• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
eveluska...na umělý tě pošlou po roce marnýho snažení :wink: já jsem neovulovala, nedozrávali mi vajíčka
15. srp 2010 v 19:50  • Odpověz
@alienka24 a na to pomohla mojzisovka? to teda docela ziram, ja myslela, ze to cviceni je spis, kdyz se nedari vajicko udrzet a tak, ale jestli ti to rozbehlo ovulaci, tak to je teda supr! gratuluju :slight_smile:
15. srp 2010 v 19:54  • Odpověz
mojžíšovka pomáhá na spoustu věcí, ona zlepšuje i spermiogram u chlapa :wink: a nevím jestli to bylo přímo mojžíškou nebo bylinkama nebo v tý kombinaci, ale já měla to pánevní dno hodně rozhašený takže mě osobně mojžíška pomohla hodně :wink:
15. srp 2010 v 19:57  • Odpověz
@medvide1 Dik za odpoved. Ta lzicka je celkem vopruz, kdyz je to ridky. A kolik ti toho sni? Mne dneska 60 ml brambora mrkev, pak jsem ho stopla a dokrmila mlikem, at si zvyka postupne, dokrmuju asi tyden, nejdriv byla kupovana mrkev a ted jsem zkusila tu bramboru. Vyvar delas kureci?
Jinak co se tyka mimina, prvni nam neslo, podobne problemy jako Ali, jen ne tak dlouho, no a ted se tak asi stalo, napoprve (jedna nehoda), aniz bysme jeste chteli, co nadelam, stejne jsem druhe chtela brzo (tak v listopadu zacit). A myslim, ze telo je asi pripraveno, naopak ted to slo a za chvili bych se zas treba vratila do starejch blbejch koleji. Telo to bude muset vydrzet, nejsem z toho odvazana, ale zas tak se toho nebojim. A chcem holku a pro Martinka kluka, takze je to jedno a budem mit vzdycky radost, pokud to teda nebude holka i kluk, to bych visela na prvni vetvi :grinning: A kojila jsem , nespolehat na to! Mlika mam malo uz od 1 mesice , ale prikladala jsem poctive pri kazdem krmeni a pak dokrmila, tzn 5x denne kojila, ale v noci ne, malej spi, a snad jsem nekde cetla, ze pokud se interval prodlouzi nad 6 hodin, tak pak uz se na to neda spolehat ani trochu. My nespolehali, my ujeli :sunglasses:
15. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz
@alienka24 aha, to jsem vubec netusila, to je fakt supr :slight_smile: a trpelivost mas teda uzasnou, to obdivuju
15. srp 2010 ve 22:20  • Odpověz
Ahoj, nějak pořád někde lítám, tak vás jdu aspoň pozdravit než půjdu spát.
@jasekd Teda to jsou novinky, držím palce, ať je to ok.
Já dneska zkusila dát Šímovi kaši. Vypadalo to, že noci se zlepšily, ale asi ne, zas se začal hodně budit a kojím dost často, tak jsem si řekla, že tu kaši zkusím. Dala jsem to do mého mlíka, vlastně jsem mu ho jen trochu zahustila :slight_smile: No a hodinu po kojení mi zdlábnul 70 ml. Hned pochopil co a jak a lžičku za chvíli sám chytal a dával si jí do pusy :sweat_smile: A pak byl hrozně spokojenej, chechtal se a to než jsem mu to dala, tak kňoural. Tak jsem zvědavá, jaká bude noc, jestli to bude mít nějaký vliv. Jestli to bude vypadat, že je spokojenější a líp spí, tak už mu jí budu dávat.
@eveluska Ty souřadnice snad nějak dodám, ale teď nějak nic nestíhám, zítra jsem zas celej den pryč.. ale myslím na to.
Teď jdu spát, kdyby náhodou kaše nebyla zázračná a noc byla blbá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2010 ve 23:35  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
jdu vás jen pozdravit máme tu od soboty večer manželovu mamku a měli jsme takový náročný návštěvní víkend..v pátek tu byli známý, v sobotu kamarádka z Prahx, navečer pak dorazila mamka....bude tu do pátku asi....tak je z Davídka hotová, pořád ho chová, zpívá mu...no užívá si )
a jak se tu máte vy? je něco nového?
16. srp 2010 v 09:31  • Odpověz
Pár foteček ze včerejší oslavy :slight_smile:
16. srp 2010 v 10:15  • Odpověz
@semy.cz to mate capa na tom dortu? :slight_smile: A tos delala nebo objednala? Ja budu delat dort dneska, mame 2.vyroci svatby, ale ja jen smetanu, piskot, ovoce, pict neumim a ani nemam v cem, mam jen varic a remosku.
16. srp 2010 v 10:29  • Odpověz
@jasekd jojo je to čáp. dort je kupovaný, ale nebyl moc dobrý..dost mě zklamal teda...a navíc tam měl být nápis "Davídek" a oni to tam prostě nedali, tak jsme právě aspoň přikoupili toho čápa z marcipánu.....měli jsme ho z Venezie u čsob ve městě....
já jako peču hodně, nepo pekla jsem, ale teď na to nebyl čas....
16. srp 2010 v 10:34  • Odpověz
@semy.cz hm, ono to kolikrat lip vypada, nez chutna :angry: My treba meli vyborny svatebni, ale... Chtela jsem zeleno bily, takze vino, kiwi...Proste v barve svatby, mela jsem na tom zive kyticky chryzantemky kopretiny, to tam teda dali, ale udelali ho jahodovej, celej cervenej, a moje kadernice ten den objednavala na nejakou oslavu, chtela jahody a mela kiwi a vino, navic to bylo pro malou holcicku a melo tam byt jeji jmeno, tak nevim, jak se ji libil zeleno bilej dort, jeste ze ja nemela na svatebnim napsano treba "Kacence" :sweat_smile: Proste nam to prohodili... Chutove teda super, aspon to. Vyzvedaval to muj tata, byl z toho zmatenej, poslala jsem ho pro zelenej, tak jsem rekla, at si nedela starosti a veme co je, co s tim taky rano v den svatby... Nechapu, co je na tom tak slozityho? Jeste ji rikam, budete to vedet? (psala to do strasne popsany knihy, vsude vsuvky sipky...) Prej jasne. Nakonec me prejmenovala na nejakou Svobodovou, to ani ta kadernice nebyla, tudiz asi namichala 3 objednavky :sweat_smile: Bylo to u skvaraku v Roosweltove, kousek od bejvaly detsky nemocnice... Ale svat.kolacky supr a dort dobrej, tak jsem to neresila, no. A toho bociana vam meli dat zadarmo za ten napis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2010 v 10:54  • Odpověz
no to jste teda měli taky pěkně popletený :D
my měli svatební z Kokonína, byl naprosto úžasnej, měli jsme takový specifický tvar a udělali to přesně jak jsme chtěli a chuťově naprosto úžasnej, tu cukrárnu moc doporučuju....

no zadarmo nám dala akorát krabici, ona tam totiž byla nějaká mlaďounká holčina, možná brigádnice a volala asi 3x šéfový že nám právě toho čápa chtěla dát zadarmo,a le šéfová jí to nezvedla takže nám dá aspoň tu krabici zadarmo no...tak jsme říkali že přijdeme na zmrzlinu zdarma...:p ale po tom co jsem ho ochutnala jsem říkala že tam už nepáchnu :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. srp 2010 v 11:02  • Odpověz
@jasekd Ahoj no vývar dělam kuřecí ale jinak ji už všechni maso :slight_smile:
@ardila Teda šimon je nějak nadpruměrné dítě ne??Zachvilu podle popisu ti bude chodit na vysokou a přeskočí ti zakladku a střední ve čtyřech měsicich se krmit sam dobrý :confused:
@semy.cz Pěkné fotečky z oslavy škoda že dort nebyl moc dobrej ale snad to příště bude lepší
16. srp 2010 v 11:33  • Odpověz
ještě jedna fotka..plenkový dort co jsme dostali od strejdy a tety :slight_smile:))
16. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz
@semy.cz jj, jsem videla na netu,ty jsou moc pekne...
16. srp 2010 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj, tak to mam potvrzene...zatim jen bublinka, kontrola s odbery za 14 dni :wink:
17. srp 2010 v 17:31  • Odpověz
@ardila diky, to je bohuzel to, co jsem rikala :angry: achjo, ja mu i chci varit, ale zahradku nemam, kupovala jsem pro nas v Albertu a ted pro nej na trhu. No mozna to budu stridat, jednou za cas uvarim kotel doma, nadavkuju, zamrazim a mezitim kupovat sklenicky. stvou me ty penize za to a ten odpad, ale kdyz to pak clovek cte :frowning2: tak asi kupovat budu...
17. srp 2010 v 18:32  • Odpověz
@jasekd ahoj gratuluji k těhu! hlavně at je vše v pořádku :slight_smile:
jinak ad přikrmy dobrá beru co piši v tom článku ale stojim si za svým mi jsme take vyrostli na domací stravě a jsme v pořádku!!!a ad udělat doma kotel jidla a zamrazit a pak rozmrazit a podat je promin ale hovadina a pro ditě nezdravé!!nemělo by se to!!!
17. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
@medvide1 Proc by to mela byt hovadina?! Udelam cerstve, necham zchladnout, nadavkuju porce, zamrazim, dela se i s materskym mlikem, samo ze jednou rozmrazene nebudu znova zamrazovat... Tohle zas neprozivam ja... A nebudu varit jednu mrkev a pul bramburky, musim delat i jiny veci, to by pak byly sklenicky jasna volba...
17. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz
@jasekd ja jen řikam svuj nazor a pro mě je to hovadina pže když už teda vařit doma tak čerstvě a ne že to uvařene zamrazim a pak rozmrazim :frowning2: to ty vitaminy jdou pěkne do háje ne jen už tim vařením ale pak zamražením a ohřátim tot mij nazor a nemusis s nim souhlasit ale proto dělam to že vařim na dva dny a je to v pohodě!
17. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz
@jasekd je vidět i jak je asi kdo pohodlnej :frowning2:
17. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
@medvide1 Hm, promluvila supermatka.... Vetsina vitaminu se nici zejmena varem a malymu to prevarit musis, a docela dlouho, aby to slo mixnout, nejlepsi je cerstva, ale to si musej jeste chvili pockat. Dale vitaminy nici delsi skladovani, svetlo, nektere leky, taky vajicka a ja nevim co jeste... takze to budu stridat, jak jsem psala.
17. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz
@jasekd nemusiš se do mě navažet jako do super matky jen řikam svuj nazor!!!Jasn ěmusiš převařit uvařit aby to snědl vim že to jinak nejde a i vim že tim se berou vitaminy nejsem blba ale když to zamraziš tak jich sebereš jestě vice!!!čerstvá ano ale jak řikaš museji si počkat :frowning2: a nemusiš se rozčilovat a navažet se do mě každá si to budem dělat podle toho jak uznáme pro svoje prcky za vhodne a hotovo!
17. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
@jasekd A nema cenu se tu dohadovat třeba tvuj malej bude s přkrmama bud v pohodě a nebo budete bojovat to neviš ale třeba bude chtit jen jist skleničky a nebo jen vařene znam spousta děti co třeba nechtěji skelinčky a musí se jim jen vařit!Takže je to na ditěti a uvidiš jak to bude brát
17. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
@medvide1 tys pouzila vykricniky a slovo hovadina a :frowning2: ksichtik a cosi o lenosti :wink: Ja jen reaguji. Napr. Ccko je nejchoulostivejsi na var, nikoli na zmrazeni... Nicmene tim dite neposkodim, na rozdil od tech dusicnanu. Jasne, kazda si to budem delat podle svyho, ja se jen ptala na rady...
17. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz
@medvide1 Nastesti papa oboje a tvari se na oboje stejne...
17. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz
@jasekd Dobře nechame toho promin svuj nazor jsem řekla ty take a pojedem si podle sveho ju?A že jsem použila !! tak to ja použivam abych něco zduraznila a nebo prostě že mi na tom zaleží tak se omlouvam.Jinak jestli ti baští oboji tak je to dobře ale stat se muže že mu něco nepojede jestě jsi určo nevyzkoušela všechno tak uvidiš mě malej teda take naštěsti bašti oboje ale stát se vždy muže cokoliv a nemusi mit třeba ani svuj den a budou bojkotovat jidlo ale je to holt na tom zkoušet!Takže jestě jednou promin
17. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz
@medvide1 Vykricniky chapu, mne nadzvedla trochu ta hovadina a poznamka o pohodlnosti, mne nikdo nepomuze (tim nerikam, ze ty mas doma sluzku :wink: )s domacnosti a musim taky myslet na to, jak to delat, kdyz tu za 8 mesicu snad bude dalsi... Proste si ulehcit zivot, samo ze ne na ukor deti. Ja zas treba pouzivam pouze latkovky a to je taky prace navic a delam to prave pro dite a taky kvuli odpadum. Dobre, mir a taky promin :wink:
17. srp 2010 ve 22:01  • Odpověz
@ardila jasny, ja na to nijak nespecham :slight_smile:

jinak vcera nebo kdy jsem byla za tim kauflandem, jak mi tu myslim nekdo radil... a kousek to tam slo :slight_smile: ale uz je to fakt dost zastaveny, takze na takovou prochajdu uplne bez voditka a beze strachu to neni, ale zas na chvilku to staci... takze diky za tip :slight_smile: jinak ted je furt dost prsavo, tak to me celkem brzdi v objevovani dalsich tras... ale zas jsem zkusila bazen a byla jsem nadsena! :slight_smile: (znam to tam dobre, ale nebyla jsem tam dobre 2 roky...)
17. srp 2010 ve 22:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.