• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahoj :slight_smile:
@semy.cz Má brejle ten dr.? Podle toho srandisty bych si tipla, že vím, kterej to je :slight_smile:
Já mam dneska taky hodný dítě, teď si přes dvě hodiny hrál na dece a vůbec nebrečel, pořád se smál, teď snad usne.
Příští týden se ráda na prochajdu přidám, jen nemůžu ve středu, to jsem na srazu s dubnovkama v Praze
21. črc 2010 v 17:26  • Odpověz
ardi....a já vím proč je hodnej :wink: :wink: :grinning:
21. črc 2010 v 17:29  • Odpověz
@eveluska Cviceni ti neopradim, jsem nikam nechodila, s tou registraci se nepamatuju, protoze ti seberou prukazku (mela jsem si ji ofotit na pamatku), ale mrkni na stranky nemocnice jablonec www.nemjbc.cz, a tam to nekde bude u informaci o gynekologicko-porod.oddeleni. Myslim ale, ze v tvem tydnu uz muzes... Hele ted koukam, je to http://www.nemjbc.cz/cs/oddeleni/gynekologicko-porodnicke-oddeleni/informace-pro-pacienty/sepsani-porodopisu.html, tak si pocti :wink:
21. črc 2010 v 17:31  • Odpověz
Vlastně příští týden můžu jen pondělí a úterý, pak tu mam mamku..
21. črc 2010 v 17:47  • Odpověz
ali díky..uvidíme jak dlouho mu to vydrží :slight_smile:

tak se ještě domluvíme, jdeme te´dka ven....:slight_smile:
21. črc 2010 v 17:58  • Odpověz
@semy.cz Teda Davidek je pokládek ale mi jsme take měli pokládek když byl malinkej :slight_smile: i ted to neni tak hrozne :slight_smile:
Tak až by jste nějak věděli kdy se sejit tak dejte vědit ju?Jinak tě obdivuji dnes bylo docela vedro ale určo se Davidkovi venku libilo
21. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz
21. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz
21. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz
no tak já už mám skoro padla, takže nepokecáme
21. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz
dekuju za info :slight_smile: budu to dal zkouset - se dovolat a tu registraci snad nejak stihnu - muze se od 28tt, to uz jsem mela zjisteny, ale zajimalo me prave, jestli jste se nektera registrovala treba az ve 34tt nebo tak nebo jestli to neradi videj.....
21. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz
medi venku bylo dobře :slight_smile:)) u té přehrdy je takový příjrmný vzdoušek :slight_smile:

eveluška jim je to asi jedno kdy přijdeš...a ona to není jako registrace, nezaručuje ti to že tam bude místo...je to sepsání porodopisu aby pak při příjmu už tím člověk v bolestech nemusel zabývat :slight_smile:
21. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz
jinak s tím příštím týdne..v pondělí já ne, to budu mít ještě Toma doma a jdeme do města na kyčle s davídkem...
v úterý bych mohla ale jen dopoledne, odpoledne jdeme do poradny.....
takže teda buď úterý dopoledne a nebo pak až další týden :slight_smile:
21. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz
@semy.cz Tak to je dobře že venku bylo fajn me se zdálo moc vedro,mě je to jedno v to uterý klido dopol ale take zaleží jake bude počásko
21. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz
medi má být slunečno a asi 23 st. jsem koukala :slight_smile:
tak uvidíme, ještě se domluvíme :slight_smile:
21. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz
@semy.cz Tak to by nebylo tak hrozne jj ještě se domluvime
21. črc 2010 ve 22:37  • Odpověz
Čau, já jsem jelito, napřed dělám kolik mam příští týden času.. a já jdu v úterý dopolko k zubaři, takže se k vám nepřidám, jedině až ten další týden
22. črc 2010 v 09:15  • Odpověz
dobré ránko maminy
22. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
dobré ránko maminy
22. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
dobré ránko těhulko :slight_smile: byla jsem v lese a zatím to vypadá, že tu nerostou :frowning2: ale po víkendu, až naprší a uschne, to bude jiný kafe :slight_smile:
22. črc 2010 v 09:18  • Odpověz
no jen to pěkně hlídej :wink: :grinning:
opět hlásím že mě kreténi nenechali vyspat
22. črc 2010 v 09:19  • Odpověz
Já se taky moc nevyspala, ale důvod kreténem nazývat nebudu :slight_smile:
22. črc 2010 v 09:20  • Odpověz
Tak já zas jdu, my si půjdem v 10 zas oba lehnout
22. črc 2010 v 09:21  • Odpověz
no já tak nazývám psi takže já mohu :grinning:
22. črc 2010 v 09:23  • Odpověz
Tak jsme vyhajaný :slight_smile: A Šíma se smál nahlas ze spaní :grinning: Přišel nám bazének, tak ho jdem testnout.
22. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz
@ardila Jeee velke koupani bude jo??Mi jsme se akurád nabštili dnes sem zklidila uspěch jedl o něco vice a otviral už i pusinu tak mam radost :slight_smile:
22. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz
Tak bazének měl úspěch, chechtal se celou dobu :slight_smile: Zatím jsme to zkoušeli jen doma, příště venku.
Medi, jsi už přihlášená na to plavání do mišutky?
22. črc 2010 ve 13:31  • Odpověz
@medvide1 To je super, že už začíná líp jíst. Já se na to docela těšim, mam takovej pocit, že Šimon bude žrout po tatínkovi a nebude s ním problém :slight_smile: Už včera se mi sápal po talíři se špagetama :grinning:
22. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz
@ardila ja už jsem chodila s malým na ty vaničky ale pak jsme byli na te dovče pak marodili a ted o prázdniny to neni prý maluji a v srpnu tam budou ale jen kvuli administrativě tak tam budu volat jestli nas jestě vemou na vaničky pže mame jestě tři vstupy na ně zaplacene a nebo jestli nas už daji do velkeho bazenu pže nam bude už pul roku!Tak uvidim budu tam volat proč??Ty chceš chodit na ty vaničky nebo kam?
22. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz
@ardila Tak to maš dobré mě to moc nechtěl :frowning2: nebo jestli neměl zprotivenou lžičku tim jak sem mu davala napřed čaj a pak sirup no nevim každopadně dnes to bylo lepší ale možná i tim že sem mu tam dala do toho trochu uměleho mlíčka
22. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz
@medvide1 A ty vaničky jsou povinný nebo pak rovnou můžem do bazénu? Právě od září začíná kurz v bazénu a Šímovi bude už 5 měsíců, tak by už mohl.
22. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz
@ardila Vaničky poviné nejsou ale ja sem chodila abych veděla jestli se mu to bude libit a take doma je jine prostředi a tam ho bude brát cizí ženská apod tak jak to bude brát tak proto jsem tam šla ale nemusiš tam jit na ty vaničky ale bude mit šima už po očkováni??ALe vlastně bude že??musi mit tři dávky hexy a symflorixu jinak ho nevemou!!myslim do velkeo bazenu!Tak to by jsme mohly chodit spolu ne??No kurz bude ale musi se to objednat a ja nevim jestli nas nešoupne jestě na ty vaničky ale myslim že by nam tu permici mohla převect do velkeho bazenu
22. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.