• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@janula28 aha ale ja mam rodičak jen na dva roky tak mam těch 11000 nebo kolik to je diky za info na teoláčky jinak chtěla jsem se tě zeptat když jsi byla doma s Filipkem tak jsi měl MD pak RD že jo a na jak dlouho jsi si dala ty RD při Filipkovi a kdy musíš žadát když jsi naRD a čekáš druhe o MD??A na kolik si ted budeš davat RD?Diky jestli nechceš psat sem klido IP a promin tolik otazek :sweat_smile:
6. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz
@janula28 Prosím tě, nehodila bys mi odkaz na ten penzion, co jste byli teď na dovče? Nemůžu to dohledat. Asi letos kašlem na Rakousko a pojedem jen po ČR a tohle vypadalo dobře, díky
Vidíš, já si říkala, že ty tepláky jsou docela levný :sweat_smile: Možná bych teda objednala aspoň ty, uvidím.. Až budete objednávat, tak dejte vědět a já se rozhodnu, jo? Kdybych aspoň věděla, kolik nás bude stát to auto..
6. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz
@medvide1 já jsem měla rodičák na 2 roky, prostě jsme to riskli, že se podaří včas otěhotnět a že nebudu ani měsíc bez peněz a nakonec nám to nevyšlo asi jen o 14dní, ale kdy žádat nevím, protože já jsem v té době byla OSVČ a platila jsem si dobrovolné nemocenské pojištění, abych právě měla nárok na PPM
6. srp 2010 ve 14:23  • Odpověz
@ardila www.podmonincem.cz, no vidíš, jaký máme odlišný názor na cenu tepláků :grinning: , to víš, já nakupuji jen na Brumlovi v cenových relacích kolem 70Kč :wink:
6. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz
Jani, díky za odkaz. Láká mě tam především ta trampolína :grinning: No mně ty dražší věci většinou nakupuje máma, tak jen koukám na cenovky.. A teď jak jsem koukala na různé oblečení na nošení, tak mezi tím ty tepláky byly fakt levné :slight_smile:
@medvide1 V neděli v pět se chystám na trampošky, nechceš se přidat?
6. srp 2010 ve 14:36  • Odpověz
@janula28 Aha tak to jo diky moc za info :slight_smile:
6. srp 2010 ve 14:36  • Odpověz
@ardila ahoj no to zní lákavě ale je to neděle :frowning2: vikendy jsem rada že jsem doma s honzou ten jinak na nas nema moc času ale uvidim dam ti jestě vedit ju?A ty pujdeš sto pro:?
6. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz
@medvide1 a žádat bys asi měla normálně, až Ti gynekoložka dá ten papír, tak ho nejspíš odneseš na sociálku nebo dáš do práce nebo nevím...
6. srp 2010 ve 14:42  • Odpověz
@medvide1 No tak můžem i jindy, tchýně ráda pohlídá. Já se ještě dohodnu večer s Honzou co plánuje na víkend, ale zatím říkal, že pohlídá, takže tak na 90% jdu
6. srp 2010 ve 14:42  • Odpověz
@janula28 jo to je asi fakt diky moc :slight_smile:
@ardila a nechtěla bys třeba dneska je to tam od 18 ti hod a nebo v pondělí ale spiše dnes ale to je asi na rychlo žE?
6. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz
@medvide1 Dneska určitě ne, to nestíhám. A v pondělí taky ne, když půjdu v pondělí
6. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz
teda v neděli :sweat_smile:
6. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz
@ardila no ja na tu neděli uvidim ju?a kdyžtak ti pisnu jestli se přidam nebo ne škoda že dnes to nestihaš :frowning2:
6. srp 2010 ve 14:51  • Odpověz
6. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz
@ardila Ty jo tys mě tak nahlodala na ten jumping že bych šla dnes ale samotne se mi nechce a v tu neděli uvidim no
6. srp 2010 ve 14:55  • Odpověz
@ardila Dari, zaznamenala jsem, že jste se na naší diskuzi bavily o návlekách na nožky při nošení, mně dnes z UK přišly Babylegs, tady stojí 289Kč, já jsem je měla za 4libry, jestli máš zájem, prodám Ti je za 150Kč, ale ta barva nebude asi ta pravá ořechová k tvojí manduce
6. srp 2010 ve 23:12  • Odpověz
@ardila už jsem ten odkaz na babylegs vkládala k nám na Dubnovky, jestli se někdo přidá, můžeme si vybrat nové za 7liber, mají tam super vzory
6. srp 2010 ve 23:45  • Odpověz
@janula28 ahojky...budeš něco chtít ze zásady od p. Mullerové? já budu teda objednávat teď, rozhodli jsme se že koupíme ještě jeden ten otisk na nožičky a dáme manželově mamce, přijede příští sobotu tak aby jsme to už měli....a ty penízky na brumlu bych ti poslala v pondělí ju :slight_smile:
7. srp 2010 v 09:14  • Odpověz
dobré ránko holky, zdravím z práce :wink:
7. srp 2010 v 09:16  • Odpověz
ahojky ali :slight_smile: jo jseš v práci, tak my se tam otočíme :slight_smile: jsem si říkala jestli tam budeš :slight_smile:

Jani ještě prosím tě, ty jsi říkala že ty Anavy bude mít v Zásadě taky, nevíš kdy? Jestli ti neříkala...protože v obchůdku je zatím nemá....
7. srp 2010 v 09:20  • Odpověz
@semy.cz Anavy ještě nemá a nevím, jak dlouho to bude trvat, Ivuška jí zatím poslala velkoobchodní podmínky a Katka by chtěla ty Anavy do svého sortimentu přidat, tak věřím, že se to povede a nebude to dlouho trvat...ale jestli pospícháš, tak si je objednej na ty Bráně nebo přímo na www.anavy.cz
jsi hodná, ale nic zatím nepotřebuji
penízky nespěchají, jestli nemáš mateřskou, klidně počkám, není problém, můžeš mi to dát třeba až to přijde, jak chceš
7. srp 2010 v 09:28  • Odpověz
no však to říkám že bude narváno, všichni pojedou na nákupy :sweat_smile:
7. srp 2010 v 09:30  • Odpověz
jani díky za info..tak objednám jinde. ona v po už by měla mat, přijít a manželovi výplata taky...ale oni to stejne užasi v týdnu pošlou viď :slight_smile:

ali no v tomhle počasí se není co divit :grinning:
7. srp 2010 v 09:34  • Odpověz
no mají ty lidi sedět doma, hrát hry, koukat na telku a odpočívat a ne lítat tady a honit nebohé prodavačky
7. srp 2010 v 09:35  • Odpověz
@semy.cz myslím si, že by to mohli v pondělí expedovat a snad do konce týdne to bude u nás
7. srp 2010 v 09:36  • Odpověz
jani paráda :slight_smile:)

ali :grinning:
7. srp 2010 v 09:56  • Odpověz
no já mít volno, tak mě z tepláků a z domu nevyžene nic kromě venčení psa
7. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
tak teda po výplatě koupím svou uplně první miminkovskou věc, jakože i oblečení tím myslím :grinning: :grinning:
7. srp 2010 v 10:40  • Odpověz
Ahoj Ali rádi jsme tě viděli a u tebe se dnes asi navštěvy netrhli že??
7. srp 2010 ve 14:17  • Odpověz
no hned potom přijela semy, no ale je furt dost lidí no, takže není moc čas na pokec :pensive:
7. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.