• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
autor
Ahoj holky, zdravím vás. Konečně zas doma.
Co tady nového? Koukám, že se tu nakupuje co?

Semy, ardi, medi, jani a ostatní, co dětičky, jak rostou broučínci?
A ali, co ty, jak ti je? už dobrý?

Jinak Jani, ještě jednou moc děkuju za obchůdek. Tuničku mi i manžel pochválil :wink:

Holky, ale teda to počasí je strašný co? by psa nevyhnal.... :wink:
7. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz
ahoj sluni, no já už celkem dobrý už můžu jíst, pupek ale furt nemám to ti i holky potvrdí, dneska mě viděly :slight_smile:

a já ted trpím kvůli kolegynce z práce, bydlí v nové vsi, jsou zatopený a jestli praskne přehrada mlýnice tak jim to smete baráky :frowning2:( je mi z toho uplně ouvej :pensive: :frowning2:
7. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz
autor
No já to viděla na čt24, je to takovej smutnej pohled na to co se děje, těch lidí mi je upřímně líto :frowning2: , neumím si toto představit. Tak držím palečky tvoj kamarádce, aby přehrada vydržela.

Jinak koukám na fotečky tvého bříška a přijde mi opravdu pořád nijaké a malé. No ale co, zas buď ráda, třeba budeš mít bříško malé a nebudeš se muset tahat s těžkým závažím :wink: . Ale ono určitě trochu povyroste, neboj :slight_smile:
7. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz
já se nebojím, že nevyroste, určitě za chvíli vykoukne :wink:

no a z tý vody je mi teda špatně, tím že se to týká blízkých osob o to je to horší, a přitom taková bezmoc :pensive:
7. srp 2010 ve 14:54  • Odpověz
autor
Úplně ti rozumím, chudáci lidi. Voda je živel. Když jsem viděla zas ty záběry, úplně mě mrazilo, brrr.
7. srp 2010 ve 14:59  • Odpověz
@alienka24 jj mi jsme ji potkali :slight_smile: ale jaka nova ves??kde to jé-,?je to hrozne take jsem koukala na zprávy a uplně mě mrazí když vidim jak je to blizko tady u nas :frowning2: chudáci a jestě ke všemu stále prší a je hnusně :frowning2: to je hrozne když je hnusně a oni museji třeba pryč a jestě v tohle marastu
7. srp 2010 v 15:00  • Odpověz
@alienka24 To je hrozne běha mi mráz po zádech brr a ta kolegyně musela už opistit baráček??nevim to je hrozne se prostě sebrat a odjet a nechat tam vše a neviš jak se vrátiš a do jakeho stavu
7. srp 2010 v 15:05  • Odpověz
medi...už víš kde to je?
si zadej na seznamu na mapách přehrada mlýnice a kousek od toho je nová ves
7. srp 2010 v 15:07  • Odpověz
@alienka24 jj vim kde to už je :( no je to hrozne :frowning2:
7. srp 2010 v 15:08  • Odpověz
už ráno odjela a je u sestry, už ráno jim to zaplavilo, ted už tam ani nesmí a musí se všichni evakuovat páč jestli to praskne tak to všechno smete
7. srp 2010 v 15:08  • Odpověz
autor
No je to šílený, a nedej bože přijít o všechen majetek a střechu nad hlavou, no snad to ta hráz udrží. Opravdu to musí být hrozné. :frowning2: :pensive:
7. srp 2010 v 15:14  • Odpověz
@alienka24 ty jo to je hrozne :frowning2: čekat do čeho se vrátiš apod a nebo uplně přijit o vše :frowning2: no hruza ja nevim postihnout to nas nevim kdybych se měla evakuovat co brát s sebou bylo by mi lito třeba přijit o nějake věci ale co človek naděla asi nic
7. srp 2010 v 15:41  • Odpověz
no ono když jde do tuhýho tak seš ráda že si vemeš doklady, peníze, a jdeš a přežiješ
7. srp 2010 v 15:45  • Odpověz
@alienka24 no je to asi fakt ale je to stejnak hrozne :frowning2:
7. srp 2010 v 15:46  • Odpověz
ale je to strašný, jak říkám je mi uplně do breku potom co jsem s ní mluvila :frowning2:
7. srp 2010 v 15:47  • Odpověz
@alienka24 to věřim tak snad to nebude až to nejhorší a zustane jim alespon barák a ten se pak nějak opravit da ale začinat od zakaldu to je napalici a kolik ji je?
7. srp 2010 v 15:47  • Odpověz
no ono bydlej v jednom baráčku s babičkou a ted na jaře začali stavět novej baráček kde budou samy, takže ted jsou v ohrožení oba domky :frowning2: no je to fakt šílená situace
7. srp 2010 v 15:50  • Odpověz
@alienka24 ty jo to je pak na to hodit si lano si myslim :frowning2: no snad to nebude tak strašné držime pěsti
7. srp 2010 v 15:51  • Odpověz
@slunickosedmitecn tak to jsem moc ráda, že jsi sklidila úspěch u manžela :wink:
ta povodeň to je hrůza a vlastně kousek od nás, je mi všech moc líto
7. srp 2010 v 19:33  • Odpověz
@janula28 teda je to fakt hrozne :frowning2: snad už přestane přestane pršet
7. srp 2010 v 19:57  • Odpověz
no jestli nepřestane tak jdu i zejtra do práce páč se sem kolegyně nedostane
7. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
Ahoj, nestíhám, nedočítám, využila jsem, že je doma Honza a uklízela, žehlila atd. a jinak kojím, odsávám pořád dokola. Bojujeme s kojením, už delší dobu se víc budí v noci hlady, teď i přes den kojím víc, nějak se mi nedaří skoro nic odsát, je takovej nespokojenej, tak už jsem nevydržela a zkusila mu po kojení dát ještě Nutrilon, ale vypil jen malinko, taky asi hlad neměl.. Asi to bude spurtík nebo nevim, už jsme jednou docela krizovku měli a zvládli jsme to, tak snad to zvládnem i teď. Každopádně medi, na trampošky zítra nejdu, prý to může způsobit, že bude míň mlíka a to by se mi teda teď vůbec nehodilo.
Jinak kamarádka bydlí v Hrádku, psala jsem jí, jak jsou na tom, ale nereaguje :frowning2: Je to strašný.
@janula28 Díky za nabídku, ale já ty návleky budu asi kupovat merino..
7. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
@alienka24 no to asi nevypada na to že by přestalo :frowning2: ale je to hrozne
@ardila jj v poho ja take na to nemam naladu a jinak třebati nechtěl jen nutrilon pže nevi jak ho pit jestli jsi mu to dala z lahve
7. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz
@medvide1 On z lahve pít umí,moje mlíko už tak měl a v pohodě a dostával i čaj
7. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz
@ardila aha tak to ja nevěděla ja myslela že nepil z lahve tak třeba mu jen nechutna je jine než MM ale jestli ma hlad tak mu dojde že ho bude muset pit
7. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz
@medvide1 Já spíš myslím a doufám, že hlad neměl, když to bylo po kojení. Myslím, že kdyby fakt trpěl hlady, tak to vypije. Já mu to nechci dávat, když to nebude nutný. Teď mi v pohodě během chvilky vyžahnul lahvičku mýho mlíka
7. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz
@ardila no jestli nebude problem že si zvykl na lahev a tak je problem s kojem :unamused:
7. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz
@medvide1 To ne, lahev dostává výjimečně, ten problém je až teď a to už dlouho lahev neměl. Spíš to bude asi spurt, už jsme to jednou měli to samé. A on saje v pohodě, s tím problém není, jen že kojím často a budí se i v noci..
7. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz
@ardila no a nebo jestli nemas malo vyzivne mleko nevim no sprut v tomto věku už moc neni
7. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.