• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ardi super...už se těšíme :slight_smile:
27. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz
@ardila Ahoj no ja uvidim v jestli bych šla na jumping ale možná jo zase takhle večer jak jsme byly ??A v kolik jdeš v uterý na plavčo-?
27. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz
¨holky za jak dlouho vám přišly věci co jste objednávaly z brumly?
Já jsem to v pondělí uzavřela, v úterý napsali, že zboží je doelsáno a pořád ještě nic :frowning2:
27. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
@medvide1 Jj, oni mají jen večer a já můžu, až když Honza dorazí z práce, což je kolem půl 7, babička s dědou jedou do lázní, tak měsíc jiný hlídání nebude. Plavčo máme od 14:45
27. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz
Vy všichni nakupujete na brumlovi a já si tam nikdy nic nevybrala, max. jednu věc, ale to se mi zas nechtělo objednávat, ale jinak jsem tam nikdy nic, co by se mi líbilo, nenašla..
27. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz
@ardila no tak ja uvidim ale možná bych šla :slight_smile: mi jdeme v uterý take ale v 11:45
27. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz
@ardila oni tam mají hrozně hezké šatičky. No tak to pro Šímu bohužel není :wink:
Já jsem obejdnala něco na teď a hlavně pár šatiček na za rok...:slight_smile:
27. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz
tak za jak dlouho Vám to přišlo?
27. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz
@scai Ahojky, nám to většinou posílají v pondělí a chodí mi to ve čtvrtek nebo v pátek
27. srp 2010 v 16:40  • Odpověz
aha, tak to není divný že to tu ještě není. Tak snad zítra
27. srp 2010 v 17:49  • Odpověz
ahoj holky tak máme vymalováno a položenej koberec :wink: foto v albu
29. srp 2010 v 08:45  • Odpověz
@alienka24 to je dobrý, vy už máte pokojíček, my ještě ne a to už je baruš na světě skoro 5 měsíců :grinning: A teda ani ho zatím nechystáme...
29. srp 2010 v 09:35  • Odpověz
@alienka24 To je ta laska na prvni pohled, ze :wink: Koukam, ze mimco bude mit pokojicek vetsi nez my byt :grinning: Ja bych chtela koupit rozkladaci gauc, ze bysme se my prestehovali do obyvaku s kuchyni a malej pokojicek nechali detem, zatim tam mame zvysenou postel a pod ni parkuji kola, brusle, pytle s recyklaci atd, dale mame v byte lyze, kocarek... a cele je to 1+1 :grinning: Manzel zatim nedokaze pochopit,ze se dvema detma asi prijdou zmeny, takze svuj pokojicek ma zatim spis kolo nez Martin...
29. srp 2010 v 10:21  • Odpověz
@scai no tak když máme tu místnost volnou tak proč ne :slight_smile: a navíc mi na to přijde ideální čas ted páč s miminkem bych to pak už ani neudělala :wink:
no a je to pokoj 3x5,5m :sweat_smile: :grinning:
29. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz
@alienka24 no jo, to je ajsný, my takovou místnost bohužel nemáme. Takhle velký nemáme ani obývák :grinning:
A místnost kde pak bude pokoj má jen 8 m2 :angry: A je tu velký stůl, počítač, skříně..a hlavně králík...a fakt nevím akm s tím :frowning2:
teda stůl se asi vyhodí, i když je super (nebo někde uskladní na chalupě), počítač půjde asi do ložnice, ale co s králíkem?
My se musíme fakt přestěhovat :grinning:
29. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz
@alienka24 no tak jenom pulka myho bytu :grinning: Zavidime Anicce...
29. srp 2010 ve 14:16  • Odpověz
tak dočítám že jasekd je na tom ještě hůř než my :unamused:
29. srp 2010 ve 14:16  • Odpověz
@scai my taky, my mame 40 metru celkem, bez balkonu...
29. srp 2010 ve 14:17  • Odpověz
@scai mne se tady libi, i kdyz to bude se dvema mazec, dokud budou male, tak si myslim, ze OK, a pak uz musime ten domecek, no :grinning:
29. srp 2010 ve 14:17  • Odpověz
já bych taky brala domeček,a le nějak nevím jak se na něho dá vydělat :frowning2: No ale třeba v budoucnu, někdy...jenže mě přííjde že tady se moc dlouho už fakt nevlezeme, s dvěma dětma si mylsím že ne, takže možná prvně větší byt? nevím...
problém je, že manžel má plno krám, když v zimě chodí na hokeje, suší to tu v pokoji a zabírá to cvelý pokoj, až tu bude pokojíček, fakt nevím akm to dá, ty smrady... :frowning2:
Kola, věci na lezení, brusle apod...to vše máme v ložnici pod postelí
29. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz
@scai je, to mate uplne stejne, ja bych prave potrebovala tu zvysenou postel zrusit, kola dat pryc (ale nechci do sklepa, tak asi nekam k rodicum do garaze), udelat detem pidi pokojicek a my ze bysme spali v obyvaku na gauci, dneska jsou ty gauce kvalitni, rozlozi se rychle... Tu postel mame udelanou tak, ze je pod ni garaz na kola a z boku jsou skrinky na hadry, tak skrinky bych posunula ke zdi, vyhnala je trochu do vejsky... Jenze manzel potrebuje kolo po ruce, jezdi do prace na nem i v zime, pokud neni pul metru...
Jak se da vydelat na domecek? Ze se pta zrovna lekarnice zubare, to nevis, ze vy a my se jen topime v prachach a hlavne z tech 30 Kc? :grinning: Slysim to kolem sebe furt, uz me ani nebavi se nejak dohadovat. Ja na nej nevydelam teda, proste se pujde do hypoteky a na tu se musi vydelavat, my teda zijem dost skromne, tak jsme neco nasetrili, ale je to malo. Navic ja nechci nekam do vzdalene vesnice, nejlepe JBC a tim jsme taky limitovany, manzel by teda klidne vesnici bral, i nejakou zboreninu, a tam by vegetil v jedne mistnosti, a to ja teda neee :grinning:
29. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz
jo dneska situace s bydlením není vůbec jednoduchá, bez hypotéky toho člověk moc nezmůže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz
@jasekd ty jseš zubař milionářm,jo? To je prča...jojo, lidi jsou děsní. A nejhorší na tom je, když si někdo kdo má jen střední stěžuje na plat a pak z něho vždy vyleze, že vydělává mnohem víc než já!!! Ale na nás koukají z vrchu.přesně :frowning2:
No to je jansý, že hypotéka, bez ní, to nejde. Ale když já se bojím i té hypotéky. Ty pozemky jsou drahé, no však to vidíš úplně stejně.
A ty děláš v nemocnici nebo máš svojí ordinaci?

A tu postel máme my tak, že z boku je díra a vlez, tam jsou kola, pak jsou tam ještě pod níudělané takové police, rohové...a ze strany kde jsou nohy a kde lezeme taky nahoru jsou skřínky. Ale jen z půlky. Drhá půlka, tam už je bok vestavěné skříně a ta se pak táhne k oknu. Dělal nám to namíru kamarád. Jenže my to taky zrušit nemůžeme. Přesně, není kam ty kola dát. Garáž nemáme :frowning2: No a nejde jen o kola, i ty další krámy by nebylo kam dát. Takže dětský pokoj muís být na těch 8 m2, ale zase co s králíkem? To ale uvažuju, že ho asi dáme k mým rodičům na Moravu, ale nevím jak se na to budou tvářit :grinning: :grinning:
29. srp 2010 v 15:06  • Odpověz
@scai nam to delal na miru manzel, jedine jeho dilo, tak ho nechce rusit :grinning: Garaz maj jen ty rodice a radne natriskanou. Ty kecy o vejplate, to je presne... Ja jsem zatim zamestnanec, casem pak budu samostatna, to je dalsi kapitola, vyridt ty papiry, jeste taky nemam zkousku z rtg, no spousta veci, obrovska vyhoda je, ze to mame v rodine, takze starosti s koupi ordinace nemam, to by uz bydleni nebylo nikdy... Ty jsi asi taky zamestnanec, vid? Ono ani samostatne to neni med, obrat muze bejt vysoky, ale ty desne naklady :confounded: no jako vsude... Pozemky JBC je des, LBC asi jeste horsi. No a vetsi byt treba v panelaku by takovej problem nebyl, ale ja nejsem stehovaci typ, tady jsme si to udelali a je to tu hezke a ja bych se uz pak chtela stehovat definitivne...
29. srp 2010 v 15:14  • Odpověz
@scai jo, jeste ze nemame kralika :grinning:
29. srp 2010 v 15:14  • Odpověz
Ahoj, měli jsme tu v pátek tu návštěvu s Jasmínkou, je o 2 roky starší než Šimon a je to ďábel :grinning: Pořád se nám věšela na psa, naštěstí náš pes z toho měl radost, ten druhej zalezl, aby si ho náhodou nevšimla. Bylo to super, už se těším až Šíma bude taky větší. Přidávám pár fotek. Dudlíka nemá, to jen dělala, že je taky mimi a ukradla ho Šímovi :sweat_smile:
No a s tím bydlením, já bych někdy snad i měnila za malej byt, ohromnej barák taky není žádná radost, pořád do toho člověk jen rve prachy a celej život rvát bude. Kdyby záleželo na mně, tak bych to prodala a koupila nějakej menší novej domeček. Šimon má pokojíček cca 5x6 m :sweat_smile: Ale při kupování koberce a časem při dělání nové podlahy to zas taková výhoda není :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sice máme bydlení vlastní, veliký, se zahradou, ale já to jako nějakou výhru nevidím..
Medi, já na ty trampolíny nakonec zítra nejdu. Včera mi umřela babička, zítra se bude zařizovat pohřeb atd., tak nebudu mít náladu a ani bych to asi nestíhala.. :frowning2: Ale příští pondělí půjdu, jestli teda nebude ten pohřeb, to bych přijela asi pozdě. Já doufám, že udělají v září nějaký lepší rozvrh.. jdu kouknout, jestli už ho tam nemají
29. srp 2010 v 16:33  • Odpověz
@ardila To me moc mrzi, drz se :cry:
S tim bydlenim kazde ma neco, ja taky netouzim po nejakem velkem baraku a vzhledem k tomu, ze nebudeme po nikom dedit a nic takoveho neni k dispozici, nebudeme ho mit. Neporizovala bych ho, ani kdyby byla nejaka vyhodna koupe, protoze ty penize, co do toho nastrkas potom, topeni, uklid... nevyplati se to, pokud s tim nemas i jine plany, napr. podnikani, a ja rozhodne pracovat doma nechci, proste prace je prace a doma je doma. A ja bych nezvladla, jak nekdo ma, ze v pulce zije a pulka je mimo, to pak jde do prcic cely barak...
29. srp 2010 v 17:01  • Odpověz
@ardila Ahjo mrzí mě to s babičkou a jinak ja ti take chtěla psat že nepujdu budem dělat doma na zahradě'
29. srp 2010 v 19:21  • Odpověz
No jo, tak velký barák jak píše Ardi je taky na prd :frowning2: To je taky hrozný žrout peněz.
29. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
tak už jsme tu uzase sami..švagrová s neteří včera odjeli....musíme si zas zvyknout na normální režim..hlavně Davídek....pěkně nám ho všichn rozmazlovali :grinning:

Ardi moc mě to mrzí že ti zemřela babička..tak se drž....

dám do albíčka nové fotky..:slight_smile:
30. srp 2010 v 11:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.