• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahoj holky, tak ufonek v albu
29. črc 2010 v 09:18  • Odpověz
ahoj ali...krásnééééééé :wink: :wink: :wink:
29. črc 2010 v 09:25  • Odpověz
@semy.cz super, dám Ti je stranou, příští týden je v pohodě, domluvíme se a já Ti je někde předám až půjdeme třeba dopoledne na procházku, ju?
29. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
jani super..tak se pak domluvíme že se někde sejdeme :slight_smile:)
29. črc 2010 v 09:29  • Odpověz
moc děkuju :slight_smile:)
29. črc 2010 v 09:29  • Odpověz
jj, tak příští týden, už se těšíme, až zase uvidíme tvého vlasáče :wink:
29. črc 2010 v 10:20  • Odpověz
:slight_smile: taky se na vás těšíme :slight_smile:
29. črc 2010 v 10:47  • Odpověz
@semy.cz ahojik moooc krásne lehátko a Davidkovi se take určo libi :slight_smile:

@alienka24 teda toto letí a malej nebo malá je už pěknej macek :slight_smile: krásně roste :slight_smile: jen tak dál :slight_smile:
sluni nechces se k nam přistí týden přidat na prochajdu-??aby jsme tě take poznaly??a jani co ty mame sraz ve středu nechce se ti jit s nama?
29. črc 2010 v 11:36  • Odpověz
medi díky :slight_smile:)
no joo holky budeme rádi když se přidáte :slight_smile:
29. črc 2010 v 11:38  • Odpověz
tak jsme si s davídkem trošku hráli....
29. črc 2010 v 11:43  • Odpověz
@semy.cz jee krásné fotky hele jak to dělate mate je tak krásně barevné a hezke nevim jak to popsat nebo je upravujete??a ty už látkuješ??chudák v tom vypadá jak v pytli promin :slight_smile: ale mě to přijde na těch mrnatech srandovní jak jsou ty gatě pomalu větší jak oni :slight_smile: ale alespon nemusis davat široke baleni na kyčle -.výhoda
29. črc 2010 v 11:55  • Odpověz
medi přesně..nemusím dávat široké balení....:slight_smile: látkujeme už skoro pořád teď....:slight_smile:

fotky no...tak foťák mám rošku lepší, záleží na světle taky..a maličko upravuju....:slight_smile:
29. črc 2010 v 11:58  • Odpověz
manžel dělá ještě lepší fotky......
tady fotil hodinky, nevím jestli jsem to sem nedávala......

http://picasaweb.google.cz/bene.tomas/2010JUL26BENTIME
29. črc 2010 v 11:59  • Odpověz
@semy.cz tak to je fajn že jsi se do toho pustila nevim mě odradil asi malej jak když byl uplnej prcek jak se posrával až na zada a ja musela prát ty bodýčka posrane a ono to z toho nešlo tak sem si nedovedla představim jak bych to dostavala z tech plen :frowning2: jak to dělaš ty??
a prosim tě jakej maš foták??
29. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz
@semy.cz hm??moc pěkne fotky holt je to i o tom mit na to časek no :frowning2: ten mi nějak nemame :frowning2: Honza take rad fotí a take dobře ale nějak ted neni fakt čas :frowning2: ale mrzí mě to :frowning2: ale na upravu fotek neni už vubec čas a ani počítač :frowning2: na notasu to nejde .-(
29. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz
mám Nikon D40

Hele ono právě z těch látkovek ti nic nevyteče....mluvila jsem o tom s holčinou co má roční holčičku, a ona říkala že právě z jednorázovek jí to taky vyteče..ale z látkovek že se jí to nikdy nestalo....
a na zachycení toho nejhoršího se tam dává ta separační plínka , ta se pak vyhodí jen do wc.....a pak už jen plínku dám do kbelíku speciálně na pleny, s uzávěrem takže ven nic nejde žádný smrad...v tom kbelíku mám ještě síťku, kterou pak jen vezmu, zapnu zip a hodím do pračky....zatím jsem to nemusela ani namáčet a vypralo se to krásně....teď zrovna taky peru a zkousila jsem poprvé ten Ulrich gel, takže jsem zvědavá jak to vypere ten, je šetrnější tak bych ho radši na ty plínky používala....:slight_smile:
29. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz
no my oba hodně fotíme...i když já už v těhu na to neměla tolik sílu...:slight_smile: teď se na davídkovi vyřádím :D

zatím stíhám v pohodě i ten pc..Davídek je fakt zlatíčko.....a manžel toho doma taky hodně udělá takže je to znát :slight_smile:
29. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz
@semy.cz no tak to je dobrej foták mi mame canon ale na tu upravu fotek fakt je dobrej normální PC ane notebook :frowning2: jinak asi maš pravdu s těma plinkama ale nějak sem fakt na to neměla :slight_smile: ale ted mě to mrzí :frowning2: a koli jich denně tak spotřebuješ?
29. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz
já upravuju na notebooku..ono záleží na programu v jakém se to dělá.....já to dělám v picase....

já to nějak nepočítala, ale budu je teď věšet tak spočítám :slight_smile:)
29. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz
tak včera jsme jich spotřebovali asi 10 :wink:
29. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz
@semy.cz no jo ale mate asi dobrý notebook mi mame takovej krám a na něm vše moooc dlouho trvá :frowning2: tak to jde 10 to ja bych jich musela mit asi jednou tolik :slight_smile:
29. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz
no mám takový starší.....ale manžel ho přeinstaloval, tak ještě docela maká :slight_smile:
29. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz
@semy.cz Ahoj, co je to za plinu na te fotce? Krasne fotky.. Jo a pravda, nikdy mi neprotekla latkovka, ani kdyz byl malinkej, kdyz se pokadil, ale Pampers az na zada nekolikrat, takze potvrzuju... Akorat asi dvakrat to provlhlo kolem nozicek, jak byl vyzablej, asi jako ted Davidek, ty tenke nozicky jsou srandovni. Ja teda pouzivam flisovy separacky, takze sprchou to z toho dostanu, navic ted uz malej kadi jen jednou denne a to vetsinou chytnem, takze pokadene pliny uz moc nemame.
@medvide1 nkdy neni pozde zacit :wink: ale je fakt, ze uz se pak nechce, ja ze zactku kolikrat v noci tu jednorazovku dala, ale ziskas praxi a uz mi to vubec nepripada, naopak se peru s tou jednorazovkou, kdyz ji davam.
29. črc 2010 v 15:04  • Odpověz
@jasekd ahojky...je to Pop in Bamboo vše v jednom :slight_smile:

taky občas v noci ještě dám jednprázovku....ale čím dál méně....:slight_smile:
29. črc 2010 v 15:14  • Odpověz
@semy.cz Myslela jsem si to... Dneska jsme ji poprvy vyzkouseli, zlutou... Ja puvodne mela objednanou tu modrou (asi ta na fotce?), ale je to spis tyrkysove a tak jsem vymenila... Ty mas celou vybavu AIO? No asi ne, kdyz chces PULky, ze... Ja mam ty HD pastelku a ted jsem prave koupila jwdnu Pop a jednu Imse Vimse AIO, abych mela na cesty do spitalu na nefro.
29. črc 2010 v 15:19  • Odpověz
@semy.cz a davas mu tu Popku celou, nebo vyndavas tu nejmensi plinku, kdyz je malinkej? Vypada v tom kouzelne, a to, ze se nemusi davat to siroke baleni a pritom nic nezanedbavas, je super, ja uprimne to siroke baleni moc nezvladala, furt ttoklouzalo, dite zaparene, tak i proto jsme hned najeli na Haipu. Co takhle slysim, vetsina matek na to siroke baleni dost kasle, ale ja mela cerne svedomi pak, protoze ja mela vroz.subluxaci kycli, reminky... tak jsem se bala, ze bude treba po mne, i kdyz castejsi je to u holek, nastesti je OK, jeste jedna ko v rijnu, nema jeste jadyrka.
29. črc 2010 v 15:22  • Odpověz
Semy: chtela jsem Ti nabidnout asi 22 plinek Huggies Newborn 2-5kg, že bych Ti je přidala k těm PULkám gratis, ale jak to čtu, už asi budeš příští týden jen na látce, ne?
a souhlas s vámi, látkovka nikdy neproteče a jednorázovky, co mu dávám na noc mívá až na zádech :slight_smile:
29. črc 2010 v 17:00  • Odpověz
@janula28 jestli nevíš co s nima tak je určitě beru :slight_smile:) ono sem am je použiju :slight_smile: děkujeme

@jasekd my náne tak od každýho něco :slight_smile:) můžeš mrknout do alba s výbavou, mám tam skoro všechny :slight_smile:
29. črc 2010 v 19:29  • Odpověz
@jasekd a tu Popku jsemzkoušela dnes poprvé a dala jsem jí celou :slight_smile:
29. črc 2010 v 19:33  • Odpověz
@jasekd mas pravdu že neni pozdě začit ale znaš to :slight_smile: hlavně než bych nakoupila nějak abych mohla začit tak by to trvalo ted nejak nejsou penizky navic :frowning2:
29. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.