• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@ardila Teda tos maleho nechala tchyni jo??Nebo jak??A co papaní??Proč sis ho nevzala sebou?Ja na tohle asi bych neměla
3. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz
To naše dítě je milovník hudby.. Jeho nejoblíbenější píseň je Kde je hrášek :grinning: (reklama na bonduelle), to se vždycky hrozně tlemí.. Jdu si s ním hrát, zatim pa
3. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz
@ardila jj velryby jsou pěkna zvířátka ale tys nebyla tot muj nazor a myslim že ali bude take až na konci velrybka ale malinkata když už tvrditě že jsou všechny velryby :slight_smile:
ardi....jojo moc pěkná zvířátka, hlavně když je nejedeš sledovat na pidi kocábce na rozbouřený moře :grinning: :grinning:
@medvide1 Byla tu máma. Nechala jsem tu odstříkané mlíko, ale nebylo potřeba, v té době, co jsem byla pryč nekojím, spí.. No myslím, že doma v klidu v postýlce mu bylo líp než v řevu a chci taky někdy někam jít bez dítěte, jsem s ním pořád a s babičkou mu nic nechybí..
3. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz
ardi....no hlavně že to zvládli a bylo to bez problémů, aspoň víš že takhle ho můžeš nechávat s maminou uplně v klidu :wink:
3. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz
@alienka24 To jo, jen je blbý, že bydlí tak daleko. Ale kamarádka se nabízí pořád, že pohlídá, ať můžem někam vyrazit s Honzou, ona má zkušenosti s hlídáním synovce od uplného mimi..
Medi a ty nikdy nikam nejdeš bez malého? Na to bych zas asi neměla já..
3. srp 2010 ve 14:17  • Odpověz
ardi...tak pokud jí důvěřuješ a malej na ní reguje dobře tak v tom nevidím problém a zas si budete moc skočit třeba na večeři někam a to budete třeba 3 hodiny pryč a to sezvládne uplně v poho :wink: :wink:
3. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz
@alienka24 No zatim bych chodila fakt jen výjimečně, třeba jednou za měsíc až večer, když spí a max. na ty 3 hoďky, v tom problém nevidím..
Už musim letět, vzteká se..
3. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz
paaaaaaaaaaaa
3. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz
@ardila No tak jako vesměs jsem s malým pořád jen když třeba jsem potřebovala doma udělat vice věci tak si ho mamka vzala do kočáru ale jinak ho taham s sebou všude a ted take jedem na svatbu a beru ho s sebou nějak mi to problem neděla a nevim asi sem i na něm zavysla ale neni to dobře take budu muset nějak sama jen s Honzou vyrazit apod u nas to neni už vubec problem mame mamku na kopci jidlo mu uděla a nakrmí ho take :slight_smile: takže bez problemu spiše je problem ve mě hned se mi stýska :frowning2: holt matka magor
3. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz
medi a kam jedete na svatbu a komu?
3. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz
@alienka24 Jedem tady asi 2 hodky cesty do Nove město nad Metuji a je to naše kamardka :slight_smile:
@ardila
tak jsem volala na to plavčo a mi budem chodit na začátečníky takže asi jako vy pže jsme neměli na těch vaničkách dostatečný počet hodin a nezanořili jsme se pod vodu a podle toho to berou kdyby jsme měli tak 11 lekci na vaničkách tak by jsme byli na pokročilých a ne začátečníci oni to berou podle te potapěčske abecedy takže budem chodit v uterý od 15:30 hod a jak vy??
3. srp 2010 ve 14:51  • Odpověz
jee v Nový město je krásný :wink: no tak aby vyšlo počasí hlavně :wink:
3. srp 2010 ve 14:51  • Odpověz
@alienka24 jj je tam hezky a ni tam maji postavenou i roubenku na pěknem mistě no a počasi snad vyjde doufam :slight_smile: nemuselo by byt vedro ale pršet take ne tak ten zlatý střed
3. srp 2010 ve 14:59  • Odpověz
ahoj holky...
tak jsem dočetla a souhlasím zítra s tou 12tou hodinou u Bašty :slight_smile: už se těším..koukala jsem na počasí a má být docela hezky, tak hlavně aby nebylo jako dnes...

3. srp 2010 v 19:26  • Odpověz
Tak paráda, budu tam, těším se.
3. srp 2010 v 19:28  • Odpověz
tak ju..taky se těšm :slight_smile:)
3. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
@semy.cz
@ardila ok 12 TA HOD bašta beru take a těšime se
3. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz
Tak si to holky užijte! mě teď Baruš v kočárku brečí, tak o tom ani neuvažuju, že bych někam takhle jela :unamused: Ale snad bude líp a je to jen dočasné
3. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz
Scai, tak se můžem někdy sejít v Liberci, Šíma taky řve, tak to by bylo veselý :grinning:
Já ho teda dneska nechala řvát, hrozně pršelo, tak jsem ho nemohla tahat z kočáru a řval pár minut, pak se najednou uklidnil, koukal a pak usnul, byli jsme venku 3 hodiny a řval max. 10 minut celkem, takže docela pohoda, ale mě těch pár minut přijde vždycky nekonečných a to, když je hodnej hrozně krátký :slight_smile: Musim ho tam asi někdy nechat trochu pořvat, aby si nezvyknul, že ho hned vezmu a neřval pak pořád. Já se nevzdávám a my ten kočár prostě zvládnem, přece jen pořád nosit 7 kg není nic moc a bude hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz
Scai, tak se můžem někdy sejít v Liberci, Šíma taky řve, tak to by bylo veselý :grinning:
Já ho teda dneska nechala řvát, hrozně pršelo, tak jsem ho nemohla tahat z kočáru a řval pár minut, pak se najednou uklidnil, koukal a pak usnul, byli jsme venku 3 hodiny a řval max. 10 minut celkem, takže docela pohoda, ale mě těch pár minut přijde vždycky nekonečných a to, když je hodnej hrozně krátký :slight_smile: Musim ho tam asi někdy nechat trochu pořvat, aby si nezvyknul, že ho hned vezmu a neřval pak pořád. Já se nevzdávám a my ten kočár prostě zvládnem, přece jen pořád nosit 7 kg není nic moc a bude hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz
Proč je to tu dvakrát?
3. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz
Jo scai a já si taky říkala, že je to snad dočasné.. a už to trvá 2 měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nechci strašit, u vás to určitě bude jinak :slight_smile:
3. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz
@ardila no to nestraš, 2 měsíce!
Jojo sejít se zase můžeme, to bude fajn :slight_smile: jen možná budeme muset někam mimo lidi :grinning:
A jak dopadl váš srazík v Jablonci?
Já jsem byla dnes ve městě, na sociálce a Baruš byla normálně zase v kočárku hodná!
Jen pak na zpáteční cestě začala pobrekávat, ale tak zase byla v něm dlouho (2 úřady, tesko, pěšky domů...)
4. srp 2010 v 15:59  • Odpověz
Ahoj holky,
co srazík? My jsme měli minisrazík je se Semy a bylo to moc fajn. David kupodivu neřval a ani Filip si nevystřihl nějakou scénku. Zato večer byl docela výživný :wink:
4. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz
@janula28 Ahoj Jani ja myslim že jsme si to užily parádně nabaštili jsme se procházka byla krásná a dítka myslim si spokojene :slight_smile: teda alespon ten muj :slight_smile: jinak bych vas take někdy rada viděla třeba to dopoledne někdy vyjde :slight_smile:
4. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj, srazík byl fajn, oběd byl tak velkej, že nakrmil ještě Honzu večer :sweat_smile: A ušetřila jsem, platila jsem 130 Kč a pak mi až doma došlo, že když jsem měla jídlo za 110 Kč a kafe a vodu, že to nějak neodpovídá..
Šimon na můj vkus v kočárku docela v pohodě, sice nějaký ten hysteráček byl, ale oproti tomu, co bývalo dřív, to byla paráda. A dokonce chvílema vypadal, že se mu v kočárku i líbí :slight_smile: A pak jsme byli venku ještě další 2,5 hodiny a to už byl v kočáru skoro uplně v klidu
4. srp 2010 ve 22:22  • Odpověz
tak to je super, uz se tesim na nejake spolecne setkani
4. srp 2010 ve 23:03  • Odpověz
Semy: jsem se Tě zapomněla zeptat, jak pere ten Ulrich gel? já peru v těch mýdlových ořechách, na plíny to stačí, ale bodýčka moc vypraná nejsou
doufám, že jsi s kalhotkama spokojená, ty Bummies jsou super, že se dají fakt krásně zmenšit, když je překřížíš
4. srp 2010 ve 23:25  • Odpověz
dobré ránko,
mám objednávku na www.brumla.cz, nechcete nějaké oblečky pro mimča?, jestli jo, pošlu heslo do ip
5. srp 2010 v 08:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.