• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@semy.cz Delate vy taky neco jineho nez fotite? :grinning: A rozmazlenej chvili asi bude, aj ho rovnala po 3 dennim pobytu v Praze dalsi 3 dny, jak jsem na nej byla zas sama a nemel vsechno hned, pekne drzkoval :wink:
Jinak mame termin na to vysetreni 10.9. tak drzte palce, at je moc OK a muzeme jit, at uz vime, na cem jsme.
30. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz
jasek my vždycky fotili hodně..už před Davídkem..takže teď díky Davídkovi fotíme ještě víc no :grinning: :grinning: ale aspoň budeme mít hodně fotek na vzpomínání :slight_smile: nějak nám to nedá no....:slight_smile:)

tak držím palce na vyšetření :wink:
30. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz
My taky furt fotíme :slight_smile: ,a le už se tomu smějeme, že je to Baruška na milion způsobů a často furt to samé dokola :grinning:

přišly mi ty věci z Brumly a vcelku jsem spokojená. Přišlo mi 33 věcí, a z toho teda ale 4 jsou flekaté a v popisu to teda nebylo (udávali vše jako nové), takže to mě zklamalo. Já blbá odlepila prvně ty popisky a pak si toho všimla, takže už to ani nemůžu reklamovat...tak jsem na to ted dala něco na skvrny a peru to.
Ale teda zase ty další věci jsou většinou moc pěkné, takže dohromady když to vezmu, tak dobrý a určitě si ještě něco objednám
vy jste to neměly nikdy flekaté?
30. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz
sci já neměla teda nikdy nic flekaté.....asi je to o štěstí no...většinou jsem moc spokojená s těma věcma :slight_smile:
30. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz
Já měla flekaté takové krásné bílé šatičky )i tam je vespod dírka), pak tepláčky elstáčky mothercare (na zadku a dost, asi od hovna), pak dvě trička
ale holky normálně čumím, já na to dala tohle http://drogeriemarket.cz/produkt/682/smacchio-tutto-neflek-na-skvrny-500ml
a vyprala to pak normálně na 40 a ještě přidala do pračky ariel na skvrny a teda skvrna zbyla jen malá na jendom tričku! Ale ty šatičky i elastáčky se vypraly!!! a to vypadalo teda pěkně zažraně :wink: Takže super!
30. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz
ahoj holky :wink:
30. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj Ali :slight_smile:
Medi, jaké bylo plavčo? Já půjdu pomalu Š. budit a budeme se chystat taky. Jinak rozvrh na trampošky nic moc, budu moct asi jen čtvrtek od 7mi, ale tenhle týden ne, v pátek máme pohřeb a už ve čtvrtek přijedou naši. Ale od příštího týdne bych chodila ten čtvrtek a až se vrátí tchýně z lázní, tak pak třeba i častěji, jestli s ní Šimon bude chtít být.
31. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
tak jsme byli dnes na prohlídce po šestinedělí :slight_smile:
Davídek měří 58cm a váží 4,6 kg..asi nám ta váha doma váží jinak....to jedno, hlavně že přibírá :slight_smile: :slight_smile:
jinak je všecko tak jak má být...a říkala doktorka že má takový dospělácký výraz :grinning:

jinak mě je pěkně blbě..něco na ěm leze a všecko mě bolí jak při horečce a kašel taky občas zlobí..no žádná sláva no..tak se cpu vitamínamaa snad to bude dobrý..tělo je asi oslabený jak jsem brala ty dvoje antibiotika... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz
@ardila Ahoj a jake bylo plavčo u vas??u nas v pohodě libilo se mu to a vydržel celou dobu tak jsem ráda je to malej vodní živel :slight_smile: ale přisti týden nejdem pujdem na náhradu asi v pátek :slight_smile:
31. srp 2010 v 15:09  • Odpověz
přidávám foto z večera a ze dneška když jsme se vrátili od doktorky...:slight_smile:
31. srp 2010 v 15:16  • Odpověz
to vy si takhle hovíte hezky pod dekou? je to pohodlné s těma nohama na stole? :grinning:
31. srp 2010 v 16:11  • Odpověz
scai je to pohodlné, mám podepřené celé ty nohy :slight_smile: a mě teď strašně bolí jak kdybych chodila po tůře..no je mě hrozně..teď jsem si trošku pospala, Dáda krásně spinká, tak jsem ráda...
31. srp 2010 v 17:07  • Odpověz
mě bolí už od produ hrozně chodidla. když na nich déle nestojím (třeba v noci) a vstanu a jdu, tak pajdám a fakt to bolí. Jakože chodidla, nárty...neumím popsat, je to divné :frowning2:
31. srp 2010 v 17:25  • Odpověz
scai hele to je divný..já mám asi něco podobného....mám to jen na levé noze a chytne mě to většinou v noci, když vstanu a jdu třeba přebalovat....myslela jsem že je to kotník, ale spíš teď naposled mě přišlo jako nějaký šlachy v tom ohybu nad nártem..vždycky mě to chytne taková strašná bolest a nemůžu tou nohou hnout..nejhorší je když mě to chytne když mám malého na rukách, to mám strach abych neupadla... :unamused:
31. srp 2010 v 17:30  • Odpověz
tak mě spíš bolí jako kosti. Napadá me zda to neí třeba odvápněním, tím jak jsme byly těhotné, kojily?
měla si dost vápníku? Já asi moc ne, nějak jsem ty mléčné výrobky flákala....
31. srp 2010 v 17:32  • Odpověz
no já méčného měla docela dost..skoro každý den kakao a i jiný věci.....
ale je fakt že pokaždé je ta bolest trošku jiná, právě jsem nejdřív taky mylela že od kostí..dneska mě to zas přišlo jak od těch šlach..tak fakt nevím teda....
31. srp 2010 v 17:33  • Odpověz
@medvide1 U nás taky super, celou dobu byl hodnej a líbilo se mu to :slight_smile: Taky jste měli Mílu?
31. srp 2010 v 17:39  • Odpověz
@ardila Tak to je dobře nene mi mame Danu!
31. srp 2010 v 17:51  • Odpověz
@scai
@semy.cz mam to taky, ze si nekdy nemuzu stoupnout, jak to boli, asi chodidla a narty. Treba je to rozplacle, jak jsme byly tezsi :grinning: U me je to asi i tim, ze ja nebyla zvykla tak moc chodit pesky, my byli furt na kole a ted s kocarem furt nekde smajdam...
31. srp 2010 v 18:02  • Odpověz
ahoj holky, tak copa se řeší?
31. srp 2010 v 18:04  • Odpověz
@alienka24 bolavy nohy :grinning:
31. srp 2010 v 18:07  • Odpověz
takže to máme skoro všechny. zajímavé. Nikdo jiný to na jiných diskuzích neříkal, ale zeptám se :grinning: Jinak je to zajímavý Jablonecký syndrom :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 18:08  • Odpověz
@scai to vis, jsme usmajdany, tady je to vsude do kopce... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. srp 2010 v 18:18  • Odpověz
jo tak to mívám občas taky z práce :slight_smile:
31. srp 2010 v 18:24  • Odpověz
@alienka24 ja v praci cely den stala a nemela jsem to tolik, jako ted, asi nejaky jablonecky poporodni syndrom, fakt... Na gyndu jdu nakonec zitra, dneska jsem musela s Mart.moci, mame termin na tu mikcni, a musi bejt moc cista, tak bych uz nestihala. Tak snad bude zitra vse OK. Pak jedem do Phy na tu promoci, se celkem tesim do sveta :wink:
31. srp 2010 v 18:26  • Odpověz
jablonecký syndrom :grinning: :grinning: :grinning: to je trefné :grinning:
no mě to chytá skoro každou noc....je to otrava a hlavně se bojím když nesu malého no....
31. srp 2010 v 18:27  • Odpověz
@jasekd no mě to taky nepřijde už, člověk jak furt stojí tak si zvykne :slight_smile: a pak brigádnice co tu byla na dvanáctku druhej den uplně fňukala jak jí bolej nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 v 18:28  • Odpověz
já chtěla taky zítra na gyndu na kont. po šestinedělí, ale jestli mě bude jako dnes tak to nechám na příští týden....
31. srp 2010 v 18:29  • Odpověz
@alienka24 nohy jsou v pohode, ale zada, nez si zvyknes...
@semy.cz tak at je lip...
31. srp 2010 v 18:33  • Odpověz
@jasekd na záda pomáhá cvičení :wink:
31. srp 2010 v 18:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.