• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@semy.cz no tak to je fakt lepsí a jak jedou autem ?ale to asi ne když pišeš busem vid
23. srp 2010 ve 21:58  • Odpověz
no busem jedou....švagrová teď zrovna dělá řidičák....ale stejně auto nemá.....a ona ta cesta autem je hodně drahá..tam a zoět to naším autem vychází asi na 4tis. ten bus je levnější...švagrová teď platila za ní a za neteř i se zpáteční 70Eur....což je skoro polovina než co by to stálo autem...
23. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz
se doma akorát vystřídali s tchýní (bydlí spolu), protože tchýně od nás odjela v pátek ale byla ještě v Praze u sesry a přijela domů dnes ráno....tak akorát doma oslavili ty narozeniny a zas odjeli holky :slight_smile:
23. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz
tak jdeme chrnět..tak dobrou noc... :slight_smile:
23. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz
@medvide1 Neměla, chtěla jsem něco odsát, ale to by mi trvalo tak dva dny, už mam jen tak akorát na kojení, ale neodsaju skoro nic. 2 hodiny by měl vydržet v pohodě, ale ono to většinou vychází, že se vzbudí a jí, tak asi je zvyklej..
Semy, mňam :slight_smile:
23. srp 2010 ve 22:22  • Odpověz
@medvide1 Hledala jsem něco o těch pindících :sweat_smile: Koukni na tenhle článek.. a nejen tady, i v knížkách a časopisech píšou, že rozhodně nepřetahovat http://www.rodina.cz/clanek5274.htm
23. srp 2010 ve 22:46  • Odpověz
dobré ránko holky
24. srp 2010 v 09:39  • Odpověz
@ardila koukala jsem na to ale to je o nasilnem přetahovani ale nam už jde lehce přetáhnout ja ji jen vždy trochu se snažila abych to očistila od mastičkxy apod a ted šla sama a kdyžý to jde tak se ma přetahovat pak už normálně
24. srp 2010 v 09:48  • Odpověz
a mě zas bolí břicho, i v noci mě to budilo :frowning2:
24. srp 2010 v 10:04  • Odpověz
@alienka24 Ahoj ali to mě mrzí snad to bude vše v pořádku a jsi alespon doma?
24. srp 2010 v 10:22  • Odpověz
mám odpolední
24. srp 2010 v 10:24  • Odpověz
Uf, vy jste se rozkecaly....
@semy.cz Nitrofurantoin je chemoterapeutikum na nezavazne infekce, podle me mozna opravdu mas tu E.coli, jak jsem psala, a mrcha byla rezistentni na ten Duomox, to se stava, kor jestli, jak jsi psala, mas ty infekce uz opakovane. Koukala jsem ti na netu na to kojeni a tam pisou (primo pribal.letak) kontraindikace ve tretim trim.tehot., ale o kojeni ne (primo v odstavci tehotenstvi a laktace), takze Dr. mel pravdu :wink: Takze snad nemas nic vazneho a ten Furantoin uz to vyresi, ja ho mela jednou a zabral...

@ardila dik za clanek, ja to resim vic kvli te ledvince maleho, predkozka muze byt rezervoar infekce nebo kontaminace pri odberu moci (uz se nam stalo), ale tohle me dost uklidnilo :wink: Nam teda taky rikala Dr nepretahovat, v nefro poradne docent jen rekl, ze ma tu fimozu trochu vic nez normalne u kojence je, ale nic vic. Proste ho oplachuju vodou a obcas Sebamedem mejdlem a kadi teda zasadne mimo plinu, kdyz tlaci, rozbalim a kadi na ubrousek, akorat ted se to torchu komplikuje, jak se otaci, jednou mel pekny ocasek, vypadal jak Avatar :grinning: :grinning: :grinning: Vetsinou, kdyz chce kadit, tak lezi v klidu, ale jednou ne a pak se divil... o to mam teda tema... No a casto prebaluju, aby byl v suchu a delal jsem to i s jednorazovkama, tak snad to delam dobre.
@medvide1 pokud to jde, volne a lehce bych pretahla, abych ho mohla umejt, nasilim to urcite nedelas, tak bych to delal stejne. Martinkovi to absolutne nejde, si i rikam, jak ho asi na te mikcni zacevkuji, no kdyz cura, dirku tam ma, ale pekne se mu to nafukuje. Pokud by se prokazalo, ze ten reflux ma z te fimozy, tak mu to doufam nejak fiknou co nejdriv, nechci aby se ta ledvina zhorsila a bral furt ten Sumetrolim.
@alienka24 mne je tez blbe :angry:
24. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
@jasekd no hezky si to shrnula :sweat_smile:
24. srp 2010 v 11:04  • Odpověz
Jinak odbornik na leky je tady Scai, jenze je bohuzel nekde v trapu porad :grinning: Mam na ni taky dotaz ohledne toho Sumetrolimu, asi to zkusim nekde vygooglit, ale ona ma primo ten AISLP, lekarnickej prgm, ten je dobrej a ja ho nemam :unamused:
24. srp 2010 v 11:04  • Odpověz
@alienka24 Co myslis? :slight_smile: No tobe jsem napsala jen toto, co vic psat, asi jen :angry: :angry: :angry: nemam na to slov, jen doufam ze to brzo skonci :sweat_smile: a tobe jako tvrdne bricho nebo jak?
24. srp 2010 v 11:05  • Odpověz
@jasekd nee právě že se mi to líbilo, všem takový obsáhlý příspěvek a na závěr, mě je blbě, tak mě to tak rozesmálo, uplně chápu jak ti je :sunglasses: :wink:
24. srp 2010 v 11:08  • Odpověz
já nevim jestli tvrdne, to nevim jak se pozná, ale bolí, dneska i celou noc
24. srp 2010 v 11:08  • Odpověz
si to moje dítě asi dělá místo nebo nevim :sweat_smile: :grinning:
24. srp 2010 v 11:11  • Odpověz
@alienka24 hm, to ti taky neporadim, mne asi? netvrdlo, mne spis bylo na zvraceni a nebo jsem rovnou blila, motala se mi obcas hlava a v brise me spis jako tahlo a obcas pichlo, ja nemela ani moc ty posliky pred porodem, mozna jednou dvakrat, tak nevim. Ale mas to magnesko, ne? Ja ho nemela a snazila se pit tu Magnesii, jenze ta me tak nakopavala, ze jsem se na ni vybodla a doted ji nemuzu videt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 v 11:12  • Odpověz
@alienka24 no podle fotek ho tam moc nema zatim, to Martinek mel daleko vic, ja mela pupek hned :grinning:
24. srp 2010 v 11:13  • Odpověz
jo magnesium beru, je to po něm vždycky chvíli lepší, no já fakt nevim ale dr. o tom ví tak tam nebudu furt volat jak prdlouš, ostrá bolest to není která by mi bránila v pohybu takže holt rostu no :sweat_smile:
24. srp 2010 v 11:14  • Odpověz
@jasekd nááááhodou dr. mi říkala že se tam má krásně :wink:
24. srp 2010 v 11:16  • Odpověz
@alienka24 podle me je to uplne normalni, presne jak rikas, rostes :wink:
24. srp 2010 v 11:33  • Odpověz
kde jste maminy? sem tu zas tááááák sama
24. srp 2010 v 18:52  • Odpověz
@alienka24 Cus, no ja dnes cely den doma :angry: Nejak mi muj stav nedovoluje jit ven, kdyz nutne nemusim.... Chtela jsem odpoledne, ale M chytil takovej hysterak, po boji s mrkvi, nevim, jestli prdy nebo jeste hlad, dokrmila jsem ho mlikem a pak jsme z toho boje usnuli oba, jenze ja kdyz spim pres den treba pul hodky, jsem pak jeste mrtvejsi... Ted je v lehatku a kouka na zpravy, diky bohu za TV, ta ho uklidnuje...
24. srp 2010 v 19:41  • Odpověz
jasekd.....hi, ale je to vzdělanec že kouká na zprávy :slight_smile:
24. srp 2010 v 19:42  • Odpověz
@alienka24 on bere vsechno... Ale je fakt, ze kdyz bylo MS ve fotbale, ze jsme to oba celkem zrali, miloval ty vuvuzely....
24. srp 2010 v 19:45  • Odpověz
Jinak jsem dala par fotek mrnouse, tak muzete mrknout...
24. srp 2010 v 19:46  • Odpověz
jasekd......:slight_smile: no klasickej chlap, sport a zprávy :slight_smile:
24. srp 2010 v 19:46  • Odpověz
jee krásnej bobíšek :wink:
24. srp 2010 v 19:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.