• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@alienka24 nejhorší to museji mit ti co maji male prcky :frowning2:
11. srp 2010 v 15:38  • Odpověz
nakonec dopadli poměrně dobře, zničenýho toho moc nemají, měli kliku, takže alespon tak, ale jiný lidi a jiný známý mají třeba barákz zničený, prostě nemají nic, třeba i 80letej pán a tomu zůstali jen hadry co má na sobě, jinak nic
11. srp 2010 v 15:47  • Odpověz
koukala jsem na to na 24, je to fakt sila, hlavne v techhle regionech to nikdo necekal, takze pojistenejch je asi minimum lidi .... :unamused:
11. srp 2010 v 16:26  • Odpověz
@medvide1 - taky me napadlo, co bych ted delala - s brichem, dost neschopna niceho, hrozba infekce a nemoci a tak a mimi za chvili na ceste, to by me asi rovnou vezli do blazince....
11. srp 2010 v 16:27  • Odpověz
je vas tu myslim dost z liberce - kam se chodi treba behat nebo na prochazku s kocarem, se psem a tak? klidne i kousek za liberec autem nebo tak, proste kde je nejaka delsi klidna stezka nebo lesni cesta.... pro mistni asi uplne stupidni dotaz, ale ja fakt tapu a z map na netu to nejde vycist :slight_smile:
11. srp 2010 v 16:35  • Odpověz
@alienka24 To je hrozne :frowning2: no je to fakt vemeš dokaldy a to co maš na sobě a jdes a když ti to veme barák tak co :( netzmužeš se na nic nemaš nic musi se začit znovu ale co ti starý maji dělat??
11. srp 2010 v 18:33  • Odpověz
Ahoj holky, nějak nestíhám, celý dny někde lítáme a vracíme se večer. Dneska jsem byla v Rokytnici pro kočárek na balkon a rovnou jsem tam našla nějaký kešky. Zítra se taky chystám nakoupit něco na povodňovou sbírku.
Eveluska, promyslím a napíšu později, zatim mi nespí dítě, uspává tatínek, ale asi ho půjdu vysvobodit :slight_smile:
11. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz
Tak Honzovi se podařilo Šímu uspat, paráda, my to poslední dobou trénujeme, protože jsem zjistila, že beze mě neusne, dneska poprvé :slight_smile:
11. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz
@eveluska Tak přemýšlím, kam jsme chodili se psama a kam by se dalo i s kočárkem.. tak třeba Lidové sady, tam je to pěkná procházka, kolem Tajchu ve Vesci, pak dál Mojžišovu prameni, Císařskému kamenu atd., ale tam je to chvílema náročnější terén, z Rašovky na různé strany, okolí Ještědu, pod Hamrštejnem, Karlov p.J. od vlakové zástávky pěkná procházka bukovými lesy, pak kousek dál okolo lázní Kunratice, Osečný.. Třeba mě ještě něco napadne..
11. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz
@ardila - diky moc :slight_smile: kdyby te jeste neco napadlo, jsem jedno velky ucho :slight_smile: zejtra to prozkoumam na mape, kde to vsecko je :slight_smile:
11. srp 2010 ve 23:08  • Odpověz
@eveluska Kdyby ti k něčemu byly souřadnice, tak můžu dodat :slight_smile:
11. srp 2010 ve 23:16  • Odpověz
ahoj holky. Byla jsem na chalupě.
na ten červený kříž jsem taky nesla nějaké věci (oblečení, desinfekční prostředky, mycí rpostředky, hadry na podlahu...)
Já tam taky prvně volala, co hlavně chtějí. v té době ještě nechtěli pleny a mlíka, škoda, ty bych mohla vzít od manžela z práce.
z toho brumly jsem si ted taky něco objednala (zarezervovala). Super jsou ty slevy :grinning: jen tam jsou ted letní věci a ty už neužijeme, tak jsem objednala něco na příští rok :wink:
12. srp 2010 v 08:34  • Odpověz
ahoj holky :wink:
12. srp 2010 v 10:13  • Odpověz
Ahoj Ali jak je?
12. srp 2010 v 10:32  • Odpověz
nic moc popravdě
12. srp 2010 v 10:33  • Odpověz
@alienka24 jakpakto??copak se děje?
12. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
starosti s bráchou, nějak to na mě padlo, ale ted jsem dvě a půl hodiny spala a je mi líp
12. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz
@alienka24 je tak to mě mrzí :frowning2: hlavně se netrap a nebud z toho smutná a vykašli se na to mysli na male aby vše bylo ok a netrap se
12. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz
njn ono se to lehko řekne, hůř udělá
ale jak říkám, už je to lepší
12. srp 2010 ve 13:47  • Odpověz
@alienka24 ja vim ale mysli na male ju?drž se snad to bude dobré
12. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz
no právě že to dobré nebude a neboj na malý myslím :wink:
12. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz
@alienka24 to mě mrzí ale snad alespon lepší :wink:
12. srp 2010 ve 14:40  • Odpověz
nevím co se Ali děje, ale tak přeji, aby to bylo co nejlepší, když to dobrý být nemůže :frowning2:
12. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz
@alienka24 - brachovi se neco stalo? at to dobre dopadne, nebo aspon nejlip, jak je mozny....
@ardila - jj, souradnice bych brala, gps mam :slight_smile:
12. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj holky jak se mate?
13. srp 2010 v 10:11  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
my se máme fajn :slight_smile:) Davídk papká...dneska zas krásně spinkal, vzbudil sejen jednou :slight_smile:))
13. srp 2010 v 10:43  • Odpověz
@medvide1
@semy.cz ahoj, my se mame jeste lepe, Martin se vzbudil az rano :grinning: No ale je starsi, ze. Teda v 5 zabrecel, ale spravil to dudlik a chrapali jsme do 7...
13. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
@jasekd ahoj..to máš parádní...
no celou noc by Dáda asi nevydržel, přeci jen je ještě malý :slight_smile: i to jednu vzbuzení je pěkné :slight_smile:)
13. srp 2010 v 11:04  • Odpověz
@medvide1 Hele, ten prikrm, varis to sama nebo kupujes?Ja koupila jednu sklenicku Babylove asi za 15 kc, mel to na3x, a ted varim mrkev s bramborou, no ale to trva teda, oloupat, varim uz to dlouho, aby se to dobre mixovalo... nebudou ty sklenicky nakonec levnejsi, kdyz uz si odmyslim to pohodli? Ja se teda taky dost bojim dusicnanu, tu zeleninu mam z trhu, prijde mi lepsi nez z kramu, ale rikam si, ze ty sklenicky by snad mely byt kontrolovane? Na sklenickach mi vadi dalsi odpad, kvuli tomu jsme sli i do latkovek. Jinak ja uz taky definit. prisla o mliko, dam mu jen rano, je tam malinko a spis proto, ze mi chybi ten kontakt trocju, ale hned mam pripravenou flasku s UM, abych ho nenanstvala hned po ranu, ze tam nic nema.
13. srp 2010 v 11:06  • Odpověz
nehledě na to že já už i tak měla prsa nalitý až mě to proteklo i skrz vložky, celou košili jsem měla mokrou :grinning:
škoda že nemůžu odsát na zamrazení, zrovna když mám tolik mlíčka.....ale teprve včera jsem dobrala ty antibiotika, tak chci aspoň týden počkat...a pak začít odsávat abych měla nco schovaný na mrazáku, kdyby náhodou blo potřeba...
13. srp 2010 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.