• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ardi: zkus to a u třeba tam budou dvě // :slight_smile:
22. dub 2009 v 16:44  • Odpověz
ahoj holky,
sluníčko, myslím, že klidně můžete i zítra, my jsme měli 2 dny abstinenci.... a taky to šlo...nebo třeba proto máme málo spermijek....čert ví
22. dub 2009 v 16:47  • Odpověz
ale já třeba minulý měsíc měla nasazenej utrogestan a ten mi cyklus neupravil, naopak prodloužil o deset dní takže jsem to dostala až 45DC tak ted nic neberu jen piju femigard a cvičím tak jsem zvědavá co to se mnou udělá :slight_smile:
22. dub 2009 v 16:48  • Odpověz
Sluni, tak to moc držím palce, ať to dneska vyjde :slight_smile:
Ali, zkusím, ale počkám do toho víkendu, testovala jsem předevčírem a nebyl tam ani náznak.. Ale tady z těch příznaků mam většinu, asi 13 určitě.. http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/prvni-znamky-tehotenstvi
22. dub 2009 v 16:49  • Odpověz
ardi: já si minulej měsíc taky myslela že už těhu jsem, příznaky taky byli, ale nakonec nic, doktorka mi i říkala že mi nenarostla sliznice takže i kdyby se zadařilo tak se mimisek neměl kde uhnízdit :unamused:
22. dub 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
Ardi,také jsem měla dost příznaků,který tady uváděj ten minulý měsíc,tak třeba opravdu jsi těhu,no já bych s tím testem asi do víkendu nevydržela,co?nezkusíš to dřív? :slight_smile: :slight_smile: .Jinak díky,snad se dnes budou spermijky snažit a ta ovulace doufám,že opravdu je.Uvidíme.
22. dub 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
majo,takže vy jste abstinovali pouze 2dny před jo?no jenže můj manžel si vzal do hlavy,že kdyby jsme se snažili i zítra,že nebude mít dobrej výsledek,tak prej radši dnes naposledy....No co můžu dělat,když ho nepůjčí,tak mám smůlu :grinning: :grinning:

alien: ty chodíš na Mojžíšovku? já taky
22. dub 2009 v 16:56  • Odpověz
Sluni, právě mám to samé, co jsem měla minulý měsíc a taky to bylo těhu.. Ale měla jsem je už jednou i když to těhu nebylo, i když ne všechny, tak nevim, nevim.. Navíc ty příznaky mam už nějakých 18 dní, to by se přece už na testu muselo ukázat.. No tak asi testnu v pátek ráno, ale dřív ne :slight_smile:
Sluni a nohy nahoru :slight_smile:
22. dub 2009 v 16:59  • Odpověz
sluni to je hezký, to znám, ten můj, když ho bolí hlava tak ho taky nepůjčí :grinning:
22. dub 2009 v 17:02  • Odpověz
Tak se mi po 8 hodinách konečně podařilo zjistit, že v Liberci mají dost jogurtů :grinning: Tak můžu vyvenčit hafany..
22. dub 2009 v 17:02  • Odpověz
Majo, já myslela, že hlava bolí jen nás :slight_smile: Tak ten můj půjčí snad vždycky :grinning: No vlastně, když má rýmičku, tak nee :slight_smile:
22. dub 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
Ardi,jasně že nohy nahoru :grinning: ,co člověk neudělá pro mimíska co?a chlapi se jen svezou,máme to v tom životě stejně složitější než ty naši klucííí co?

majo :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
Ardi,jogurtů?jako pro psy? :slight_smile:
22. dub 2009 v 17:25  • Odpověz
taky si říkám, co mají psi společného s jogurty??? Je fakt, že naši dva hafani taky vyrostli na jogurtech, krupicové kaši, tavrohu...
sluni : taky jsem si říkala, že je to na nás, já lítám po doktorech, dneska jsem si byla pro recept na Clostilbegyt a v čekárně seděla těhulka s hodně velkým bříškem, očividně už toho měla dost.....tak jsem si říkala, že bych taky chtěla takhle funět
22. dub 2009 v 17:32  • Odpověz
sluni: jojo chodím, ale asi změním fyzioterapeuta, ta co k ní chodím mi nějak nesedí tak se domluvím se známou co děla fyzioterapii
22. dub 2009 v 17:38  • Odpověz
no tak vypadá to že jsem pro dnešek s nějakou aktivitou v práci skončila :slight_smile:
22. dub 2009 v 17:40  • Odpověz
Jogurty a psi nemaj nic společnýho, jen jsem potřebovala napřed zjistit, jestli mají v Tescu dost jogurtů na ochutnávku a nemohla jsem se dovolat.. A když se mi to podařilozjistit, tak jsem teprve mohla jít v klidu ven se psama :slight_smile:
22. dub 2009 v 17:48  • Odpověz
aha, tak to jo :slight_smile: zásobuješ Tesco jogurtama???
22. dub 2009 v 17:54  • Odpověz
ardi: no tak teď už tomu rozumíme :grinning:
22. dub 2009 v 17:56  • Odpověz
Majo, nezásobuju, já zajišťuju ochutnávky :slight_smile:
22. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
Ale jinak naši psi žerou všechno, i jogurty :grinning:
22. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
to ten náš pesan sežere taky úplně všechno, cokoli mi upadne tak sní, akorát mu teda nechutná grep :slight_smile:
22. dub 2009 v 18:15  • Odpověz
ardi, tak jsem to myslela, jen jsem se špatně vyjádřila :slight_smile:
22. dub 2009 v 18:17  • Odpověz
Majo, nakonec se přece jen domluvíme :slight_smile: Ale neděláme jen jogurty a nejen na Tescu :grinning:
22. dub 2009 v 18:27  • Odpověz
Ale je nás tu docela málo z Jablonecka, co? Přitom pořád všude potkávám nějaká těhule.. asi nechoděj na koníka.. nebo jsou už všechny těhotný a nechoděj do snažilek nebo nevim..
22. dub 2009 v 18:35  • Odpověz
mně připadá, že celý svět je těhotný a jen nám "zoufalkám" to nejde. I když já jsem o koníkovi taky do nedávna nevěděla, vlastně až když jsme na netu hledali co znamenaly výsledky spermiogramu...
22. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
autor
Ardi,takže jsi jako nějaká dealerka jogurtů nebo tak něco?já mám jogurty moc ráda,hlavně activie a dobrou mámu :grinning: ,co nabízíte vy za jogurty?
22. dub 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
přesně tak majo,všude kolem mne je samá těhule,kamarádky,spolužačky,holky tak mladé a vezou si kočárek a já jen smutně koukám :frowning2: ,za chvíli si budu připadat stará,už musim otěhotnět...,přece nemůžu mít dítě až někde v 35,to by chudák dítě mělo starou mámu,až by mu bylo 18le let :confused:
22. dub 2009 v 19:17  • Odpověz
Sluni, ne to ne, já dělám area manegera v marketingový agentuře, my děláme mimo jiné ochutnávky všeho možnýho.. Teď zrovna jogurty Yoplait, zmrzlina Carte d´or (mají novou příchuť mozartovy koule, mňam :slight_smile: ), pivo, fernet, tyčinka pribináček, prezentaci Gillette Venus, prostě spoustu různých věcí.. Jednou jsme měli i ochutnávku na mamidrink :slight_smile:
Co děláte vy, holky?
Majo, nebuď zoufalka :slight_smile: Brzo budem všechny těhule určitě :slight_smile:
22. dub 2009 v 19:18  • Odpověz
Holky, trochu optimismu.. musíte věřit, že se to povede :slight_smile:
22. dub 2009 v 19:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.