• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@jasekd - ten rek, at si vyberu, ale ze ma pravo veta - tj. jako ze doma nebo v nejakym "centru" nebo tak neco ne a jeho zajima jenom, co rekne moje dr., na ty hysterie nastesti neda :slight_smile:
9. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz
@scai - jj, jsem si taky myslela, ale na to prave v lbc se...ou, oni jsou proste krajska nemocnice a kazdej si z nich asi rovnou musi kecnout na zadek, aniz by to tam moh videt...... to se mi proste moc nezda, tak to vlastne rozhodlo
9. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz
@eveluska Tak ti budu drzet palce, at mas klid, hlavne ze partner je na tve strane. JBC opravdu neni nejaka zaostala nemocnice, vsichni nemuzou rodit nekde ve fakultkach, bysme se tam ani nevesli :wink: Pokud bys skoncila v LBC, tak taky nebude zle, ono se na nej dost nadavalo, ale treba jedna znama tam byla nedavno a chvalila to tam, takze nikde to neni cernobile. I tady na diskusi jsme se na necem s holkama neshodly, mne prisla jedna Dr super, oni na ni trochu nadavaly, me zas vytacela jedna detska sestricka a pak jsem zjistila, ze moji kamosku taky, proste mela takovy blby kecy, ale i ta se dala prezit, a nekomu zas pripadala v pohode. Nenech se otravit a uzivej si briska :slight_smile:
10. srp 2010 v 09:00  • Odpověz
@ardila jj myslim beco ale je to stejne jen nemaji jednobarevne se mi zda
10. srp 2010 v 10:16  • Odpověz
@jasekd - diky :slight_smile: ja prave ten lbc nezavrhovala, pze vzdycky zalezi, jak kdo komu sedne, na konkretni situaci a tak, ale tim, ze se tam neda vubec podivat a i s objednanim na kurz apod. dost prudili, tak me tim vlastne tak nejak otravili a odradili, ale nemocnice je to urcite dobra a kdybych nakonec rodila tam, tak je to zas jenom o stesti na lidi :slight_smile:
10. srp 2010 v 10:33  • Odpověz
Ahoj holky tak mi dnes byli na očku a vše v pohodě malej roste jak ma je prý šikulka jinak mame plavčo take potvrzene a měli jsme hroznou noc houkal nam monitor tak jsem vylitla lomcovala s malým a ten naprosto v pohodě se smal slezl mi do noh postýlky a tak deska asi už nebrala jeho dech :frowning2: ale je to hnus jestě ted se klepu :frowning2:
10. srp 2010 v 10:46  • Odpověz
holky eveluska a jaksed jak ste se bavily o porodnici Lbc nebo Jbc ja si myslim že Jbc neni vubec zaostala a je to super porodnice a kdyby něco Lbc je pro prcka kousek a nebo vrtulit do Ustí se take da tak žádný strachy a jinak jak se nadavalo naLbc tak spuše jen kvuli tomu že se jim nelibil personal některým no ale to je všude někdo někomu sedne a někdo ne a tak to v životě chodi tak eveluska uživej těhotenství a žádné strachy :wink:
10. srp 2010 v 15:40  • Odpověz
@medvide1 presne tak, naopak v nekterych vecech je dost na urovni i napred, a kdyztak transport, jak pises.
10. srp 2010 v 17:04  • Odpověz
@jasekd jj přesně tak myslim si že je to dobrá nemocnice celkově a ne jen proto že jsem tam pracovala ale prostě nevidim na ni nic špatneho určo se něco i najde ale...kkde se nenajde
10. srp 2010 v 17:07  • Odpověz
:slight_smile:) malé srovnání našeho mrňouska :slight_smile: prostě se nezapře že je náš :dizzy_face:
10. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
semy...už sem na to koukala na fb a fakt moc povedený :wink:
10. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz
dík Ali..taky mě až překvailo jak jsou stejné :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz
@semy.cz to je nádhera, úžasné :slight_smile:
přišel mi email z Brumly, že mají 50-75% slevy na zboží...to se mi už stalo tolikrát, že něco objednám a hned za pár dnů je všechno ve slevě :wink:
10. srp 2010 ve 22:01  • Odpověz
ahoj jani, díky :slight_smile:
taky mě to přišlo...a představ si, že jsem neodolala a mám už tam rezervaci :grinning: takže kdyby jsi něco chtěla nebo vybrala tak ti zas na oplátku já pošlu heslo a můžem to zas spojit :wink:
dnska by to už mohlo přijít viď :slight_smile:
11. srp 2010 v 07:48  • Odpověz
@medvide1 díky :slight_smile:
@semy.cz teda to je neuvěřitelná podoba!:slight_smile:
11. srp 2010 v 08:23  • Odpověz
@semy.cz i ty pokušitelko :wink: mrknu až zítra na nějaké nové věcičky a děkuju :slight_smile:
11. srp 2010 v 09:00  • Odpověz
jani :grinning: chci tam tu rezervaci nechat těch 15 dní, takže zbývá ještě 14, takže v pohodě :slight_smile:
11. srp 2010 v 09:06  • Odpověz
Semy: ajajaj, to zase určitě neodolám... :grinning: , tak mi prosím pošli heslo do IP, děkuju :slight_smile:
11. srp 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky jak se mate??Teda vy jedete v tom nakupováni :slight_smile:
11. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem v práci, dopo jsem měla kosmetiku a pak jsme jeli na nákup věcí pro postižená místa povodněmi a odvezli jsme to na sběrné místo, tak alespon trošku jsem pomohla :wink:
11. srp 2010 v 15:04  • Odpověz
@alienka24 Ahoj ali tak to jsi měla perne dopoledne co??Take chci něco nakoupit a zavest to aby jsme pomohli jenže je škoda že člověk nemuže pomoci vice :frowning2: nebo to zavest přimo těm lidem ale to by tam bylo jak v pruchodaku a to je naprd :frowning2:
11. srp 2010 v 15:10  • Odpověz
no já to vezla na sběrné místo, vést to přímo tam nemá cenu, takhle to bude potřebnější a oni ty věci alespon rozdělí jak potřebujou
11. srp 2010 v 15:13  • Odpověz
no kdybych nebyla těhotná tak tam jedu pomáhat jako dobrovolník o víkendu, ale takhle bych tam byla prd platná
11. srp 2010 v 15:14  • Odpověz
@alienka24 jasně no tak oni to daji tam někde na jedno misto a pak si lidi pro to asi chodi a davaji jim to všem stejně ne??to by se mi zdálo jake fer :slight_smile: no jo je to holt ted těžke take bych jela je to kousek ale co ted take nemužu s malým :frowning2: a oni mužou dobrovolnici tam jet jak chtějí ne??A co ta kolegyně jak dopadla??
11. srp 2010 v 15:16  • Odpověz
no tak třeba adra nebo handfor help vysílají organizovanou pomoc, nebo i čmelák, takže jedeš tam kde je potřeba, oni zajistí odvoz
no a všem stejně se to podle mě nedává, někdo potřebuje čistící prostředkz, někdo oblečení, někdo hzgienu, někdo má miminko takže kojenecký věci, takže se to rozděluje podle potřeby
11. srp 2010 v 15:19  • Odpověz
@alienka24 no ale ja měla třeba namysli jako ty čisticí prostředky ty asi potřebuji všici ne??no je to hrozny ale jasně jak řikaš co kdo potřebuje :slight_smile: a co jsi jim tam poslala ty?
11. srp 2010 v 15:22  • Odpověz
savo asi 5 kanistrů po 5litrech, gumový rukavice, zubní pastz, kartáčky, mejdla, toaleták, vlhčený ubrousky, pleny pro miminka, ručníky, hadry na podlahu, balení vod, pytle na odpad, víc si nevzpomenu
11. srp 2010 v 15:24  • Odpověz
@alienka24 mysliš že jsou třeba potřeba i plinky apod jo??a nějakej seznam někde existuje co vše kupovat??
11. srp 2010 v 15:29  • Odpověz
medi, potřeba je skoro všechno na co si vzpomeneš, některý lidi nemají vůbec nic

a každý sběrný místo ti řekne co zrovna oni potřebují nebo čeho už mají dost
11. srp 2010 v 15:31  • Odpověz
@alienka24 to maš asi pravdu člověk si to nedovede představit a ta tvoje známa jak je na tom?
11. srp 2010 v 15:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.