• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
scai ahoj...no už jsme doma :dizzy_face:
22. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz
@scai Kam jedete na dovču?
22. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz
Semy moc gratuluji k Davídkovi! Koukala jsem na fotky! je to fešák a četla porod, zvládlas to skvěle!
Noa jak vám to jde doma? Spinká, je hodný nebo brečí?

Dari jedeme na Šumavu, k Nýrsku. Na týden. Noťas nemám, takže budu zase bez netu...
22. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
scai moc děkujeme :slight_smile:
Doma nám to jde moc dobře :slight_smile:)) Je to zlatíčko, skoro nebrečí, spinká krásně.teď dvě noci za sebou paráda vždy se bez brečení vzbudil na kojení a hned zase spinkal.....přes den je to zlatíčko..buď spinká nebo kouká a pozoruje ....:slight_smile:
Uvidíme jak nám to dlouho vydrží :slight_smile:

Tak to budete mít pěknou dovolenou :slight_smile:
22. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz
Tak my to máme takhle fajn až tak od toho konce šestinedělí, i když teda občas pláče, ale jde to...
Ale ze začátku jsme bojovaly v noci, budila se tak 3 krát za noc na kojení, ale pak nechtěla spát! Takže se vzbudila třeba ve 12 a ještě ve tři jsem tu s ní seděla! Pak usnula a budíčel třeba ve 4 a zase třeba hodina koukačka...no děs :angry: Te´d nechápu jak jsem to zvládala. Ono je asi super, jak je člověk nadopovaný těma hormonama...
22. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz
@semy.cz To video je super :slight_smile: A teda malej je zlatej, my první dny uspávali třeba do 3 do rána. Jak jsme pak byli v té nemocnici, tak tam se to srovnalo a začal usínat krásně a spal pěkně i přes den. Pak se to rozhodilo zas až když byl větší, to ho pak začlo víc trápit to bříško. Mně přijde, že u nás byla celkem pohodička v 6ti nedělí a jak skončilo, tak to bylo o dost horší, s řevem, spaním, se vším. Ale teď už je to paráda, jak se zlepšilo bříško, tak je lepší všechno. Tak snad s tím Davídek nebude mít problémy. Šimonovi to začlo už v porodnici..
@scai Užijte si dovču, na Šumavě je krásně.
22. črc 2010 ve 22:07  • Odpověz
Barušce začlo trápení z bříčkem první den po příchodu z porodnice...
Takže když se Semy srovná s námi, tak snad by mohli být v pohodě!
22. črc 2010 ve 22:08  • Odpověz
autor
Ahoj holky, přeji pěkné ráno. Tady se ještě asi spinká že?
No semy, pustila jsem si teď to video jak jdete s malým domů a je to tak krásný a dojemný, až mi začly téct slzy. Fakt moc pěkná vzpomínka pro vás i pro Davídka. :wink: . Úplně záříš štěstím a manžel taky, moc vám to rodinko sluší. :wink: :slight_smile:
23. črc 2010 v 09:05  • Odpověz
ahoj sluni, jakpak se máš?
23. črc 2010 v 09:09  • Odpověz
autor
Ahoj ali, tak že by se nespalo??? :slight_smile:
Tak mám se tak nějak v mezích normálu no, ale kdyby bylo líp, bylo by to fajn :wink:
A co ty, jak se cítíš? Pořád ti nechutná, čtu. To přejde, uvidíš :slight_smile:
23. črc 2010 v 09:21  • Odpověz
sluni....no upřímě na reakci, to přejde uvidíš začínám být lehce alergická :sweat_smile: :grinning: a já ted vstávám co odejde matěj do práce, psi mě nenechají spát, tak si pak lehnu ještě než půjdu do práce :wink:
jinak jsem fotila pupek včera večer
23. črc 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
No jinak jsem dnes osiřela, manžel odjel s kamarádem do neděle na ryby, tak asi pojedu s našima na chatu. Musí se tam něco udělat, natřít okna, atd.,takže o zábavu bude postaráno :wink:
23. črc 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
Jééé tak to jsem nechtěla, promiň :wink: , tak teda přeji, aby ses cítila prostě dobře :wink: :dizzy_face:
Jo pejsci chtějí ven co? Jinak teda pupíček skoro nevidim, je to jen takovej hrbolek :slight_smile: Ali, já tě taky tipuju ale na chlapečka, nevím proč, ale asi jo. No jsem zvědavá, jak to nakonec bude :wink:
23. črc 2010 v 09:28  • Odpověz
sluni...ne pejsci už venku byli, no oni jen chtějí abych já byla vzhůru a když vstanu tak oi jdou hajat, no hlavně ta potvora malá bílá :wink:

aaa další kdo mě tipuje na kluka, no jo tak jen tipujte tipujte :wink: :sunglasses:
23. črc 2010 v 09:30  • Odpověz
@gimulka jj pisou to tam, podle me je to z hygienickych duvodu, ze v tom nektery normalne chodej po venku a pak se v tom koupou, a neriskovala bych to, myslim, ze jsem jednou videla, ze nekoho vratili...
23. črc 2010 v 19:51  • Odpověz
@jasekd díky moc za info...kluci si to nějak zařídí :slight_smile:
23. črc 2010 v 19:54  • Odpověz
Hezkou sobotu přeju :slight_smile:
sluni moc děkujeme :slight_smile: Tak si užij na chatě, aspoň přijdeš na jiné myšlenky......
Ali krásný minipupíček..teď bude jen větší a větší :grinning:
24. črc 2010 v 11:12  • Odpověz
holky já se zase loučím! Ani jsem vás nestihla dočíst. Jedeme zase pryč, na tu Šumavu. Mějte se tu pěkně!
Dari na to cvičení nám to snad vyjde v srpnu! :grinning: teď jsem tu bud nebyla, nebo byly ty vedra :unamused:
24. črc 2010 v 11:39  • Odpověz
scai užijte si dovču :slight_smile:)
24. črc 2010 v 11:43  • Odpověz
ahoj holky, nikde nikdo což?
25. črc 2010 v 11:58  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
dneska jdeme na kyčle já si vybrat hodinky za Davídka :dizzy_face:
manžel má dneska poslední den dovču, tak od zítra budeme sami....
26. črc 2010 v 10:26  • Odpověz
ahoj semy :slight_smile:
tak at kyčle dopadnou v pohodě
26. črc 2010 v 10:27  • Odpověz
ahoj semy :slight_smile:
tak at kyčle dopadnou v pohodě
26. črc 2010 v 10:27  • Odpověz
ahoj ali..děkujeme :slight_smile:
jaký jsi měla víkend?
26. črc 2010 v 10:33  • Odpověz
sobotu volnou a odpočinkovou a v neděli jsem byla na dvanáctce takže jsem dneska mrtvá
26. črc 2010 v 11:01  • Odpověz
tak to věřím......a odkdy budeš mít upravenou pracovní dobu?.
26. črc 2010 v 11:07  • Odpověz
no tak já už jí v podstatě upravenou mám, místo celýho víkendu chodím jen na jeden den
no a pak bude ještě změna že budu mít od 10-18, ale nějak si myslím že budu chodit ještě celej srpen a tak polovinu září a pak budu asi doma
26. črc 2010 v 11:08  • Odpověz
aha, tak to jo....:slight_smile:

tak my\se jdeme chystat..tak ahojky
26. črc 2010 v 11:15  • Odpověz
Ahojik holky tak mi o vikendu byli u rodiču na Moravě byla to paráda hezky sme si to užili malej šel z ruky do ruky a byla sranda ja si tak odpočnula
semy at dopadnou kyčle na 1
ali doufam že je dobře :slight_smile:
a kde je ardilka??
jinak mi dnes baštili mrkev bramboru a brokolici a zbaštil 130 ml takže paráda
26. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz
Tady :slight_smile: Ahoj..
Honza měl narozky, tak jsme tu měli o víkendu kamarády, tak jsem se sem nedostala. Teď mi Šíma chrní už skoro 2 hodiny a pak vyrazíme někam ven s hafanama.
26. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz
@ardila Tak to jste měli pkný vikend že?Hlavně že jste si to užili ale počásko nic moc že??Ale vy mate tu pergolku tak to asi mo nevadilo ne?
26. črc 2010 v 15:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.