• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Jani díky za odkaz, koukala jsem hend včera :slight_smile:
no nakonec jsme se domluvili že koupíme novou, maj teďka za 2500 a ještě k tomujsou návleky a punčocháčky....tak když už dostal Davídek prašulky od babiček tak koupíme novou...co jsem koukala po inzerátech tak stejně pod 2tis jí nikdo neprodává, tak to už není takový rozdíl...:slight_smile:
ale stejně díky :slight_smile:
5. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz
5. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj,
byla jsem s malym 3 dny v Praze u tety, svezla jsem se se segrou a zpatky s nasima, zajeli do IKEA. Na to, ze jsme byli v garsonce, tahala jsem latkovky, hrazdicku apod, bylo to fajn, ve stredu bylo takove nejrozumnejsi pocasi, tak jsme sjeli do centra k Manesu, po naplavce se prosli, do Podoli kolem porodnice, vodarny... a zase busem a tram zpatky. Ja uplne nadsena, ze jsem po delsi dobe videla Vltavu, Hrad atd, ja byla v Praze 6 let, s detma bych tam nechtela zit, tady je super, ale to centrum a ten cvrkot mi obcas chybi.No jsem rada, ze v JBC nemusim MHD pouzivat, ze vsude dojdu, treba do ty nemocnice je to i pekna prochazka od nas a je to tam dobrej pristup.

@janula28 No ja jeste nejak nesehnala tu citronovku, takze zatim nemuzu s vysledkem slouzit, ja pak pisnu :wink:
5. srp 2010 ve 14:46  • Odpověz
@jasekd Ahoj tak to jste se měli fajn ne?A co ted doma je smutno ne?
5. srp 2010 v 15:19  • Odpověz
tak jsme zpět.....
tak v dnešní poradně paráda, malý zas krásně přibral čtvrt kila a má už 4,1kg :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no já dopadla u dr hůře...zánět potvrzen takže mě dal antibiotika, ale takový že u nich můžu kojit.....akorát v lékárně říkala paní že se to přes to mlíčko může trošku vylučovat ale že malý po tom může mít max průjem, což je jedno protože má kakání stejně pořád měkký, takovou mrkvičku jak říkám..tak to snad bude v poho...a pak až to doperu tak ještě budu odnášet kontrolní moč přímo do laborky na podrobný rozbor.....
5. srp 2010 v 15:30  • Odpověz
@medvide1 No to vis, ze uz to neni takova pohoda, malej pyskuje, ze se mu stale nekdo nevenuje nebo ze musi chvili cekat na jidlo :grinning:
@semy.cz No snad ty ATB zaberou rychle, ja mela zanet mocaku v tehot. a resila to jen brusinkovym sirupem, nastesti to nakonec nebylo bakterialni, ale asi jen prochladnuti, byli jsme na Slovensku pod stanem a cesta zpatky horor, ja nevedela jestli se na te "uzasne" D1 pocuram nebo rovnou potratim, jak to tam drnca, to je silnice jak na pole....
Malej uz zas breci, to je furt dneska, akorat v praci kdyz jsem byla, tak nastesti spal...
5. srp 2010 v 15:36  • Odpověz
ahoj! Koukla jsem na toho brumlu a vypadá to dobře! A jsou ty hadříky vždycky v pořádku?
ted teda v 68 ce mám toho hafo, tak ale budu taky koukat na nějaké větší velikosti, na později
5. srp 2010 v 15:37  • Odpověz
@semy.cz tak snad ti atb brzo zaberou! taky jsem zánět dvakrát měla, pokaždé to bylo hrozné a čůrala jsem hodně krev, ale naštestí v těhu a po porodu zatím nic :wink:
A co máš za antibiotika? nějaký penicilín?
5. srp 2010 v 15:40  • Odpověz
no já právě měla hodně ošklivej zánět ledvin přd rokem a půl a to jsem do toho ještě měla ledvinový kámen který vyšel sám, byla jsem s tím tenkrát dva měsíce doma, to byl fakt hnus..proti tomu je to ted pohoda..ale taky nic příjemnýho no...
ty antibiotika jsou penicilínový.....jmenujou se Duomox....
děkuju holky..snad to opravdu zabere brzo...
5. srp 2010 v 15:48  • Odpověz
scai z toho brumly mě snad ještě nepřišlo nic špatnýho..fakt pěkný věci a vždy to odpovídá fotkám :slight_smile:))
5. srp 2010 v 15:49  • Odpověz
@semy.cz to je mi lito že se to potvrdilo ale snad brzy zaberou a bude to dobré a malemu to neuškodi neboj :slight_smile: hlavně bud v teple hodně pij a bude to brzy dobré
5. srp 2010 v 15:51  • Odpověz
no snad to malému nic nebude no...ale doktor by mě je určitě nedával kdyby to bylo špatné pro něj...:slight_smile:
no piju už i tak hodně...to budu ted totálně prolitá :D
5. srp 2010 v 15:58  • Odpověz
@semy.cz jasně že nebude :slight_smile: tak pij to je dobře
5. srp 2010 v 16:10  • Odpověz
@semy.cz urcite mu to neuskodi, do mlika toho tolik nejde zase a oni vedi, co ti dat. vzdyt treba nas Martin taky bere, a pravidelne, ten Sumetrolim je sice "jen" chemoterapeutikum, povazuje se za slabsi nez ATB, ale ma to denne. kdyby ti pripadalo, ze je Davidek horsi treba co se tyka briska, klidne bych dala probiot.kapky. nam pomohly, ted jak jsem byla 4 dny prycm, tak je nemel, protoze jak je prevazet v tom vedru, a je faktm, ze brisko je horsi.
tyhlenty infekce jsou hnus, muj tata skoncil ve spitale, tak jsem rada, ze se u Martina na to prislo a je krytej. no uvidime co nam reknou v zari. no po zanetu ledvin a kaminku ti musi zanet mocaku pripadat jako nic, vid :wink: tak at jsi brzo fit.
5. srp 2010 v 16:22  • Odpověz
děkuju...za uklidnění :slight_smile: no jak říkáš tohle je proti těm minulým zánětům nic...:slight_smile:
tak my frčíme na nákup tak papa
5. srp 2010 v 16:24  • Odpověz
@janula28 Jeste k tem tvrdejm plinam, ja ted byla v Praze a mela tam latkovky, tak jsme praly a ty Pastelky jsou krasne mekke (na svoje pomery) a ty, co jsou prane v JBC uz jsou zas hrube jako vzdy, takze tady je asi dost tvrda voda. Tak jedine jezdit prat do Prahy :grinning:
5. srp 2010 v 18:15  • Odpověz
jasek to se ivým...tady byla vždycky měkká voda..nebo taková akorát...mě některý plínky se po praní taky maličko zhrubnou, ale když je pak když uschnou promnu, tak je to zas v pohodě :slight_smile:
5. srp 2010 v 18:48  • Odpověz
Semy a ty jenom látkuješ nebo dáváš i jednorázovky?
5. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz
scai v noci ještě občas dávám jednorázoky..ale přes den, doma i na ven už jen látkujeme :slight_smile:
5. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz
@semy.cz Ja si to taky myslela, ale v ty prazsky vode fakt byly mekci i bez promnuti, to se neda srovnat, prasek byl stejnej. Ja mam tu HD pastelka a ta ma super strih, ale hodne na ni nadavaj, ze hrubne, pak mam jen tu Popku a Imse, ale ty mam chvili, tak to neposoudim...
5. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz
@jasekd tak to jsi mi udělala radost s tou Prahou :grinning: tak až pojedeš, dám Ti s sebou pytel plínek na přeprání, ju :wink:
@semy.cz super, že krásně přibíráte, to je radost, vidět to číslo na váze, co? díky za IP ohledně Brány, no ještě že budeme mít tu vyšší mateřskou :slight_smile:, psala mi kamarádka Katka Mullerova, že se jí podaří přidat Anavy do svého sortimentu, tak to by bylo super, to by bylo také bez poštovného
a k tomu zánětu, to Ti fakt nezávidím, ale brusinkový džus je úplně super, vždy mi pomohl a nebo zkus i nějaká homeopatika

@scai jak píše Semy, nikdy jsem z Brumly neměla nic špatného, ono je to o tom, že Angličanky jsou zvyklé koupit něco nového a když se jim to okouká, tak to letí do kontejneru pro charitu a my to kupujeme tady v secondhandech :wink:
5. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz
hurá, už mám mateřskou na účtě :slight_smile: . můžu nakupovat plíny :slight_smile:
5. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz
@janula28 ja už mam take mateřskou ale hooodně mizernou :frowning2: lame se mi to s rodičakem tak jsem zvědava kdy mi přijde rodičak :frowning2:
5. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz
@medvide1 já si myslím, že Ti přijde buď jedno nebo druhé, pokud máš tento měsíc mateřskou, tak už asi rodičák nepřijde, si myslím, ale možná se mýlím
5. srp 2010 ve 22:22  • Odpověz
5. srp 2010 ve 22:34  • Odpověz
Ahoj,
medi, taky si myslím, že v jednom měsíci ti nemůže přijít současně mateřská a rodičák, ale přijde ti jen ta část :frowning2: §
Jani, koukala jsem na ten odkaz a teda dostalo mě slovo jednopoužiťové plenky :sweat_smile: To jsem ještě neslyšela a česky to podle mě není.. Jinak díky za něj, zrovna sháním tepláky na nošení a tady mají dobré. Jo a jak jsi posílala tenkrát odkaz na tu kapsu Medley, že bysme objednaly spolu, tak já se nakonec rozhodla pro tu MaM 3 v 1, ale pokud by v nějakém e-shopu měli obě za dobrou cenu, tak to můžem objednat zároveň. Budu jí už asi kupovat tenhle měsíc.
Nedočítám, jdu do sprchy, už jsem tam jednou byla, našamponovala si vlasy a řev, tak jsem to rychle umyla a teď se snad domeju celá :slight_smile: Přes den spí krásně, je hodnej, ale poslední dobou ty večery jsou nějaký blbý, teď řval chudáček šíleně, zabral gel na zoubky, měl dneska i teplotu, tak to bude asi ono. Objednala jsem tu chamomillu vulg., tak snad to k něčemu bude
5. srp 2010 ve 22:59  • Odpověz
@ardila Uz zoubky? To je teda rychlik. To ti nezavidim, kor kdyz ty plne kojis, vid. Dite jich ma 20, tak to si jeste uzijem, Martinek snad jeste chvili pocka, zaprve jeste i kojim k tomu Nutrilonu, zadruhy cim driv vylezou, tim vetsi je riziko kazu, tak snad to bude az tak za dva mesice... Tyhle rozmyty vlasy, to znam, neverila jsem , ze je takovej problem umejt si vlasy. A mne to vubec neschne, chodim spat s mokrejma a pak rano to strasny afro na hlave, to je sila. Ja mivala rovne vlasy, no kde je tomu konec, ted je to tak divne vlnite a tohle tomu teda nepomuze.
Dobrou vsem.
5. srp 2010 ve 23:06  • Odpověz
@ardila vidíš, mě ani nenapadlo, koukat na oblečení, ale ty tepláčky vypadají skvěle, budeš nějaké kupovat? tak bych se přidala, ju? , také uvažuji o té MaM kapse, ale přijde mi to moc peněz, ještě mrknu a dám Ti vědět, je potřeba utrácet, když máme tu vyšší mateřskou :grinning:
6. srp 2010 v 08:00  • Odpověz
já si myslím, že to je, že když ti příjde za tu část měsíce mateřská vyšší než 7700 tak se rodičák nedopácí a pokud by to bylo mín tak se tam asi ještě něco dostane. Ale přesně tomu nerozumím.
6. srp 2010 v 08:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.