem apod plně kojené začinají od ukonč bud 5 teho nebo 6 teho měsice zaleží na mamině :slight_smile:
@semy.cz je paráda jak to zvládáš a Davidek je zlatíčko doufam že ti ho budem moci někdy okouknout osobně :wink:
21. črc 2010 ve 14:47  • Odpověz
medi určitě budete moct...já přemýšlela kdyby se vám chtělo na procházku tak klidně příští týden by jsme mohli....když by vám nevadilo přijet sem...někam k přehradě že by jsme šli :slight_smile:)
21. črc 2010 ve 14:52  • Odpověz
@semy.cz No to ubyl fakt dost, ale zase dost pak nabral, tak se ti to hezky rozjelo, Martin taky hodne ubyl, pak asi mesic to docela slo, no a pak uz prikrm, coz me mrzi, je s tim hrozne prace navic, kdyz delas oboje, no a hlavne v tehle vedrech by bylo super u prehrady jen vytahnout kozy a ne michat jeste UM. U me je ale problem, ze se mi dela malo mlika, i kdyz jsem furt prikladala, nastesti Martin umi sat, v nem problem nebyl a i ted v pohode kombinuje prso, flasku, ma i dudlik, tak ja jen doufam, ze u druheho ditete se mi to rozjede lip. POdle toho jak ti pribyl, za chvili budete zpatky na porodni vaze, ne? Nam to trvalo asi ten mesic, cili nic moc. To siti si masiruj, oplachuj studenou, je to hnus, ja uz nekdy i brecela bolesti a to ty to mas urcite o dost horsi. Jinak jak to tu popisujes, jste reklama na dite, ja vim, ze az tak ruzove to neni vzdycky, ale vypada fakt zlatej Davidek. A kdo te nakonec odrodil? Tobe se tam za tu dobu museli vystridat vsichni, co? Jaky byli?
21. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz
@medvide1 a ty uz mu neco davas teda?
21. črc 2010 ve 14:56  • Odpověz
@semy.cz nemyslela sem tim hned samozřejmě až ty se budeš citit ok a až budeš mit na nas naladu!!!!!Ju???Jen se na něho moooc těšim :dizzy_face: a samo že by jsme přijeli tebe nikam tahat nebudem!!!!
21. črc 2010 ve 14:57  • Odpověz
@jasekd jj začali jsme o vikendu s baramborou a mrkví ale žádná sláva :( jinak jak pišeš mě se Honzik take krásně přisával a baštil jenže pak sem dostala MS a ono mu přestalo chutnat :( take me to mrzí ale co se dá dělat :frowning2: nic musime to nějak zvládnout mrzí mě to hodně ale hlavně aby byl zdravej a v pohodě a to je duležitější
21. črc 2010 ve 14:59  • Odpověz
@medvide1 Ja si taky myslim, ze u nas bude boj, kdyz nechce ani ty caje, vcera jsem koupila dalsi od Hippu, ten je dokonce i trochu slazenej a zase ksichty, takze ja asi kapituluju a musim sladit, at se ledvina proplachuje! Je nejak vybiravej, uz se tesim, az na me prskne tu mrkev :grinning: Ja jsem si az tak hlavu nedelala z toho, navic jeste aspon trochu kojim, i tys to vydrzela co nejdyl to slo. Akorat ted v tech vedrech uprehrady by to bylo bajo, navic bych nemusela az tak resit nejakej caj.
21. črc 2010 v 15:05  • Odpověz
medi v pohodě..jká si říkala už včera že by jsme mohli příští týden :slight_smile:
rodil nám zachoval..ale jinak během porodu tam chodila celou dobu Kuklová..ta byla skvělá!!!
chybí mě shodit už jen 5 kilo, břicho mám takový malý..jsem docela spokojená :slight_smile:)) ale kalhoty letní co mám asi čtvery neoblíknu zatím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
tak jdeme kojit, davídek se vzbudil :slight_smile: tak zatím pa
21. črc 2010 v 15:05  • Odpověz
@semy.cz Hm, toho neznam vubec, mladej? Ja teda taky neobliknu, a ze uz mam dite dost stary :grinning: Hrozne jsem se rozjela a taky samo zustalo par kilo, asi tak 4 :angry: Davidkovi dobrou chut.
Jo a ja si jdu dat tu popularni koprovku, mam zamrazeno, tak nemusim varit...
21. črc 2010 v 15:09  • Odpověz
@jasekd jj to maš pravdu no ale musime se podřidit těm našim prckum a jejich potřebam :slight_smile:
@semy.cz dobře neni problem tak jak bys chtěla tak pak dej vědit ju?budem se těšit :slight_smile: dobrou chut Davidkovi
21. črc 2010 v 15:09  • Odpověz
ahoj holky, zdravím z práce :wink:
21. črc 2010 v 15:49  • Odpověz
@alienka24 Ahoj, zdravime z domova :wink: My dneska cely den zavreny, po ockovani, tak je mrzutej...
21. črc 2010 v 16:07  • Odpověz
no to já mám pěkně rozlítanej den, bych si docela i schrupla :sweat_smile:
21. črc 2010 v 16:18  • Odpověz
chtela jsem se zeptat - chodite nekdo do jablonce na tehu cviceni? nemuzu se te pani dovolat...... taky je tam napsany, ze je to bezplatny? to pro registrovany? kdy jste se registrovaly do porodky? diky moc za info :slight_smile:
21. črc 2010 v 16:32  • Odpověz
tak jsme napapaný, spokojený :slight_smile: leží te´d v košíku a kouká kolem sebe..je to takový miláček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jasek tomu doktorovi je tak odhadem 45 let :slight_smile: docela příjemný :slight_smile: při štoí si se mnou povídal....takový srandista trošku :grinning:
21. črc 2010 v 16:41  • Odpověz
eveluska jestli se ptáš na cvičení přímo v nemocici tak to je zadarmo pro každégho kdo se přihlásí :slight_smile:
někdy je těžké se tam dovolat, musí se to zkoušet...
21. črc 2010 v 16:42  • Odpověz
semy....tak koukám že máš zlaté mímo, tak přeju ať to dádovi co nejdýl vydrží :wink:
21. črc 2010 v 16:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.