• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
co je to MaM kapsa?
6. srp 2010 v 08:02  • Odpověz
@semy.cz já asi nakonec toho medvídka objednám na těch www.latkovky.cz a koupim k tomu i tepláčky a jedny svrchní kalhotky. To na Bráně nemají. Mrkni, třeba to co sháníš, seženeš i tady a Anavy by se potom snad už daly koupit u Mullerove v Zasade.
6. srp 2010 v 08:11  • Odpověz
@scai také si myslím, že s tím rodičákem to je tak, že vždycky dostaneš tu nižší dávku :cry:
6. srp 2010 v 08:22  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:
tak já bych se teda přidala k objednávce z latkovek.cz :slight_smile:
mě teda mateřská ještě nepřišla..doufám nže přijde co nejdřív už.... :unamused:
6. srp 2010 v 09:13  • Odpověz
@semy.cz tak fajn, měli by nám dát nějakou slevu za hromadnou objednávku :slight_smile:
6. srp 2010 v 09:20  • Odpověz
Holky, neotravujte tady s novejma latkovkama, vzdyt ja uz zadny nepotrebuju :grinning: Jeste me nalakate na dalsi.......
@janula28 Ty mas s tema Anavy zkusenost? Ony jsou krasne, ale dalsi AIO nechci a kdyz budu mit ty klasicke, tak je stejne musim schovat pod kalhotky, takze asi odolam. Anebo koupit jeste nejake jine PULky, ty HD jsou pekne a sikovne, ale takove decentni, zadnej obrazek.
6. srp 2010 v 09:23  • Odpověz
tak počkáme s objednávkou na tvoji mateřskou :slight_smile: , já to klidně objednám, ale Darča by si to musela vyzvednout u nás neboť neřídím
Dari: nevadilo by Ti to?
6. srp 2010 v 09:25  • Odpověz
@jasekd asi Tě nepotěším, ale nedávno jsem koupila tyto svrchňáčky a jsou fakt nádherné :wink:
http://www.latkove-pleny.cz/svrchni-kalhotky/minky-wraps/
a dali mě je o 100 Kč levněji, protože neměli ty moje skladem
jsou nádherné, chlupaté, ale asi nemá moc cenu investovat zatím do drahých svrchňáčků, když jsou pořád pod bodýčkem
6. srp 2010 v 09:28  • Odpověz
@jasekd Anavy jsou super plínky, krásně měkkoučké a savé, ale máš pravdu, že ty obrázkové stejně nejsou vidět, ale měli by být časem i AIO
6. srp 2010 v 09:30  • Odpověz
@janula28 No, a ja mu je koupim a zacne puskovat na HD, ze ji nechce :grinning: Musim sehnat tu citronovku, protoze jinak jsme max.spokojeny. Ja uz ted nebudu nakupovat, pockam, az vyroste, jak se do toho, co mame ted, vejde, a pak kdyztak dokoupim... Nebo nejakou paradu, kdyby druhe byla holcicka.
6. srp 2010 v 09:33  • Odpověz
@janula28 melo byt pyskovat :wink:
6. srp 2010 v 09:33  • Odpověz
děkuju že počkáte :slight_smile:
Darča myslíém nebude mít problém, stejěn jezdí do jablonce často :slight_smile:
6. srp 2010 v 09:34  • Odpověz
@jasekd jj, to je klidně možné, také už nechci nic kupovat... :wink:
6. srp 2010 v 09:37  • Odpověz
@janula28 Není problém, já si přijedu :slight_smile: Můžem to spojit s nějakou prochajdou. Tak já ještě během dneška vymylím, co budu chtít.. Tepláky určitě, asi kapsu, ještě to prošmejdím :slight_smile:
6. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
mě už přišla mateřská a je o hodně vyšší :grinning: Je to moc příjemné, velká skoro jako byl plat!
6. srp 2010 v 10:29  • Odpověz
@janula28 @semy.cz Tak já se nakonec s objednávkou nepřidám, zapomněla jsem, že budu dávat 3500 za plavčo a auto nutně musí na servisku a tam necháme min. 4000.. a zas o tolik vyšší nebyla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2010 v 10:39  • Odpověz
@scai ja taky koukala, co je to za penize, a konecne pochopila, ze se nekterym nechce makat, protoze i mne se to blizi platu :grinning:
6. srp 2010 v 10:57  • Odpověz
@jasekd no tak s makáním to nemá moc společného,ne? Je to jen mateřská a odvíjí se od platu, takže kdo nemakal, nemá takovou mateřskou a nemocenská je menší...
6. srp 2010 v 11:00  • Odpověz
@scai no az tak do hloubky jsem nad tim nepremyslela :wink: Tohle byla moje prvni reakce na to, kdyz jsem videla tu castku. a verim, ze si to nekteri spoluobcane zaridit umi, aby se meli dobre i bez prace, coz jsem nemyslela nikoho tady...
6. srp 2010 v 11:07  • Odpověz
@jasekd tak ti se mají dobře i bez práce furt! Oni si asi umí dobře oběhou¨t všechny ty sociální dávky apod...Doufám, že jím to nová vláda pěkně zkrouhne! A těch se právě ta mateřská netýká, když nedělaly, mají jen těch 7600 jako rodičák a pak už jen tu čtyřletou a ty 3500 nebo tak nějak...nesnáším je taky :grinning:
6. srp 2010 v 11:15  • Odpověz
@scai Hm, jenzejak rikas, oni si ten zbytek vyhledaji. My treba na nejake davky narok nemame, zijeme si slusne, protoze nemame velke naroky a neutracime, a jsem rada, protoze maloco me desi vic, nez stat nekde na socialce a zadat o prachy, bych ani nevedela kam jit. Manzelovi stacilo, ze byl kvuli porodnymu a rodicaku tam, my se jmenujem od D, tudiz jsme u okynka s Bilyma, Cervenakama, Carnyma a Demeterama apod :grinning: Presne tak, snad je zkrouhnou!
6. srp 2010 v 11:29  • Odpověz
@janula28
@ardila ja myslela že když jsem měla MD do 6.7 a od 7.7 RD tak že se to rozděli a mělo by myslim že mi to tak řikala pani na soce že mi přijde jen čas MD a zbytek RD pže jestli to nepřijde tak nevim z čeho budu živa pže 2000 mi fakt nevystačí
6. srp 2010 v 11:57  • Odpověz
@medvide1 no to ti snad prijde ne? Ja bych to chapala (ciste selskym rozumem, nejsem ucetni), ze proste prijde za tech 6 dni jeste MD, proste 6x ta denni castka, no a od 7.6. prijde rodicak, zase xkrat ta denni davka... Deti se nerodi jen 1.den v mesici, to by fakt clovek byl na tom prechodu z jednoho do druheho bez penez. Jenze jak ja jsem na tom s uradama, to uz jsem tu kdysi psala :grinning:
6. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz
@jasekd no ja to take tak pochopila tak nev im no jinak to bude vesele a vy tu laakte na docelahezke věci na objednani latkovky teda asi ne ale ta kapsa se mi libi apod :slight_smile: a tepláčky berete jake?
6. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz
@medvide1 Tak jestli ti přišli jen 2000, tak to ti asi ještě přijde. Dřív to bylo tak, že v jednom mesíci mohlo přijít jen jedno, to co bylo vyšší, tak asi to je změněný
6. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz
@ardila jj take si myslim snad to přijde
6. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz
já právě myslím, že to dorovnávají do těch 7600, že by to ještě něco přijít mělo!
6. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz
já jsem byla ve středu na pracáku kvůli žádosti o rodičák a paní to právě počítala a říkala něco v tom smyslu, že mě za září příjde mateřská, ta poměrná část víc než 7600 a tudíž rodičák mám od října, tak jsem tak nějak z toho co říkala ještě i bokem pochopïla, že kdyby to vyšlo míň, že by ještě něco přišlo!
6. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz
@medvide1 je to tak, jak píše Scai, doplatí Ti to do výše rodičáku, tj. do těch 7600 Kč nebo kolik to teď je
a k těm tepláčkům, chci objednat tyto: http://www.latkovky.cz/kalhoty/farmers-teplacky-ohrnovaci-do-satku/
jsou teda drahé jako čert, ale do toho Erga jsou nutností, teď jen pořád stahuju nohavice, když jsme někde venku
6. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.