• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@ardila Ahoj tak to je fajn že to prcek zvádl v pohodě a je zajímave že nebyla proti plaváni asi měla dobrou naladu pže mě to vyvracela a nelibilo se ji to :frowning2: takže to odsouhlasí asi podle toho jak se ji kdo libi ale to mi nepřijde profesionalní jednání :frowning2: jinak je super že baští už jak ma
9. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz
tak mám pidi věc v albu :grinning:
9. srp 2010 v 16:46  • Odpověz
Jé ALi to je krásnéé :slight_smile:)) to jsi koupila moc dobře :slight_smile:
9. srp 2010 v 16:54  • Odpověz
tak uz mame za sebou prohlidku porodnice, sepsani porodopisu a i nas jeste prihlasili na to cviceni! :slight_smile: ale maji pry fakt desne plno, tak doufam, ze nas neposlou pak jinam....
9. srp 2010 v 16:58  • Odpověz
@eveluska Jako JBC porodnice? Tam je plno porad, ale urco budes spokojena :wink: Jak se ti tam libilo?
Jo holky dotaz na vsechny, chci za kamoskou do porodnice na navstevu, myslite, ze muzu s kocarem a nechat ho treba u vytahu v tom 3.patre?
9. srp 2010 v 17:30  • Odpověz
@eveluska tak ses rozhodla pro jablonec? Řešilas to ty, že tam není ta jipka nebo někdo jiný?
9. srp 2010 v 17:34  • Odpověz
@jasekd tak aby ti ho někde neukradl. A myslíš že na tu chodbu nemůžeš?
9. srp 2010 v 17:35  • Odpověz
@scai -jj, ja, ze prave nevim, rodina desne proti a tak, ale probrala jsem to s moji dr. a kdyz to bude od 37tt vejs, tak jbc, kdyz driv, tak lbc, tak doufam, ze se bobisek pekne dopece :slight_smile:
9. srp 2010 v 18:08  • Odpověz
@jasekd - libilo se mi tam prave moc :slight_smile: vsichni moc mily a tak.... ale teda s tim kocarem si neumim predstavit, kam bys ho tam dala, jak jsme tam ted byli.... dovnitr urco ne, tam se musi i zouvat, asi bych ho nechala u vratnice - u tech informaci a poprosila vratnyho o dohled :wink:
9. srp 2010 v 18:10  • Odpověz
aha, to je fakt, že se tam i zouvá, že kočár by to zašpinil. To mě nenapadlo :unamused:

@eveluska a ty ses byla koukat i v porodnici v Liberci?
9. srp 2010 v 18:25  • Odpověz
@scai - to jsem chtela, ale tam te nepustej, leda se tam objednat na zapis a pri nem se kouknout... ale saly nic ti neukazou, volala jsem tam uz asi 4krat a pokazdy me vicemene poslali do dzaaa, tak jsem to tak nejak vzdala..
9. srp 2010 v 18:30  • Odpověz
@scai Vid, nejaky spoluobcani oblibeny :grinning: Na chodbu na oddeleni jasne nemuzu, tam se i zouva, tak jsem myslela necht u vytahu, aby nikde neprekazel, a dite vzit na ruku... U vratnice je takovej provoz a frmol, ze teda nevim, kde bych ho nechala. to delam treba na poliklinice na kycle, ale tady asi ne. Na ty chodbe u vytahu by to ale vadit nemuselo, ne?

@eveluska mam pocit, ze JBC ty drivejsi porody stejne nebere. A ze tam neni detska JIP, bych az tak neresila. Je to vetsi nemocnice, dobre vybavena, kdyby nejhur, transport do LBC, ale pokud si v pohode, proc se nervovat predem. Muj malej ma vadu ledviny, resila jsem pred porodem, co bude, ale kdyz me v Hradci vysetrili a uklidnili, ze muzu rodit kde chci, tak jsem nevahala. A to jsem zdravotnik, takze clovek si leccos predstavuje, co se muze stat :confounded: Ty jsi z nejake Dr rodiny nebo naopak, nebo mate nejake problemy, ze se to u vas tak resi? Nechces prece rodit doma ve vane :wink:
9. srp 2010 v 18:32  • Odpověz
@eveluska uprimne, pokud tam chces rodit ty, jdi do toho, nikdo by ti do toho nemel mluvit, i kdyz zname rodice, mysli to dobre, ale kolikrat je to otravne. JBC porodnice - diskuse tu moc nezije, ale kdo tam psal, vcetne me, byl myslim moc cpokojen, najdi si to ve starsich diskusich...
9. srp 2010 v 18:35  • Odpověz
@jasekd - jj, diskuze jsem cetla :slight_smile: prave, dr. mi to posvetila a rodit budu ja, takze nikdo nema narok mi do toho kecat, ale bylo - je to teda perny... jsem z dr. rodiny a do toho ted v rodine vsichni rodily hodne po 30tce, takze takovy ustraseny a vsechny vlastne rizikovky, takze uplne jinej pristup, nez ja.... ale at si fakt trhnou, ja uz se rozhodla, ale je to tezky, preci jen stat se neco muze a i kdyz by se to stokrat stalo i v motole nebo kdekoli, tak by mi to vsichni dali sezrat a jako ze je to moje vina a tak....
9. srp 2010 v 18:49  • Odpověz
ahojky..
tak my už nosíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. srp 2010 v 19:42  • Odpověz
9. srp 2010 v 19:43  • Odpověz
@eveluska Hm, tak to je docela drsna masaz, ale nektery Dr jsou takovy... Ja jsem k tomu mela myslim celkem zdravej pristup, proste si tam s tim poradej, me by ani nenapadlo povazovat JBC za nejakou druhoradou porodnici... Taky jsem slysela nazory, zarid si tam nejakou protekci atd, to mam jako prijit s pupkem do porodnice a mavat diplomem z mediciny nebo co?! A rikal mi to taky doktor, ne teda moje Dr, ale jinej, tak jsem si myslela svy a porodila tam, aniz bych neco nekde zarizovala a jistila, a uplne spokojena :wink: U nas jedine, co by me presvedcilo, kdyby vada miminka byla tak vazna, ze by se musela resit hned po porodu, ale to nastesti jsme nemeli, takze hura do JBC. Fakt nemusim tyhle hysterie kolem toho, pokud je vse OK, strasit se tim, ze se neco podela, to ti teda nepridavaj. A jak se na to tvari partner?
9. srp 2010 v 19:47  • Odpověz
@semy.cz a libi se mu? Ja se dnes definit.nastvala na satek a pujde z domu, nebot jsem asi neschopna matka, ale nezavazu ho pevne a malej v tom desne blbe visi.
9. srp 2010 v 19:49  • Odpověz
@jasekd no byl v tom chvilku, jen abych to vyzkoušela...tak snad jo :slight_smile:)
9. srp 2010 v 19:51  • Odpověz
@eveluska tak to jsou divný v tom Liberci. Vždy´t právě by se člověk měl podívat do více porodnic a pak se rozhodnout kde rodit!
9. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz
@semy.cz jéé máš stejnou manducu :grinning:
9. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz
scai :grinning:
9. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
ahoj holky,
chystám se dělat objednávku na www.látkovky.cz, přidáte se některá?
9. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz
@scai @alienka24 Zítra jedu do Liberce, tak kdyby některá z vás měla čas (nebo obě), rádi vás uvidíme :slight_smile: Čas je mi jedno
@semy Jééé, máš stejnou manducu :grinning: :grinning:
@janula28 Já nakonec ne, díky
9. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz
@ardila já se chystám zítra na tu chalupu :angry: Teda jesltzi bude hezky. Kdyby pršelo, tak mám čas :grinning: měla jsem jet původně už dneska, ale bylo nic moc a tam je to vevnitř opruz, takže čekám na hezké počasí!
9. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz
@ardila ty máš taky hnědou? :grinning:
9. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz
Ardi ty máš taky hnědou jo :grinning: vidíš já měla pocit že jsi měla jinou :grinning: no aspoň budeme ladit když třeba poneseme obě v manduce najednou :grinning: :grinning:
9. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz
Jj, hnědou, ta je nejlepší :slight_smile: Medi, jakou máš ty?
9. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz
holky vy mate manducy ale ja mam to nositko bebeco nebo jak to je ale je to v podstatě jako manduka nevim ale proč to nazývaji jinak ale ja mam černo modre :slight_smile: tak neladim :frowning2:
9. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz
No asi proto, že to vyrábí jiná firma.. Myslíš beco?
9. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.