• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@semy.cz Tak jsem to zkoukla, mas toho dost, ja jen ty, co jsem psala (HD, Pop a IV) a taky Kikko lux na novosklad, nahodou to neni vubec spatny, akorat jsem se toho ze zacatku zbytecne bala, druhymu bych davala asi na uplnej zacatek novosklad... A ktery z ty tvy vybavy ti pripadaj nejlepsi? I kdyz uz bych teda nemela nic kupovat, s tim co mam, krasne vystacim..
29. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz
Semy: tak super, ráda Ti je dám :slight_smile: , alespoň bude ve skříni víc místa :slight_smile:
ještě k té výbavičce, kdybys náhodou na nějakým webu objednávala nějaké plenky, dej mi vědět, třeba se přidám a podělíme se o poštovné, když to k sobě máme takový kousek
a ráda bych Ti doporučila mycí olej na zadečky od firmy Eone, je to super věcička, s Filipem jsem používala ubrousky a krémy, ale teď jen omeju pod vodou, osuším a nastříkám a žádný krém na Davida už nedávám a má krásně hebkou kůžičku a kdybys chtěla ještě nějaké plenky, tak super jsou Anavy, úžasně měkké a nádherně savé, ale asi toho máš už dost
http://www.branakdetem.cz/medvidek-myci-olej-na-zadecky-100ml-eone.htm
http://www.anavy.cz/anavy/eshop/1-1-Latkove-pleny/1-2-Novorozenecke-na-patentky/5/79-Novoroz-plenka-Monster-Truck
29. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj, já teď nějak nestíhám sedět u pc, včera jsem byla celý den v Praze na srazu s dubnovkama, bylo to super. A přijela mi mamka.
Jak vás tak čtu, tak mě to fakt mrzí, jak to u nás s látkovkama dopadlo :unamused:
Medi, chtěla jsem se zeptat, jak jsi přišla na to, že na to plavání se může až po ukončení očkování? Nikde to nepíšou a ani to neříkali, ani v přihlášce nic takového dr. nepotvrzuje, jedinou podmínkou je ukončený 5.měsíc. Takže mi jsme přihlášený od září a na vaničky nepůjdem. A proč by neměly jít upravovat fotky na notebooku? Ve firmě, kde Honza pracoval i grafici používali notebook a to tam dělají třeba časopisy, takže to jde.
Jinak u nás nic moc nového, máme se fajn, Šimonek je hodnej. Zas se někdy ukážu. Tu středu ještě potvrdím začátkem týdne..
29. črc 2010 ve 22:36  • Odpověz
Jo a předevčírem nás vzbudil monitor dechu, no hnus.. nevím, co se stalo, když jsem přilítla, tak Šíma normálně dýchal, tak spíš falešný poplach. Ale divný je, že skoro 4 měsíce to fungovalo v pohodě, od tý doby taky, tak si říkám, jestli se třeba fakt nezapomněl nadechnout a pak ho to vzbudilo..nevim, hlavně, že je ok a jsem ráda, že ten monitor máme.
29. črc 2010 ve 22:38  • Odpověz
@ardila Ahoj mě to řikala ohledně toho plaváni ta pani na vaničkách že museji byt ukončene očkováni oni se tim chráni aby dětsko něco nechytlo víš?A jinak ja neřikam že nejdou fotky na noteboku upravovat jen řikam že na nanšem je to za trest a proto to nedělame pže když daš upravit fotku tak je to na pul hodiny jedna fotka mame naprd notas malo funkčni apod víš??ale když nekdo ma dobrej PC tak to jde to neřikam a ty jsi se už přihlasila na to plavani??Tys tam volala??
29. črc 2010 ve 22:58  • Odpověz
Tak to je divný, nás normálně přihlásili, psala jsem mail, ještě tam hodím příští týden potvrzení od dr. Ale někde na stránkách jiného plavání jsem četla, že očkování musí být zahájeno, ne ukončeno.
30. črc 2010 v 09:46  • Odpověz
koukám holky, že tady pak budu mít dost poradců ohledně látkovejch plínek :wink:
30. črc 2010 v 11:04  • Odpověz
koukám holky, že tady pak budu mít dost poradců ohledně látkovejch plínek :wink:
30. črc 2010 v 11:04  • Odpověz
Jani díky za rady..ty anavy vypadaj krásně..možná něco ještě objednám...sice mám docela dost..ale ty z tý sady jsou docela velký, tak je musím vždycky tu přední stranu ohnout a chytnou snapy sponkou....tak možná tyhle ještě objednám....
ari tak doufám že ti ta středa taky vyjde :slight_smile:

ali tak se taky chystáš látkovat? to je paráda :slight_smile:
30. črc 2010 v 11:07  • Odpověz
semy...no chtěla bych, akorát si toho musím dost nastudovat no, a doufám že i nějaká ta přednáška klapne :slight_smile:
rozhodně to chci zkusit takže si určitě něco nakoupím hned na začátek a pak uvidíme jestli to půjde nebo ne
30. črc 2010 v 11:09  • Odpověz
ali tak paráda...moc doporučuju paní Mullerovou http://www.ecoobchudek.cz/
je ze Zásady a dělá přednášky v Jablíčku tady v Jablonci..a dá se k ní i zajet a vybrat si osobně..je strašně ,iá, hodně o tom ví a umí i poradit :slight_smile:
30. črc 2010 v 11:14  • Odpověz
jj darina říkala něco o nějaký paní ze zásady :wink:
30. črc 2010 v 11:15  • Odpověz
a můžu se zeptat semy kolik jste do toho teda investovali prozatím? myslím do plínek?
30. črc 2010 v 11:16  • Odpověz
a můžu se zeptat semy kolik jste do toho teda investovali prozatím? myslím do plínek?
jojo to je ona..ona Darča jí zná nějak i víc z dřívějška myslím :slight_smile:
no já právě ještě nevím, ale chytsám se to spočítat...měla jsem v plánu tak do 8tis, ale myslím si že to tolik ani není..musím vytahat faktury a spočítat, pak písnu určitě :slight_smile:
to by bylo fajn, kdybys mi třeba byla i ochotná napsat cos přesně nakoupila a za kolik tak bys byla zlatá, víš abych měla pro představu, ono těch plínek je fakt strašně moc a druhů, a na netu vypadají všechny pěkně ale šáhnout si na ně nemůžeš :sweat_smile:
30. črc 2010 v 11:19  • Odpověz
jasně....hele mám teda skoro všecky vyfocené v albu s výbavičkou i s popisama jak se jmenujou..nemám tam jen ty poslední co jsem teď kupovala......
30. črc 2010 v 11:21  • Odpověz
jo, no tak já to prolustruju :wink:
30. črc 2010 v 11:21  • Odpověz
ale kdyžtak ti to pak ještě napíšu podle těch faktur :slight_smile:
já to nakupovala tak od každého něco...že pak dokoupím třeba ještě podle toho jak mě budou vyhovovat....:slight_smile: ale zatím mě stačej teda..akorát možná ještě koupím ty anavy co mě Jana doporučovala....
30. črc 2010 v 11:22  • Odpověz
@ardila Tak ono je to asi jak kde :slight_smile: no ja tam volala a je tam jen záznamník tak to skusim po neděli snad budou mit jestě volno ale očkováni by být mělo ja bych si to bez toho netroufla :frowning2:
30. črc 2010 v 15:56  • Odpověz
@semy.cz Ta Pop je urcite ze Zasady,ze jo...
@alienka24 Ahoj, ja teda udelala to, co vetsina nedoporucuje, tzn. koupila jsem celou vybavu Haipa Daipa na doporuceni kamosky a nelituju. Ono zas je dobre, ze nabehnes na jeden system a je to super treba pro manzela, ten muj kdyby zkoumal kazdou plinu, kazdy zapinani jinak, tak se mi na to vykasle, takhle uz to ma v ruce. Ja mam priblizne tohle:
23 x HD pastelka (jeste ty obyc, ted je jen bio, je o neco drazsi)
1x Pastelka bio
24 x fleecova separacka HD
10 x vkladacka HD
1 x PUL vel. S HD
2x PUL vel. M HD
1x fleesacky vel. S HD
+ prislusenstvi jako tasticky na pouzite pleny HD 4x, ubrousky, Snapka 2x,prebalovaci podlozka HD, super i jako decka do kocarku, kdyz neni moc zima, na hrani apod.
Pak mam ctvercovky Kikko Lux 70x70 4x, na novosklad, kdyz je vedro, dalsi ctvercovky ne tak kvalitni spis na utirani...
Pop in Bamboo AIO 1x
Imse Vimse AIO 1x

A tohle me vyslo cca na 10 tisic, odhaduju. Pastelka je super, co se tyka strihu, ale dost hrubne, ja to vzdycky po uschnuti promnu a ted se chystam nalozit to do kyseliny citronove, pry to zmekne, pak podam zpravu, jak to funguje :wink:
Pokud chces usetrit, koupit min kalhotkovek a vic ctvercovek (napr. ta Kikko stoji v Zasade myslim 25 Kc). Ted v lete je 24 kalhotkovek fakt dost, schne to, peru jednou za dva az tri dny, v zime to bude horsi, no ale v zaloze jsou ty ctverce. Na zimu je tech 24 asi akorat. Taky podle toho, jak rychle schnou, lepsi jsou ty, co se daji rozlozit, nejsou sesite, prave ta HD, Popka i IV co mam, jdou. Na separacky strihaj tu deku Irma z Ikey, cela ta deka stoji 29 korun :wink: Ja o ni tenkrat nevedela...
30. črc 2010 v 17:07  • Odpověz
Holky prosím ...Dejte nám prosím hlas, zabere to dvě minutky a stačí nám na vítězství něco kolem 80 hlasů, tak otravujuuuuuu

název je Malý vodníček - nejradši bych se do vody přestěhoval... -je mezi nejnovějšími:slight_smile:

http://www.fotoprome.cz/fotosoutez/gallery.htm?ix=655

Všem kteří nás podpoří moc děkujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:grinning:
30. črc 2010 v 17:38  • Odpověz
kuk holky, je tu někdo o víkendu?

jasekd.....moc děkuju za seznam těch plínek, jsem za tyhle osobní zkušenosti moc ráda, děkuju :wink:
31. črc 2010 v 16:42  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
já jsem trošku tady :slight_smile:

jasek mám skoro všecky plínky ze Zásady :slight_smile:

jinak hlásím první defekt na kočárku..včera jsme píchli!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: najeli jsme na zbytek dámskýho podpadku...... :rolling_eyes:
31. črc 2010 v 18:01  • Odpověz
ahoj semy, tak jak válčíte, krom defektu :slight_smile: :wink:
31. črc 2010 v 18:20  • Odpověz
ali docela dobře válčíme :slight_smile:)
užíváme si...dopoledne jsme byli ve městě na procházce..ted ještě půjdeme zae k přehradě.....
Davídek je pořád takový hodňoučký :slight_smile:)) skoro nebrečí......bud spinká nebo kouká a pozoruje :slight_smile: nebo papá...
v noci taky docela dobrý, nebrečí v noci vůbec, na kojení se budí jen broukáním.....a tak po 1-3 hodinách....ale docela to jde, ani nejsem nějak extra unavená.....a tomáš se v noci skoro ani nevzbudí.....to spíš když zapomenu vypnout monitor dechu a začne řvát tak se vzbudí než že by ho vzbudil davídek :grinning:
31. črc 2010 v 18:28  • Odpověz
tak to je dobře že jste spokojený a užíváte si to :wink:
31. črc 2010 v 18:30  • Odpověz
31. črc 2010 v 18:33  • Odpověz
já zítra budu mít další pokus o snědení masa :grinning:
31. črc 2010 v 18:34  • Odpověz
:grinning: tak snad se podaří :wink:
a jak se jinak cítíš?
31. črc 2010 v 18:37  • Odpověz
no jinak dobrý docela, ted už jsem teda unavená, od rána v práci, tak se těším domů, ale jinak to už začíná bejt lepší s těma nevolnostma, nebo jestli mám dneska dobrej den :grinning: zas je fakt že čím víc sem unavená tím je mi hůř no :sweat_smile:

no a budu píct kachnu zejtra tak bych si docela i ďobla :wink:
31. črc 2010 v 18:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.