• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@ardila Dari, já také kojím skoro co chvíli, ale neodsávám, ale je celý den ukňouraný, ale také je to tím, že se pořádně nevyspí, protože pořádně spí jenom v kočárku, možná je to ten spurtík, třeba roste a všechno ho bolí :grinning:
také budu asi kupovat ty merino, nebo spíš merino vlnu a nechám to uplést babičce a ještě moc uvažuji o tomhle, ale to je fakt pálka
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10106377&tab=13
a v Zásadě se dá koupit i ta Mam kapsa, tak si ji možná koupím tam a bude to bez poštovného, ještě nevím
7. srp 2010 ve 22:08  • Odpověz
No pokud vím, tak málo výživné mlíko je blbost, může ho být málo, ale nemůže být málo výživné.. A i kdyby náhodou mohlo, tak by mu to nestačilo ani předtím a ne až teď a jednou někdy před 2 měsíci nebo kdy to bylo. A spurtík být může, ty co se o nich píše jsou orientační a každé dítě to může mít jinak, naopak jsem zrovna četla, že spousta dětí ho má ve 4 měsících. A my asi neměli ten ve třech, pořád jsem si říkala, že to je ono, ale nakonec nic s častějším kojením nebylo, jen byl někdy víc uřvanej, ale to mělo jiný důvod. No uvidíme, já věřím, že se to brzo upraví.
Jani, ty merino botičky mam taky vyhlídnutý. A tu kapsu v zásadě myslím měla jen v jedné barvě a v jiné než jsem chtěla.. Máma se ale chystá do brány, tak mi jí asi vezme tam a i všechno ostatní
7. srp 2010 ve 22:30  • Odpověz
@ardila tAK MALO VYŽIVNE MLIKO BÝT MUŽE měla to moje švagrova mlika měla tři prdele ale holka řvala hlady!!!!!!Takže malo vyživne je a měla mlika na rozdáváni
7. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz
No nevim, na kojeni.net a nejen tam píšou, že "slabé" mléko neexistuje, že má vždycky optimální složení pro dané dítě. U švagrové mohl být problém jinde. Kamarádka taky měla mlíka dost, ale malý nepřibíral, pak zjistila, že je lenoch, málo saje a málo vypije..
7. srp 2010 ve 22:52  • Odpověz
@medvide1 souhlasím s Darčou, asi bude problém někde jinde, složení mléka se mění v závislosti na potřebách dítěte a když dřív stačilo a byl spokojený, tak teď by také mělo stačit, přece se z toho dobrého mléka najednou nestane málo výživné...hough :grinning:
7. srp 2010 ve 23:34  • Odpověz
@janula28
@ardila nebudu se dohadovat každej mame svuj nazor ale ja vim svoje co bylo u švagrove a vim že to možné je!Ti mto uzaviram a nema cenu se o tom dohadovat :wink:
8. srp 2010 v 10:10  • Odpověz
@ardila my fakt zažíváme to samé,. teď mi řvala a nechtěla pít s prsa, ale přitom tam mlíko je! Takže flašku prostě nedostala a teď usnula. Ale mám pocit, že málo pije, tak doufám že po probuzení se přisaje!
8. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
@medvide1 a švagrová vážila kolik dítě vypije a opravdu pilo dost?
8. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
@scai jj pila dost a važila ji :slight_smile:
8. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj,
nedavno jste tu myslim resily, zda nechat dite na hlidani. Tak my byli vcera od vecera do dneska do rana pryc, manzel slavil narozky, Martina jsme nechali u Honzovych rodicu, prespali u kamaradu a rano si pro nej jeli, a parada. Martinek vysmatej, spinkal tam jeste lip nez doma, vsichni nadseny... Nejhur jsem to nesla ja, styskalo se mi, ale zas jsem si odpocinula. Muzu si to dovolit, protoze malej spi celou noc. Nez jsme odjeli, tak jsem ho nakojila to malo, co mam, oni ho pak dokrmili a ulozili a rano uz jsme tam zas byli. Kdybych plne kojila, tak nejedu, to je jasne. Aspon nejaka vyhoda. Jinak je to fakt fuska, ale zatim se snazim jeste trosinku kojit, ale sjou to boje, jak vas tady ctu. Byli jsme v Zel.Brode a vody fura, vali se to fofrem, ale nevylila se Jizera nastesti. Kamoska ma cast rodiny v Raspenave a druhou ve Frydlante, jsou uplne v pr...i.
8. srp 2010 v 17:49  • Odpověz
ahoj holky, já na vás nemám dneska vůbec časík, vstávala sem brzo a čekala jestli budu muset do práce, nakonec jsem nemusela tak jsme jeli na houby na Ještěd a našli jsme jich teda požehnaně, i kráásný hříbky, tak jsme přijeli nějak v půl jedný, pak jsme je museli očistit a vařila sem polívku, no pak jsem uplně vyčerpaná usnula na gauči a ted dělám smaženici :wink:
a ještě musíme zbytek nakrájet na sušení a velký hříbkový hlavy si uděláme zítra jako houbové řízky :wink:

a přijde mi že už mi krapet leze pupík, jupí, sice mám zas o kilo méně ale neva :sunglasses:
8. srp 2010 v 18:45  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:)
jasek tak paráda že hlídání takhle dobře dopadlo..aspoň víte že si můžete vyrazit a nemusíte se bát :slight_smile:
ali teda ty mě děláš chut..já bych si táááááák dala řízečky houbové..neměla jsem už tak 2 roky...já je úplně zbožňuju.....asi pošleme rodiče :D a nebo ještě druhá možnost..dneska jsem objednávala manducu, tak jí půjdeme vyzkoušet do lesa :grinning:
9. srp 2010 v 10:13  • Odpověz
@janula28 Jani penízky za Brumlu jsem ti právě poslala ju :slight_smile:
9. srp 2010 v 10:36  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
9. srp 2010 v 10:55  • Odpověz
ahojky ali :slight_smile:
9. srp 2010 v 11:10  • Odpověz
semy...tak si představ že sem koupila svou první mimi věc :slight_smile: jakože oblečení :slight_smile: paní vedle z krámku už mi to nemohla dýl držet s tou slevou kterou mi na to dala :grinning:
9. srp 2010 v 11:15  • Odpověz
jé ali tak gratuluju :slight_smile:)))a co jsi pěknýho koupila?
já teď objednávala zase manducu tak s ena ní už těším :slight_smile:))
9. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
no takovou teplejší kombinézku pro mimi až se narodí na ten únor :slight_smile: paní mi udělala obří slevu, původně totiž stála 649kč a to bych teda nekoupila :sweat_smile:
9. srp 2010 v 11:29  • Odpověz
pěkný, paráda :slight_smile: vyfotíš?
9. srp 2010 v 11:38  • Odpověz
@alienka24
@semy.cz Ahojik holky
ali a jak velkou slevu??To ti dala jen tak jo??
9. srp 2010 v 11:41  • Odpověz
no budu jí ted mít za 199kč, no a jentak to není, my máme s tou paní velmi dobré vztahy :slight_smile:
9. srp 2010 v 11:46  • Odpověz
@alienka24 aha tak to je pěkna cena jestli je nějaka jakoby zimni to je za pěknej peniz :slight_smile: tak to je fajn že mate spolu dobré vztahy :slight_smile: to musi bejt
9. srp 2010 v 11:47  • Odpověz
no je to silnější fleesový, takže teploučký :wink:
no ono se to bude hodit, budu mít i výhody na další věcičky :wink:
9. srp 2010 v 11:52  • Odpověz
@semy.cz Semy, díky, dnes mi přišel email, že nám to poslali :wink:
9. srp 2010 v 11:53  • Odpověz
ali to je parádní cena teda :slight_smile:)
ahoj medi :slight_smile:
9. srp 2010 v 11:53  • Odpověz
jan i paráda :slight_smile:)) tak pak napiš až to přijde a domluvíme se třeba zas na prochajdu půjdeme :slight_smile:
9. srp 2010 v 11:54  • Odpověz
@alienka24 Tak to je fajn a to je v tom čiku??
9. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz
@alienka24 Tam maji pěkne věcičky nakonec jsem tam sehnala ten kabatek na tu svatbu
9. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz
jojo v čiku
9. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj, tak jsme byli na očkování a paráda, dneska to zvládnul bez řevu a za chvíli se na mě zas chechtal. Přibírá krásně a dneska už se zas vzbudil v noci jen jednou, tak to asi fakt byl spurtík. A přihlášku na plavání mi potvrdila a rozhodně nebyla proti, spíš naopak. A ptala jsem se na tu bouličku, co má na hlavě, prý nějaký kostní výrůstek, nemělo by to nic být, ale bude to radši sledovat a kdyby se to zvětšilo, tak nás pošle na rentgen. Tak já jdu vařit, dočtu později
9. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz
@ardila tak to je fajn, že jste to očko takhle bravurně zvládli a potěšilo mě, že se u vás noci vrací k normálu, také bych už nebyla proti
9. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.