• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@alienka24 hele, je to tajne, ale uz se asi zadarilo :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2010 ve 13:56  • Odpověz
no to mě to přetvařování docela jde, když ovšem nenarazíš na blbce :sunglasses:
15. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz
kecy? fakt? no tak to je mazec :grinning: juuuuuuuuuuuuuuuuuu
15. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz
@alienka24 presne tak, mazeeec, v utery se to dozvim natuty, no ale nejsem poprve, tak to poznam, ted jen jestli je vse OK. Planovane tak brzy to teda rozhodne nebylo :sweat_smile:
15. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz
no jak dlouho máš od porodu? to je fakt brzo co? týýýý jo no já zíííííííííííííírááám :sweat_smile: :grinning:
15. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz
@alienka24 no byly by ty decka o rok, ted jsem asi 5tt, zacatek dubna, malej je 29.3. Se budem mozna potkavat, chodis taky na Palackyho, ne?
15. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz
@alienka24 takze od porodu mam ted 4 mesice a 2 tydny, no to vis, ze se mi tak brzo rodit nechce, jeste si to moooc dobre pamatuju, ale co uz.... Jsem z toho byla v haji, ale zacinam se pomalu tesit a asi by me nakonec mrzelo, kdyby to nevyslo, jen to proste neni ta cista radost jako poprvy, je to i strach, taky zatim nevime, jak vazne ma M ty ledviny, to vysetreni budu teprv objednavat, a co me jeste mrzi, ze tam nebudu s nim, musi manzel, je to rtg s kontrastem, takze ja tam asi nebudu moct. Malej vsechno absolvoval se mnou, myslim, ze to i lip snasim, ale neda se nic delat.
15. srp 2010 ve 14:04  • Odpověz
k jorgový chodím, teda dojíždím spíš :wink:
15. srp 2010 ve 14:05  • Odpověz
no tak držím palečky aby bylo všechno v pořádku :wink:
15. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz
@alienka24 jasne. Tam chodi lidi :slight_smile: jsem se i tesila, ze zas budu chodit, ale ne takhle brzooo :sweat_smile:
15. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz
15. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz
no já jsem s jorgovou maximálně spokojená, i s těma problémam co jsem měla před těhu se o mě moc hezky starala a hlavně mě netlačila do IVf
15. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz
@alienka24 a nekdo te tlacil? Nekomu se zas treba nezda, kdyz se dlouho ceka, ale ona podle me dost da na to, co chces ty, pokud to neni uplne kravina, jasne. Ja se taky snazim delat to, co chtej lidi, ale nekdy jsou to strasny blbosti, tak se to musi vysvetlit. O me se staraly hezky vzdycky , i Zuzana, ja posl.dobou chodila spis k Zuze, nebo proste kdo tam byl, ona Zuza je dost v nemocnici, tak tam neni furt. Ta bude holka cumet, az me tam uvidi, jsem rikala, ze nechci antiko a delaly jsme si srandu, kdy prijdu s pupkem, docela jsme se pobavily, ted uz se tak nebavim :grinning:
15. srp 2010 ve 14:17  • Odpověz
no ona mi po roce říkala že to vidí na centrum, ale já nechtěla takže to respektovala a řešili jsme to furt jenom u ní :wink:
15. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz
@alienka24 no jo, jenze kazdej neni tak trpelivej jako ty, podle toho cos psala, to bylo 3 roky? Jsi dobra, zes vydrzela, ono to IVF neni zadny med, se ti nedivim, taky jsi spis mladsi, nekdo nevydrzi tak dlouho cekat. No ale nakonec jste to poresily dobre, u nas to bylo podobne, ale "jen" rok, no ated jen jedna nehoda :grinning:
15. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz
jj 3 roky, já toho rozhodnutí ani času nelituju, podle mě to tak mělo bejt :wink: já prostě věděla že nejsem v takový situaci abych na ivf musela anebo chtěla jít, a hlavně jsem na to neměla psychicky a nechtěla jsem do toho cpát ani ty peníze když mojžíšovka má stejný procento úspěšnosti :wink:
15. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz
@alienka24 no vidis a vyplatilo se. Tak at ti to utece, my valime na vylet, snad nezmoknem, pa
15. srp 2010 ve 14:34  • Odpověz
@jasekd já věděla že se to povede, dřív nebo později :wink:

papa hezký výlet
15. srp 2010 ve 14:35  • Odpověz
@jasekd ja mu dělam zeleninku a i polivku ale polivku dělam z vývaru a pak namixuji na řidší kašičku a davat to ze lžičky!
Jinak koukam že ,mužu gratulovat teda potichu aby se něco nezakřiklo :slight_smile:
15. srp 2010 v 15:43  • Odpověz
medi....a vy jste taky chtěli dalšího mrňouse co nejdřív viď? nebo se to změnilo?
15. srp 2010 v 15:49  • Odpověz
@alienka24 jj chtěli a chceme ale přirodě neporučíš holt nemam takove štěstí jako jaksed :slight_smile: ale chci se jaksed jen zeptat tys kojila ne??to jsi otěhu při kojeni?? :fearful: docela zajimave!!ale vim že se to stává :slight_smile:
Ale jinak ali ja si myslim že by se tělo mělo vzpamatovat na další těhu a tak si řikam ýže ted by to bylo tak akorád ale u jaksed mě to přijde hooodně brzy :frowning2: nevim no ale je to zahul pro ten organismus
15. srp 2010 v 15:57  • Odpověz
medi....no já se spíš jen ptám jestli to furt platí, že chcete co nejdřív nebo jestli ste si to rozmysleli a posunete to třeba :wink: tak byl myšlen můj dotaz
15. srp 2010 v 16:02  • Odpověz
@alienka24 ne nerozmysleli chceme pořád :slight_smile: ale ja chtěla počkat tak do toho puli roku maleho aby druhe bylo vše v pořádku a nic tomu nebránilo myslim že to je tak lepší když e to hodně brzy po porodu mužou být problěmy :frowning2:
15. srp 2010 v 16:08  • Odpověz
no takže z tebe vlastně bude zase snažilka vid? :slight_smile: no tak budu držet palce aby to klaplo jak si přeješ
15. srp 2010 v 16:10  • Odpověz
@alienka24 jj už to tak bude :slight_smile: a děkujem :slight_smile: snad to pujde a bud druhe brzy na cestě
15. srp 2010 v 16:19  • Odpověz
a cejtíš se na to teda, na druhé těhu, druhý porod, dva mrňousky hned po sobě? :slight_smile: a co bys radši? klučinu zase nebo holčičku? ( samozřejmě nejdůležitější je aby bylo mímo zdravé :slight_smile: )
15. srp 2010 v 16:26  • Odpověz
@alienka24 jj cejtim se na to i když jsem třeba tady psala že jsem na prášky z maleho apod ale to není tak hrozné a je to už zapomenuto :slight_smile: a bude to boj to je jasné a namahavé take to vim ale pak se to myslim si vyplatí :slight_smile: až budou oba větší tak si vyhrajou apod a jinak chtěla bych asi holčičku ale klučina by take nebyl špatnej ale jak řikaš hlavně aby bylo zdravé a v pořádku!!!!!!A co to bude je mi jedno!!
15. srp 2010 v 16:34  • Odpověz
no tak uvidíš jestli je vám osud nakloněn a bude to podle vašeho přání :wink:
15. srp 2010 v 16:36  • Odpověz
@alienka24 jj uvidime :slight_smile:
15. srp 2010 v 17:18  • Odpověz
@alienka24 a co presne si mela za potize, ze by to resilo umely nebo mojzisovka? ja myslela, ze na umely se posila jenom kdyz ostatni metody selzou.....
15. srp 2010 v 19:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.