• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
já chodím k staré jorgové když to musím říct takhle :slight_smile:
21. srp 2010 v 11:23  • Odpověz
jo ahá..tak to nic .-)
21. srp 2010 v 11:27  • Odpověz
chceš měnit doktora?
21. srp 2010 v 11:27  • Odpověz
jojo chci.....já už o tom přemýšlela během těhotesntví, že jsem tam nebyla až tak spokojená...a pak v i v porodnici jsem se bavila s jednou sestřičkou, tak sama říkala ať od tý doktorky prchám pryč.....že u ní dělala sestru a ať si radši najdu jinou.....a ta mladá Jorgová je mě sympatická a reference na ní jsou taky výborné....
21. srp 2010 v 11:35  • Odpověz
semy.....jj oni jsou dobré obě, jenže zuzka je víc v nemocnici než v ordinaci ale já jsem tam protlačila svou kamarádku a vzali jí takže za zeptání určitě nic nedáš :wink:
21. srp 2010 v 11:52  • Odpověz
tak ju, chci ještě na kontrolu po šestinedělí k té své, a pak chci rychle pryč :slight_smile:
21. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
@semy.cz
@alienka24 Ahoj holky jen reaguji na mladou Jorgovou jak piše ALi sice je v nemocnici vice ale myslim si že ma nějake hodiny jako pro pacientky i v nemocnici ne??Ja takhle chodim do nemocnice k Majrichoj a ten nikde jinde neni a take ma jine pacientky takže by tě semy mohla vzit v nemocnici si myslim
21. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz
ahoj medi...no mě je to jedno kam budu chodit....ale myslím že má i normálně ordinaci tam co stará Jorgová ne?....no zavolám a zjistím :slight_smile:
21. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz
semy....každý úterý jsou tam jorgový obě dvě
21. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz
ali díky..super :slight_smile: myslla jsem si že je tam taky :slight_smile:
21. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz
@semy.cz no ale myslim si že mlada je vice v nemocnici !! Tak tam bys možna pochodila vice ale to je asi na domluvě
21. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
medi jak říkám..pak tam zavolám a uvidím...
21. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz
a jak řekli, tak udělali......:slight_smile:

hlásím že mě dneska to břicho bolí výrazně méně, tak jsem ráda, ten hořčík asi fakt pomohl
21. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz
@semy.cz jj však jo :slight_smile:
@alienka24 tak to je dobrá zpráva s bříškem :wink:
21. srp 2010 v 16:02  • Odpověz
Ahoj, nevim, jestli Zuza dela i ambulanci v nemocnici, kdyz ma ambulanci s mamou. Ja chodim na Palackeho a ktera ma cas nebo tam zrovna je, tak ta me vezme. Mne je to jedno a jim taky, treba ke konci tehotenstvi to bylo tak pul na pul. Nevim, jestli berou, ja tam chodila pred vejskou a pak se vratila a prece jen se trochu zname, ale myslim, ze vzit by mohly. Akorat jak maj hodne lidi, tak se pak nesmis divit, ze cekas dele, ono dost lidi se tam chce nacpat a pak drzkuje, ze ceka. I kdyz jsi objednana na urcity cas, cekas, a i dost dlouho... Je to asi i dan za to, ze kdyz mas problem (jak psala treba Ali), ze te vezmou, nikdy me nejak neodbyli, ale pak se holt ceka.
21. srp 2010 v 19:22  • Odpověz
@jasekd Ahoj ja bych řekla že možná děla i ambul v nemocnici ale jísta si n ejsem ale byla vy výhoda kdyby dělala alespon by se nemuselo tak dlouho čekat v ordinaci jak řikate :slight_smile:
21. srp 2010 ve 22:45  • Odpověz
@medvide1 je to mozne, ale nevim, protoze ja to mam na Palackeho bliz, tak jsem to ani nezkoumala. Do nemocnice chodim jen s malym a staci, ja vzdycky letim na posl.chvili a nestiham, i kdyz zase se tam krasne dostanu s kocarkem, to je velka vyhoda, na Palackyho kocar zamykam v boude u brany a malyho beru ve vlozny tasce pujceny od kamosky.
@alienka24 Tak jestli te to uklidni, uz zvracim taky :angry: Pomoc ja nechci, uplne mi to zkazilo prvni tehotenstvi, ale doma mam vetsi klid nez v ordinaci, tak se s tim nejak poperu. Ale jak se rika, je ti blbe, tak malymu je dobre... Bych teda taky rada tu holcicku :wink: Uz mate nejaka jmena nebo je to tajny?
22. srp 2010 v 08:33  • Odpověz
jasekd.....dobré ránko :slight_smile: no mě už naštěstí tak blbě není :slight_smile: dneska jedem na celej den na zahrádku natírat domeček a brigádničit :slight_smile: no a my máme jméno od začátku :slight_smile: Annu :wink:

vyfotila sem pupík :wink:
22. srp 2010 v 08:41  • Odpověz
a nevolnosti ti nepřeju, ale co naděláš, já se taky utěšovala tím že mě je tak blbě tak mimču se daří dobře, sice mi to nepomáhalo, ale vydržet to musíš :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se drž
22. srp 2010 v 08:43  • Odpověz
@alienka24 To mate dobry, ze se shodnete, my budeme mit tezky boj zejmena o tu holku... Snad mi nebude blbe 5 mesicu jako loni, prvni tri by uplne stacily. Loni jsem brala Utrogestan, tak doufam, ze kdyz to ted slo normalne a rychle, ze bude vse OK a vyhnu se mu, byla jsem po nem strasne chcipla a podle me to vsechno zhorsoval, ale clovek s nim byl takovej klidnejsi, ze se snad miminko udrzi.
22. srp 2010 v 08:52  • Odpověz
no my nevěděli jméno pro kluka, ale holku jsme chtěli a jméno máme :wink:
22. srp 2010 v 09:06  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:
ali koukám pořád téměř ploché bříško....:slight_smile: ty budeš krásná maminka s malým bříškem :slight_smile:))

Dneska jsem ráno vážila Davídka tak má už 4,6Kg.....pěkně nám přibírá :slight_smile:
22. srp 2010 v 09:55  • Odpověz
@jasekd Ahoj to mě mrzí že je to zase špatně no nevim zda to bude lepší doma když maš jestě maleho prve jsi sice byla práci ale ted doma a staráš se o pracka tak to take bude zahul :frowning2: ale snad to brzy přejde
@alienka24 Ahojik tedy nevim nevim ale budeš ty mit vubec nějake bříško?? :grinning: hlavně že je mala v pohodě a břísko být nemusi alespon nebudeš muset nic shazovat take výhoda
22. srp 2010 v 11:20  • Odpověz
@alienka24 Nic tam nevidim :wink: Ja v tehle dobe uz byla peknej pupkac, a ted je bricho povoleny po prvnim, tak se desim, kam vyleze, mne rikali sousedi uz v 6.mesici, jak to, ze jeste nerodim :angry: Cim mensi bude, tim min budes muset hubnout, i kdyz ja se taky tesila na kulate brisko, no ja se dockala brzo. Ted mi bude spis prekazet, tak at pocka, ale pocitam s tim, ze to bude jeste horsi...
@semy.cz tak to je krasa, ze vam to tak jde. Ja stale doufam, ze u druheho bude to kojeni taky lepsi, at nemusim oboum varit.
@medvide1 No doma je to stopro vetsi pohoda, Martin je hodnej a trpelivej a urcite spis pocka on nez plna cekarna lidi, ty tak trpelivi nejsou :grinning: Pro me je ted MD opravdu temer dovolena, jako porad je co delat, ale stres to neni, teda pokud bude Martin tak nejak OK s tou ledvinou, to uz je pak zas jiny stres.
Dneska jsme byli zas na vylete, tentokrat na Kosti a parada, skoro dost vedro. M hodnej. Vcera jsme byli v Praze v Ambiente nacpat si pupky, manz.rodice meli vyroci, M byl taky moc hodny, brecel chvili kvuli hladu, jinak ne. Maj tam prebalovak na WC, takze pohoda. Metro se mu taky libilo :wink:
22. srp 2010 v 18:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak vás jdu zas jednou pozdravit. Š. mi teď usnul, celý odpoledne blbnul a teď spí, tak ho budu muset za chvíli vzbudit, aby pak usnul nějak rozumně.
jasekd, to jsme na tom byly s břichem podobně, mně se taky hrozně brzo ptali, kdy už to bude nebo pak, jestli to nebudou dvojčata.. Takovej pupek na mých 159 cm, to bylo něco :slight_smile: A teda shodila jsem už o 5 kg víc než jsem nabrala, ale to břicho je hrozný, potřebuju začít konečně cvičit, musim vyrazit na ty trampolíny konečně. @medvide1, uvažuju o zítřku, jen ještě nevim, jestli bude Honza doma včas, aby pohlídal. Nepřidala by ses kdyžtak?
Jé, na Kosti jsme měli svatbu, zrovna jsem dneska koukala na video, to byla krása :slight_smile: A držím palce, ať se miminku daří dobře a ať ti není moc zle. Já když si vzpomenu, jak mi bylo, tak si teda neumim představit, že bych se v tom stavu starala o dítě, já měla problém postarat se o sebe, fuj, to byl hnus. Naštěstí bylo málo práce, tak jsem skoro celý léto proležela doma a dělala jen trochu na pc.
Jdu to dítě vzbudit, tak zatim..
22. srp 2010 v 19:07  • Odpověz
@ardila Ahoj a v kolik se chystáš na trampošky?
22. srp 2010 v 19:25  • Odpověz
Chtěla jsem od 6ti, ale koukám, že od 6ti zítra není a později už nemůžu, tak nic :frowning2:
22. srp 2010 v 19:29  • Odpověz
I když od 7mi by to asi šlo, kdyby vykoupal Honza..
22. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
@ardila Hm tak to je naprd kouknu ještě na to a jiný den nemužeš-?
22. srp 2010 v 19:33  • Odpověz
@ardila Takre na to koukam je to od 7
22. srp 2010 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.