• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
tak to je dobře že je to lepší.....snad už to vydrží :wink:
jé kachničku...mě děláš chutě :slight_smile: to věřím že by jsi si dobla :slight_smile:)
31. črc 2010 v 18:43  • Odpověz
něco budete slavit?
31. črc 2010 v 18:43  • Odpověz
no doufám taky, ale jsem měla ted dva dny skoro volno a skoro furt sem spala, tak uvidíme co zas udělá příští týden každý den v práci

no a slavíme tak napůl, matěj měl včera narozeniny a máma si přijede pro psa takže přijedou na oběd tak proto dělám kachnu, páč jen pro nás dva bych jí nepekla
31. črc 2010 v 18:47  • Odpověz
no myslela jsem si že vám někdo přijede :slight_smile:) tak že manželovi přeju vše nej :slight_smile:)

my budeme zítra slavit...výletem.....máme výročí od svatby a já narozky....
31. črc 2010 v 18:48  • Odpověz
juuu teda tak to přeju všechno nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2010 v 18:49  • Odpověz
děkuju :slight_smile:)
31. črc 2010 v 18:51  • Odpověz
@semy.cz Tak to přeji take všechno nejlepší :slight_smile: ale myslim si že nejhezčí darek už mate ne?? :sweat_smile:
31. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz
Semy: také se připojuji ke gratulaci, hlavně zdravíčko, štěstíčko a pohodičku s rodinkou :slight_smile:
nemáte někdo mobil na naše Sluníčko?
31. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz
holky všem děkuju za přáníčka..:slight_smile:Dáreček jsme si opravdu nadělili ten největší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
Ahojky holky jak se mate?Mi měli jet na vikend tedy ze soboty na neděli na chatu a tak jsme vyjeli v sobotu ráno a dojeli jen na černý most a tam na kikslo auto mysleli sme že nam to jen opraví a pojedem na chatu ale řekli že je to něco zavažnšjšího a že tam auto bude muset být týden ale to jsme řekli že ne a tak jsme volali znamemu a ten nam musel auto odtahnout na podvalu sem k nam :frowning2: takže super výlet :frowning2:
2. srp 2010 v 11:58  • Odpověz
ahoj medi..teda to vás auto pěkně vypeklo teda :frowning2:
my měli víkend krásný..ale krástký jako vždy....včera jsme si udělali první výlet s davídkem :slight_smile:)
byli jsme na tý bedřichovský přehradě..bylo tam nádherný počasí, takový akorát na výlet...tak jsme si to moc užili :slight_smile: Davídke byl zlatíčko celou dobu..ještě jsme pak byli u našich na zahradě opéct si buřtíky..naši jsou na dovolený tak jsme stejně museli jen nakrmit zvěř...
tady máme nové fotky

http://picasaweb.google.cz/davidek.bene/MujTretiTyden#
2. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

medi...teda tak to je pešek s tím autem teda :frowning2:
2. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
@alienka24 no to tedy :frowning2: a to jsme sebou měli maleho i psa :frowning2: takže jsme tam čumeli asi od 10 ti hod do 12 ti jen kvuli tomu jestli nam to opravi a pak další hodinu na odtah :frowning2:
2. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
no tak hlavně že jste to vyřešili a nic se vám nestalo :wink:
2. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz
@alienka24 jj take sem si to pak řekla ale zprvu mě to naštvalo :frowning2: a to budem vědit až dnes co s tim přesně je a když bude nejhuř tak je to na vymenu motoru :frowning2:
2. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz
@semy.cz krásné fotečky :slight_smile: no jinak nevim co vam řika okoli ale mě přijde Davidekpodobný tatínkovi :slight_smile: nevim jak je tam na jedne fotce s tatkou tak je to celej on :slight_smile:
2. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz
@semy.cz už jsem jukla, krása, také mám pocit, že je Davídek podobný Tomášovi
chceš se zítra někde dopoledne sejít nebo až ve středu dopoledne nebo zítra večer, napiš, jak se Ti to hodí
mrzí mě to, ale na vaši plánovanou procházku se ve středu přidat nemůžu, protože 3h je pro mě moc brzo, Filip spí někdy do 16h, potom svačí, trošku se probírá, no ven většinou chodíme tak kolem 17h, když přijde taťka z práce
kdybyste šly dopolko tak kolem 930, to bych mohla do oběda, ale jinak zatím ne
2. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz
@janula28 Ahoj Jani to je škoda tak třeba jindy :slight_smile:
Holky jaksed, sluničko vy se nepřidate??Pokud sem na někoho zapoměla tak se připomente mohly by jsme dat hromadny srázek :slight_smile:
2. srp 2010 ve 14:56  • Odpověz
Jaksed: četla jsem na látkovkách, že budeš změkčovat plíny, jak to dopadlo?
2. srp 2010 v 17:08  • Odpověz
jani asi to necháme na středu ráno jestli neva :slight_smile:
jinak jak jsi psala s tou púodobou tak už jsi několikátá kteár to říká :slight_smile: tak to asi fakt bude tak :grinning: uvidíme až povyroste jak se změní :slight_smile:)
2. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
@semy.cz to je v pohodě i ta středa se mi víc hodí, a s tou podobou, když se Filip narodil vypadal jakoby Viktora naklonovali a teď už je i trošku podobný mně :wink: , tak se ještě domluvíme v kolik a kde
2. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz
heč tetky, mám novou hrací deku a je báječná :grinning:
2. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Jani tak ju, ještě si napíšeme, ale počítám s tím na zítra dopoledne :slight_smile:

Krásná fotka, vyloženě si jí užívá :slight_smile:)))
3. srp 2010 v 08:01  • Odpověz
ahoj holky! Jsme zpět z dovči. Bylo to vcelku fajn, Honza si užíval malou. A co je tady nového?
3. srp 2010 v 08:06  • Odpověz
ahoj scai..vtej zpátky :slight_smile: tak jste si to tam užili ju?
tady nového ani nic..zítra se chystáme na procházku k přehradě...odpoledne ve 3 nechceš se přidat?
3. srp 2010 v 08:37  • Odpověz
tady máme nějaké nové fotečky :slight_smile:
3. srp 2010 v 08:54  • Odpověz
Semy, krásný fotky! A moc se i líbí ty Tapičky. Kde jste to kupovali? a jak se to dělalo? My už jsme to teda asis tejně prošvihli.
Dovča byla fajn, byli jsme tam s kamarády co mají skoro dvouleté dítě a teda to bylo blbý :frowning2: On je hrozně akční, furt řve, když nemůže dělat co chce a oni mu za to nějak nikdy nic neřekli...no takže Barušku budil furt a ona teda psolední dva dny byla fakt hodně ubrečená! Ale v sobotu ráno, co jsme odjeli zase najednou pohoda a hodnoučká. Takže jí to fakt asi vadilo, no a mě taky :frowning2: Hlavně to, že když spala ona, byla puštěná telka, řvalo se, malému nikdo nic neřekl, když usínal on, vše vypnuto, chodilo se div ne po špičkách, šeptalo...a když ráno baru kníkla, tak jsme hned vedle slyšeli, jakže to chtěl daneček ještě spinkat!
V hospodě třeba když spinkala, tak Lukáš vedle malého rozesmíval tak, že on výskal strašně nahlas, a nějak jim bnepřišlo blbý, že jako metr od nich spí dítě! Takže manžel třeba pak musel s malou ven...no a tak to bylo furt dokola...prostě Daneček středobod vesmíru a ohled s ebral jen na něho! Zklamali mě :frowning2: Ale je to jejich věc, jjich výchova a přes hlavu jim přeroste on.
Ani jednou na něho nezvýšili hlad,. max mu milým hlasem řekli, Danísku, to nedělej :grinning: :grinning: To tak asi to dítě pochopí že nemá něco dělat když se mu to řekne tak jako by se chválilo!
3. srp 2010 v 09:03  • Odpověz
scai kupovali jsme to v zásadě
http://www.ecoobchudek.cz/product_info.php?products_id=94026
tak na otisk ení nikdy pozdě..jen už to nebudou ty maličké..i když náš davídek má strašně dlouhý chodidla už od narození :D

teda tak to věřím že jste byli zklamaný..dost bezohledný takový chování teda :frowning2:
3. srp 2010 v 09:06  • Odpověz
dobré ránko holky :slight_smile:
semy...pěkný fotečky :slight_smile: fotíte jako diví že? nojo tak máte výbornej objekt zájmu :wink: :dizzy_face:
3. srp 2010 v 09:29  • Odpověz
ahoj ali :slight_smile:
o fotíme fotíme :D jsem říkala že tímhle tempem bude i ta jeho galerie plná na Picase :grinning: :grinning:
ale to víš i tím že druhá část rodiny je až v Košicích a malého ještě ani na živo neviděli tak jsou rádi za každou fotku....:slight_smile:
3. srp 2010 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.