• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Koukala jsem na rozvrh a nemůžu, Honza je doma nejdřív v půl 7, takže v týdnu jedině od 7mi a to je jedině v pondělí. V neděli odpoledne to už taky není, fakt rozvrh na nic, snad v září bude lepší. A v to pondělí jsou ještě k tomu začátečníci :frowning2:
22. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
Koukala jsem na rozvrh a nemůžu, Honza je doma nejdřív v půl 7, takže v týdnu jedině od 7mi a to je jedině v pondělí. V neděli odpoledne to už taky není, fakt rozvrh na nic, snad v září bude lepší. A v to pondělí jsou ještě k tomu začátečníci :frowning2:
22. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
@ardila A to vadí že jsou to začátečníci :( ?No jak chceš a pujdeš tedy zitra nebo ne?
22. srp 2010 v 19:45  • Odpověz
No já bych radši pokročilé, nepotřebuju se to učit. Ale zas tak to nevadí. Já nevím, kdy se Honza vrátí, takže uvidím zítra, ale tak na 90% bych šla
22. srp 2010 v 19:47  • Odpověz
@ardila ja byla na tech začátečnících a neučí se ztam nic jede se normál tempo a je to jako MP
22. srp 2010 v 19:50  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem uplně upracovaná, ale natřeli jsme celej domeček tak mám radost no a budu spát jak zabitá :slight_smile:
22. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem uplně upracovaná, ale natřeli jsme celej domeček tak mám radost no a budu spát jak zabitá :slight_smile:
22. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz
@alienka24 Ahoj Ali šetři se!!Jakej domeček jste natirali??Nějak mi to uniklo!
22. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz
u tchánovců na zahrádce, mají nově postavenej domeček na zahrádce v kolonii za letištěm takže tam konečně bude zázemí a bude to tam naprosto ideální na grilování a tak vůbec na relax :slight_smile: akorát tam ted holt bude dost práce :wink:
22. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

tak jsem teď volala na výsledky rozboru moče jak jsem dávala minulý týden po tom zánětu...
prý tam mám nějakou bakterii která se vyskytuje ve střevech ( tak tam ještě dneska jdu a že mě doktor dá nějaký jiný léky ještě.....:frowning2:
23. srp 2010 v 08:29  • Odpověz
dobré ránko holky, teda mě všecko bolí z toho včerejška

semy, tak to je pěkně naprd co? no tak hlavně že se s tím dá něco dělat a určitě to bude brzo ok :wink:
23. srp 2010 v 08:38  • Odpověz
ahoj ali....jste si mákli viď včera..tak dneska odpočívej :slight_smile:

no je to naprd..doufala jsem že to bude už dobré....no jsem zvědavá co mě řekne doktor..tohle jsem mluvila jen se sestřičkou....
23. srp 2010 v 08:49  • Odpověz
nojo byla to fuška, ale ještě tam je mraky práce :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no snad to bude dobrý a přeléčí tě a budeš mít klid
23. srp 2010 v 08:50  • Odpověz
a kde to máte tu chatu?
23. srp 2010 v 09:00  • Odpověz
za letištěm v liberci v zahrádkářský kolonii
23. srp 2010 v 09:01  • Odpověz
v albíčku nebo na fac. mám nové fotky..jsme včera nafotili trošku lepší fotky :slight_smile:

na ukázku sem dávám jednu nejlepší smějící :dizzy_face:
aha, tak to máte kousek :slight_smile:
jj je to kousek
23. srp 2010 v 09:02  • Odpověz
@semy.cz No nejcastejsi byva E.coli, ta snad nejcasteji zpusobuje infekce moc.cest, ale ta by mela snad byt na Duomox citliva... taky by to mohla byt kontaminace (blbej odber), ale asi mas hodnoty uz prukazne na pretrvavajici infekci, ta kontaminace byva myslim mensi... Drzim palce, at je to rychle za tebou. A stale pit a taky brusinky. My vcera na vylete nejake brusinky videli, tak jsem si rikala, az bude M. starsi, ze by to bylo pro nej dobre, ale zas jsou kysele, tak to vadi asi na ten Sumetrolim, to me dost stve, ze v podstate nemuze vitamin C, neni snad ovoce krome bananu, co mu ja muzu davat :rolling_eyes: Tak kde to dite ma vzit nejakou odolnost...
@ardila Zrovna jsem si vcera rikala, ze tam musej bejt taky krasny svatby :wink: A kde to tam bejva, v kapli? My vcera pochopitelne vevnitr nebyli a z min.let uz si to moc nepamatuju. My meli svatbu na Valdstejne a taky nadhera, moc rada na to vzpominam, i kdyz pocasi tenkrat pripominalo letosni povodnove...
@alienka24 no to sis makla, aspon se ti dobre spalo :wink: Ja uz mam zas to nocni vstavani na WC (mimi v brise me budi vic nez Martin) a ranni nevolnosti, tak doufam, ze aspon to WC brzo prejde a na chvili se to ustali, nez zas zacne pupek tlacit... Hele jak jsi psala, Zuzka je tam kazde utery? Ja prave mam jit na kontrolu, rikali za 14 dni rano, a ja zrovna ve stredu jedu do Phy segre na promoci, tak musim jit utery nebo ctvrtek, tak mozna utery je lepsi, ze tam budou obe? Mne to nejak nedoslo, ze nemuzu ve stredu...
23. srp 2010 v 09:15  • Odpověz
@jasekd no většinou to tak bylo že v úterý jsou tam obě doktorky, nevím jestli to tak platí i ted přes prázdniny ale většinou to tak je :wink:
no a mákli jsme si pěkně takže dnes si budu udobřovat dítě nic neděláním :slight_smile: a spala jsem jak zabitá, akorát ta půlnoční bouřka mě vzbudila
23. srp 2010 v 09:18  • Odpověz
@semy.cz :grinning: Jak to ma vohrnuty, pekny... Asi taky budete mit problem s latkovkama, ze... Proste je potreba sirsi obleceni nebo ohrnovat rukavy a nohavice. No a mne se moc osvedcil ten prodluzovak na bodycka, jeden jsem koupila (Manymonths extendor) a dva si usila, siroka guma, patentky, a je to... Nektery ty kalhoty me stvou, delaj je fakt uzky, a to nemame tlustocha, jen ty pliny...
23. srp 2010 v 09:18  • Odpověz
@alienka24 zkusim to utery, povalim ssebou dite v tasce, tak snad me nevyhodej :sunglasses:
23. srp 2010 v 09:19  • Odpověz
jasekd....nevyhoděj :slight_smile:
23. srp 2010 v 09:19  • Odpověz
@jasekd díky za info....snad to už teď přeléčíme no...

no máme problém hlavně s bodyčkama přes látkovky...na šířku i rukávy jsou mu ještě dobře, ale na délku už ne..takže taky uvažuju o tom prodloužení že pořídím....
23. srp 2010 v 09:23  • Odpověz
@alienka24 taky si myslim :wink:
@semy.cz Da se to koupit v Zasade, ale stoji 150 Kc jeden (je to balene po dvou, ale pani Mullerova to rozdeli, nema smysl kupovat 2, je to jedna velikost patentku), ja ho teda koupila, a na dalsi dve velikosti patentku jsem usila, proste jen na gumu asi 5 cm sirokou nasila patentky (stare jeste po mame) nebo je tam narazis a mas to za par kacek...
23. srp 2010 v 09:30  • Odpověz
@semy.cz je to super vec, usetris penize a hlavne v nasem pripade misto (mame 1+1), navic zejmena manzel doufa velmi ted v holcicku, tak at muzu kdyztak nakoupit par novych vecicek pro ni a zbytek bude mit po M.
23. srp 2010 v 09:32  • Odpověz
@jasekd jojo, vím že to tam měla :slight_smile: to se zas neudržím a ještě něco objednám :grinning: :grinning:
23. srp 2010 v 09:34  • Odpověz
@semy.cz Hruza vid, a pak ze latkovky usetri penize :grinning: No ja se po koupi 2 AIO drzim, protoze jsem zjistila, ze mi stejne ty HD vyhovujou nejvic. Neprijde ti, ze ta Pop in dela na zadech takovej hrb? Cejtim tam ty patentky, rikam si, jestli ho tam netlaci :unamused: Taky mi neprijde, ze by vydrzela cele obdobi, ja mu ted zapinam to jedno zmenseni, ale v podstate uz by mohl mit tu nejvetsi velikost. Ta IV je na manipulaci u Dr snazsi, ale stejne je to takovy kompromis, fakt spis k Dr nez na bezne noseni...
23. srp 2010 v 09:38  • Odpověz
no taky je moc běžně nedávám...spíš na ven, že už pak vezmu na výměnu jen spodní a svrchní použiju z Popky....doma dávám normálně spodní a svrchní :slight_smile:
no já chci právě ještě tak 2 teď koupit..protože jak mám tu sadu od Popoliny tak jsou mu zatím dost velký že musím vepředu vždycky ohrnovat...tak je spíš nechávám na později a používám když už jiný dojdou :slight_smile:
23. srp 2010 v 09:41  • Odpověz
@semy.cz jakoze menis jen ty streva? Taky me napadlo, ze by to slo pouzit jak vrchni kalhotky...
23. srp 2010 v 09:43  • Odpověz
jj přesně..buď tam dám normál vkládačku, nebo normální plínku :slight_smile:
23. srp 2010 v 09:47  • Odpověz
ahoj holky,
zanedbávám vás, ale byli jsme na prodloužený víkend ve Wroclawi a bylo to super. Měli jsme pronajatý apartmánek na hlavním náměstí a večer jsme mohli z oken sledovat různá vystoupení metačů ohně, kejklířů atp. a obě děti byla zlatíčka, David už je snad v pohodě, spokojeně si hraje na dece a bubliny ho trápí jen někdy
Alienko: opožděná gratulace k cácorce, to je super, už to tady nějakou chtělo :slight_smile:
23. srp 2010 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.