• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahojky :slight_smile:
Tak kyčle v pořádku...prý preventivně jednu plínu..takže tak jak to říká všem....:slight_smile:
no a jelikož stejně už částečně látkujeme tak by to mělo stačit.......

a akorát když jsem docházela tak jsem se potkala s Janou :slight_smile: Její Davídek je teda kus chlapa, je krásný :slight_smile:
26. črc 2010 v 17:41  • Odpověz
26. črc 2010 v 18:10  • Odpověz
Medi, já si na víkendový počasí nestěžuju, lepší než ty vedra, když prší, tak mi to nevadí a jsem klidně celej den venku.
Semy a jak jde látkování? To je dobře, že kyčle jsou ok. My jdeme na ko až v 5ti měsících, všichni choděj ve třech, tak nechápu proč.
My si dneska udělali pěknou procházku na Černou studnici, ale nějak jsem trochu zabloudila v lese, tak byla delší než bylo v plánu :sweat_smile: A ani jedna houba a s borůvkama je to letos taky špatný.
26. črc 2010 v 18:21  • Odpověz
No Davídek je úžasnej :slight_smile:
26. črc 2010 v 18:22  • Odpověz
ahoj ardi :slight_smile:
tak to sis udělala hezkou prochajdu :slight_smile:)

látkování paráda .-))))))) zatím pořás střídám teda...většinou dávám před kojením papírovku protože po kojení tam dost často vybublá "mrkvičku" :grinning: ale jsem spokojená a Davídek taky :slight_smile:
26. črc 2010 v 18:23  • Odpověz
Tak to je super, možná kdybych taky začla od začátku, tak by si na to zvyknul. Ale já ty látkovky neměla nakoupený a musela jsem počkat na porodný a začli jsme až po 6ti nedělí..
Dneska je Šíma hrozně hodnej, po obědě spal 2,5 hodiny, teď taky spí, hodně si hraje sám.. Ale zas teď byly horší poslední 3 noci, nevím, co ho trápí, jestli zas bříško nebo zuby, ale něco ho v noci často budí a on brečí, ale přes den je to ok, tak nevim no..
26. črc 2010 v 18:28  • Odpověz
no já je chtěla dokoupit taky z porodnýho...ale naši nám dali 5tis a babička taky 5tis...takže jsem je objednala hned...:slight_smile:
taky jsme objednali do auta Easy Base..místo isofixu...funguje to pak stejně..akorát ta základna je přidělaná pásem.....a lehátko máme objednaný :slight_smile:
26. črc 2010 v 19:14  • Odpověz
No davídek teď dvě noci po sobě spal 5 hodin v kuse!! se mě nechtělo ani věřit :dizzy_face:
šíma má asi nějaký sny.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 v 19:17  • Odpověz
ahoj holky,
potvrzuji setkání se Semy na kyčlích, její Davídek je moc nádherné vlasaté miminko a Semy vypadá jako ze žurnálu a ne, že je v šestinedělí :wink:
my máme kyčle také ok, kontrola v 6 měsících, prý se nám už začínají tvořit jadérka, ale ještě v tomto věku nemusí být dotvořená a byli jsme na kontrole ve 3,5 měsících a máme 6,60kg a 62cm a ten náš divoch tam skoro spadnul doktorce z pultu, jen se otočila pro stetoskop, už byl na břiše :wink: a očkovali nás, tak doufám, že to bude bez reakce
na dovče to bylo super, večer snad hodím odkaz na fotky
26. črc 2010 v 19:35  • Odpověz
ahoj jani...moc děkuju....to potěší :slight_smile:))
tak super že je v pořádku:slight_smile:
26. črc 2010 v 19:49  • Odpověz
@semy.cz ahojik jsem rada že mate kyčličky ok aJani u vas take ok to je paráda :slight_smile: a nic si nedělej že nemate jaderka jsme na tom jako vy take se nam začali dělat a jestě jsme je na 4 měsicich neměli tak jdem na KO jestě v září ale dr řikal že to je normální tak sem v klidu
26. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz
Cus, my jdeme taky jeste na kycle v rijnu, to mu bude skoro 7 mesicu, jaderka taky nema zatim.
@janula28 To je teda sikovnej, Martin se zatim vubec netoci. Jak valcite s GER, uz se to lepsi?
@semy.cz taky latkujem , ja teda hned po prichodu z porodnice a tak od 14 dnu malyho uz prakticky jen latka. Mam Haipa Daipa, sem tam umotam novosklad, hlavne v tech vedrech, a ted jsem dokoupila AIO ImseVimse a Pop in Bamboo, abysme mohli chodit i po doktorech v latce, coz s Haipou na snapku a vrchnima kalhotkama moc nejde. Slo mi hlavne o ty UZ vysetreni na nefro. Tak uvidime, zda se odhodlam, Imse uz je vyzkousena jednou, Pop in bude zitra, menila jsem barvu. Co pouzivas ty? Ja si na latkovani nemuzu stezovat, zkusene matky se na me divaly skrz prsty, ze to nezvladnu, ze se rada vratim k papirakum, vylozene si tukaly na celo, ale to je to nejmensi, co me zatezuje, me to i celkem bavi, co se tyka pece o dite, tak mnohem vic me zatezovaly boje s kojenim a ted kojeni a dokrm, cili vyvareni flasticek apod, to je daleko horsi.
26. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz
@jasekd ahojky, s tím GER to je stejné, i když možná trošku lepší, už to máme vychytané, když jsme doma, jak se začne vztekat a chrčet, začnu hopsat na míči a bublin se zbavíme, jen je to trošku problém v terénu, to hopsání na míči je takový specifický pohyb, který neumím jen tak v náručí moc dobře napodobit, dneska na kontrole nakonec MUDr. zkonstatovala, že to není GER, že ty děti prý vyloženě chrčí ale celou dobu a to my jen občas, tak nevím, co to je, prý to přejde, až se posadí, no potěš :wink:
a co ty a Martínek, jak to zvládáte?
26. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz
@janula28 Mno ja nejsem pediatr, ale Martin teda nejak extra nechrcel, spis pokaslaval a psikal, a ma GER jak vysity :wink: A neboj, treba to prejde driv, u nas uz je to o moc lepsi, na gastru jsem byli 3x a jak se postupne zlepsoval, tak uz nemusime, jen kdyby se zhorsil zase. Ted taky blinka, ale rekla bych ze jako prumerne miminko, zadna tragedie. Asi pred tydnem teda zase savle skoro metr, ale to byla vyjimka. Myslim, ze jsi psla, ze tobe tolik nezvracel, tak na bubliny je fakt nejlepsi ten tygrik nebo past konicky, uz to taky praktikuju, holt nekdy se trochu poblinka, ale ulevi se mu, tak kdyztak v terenu tohle. No a zasobu plin sebou. My uz si ted troufnem ven i jen s jednou plinou, ale bejval oblozenej plinama ze vsech stran, vsichni meli nacancana miminka a my zahazene plinama a zblite :grinning: Co se tyka ledvin, nefro a urolog.poradna pres prazdniny neni, takze verdikt az po tom vysetreni v zari (snad neni dlouha cekaci doba), zatim bere ty ATB, natahnu ten sirup do strikacky a krasne to spapa. Uz jsem se s tim srovnala a nervy zacnou zas v zari, to vis. Ja furt doufam, ze se to nejak spravi, jako to gastro :wink:
26. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz
@jasekd jj, také doufám, že se to samo upraví, je fajn, že už to takhle zvládáš s těma ATB, budu držet pěsti, ať je to jen a jen lepší
přidávám fotky z naší dovolené, bylo super

27. črc 2010 v 09:13  • Odpověz
Jani koukám že jste si dovču fakt pěkně užili..pěkné fotky :slight_smile:))))))))))
27. črc 2010 v 09:18  • Odpověz
Malý má krásný úsměv :slight_smile:)))
27. črc 2010 v 09:18  • Odpověz
@janula28 jani krásne fotečky :slight_smile: musela to být paráda :slight_smile:a jaký ma malej klobouk fakt mu to sekne :slight_smile:
27. črc 2010 v 09:58  • Odpověz
holky tak co příští týden?....uděláme nějakou tu procházku společnou? Jak jste na tom?...my máme zatím celý týden volný :slight_smile:
27. črc 2010 v 10:05  • Odpověz
@semy.cz ja bych byla pro take mame celý ýden volno tak je to na vas :slight_smile:
27. črc 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahoj, mně by se to hodilo nejvíc asi středa nebo čtvrtek, možná víc ten čtvrtek, ale přizpůsobím se. U toho zubaře jsem nakonec nebyla, ráno volala sestřička, že mě musí přeobjednat, že má zubařka nemocnýho syna. Ale já jsem ráda, nehodilo se mi dávat několik stovek za novou plombu takhle na konci měsíce, kdy jsme jako vždy chudý :sweat_smile:
Zítra jedu na celý den do Prahy na sraz s dubnovkama, tak se těšim.
A dneska byla parádní noc, Šíma usnul v 9, vzbudil se ve 4 a v půl 8 a spal do půl 10. Tak se konečně pořádně vyspal a hned má lepší náladu.
27. črc 2010 v 10:23  • Odpověz
no tak klidně můžeme ten čtvrtek :slight_smile:)
nám davídek nechtěl včer nějak usnout..nebo spíš nemohl nějak zabrat....nakonec jsem ho musela nechat spát v posteli u mě tak jak usnul při kojení, protože při každém přendání do kolíbky se probudil.....a v noci nějak "moc povídal" ze spaní tak manžel se moc nevyspal..zrovna když šel dnes poprvé do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: já už si asi nějak zvykla :grinning:
ale teďka spinká už skoro dvě a půl hodiny...tak jsem toho stihla hodně udělat...
ale už se probouzí..tak jdeme papat :slight_smile:

už se na vás těším .-)
27. črc 2010 v 11:04  • Odpověz
@semy.cz oki klio ten čtvrtek a v kolik??přidá se jestě někdo??
27. črc 2010 v 17:06  • Odpověz
ahoj holky, no já jakožto pracují se bohužel přidat nemohu :sweat_smile:
27. črc 2010 v 17:08  • Odpověz
hm tak jsem se ted dověděla že ja v ten čtvrtek nemužu :frowning2: manžel potřebuje auto na kontrolu pže jsme dělali novou pojistku a domluvil to na čtvrtek :frowning2:
27. črc 2010 v 17:14  • Odpověz
tak jestli to ardi nebude vadit takmužeme tu středu....já byla dnes v poradně a pozvala nás znovu zrovna na ten čtvrtek...tak i pro mě bude ta středa lepší......
jinak je v pořádku a co jsme doma přibral 210g......do porodní váhy mu chybí už jen 30g, má teď 3770g :dizzy_face:
27. črc 2010 v 18:53  • Odpověz
@semy.cz Tak uvidime co ardi ju??tak to je paráda že je vše ok a malej hezky přibíra :slight_smile:
27. črc 2010 v 19:57  • Odpověz
Ok, tak ve středu, ale mohla bych až odpoledne kolem třetí..
27. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz
ardi....mohla bys mi pak někdy poslat seznam těch věciček na miminko co je potřeba? já jen že si to začínám tak nějak sesumírovávat abych i věděla na kolik nás to přijde, já už bohužel s porodným počítat nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: kuju
27. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz
Ali, máš to v mailu..
27. črc 2010 ve 22:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.