• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@jasekd ahoj ja si take nemužu stěžovat na noce i když jsem kojila tak se nabastil a hned spal tak to byla pohoda :slight_smile: take mam usměvaveho kluka tuk tuk tuk a jsem stastna :slight_smile:
jinak mi jdem dnes na plavčo tak se těšim trochu změna a ne jen doma
19. srp 2010 v 10:07  • Odpověz
@jasekd hele ty jsi řikala že jsi zubařka že??nepletu se??to v těhu musel bejt masakr ne??ja když jdu na zubní tak ty ruzné pardon smrdy třeba z otisku apod jsou hruza a nedela mi to ani tak dobře natož ty v tom dělat celky den a v těhu brr
19. srp 2010 v 10:10  • Odpověz
@medvide1 jak to muze vadit tobe, sestre z chirurgie? Taky vzdycky nevonite :grinning: Mne nevadi chemie a desinfekce, pohoda, i benzin jsem snesla, ale takova akutni intraoralni incize abscesu plnyho hnisu hned po ranu, to byla lahudka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ono stacej nektery lidi uz sami o sobe, znas to... Plavani my vynechame, nechci kvuli tem ledvinkam riskovat, budu ho muset ucit sama pozdeji, nechame si poradit od holek, co chodej, je na tech detech videt, ze se vody nebojej, ze ji maj radi a nevadi jim kazda kapka v obliceji, my teda Martu taky opatrne sprchujem pres oblicej, nadsenej neni, ale je statecnej a jinak se koupe rad.
19. srp 2010 v 10:15  • Odpověz
@jasekd Tak jako ne že by mě to vadilo až tak ale asi to bude i tim že zubaře nemusim tak je to jedno s druhým jinak mi vonime tedy alespon tam kde jsem dělala :slight_smile: dělala jsem na čisté tak tam těch smradu tolik nebylo ale take se občas zadařilo :slight_smile: ja to spiše brala tak že na těhu to musel být zahul víš?!nevim třeba ty otisky mě fakt smrdí dezinfekce mi nevadí¨
jinak ad plaváni jasne s vami je to něco jineho chapu ale jestli mi nevadi dima voda tak to bude v budoucnu pohoda neboj :slight_smile: a zkus napřed opatrně s tim oplachovanim obličeje mi začinali na palvaní otiranim pak vice vody do hrsti a ostřit pak jen vodu do hrsti a polýt a neotírat a pak jsme ted zustali u kelimku na tvoje dvě hrsti das do kelimku a pak poliješ hlavičku! a vždy mu musiš řict třeba signál aby byl připravenej že ta voda přijde nějak jak mu doma třeba neřekneš třeba MArtine!!!! a potom A ŽBLUŇK :slight_smile: a vždy když polevaš takaby tě neviděl a zezadu od hlavičky p řez obličej doufam že popisuju dobře a je to pochopitelný to jen co mi jsme dělali abys třeba věděla :wink:
19. srp 2010 v 10:32  • Odpověz
@medvide1 No byl to zahul na fyzicku velikej a psychicky nekdy taky. Cista chira bude lepsi, to je pravda. No vy urcite vonite, ale jak rikam, nektery lidi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: S tou vodou to tak nejak delame, on uz se jakoby pripravuje, sklebi a zavira pusinu a ocicka, no sranda je to. Sprchujeme vlasky a pomalinku jdeme dopredu a jak mu ta voda malinko tece do obliceje, krasne zavre oci, pusu a je to.
19. srp 2010 v 10:42  • Odpověz
ahoj holky :wink:
19. srp 2010 v 10:43  • Odpověz
@alienka24 Nazdar :wink: Jak je? Na me zatim ty nevolnosti neprisly, no ale je jeste brzo. Malej zrovna spinka, tak tridim obleceni, co tu vlastne mame a z ceho vyrostl, no nebudu to davat nikam daleko, za chvili to snad zas vyuzijem, kdyztak holka bude modra no.
19. srp 2010 v 10:45  • Odpověz
no dneska dobře, teda prozatím :slight_smile: motání hlavy je dnes v normě takže dobrý, ale asi budu mít spánkovou krizi páč jsem si do půl jedný četla :sweat_smile: :grinning:
19. srp 2010 v 10:47  • Odpověz
no a a akorát mám nějakou uzlinu v podpaží co mě to krapet bolí když si na ní šáhnu, tak se na to asi zeptám dr. až k ní půjdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2010 v 10:51  • Odpověz
@alienka24 no to se radsi zeptej... Mne se to jednou udelalo po holeni, jsem se trochu rizla a bylo to, nemuze to byt z toho?
19. srp 2010 v 10:54  • Odpověz
no já už jí mám asi měsíc, nijak se to nezvětšuje a normálně nebolí ale taky si říkám že to může bejt z holení, no al echci se zeptat, ona to může mít i souvislost s tím jak mi rostou prsa, jakože mléčná žláza, no jenomže kamarádka takhle pak měla rakovinu že si s tím nedošla a měla pak bouli jako třetí prso, no tak mě to docela děsí :pensive:
19. srp 2010 v 10:57  • Odpověz
@alienka24 No prave, radsi stokrat zkontrolovat :wink: a uz jsem tady psala Medi, ze jsem taky s prsem chodila kdysi k Dr a tenkrat mi delali UZ vysetreni, takze i to se kdyztak da zkontrolovat a nevadi, ze jsi tehotna, nemusi se na mamograf. A z toho rustu to muze byt podle me asi taky, prece jen se to tam meni. Ja mam leve prso takove tvrdsi, byl i problem s kojenim a min mlika, ale je to OK (benigni mastopatie ci co, proste nejake vazivove zmeny, dost bezna zalezitost).
19. srp 2010 v 11:16  • Odpověz
no hlavně já jsem na uzliny trpěla na krku už od dětství, že jsem je měla zvětšený a taky to nic nebylo ale chci se na to radši zeptat :slight_smile: ale říkám si že to určitě nic nebude a nic nečtu :grinning:
19. srp 2010 v 11:31  • Odpověz
ahoj holky..jak je?
ali tak doufejme že to nic nebude..ale opravdu je lepší se na takovéhle věci zeptat hned, aby se něco nezanedbalo :slight_smile:
19. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz
ahoj semy :wink: no taky doufám že to bude jen nějaká prkotina
19. srp 2010 ve 14:20  • Odpověz
jasně že jo Ali :slight_smile:
19. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz
tak za chvilku jdu domů, už se těším teda
19. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz
to věřím :slight_smile: tak si hezky užij odpoledne :slight_smile:
19. srp 2010 ve 14:36  • Odpověz
tady nové fotečky...
19. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz
Ahoj holky, já vás hrozně zanedbávám, ale nějak nestíhám. Teď jsme přišli ze křtu knihy o Smržovce, Šimon byl strašně hodnej, hodinu a půl tam vydržel uplně v klidu, já pořád v pohotovosti u východu a on překvapil :slight_smile: Taťka nám odjel do pondělka na fesťák, ale přijede kámoška z Prahy, tak opuštěný nebudem. Jdu se zas věnovat mrňousovi než půjde spát, pa
19. srp 2010 v 19:19  • Odpověz
@semy.cz teda ten roste jako z vody! :slight_smile: krasny fotky :slight_smile:
19. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz
ahoj, tak jsem jela na neplánovanou kontrolu k lékaři, bolelo mě bříško a mám výtok už asi týden tak jsem tam volala a říkali mi at raději hned přijedu
no takže jsem dostala čípky a magnesium na bolení bříška a tvrdnutí, mimčo strašně vyrostlo a je krásný má uplně všechno co má mít a je v pořádku a už i víme.....
20. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz
ali tak hlavně že to budev dobré :wink:
noooo tak nás nenapínej.... :wink: :wink: :wink: :wink:
20. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz
jojo budu napínat :slight_smile: jen hádejte :slight_smile:
20. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz
tipuju holčičku :wink: :wink:
20. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz
jo a ta boulička v podpaží je prej opravdu z holení, tak to mám ledovat a že se to ztratí
20. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz
@alienka24 Teda ali hlavně že bpulička je jen z holeni a že bolení bříška je take ok a maš na to leky je dobře že jsi jela !!!Tak ja take tipuji holčičku ale už to prozrad :slight_smile:a neměla bys zustat raději už ted doma??Výtok a bolesti nejsou moc dobré a aby bylp vše ok!
20. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz
medi hezká fotečka :slight_smile:

ali paráda :slight_smile:
20. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz
@semy.cz děkuju mam i nějake v albu :slight_smile: jinak Davidek je take fešák a jak povyrostl take hezke fotečky
20. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz
dobře no :slight_smile: je to cácorka :wink:
20. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.