• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
to měloo být znamená :slight_smile:
13. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
semy je čistá a špinavá chirurgie neboli jiným názvem septická a aseptická a to znamená když je čistá tak tam leží lidi kteří mají zlomeniny kyly žlučníky atd slepáky...a na špinavé leží s otevřenýmy hnisajicima ránama,diabetické nohy a rakoviny ve stádiu kdy pomalu odchází apod prostě jsou tam lidi kteří tam většinou umřou a nebo maji léčeni na delší dobu a je potřeba aby se jim dělali převazy apod
13. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
jo táák..tak už to chápu..tak to tam aspoň nemáš takovou drasťárno ne?....ale věřím že pacoši musí být někdy na pěst... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
práci sestřiček vždycky obdivuju....sice jsem to taky chtěla kdysi dělat..kdybych nebyla líná na učení..ale je fakt že já měla v plánu jít dělat k dětem......
13. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
no to ne ale je to tam občas dost na hlavu hlavně ted když tam mame starší lidi a pořád s něcim otravuji i když jim uděláš prví poslední tak si stejnak něco vymysli:frowning2:
13. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
no to věřím.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak jsems e objednala na příští čtvrtek na masáž lávovými kameny+ vacupress na záda :slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
teda se tady koukam začína hubnout a zkrášlovat.to ja na to nemam ted nejak časek ale užiji se lávové kameny v červnu mame objednaný čokoládový víkend v Harrachově dostali jsme to od moji segry k vánocum tak se těšim
13. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
je to je hezký dárek..tak to jsem zvědavbá jak se ti to bude líbit...-)

no já se už dlouho chystala minimálně na obyč masáž..ale tohle bude ještě lepší...:slight_smile:
a přespříští čtvrtek jdu konečně ke kadeřnici....
13. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
jj už ted se těším a to bude nas víken od 26-28 června a mi maáme s mužem akurám 28 výročí svatby jeden rok..a tak jsem mu teda nam oboum ješte chtela dat darek a vymyslela sem seskok padákem v tandemu každy se svým tandem kolegou tak uvidim snad to dopadne přimo na to datum :grinning:
13. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
jé tak super medi..to budete mít krááásný víkend :slight_smile:))
13. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
medvide: no pěknej dáreček :slight_smile: no já jen k masážím, my máme hned vedle v baráku thajské masaže tak vždy vychytám 50%slevu a jdu na olejovou thajskou masáž a je to parádní teda :slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
no to bude pěkný víked jen doufam že se nebudu moc bat!:slight_smile:
ali tak ty masáže museji byt take dobré že??take bych si asi na nejakou mela zajit často me boli záda z práce
13. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
no já se bolesti zad zbavila tím cvičením mojžíšky takže tam chodím jen relaxovat, ale je fakt že je to o dost drsnější než klasická masáž ale jsou to profíci no, odcházím vždy úplně spokojená a uvolněná
13. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
tak to je super a kde to je v liberci?
13. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
růžová ulice, když jdeš od radnice na sokolovské náměstí a furt dolů tak tam, :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
aha ja moc lbc neznám ale Honza jo tak ten by určo věděl. :slight_smile: ale ja zatim asi počkám než něco takoveho podniknu nejak neni časek jsem hrozna
13. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
no tak já kdybych se na ně denně neculila tím jak chodím okolo domů tak bych se taky asi nedokopala :slight_smile: ale takhle to je pohodička, div že tam nechodím v pantoflích :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
medvide: a vymyslela si nejakou strategii jak na to miminkování tak nemyslet jak říkal ten tvůj dr.?
13. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
holky tak papá a hezký zbytek dne :slight_smile:
13. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
ali žádnou strategii sem nevymyslela ale kupodivu mi to ted nejak nepříjde sely den sem měla co dělat vždy mam spíše myšlenky když mam ms a nebo když neni co dělat tak snad to dopadne dobře a nebudu se ner´vovat:slight_smile:
13. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz
Ahoj, tak auto je umytý, sklad uklizenej a já jsem mrtvá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No ona asi žádná účinná strategie nefunguje, prostě na to nejde nemyslet.. ale poslední dobou se mi daří na to myslet mnohem míň než dřív.. asi to chce mít pořád co dělat, řešit něco jinýho, těšit se i na něco jinýho.. Já teď plánuju na léto vodu a pak nějakou dovču na podzim, tak se těším na to a ani mi nebude vadit, když ještě nějakou dobu těhu nebudu, abych to všechno mohla absolvovat..
13. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz
no mě zas strašně pomohlo že jsme si dali časový rozmezí, jako že když se do dvou let nepovede normálně tak jdeme na umělý a pak pomáhá to jak říkáš, soustředit se na něco jinýho, ale prostě když má přijít ms tak to nejde na to nemyslet to je pravda
13. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz
jj holky mate naprostou pravdu asi jsem na tom jako vy ale jak ma přijít ms tak je to k nevydežení a nebo víte co??zajedem na nejaky pusty ostrov kde nic neni a bude to a pak to pujde cuby dup
13. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz
:slight_smile: jela bych hned
13. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
Mně se teď dařilo to neřešit i jak měla přijít ms, prostě jsem byla smířená s tím, že přijde.. ale když pak nepřicházela a nepřicházela, tak to nešlo si toho nevšímat :grinning:
13. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz
jojo to mě na tom taky vadí, jakmile je zpoždění a nemyslím tim třeba tři 4 dny, to je normálka :grinning:
13. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
no a vite co mi řekl dr??že za to zpoždení ms si mužu sama ža si to psychicky oddaluji a že nechci aby dorazila ms a tak si ptřeba pitomě prodlužuji cyklus
13. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
no je to možný
13. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
Stáni, to je asi docela možný, myslím, že psychika dělá fakt hodně.. no jo, ale jak to zařídit a být v pohodě, že :unamused:
Já jsem se tu teď dočetla, že je uplně normální, že na tom utz nic nebylo vidět, že ty folíky jsou vidět až pár dní před ovu, takže třeba v pondělí 15dc taky nic neuvidí, když mívám ovulku po 20dc a nemusí to znamenat nic špatnýho.. tak jsme ráda a budu doufat, že tam něco uzraje :slight_smile:
13. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
jojo ta šance tam určitš je že ještě vyrostou
13. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.