• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@alienka24 ja uz mam zada v pohode, to jsem myslela, nez si zvyknes na praci, na tu zatez. Jinak ja necvicim, ale na skole jsem chodila 2x tydne na bazen a naplavala minimalne 1 km, ale nekdy i 3... to je pro me lepsi nez cviceni, cviceni je spruz :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako asi dobry, ale me nebavi...
31. srp 2010 v 18:37  • Odpověz
@jasekd nojo tak já jsem deformovaná tou mojžíškou :wink:
31. srp 2010 v 18:40  • Odpověz
jasek děkuju...doufám že bude.....
od pondělka nám tu budou dělat výtah, takže náš čeká 5 týdnů běhání do 5tého patra.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže pokud by mě bylo takhle tak ani nikam nevylezu protože bych už pak asi nedolezla domů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. srp 2010 v 18:40  • Odpověz
@semy.cz Je to je blby, a jak s kocarkem, ty ho mas v kocarkarne? Ja totiz v byte, je to pro me pohodlnejsi, ale bez vytahu jsem v pytli. U nas delali vytah, kdyz jsem byla v 5.mesici, taky prima telocvik do 7.patra. Ale vytah je pekny a delsi, takze pro kocar lepsi. Ale na sourozenak, kterej asi budu muset poridit, je asi stejne kratkej :unamused:
31. srp 2010 v 19:12  • Odpověz
@jasekd kočárek teď máme právě taky v bytě..v kočárkárně by jsme ho neenchali.....budeme ho pak nechávat v autě..je líp zabezpečený, alarm a tak...tak snad se nic nestane....no a malýho budu po schodech nosit v manduce ..... ale vůbec se na to netěším.....ale jak říkáš, taky bude pak větší výtah a posouvací dveře, takže pro kočárek to bude určitě lepší..hold to musíme nějak vydržet no...
31. srp 2010 v 19:21  • Odpověz
ježiš dneska mi ty lidi pijou děsně krev, to je až neskutečný co je to zas za výkvět národa dneska
31. srp 2010 v 19:28  • Odpověz
@semy.cz no nevim, stim autem, ja bych mozna i riskla tu kocarkarnu. U nas je blby, ze klice ma jen nekdo a kdyz si je vyzadas, tak kdyz se tam neco ztrati, vsichni se na to maj slozit. Na to se muzu vyprdnout, aby nekdo nezamk, vykradlo se to, a ja to calovala :angry: Jenze nechat v aute na sidlisti kocar je podle me horsi, nevim, co mate za auto, ale riskujes ztratu kocaru a jeste poskozeni auta. My meli vymlacene auto v zime. Jezdime starym autem, nic v nem nemame, proste si nekdo schladil zahu, mozna opilec, nevim. Policajt rikal, ze je to tady furt. Parkovali jsme pred barakem, bydlime ve Msene, vy taky, ze... Jinak uvazuju o te manduce. Zkousela jsi i jine nositko a v cem je treba ta manduca lepsi? Vim, ze vetsina z vas tady na diskusi ma prave tu manducu...
31. srp 2010 v 19:29  • Odpověz
@alienka24 hehe, to znam, nekdy se fakt sejde elita :grinning: Nebo kdyz jdu k detske, tak je obdivuju, jak muzou nektere rodice vydejchat... Deti bejvaj v pohode.
31. srp 2010 v 19:30  • Odpověz
no já to dneska už nedávám docela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 v 19:36  • Odpověz
no my zas právě spíš to auto..máme SAABa.....je tam alarm, takžýe by to začalo hned řvát.....my jsme to už dost promýšleli jak to dělat a to auto vyšlo stejně nejlíp no....
jiný nosítka jsem nezkoušela, mě nějak hend zaujala ta Manduca takže jsem šla hned do ní a jsem s ní maximálně spokojená, jak je to šitý, všecko takový "masivní" kvalitní dobře udělaný....když všecko zaneš jak máš tak fakt víš že je to bezpečné..to mě odrazovalo třeba u šátku ty úvazy a tak...
31. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz
@semy.cz satek jsem vzdala velmi brzy :grinning: No pokud se ten kocar schova do auta tak , ze neni videt, tak pak asi jo...
31. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz
no ajsně že schová, kdyby tan nešel úplně schovat tak by jsme o tom ani neuvažovali...bude v kufru :wink:
31. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz
@jasekd Ono se nedá říct, jestli manduca je lepší nebo horší než jiný. Já koupila manducu a nic jinýho jsem nezkoušela, líbila se mi, někde jsem si přečetla, že dobře sedí malým lidem, což sem.. a jsem moc spokojená, Třeba na dubnovkách má většina holek ergo a přijde jim lepší. Já ho zkoušela a byla jsem ráda, že mam tu manducu, přijde mi lepší ten materiál, že se líp přizpůsobí, lepší bederní pás. Holky zas říkaly, že jim neseděla na zádech, že je dřela. Chce to asi vyzkoušet, ale v Jbc asi těžko, v Lbc je mají tady http://www.outdoorkids.cz/?kontakty,2 Ale asi bych vybírala mezi těma dvouma. Ještě je Beco, ale to je zbytečně drahé, prý ne tak kvalitní, takový fórovější, ale nevím, naživo jsem neviděla. Podle fotek v tom Becu ani nejsou správně ty nohy, že nejsou kolínka výš než kyčle..
31. srp 2010 ve 22:14  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
tak je mě dnes už lépe..tak jsem ráda a snad už to bude dobrý :slight_smile:
skočím i na tu gyndu jak jsem se původně chystala a odpoledne jdeme na kyčle :slight_smile:

přidávám fotky z dnešního rána jak se krásně směje náš malý smíšek :dizzy_face:
1. zář 2010 v 08:46  • Odpověz
jupíííííí..volala jsem na výsledky z moče a mám to v pořádku!!!
1. zář 2010 v 08:53  • Odpověz
tak jsme zpátky z gyndy.... byla jsem pochválena, mám všeckov pořádku, prý jsem vzorná a ukázková mamina :grinning:
Davídka strašně chválili sestra i doktorka, že už dlouho tam neměli tak hodné miminko, on celou dobu spal jak andílek
Doktorka říkala že zvenku skoro ani není vidět že jsem byla šitá, že toho bylo nejvíc uvnitř. Tak jsem ráda
Jinak antikoncepci jsem si nechala dát injekci , jmenuje se to Sayana, je to na 3 měsíce a stála 350Kč...takže nemusím myslet každý den braní tabletky.....tak doufám že jí budu dobře snášet :slight_smile:
1. zář 2010 v 11:49  • Odpověz
Ahoj, nedočítám, snad později. Byli jsme na kyčlích a super, jadýrka má a už tam nemusíme.
@medvide1 Prosím tě, přišel ti už ten rodičák? A kolikátýho asi? Jen abych věděla, jestli to chodí včas a nebo si mam radši nechat velikou rezervu, mam poslední mateřskou a byla jsem zvyklá, že chodí 3.-6., tak abych se pak nedivila.. díky
1. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz
ahoj, já nestíhám, jdu spát, už třetí den máme v práci blázinec, novej katalog tak jsem všechny uplně vyždímané
večer juknu
1. zář 2010 v 16:12  • Odpověz
@ardila Ahoj jj rodičák došel pak napišu kdy ted nevim juknu a napisam jestě ju?
1. zář 2010 v 18:02  • Odpověz
@ardila Tak to došlo 13.8. takže pozdějc jak mateřská :frowning2: tak nevim jestli to bylo i tim že se přecházelo na rodičák nebo to vypláci takto!!!!Ted jestě nic nedorazilo
1. zář 2010 v 18:08  • Odpověz
@medvide1 Díky, já myslím, že to chodí takhle později, hlavně, že to chodí hned ten první měsíc :slight_smile:
1. zář 2010 v 18:55  • Odpověz
@ardila Dik za rady a odkaz... My byli na kyclich na 3,5 mesicich a to jadyrka nemel, takze my jdem jeste v rijnu...
@semy.cz to je i levne, tak snad i dobre... Hlavne si to posichrujte pokud nechcete hned druhe :grinning: Jinak super, ze uz to mas prelecene... My ted budem mit nerva, aby mel tu moc cistou Martin, at muze do toho spitalu, budu volat v patek, snad uz to tam bude...
Ja byla dnes na gynde, no a nejdriv sestricka rika, ze podle PM je to presne 8+0, a Dr rika, to nestraste... Uplne ve mne hrklo, taky jsem videla jen prazdnou bublinu, ale pak pohledala a srdicko je, dle UZ 7+3 a mam prukajdu. Pak jsme byli v Praze na promoci a obede, ted jsme dorazili a manzel jel pro Martinka ke sve mame, hlidani prej super, hodnej, spinkal, papal a hral si, ani ho nechce vratit :grinning: Mne uz se ale stejska, tak si ho vezmem :wink:
1. zář 2010 v 19:01  • Odpověz
@jasekd nějak nechápu. ty jseš těhotná?

@ardila s tou manducou si mě potěšila, když se to líbí i doktorovi :grinning:

Já jak jsem byla na moravě tak okolo mě šla ženská a měla v nějaké šílené klokánce vepředu dítě, menší než baruš. Měla ho zády ks obě a to dítě tam bylo jak kašpárek, jak viselo za ten rozkrok, plandaly ruce, nohy...já se normálně nemohla koukat a musela jsem se otočit. A vedle na lavičce seděla jiná ženská a tá té co má tak to dítě začala říkat, že taky měla takovou klokánku a jak to bylo fajn!!! Já myslela že mě klepne.-..brrr....... :angry: Copak to nevidí?
1. zář 2010 v 19:15  • Odpověz
@scai ale chapes, naprosto spravne :grinning: Trochu sok, ale uz jsme to vstrebali a mela jsem o mimco opravdu strach...
1. zář 2010 v 19:22  • Odpověz
@jasekd gratuluju k srdíčku :wink:
1. zář 2010 v 19:23  • Odpověz
@alienka24 diky, ulevilo se mi, mne je fakt zle, tak jsem si rikala, ze to bude OK, ale trochu me postrasila, ja tam to srdicko fakt nevidela a ona taky ne...
1. zář 2010 v 19:24  • Odpověz
@jasekd tak to gratuluji! Ale koukám, že tak brzy po tom prvním, to si asi mákneš :unamused:
no ale kamarádka má děti rok po sobě a říkala, že dobrý. Že první půlrok s oběma byl takový horší a teď už dobý (1 a 2 roky teď).
my se teda nechráníme, takže mě může potkat něco stejného, ale já bych fakt ted asi nerada :frowning2:
1. zář 2010 v 19:25  • Odpověz
@jasekd no hlavně že ho na konec našla :wink:
1. zář 2010 v 19:26  • Odpověz
@scai no ja to taky obrecela a ne radosti, ale srovnas se s tim... My meli s prvnim problemy otehotnet a ted stacila jedna nehoda, takze jestli nechces, chce to dat si fakt pozor, manzel se spolehl, ze ja deti mit nemuzu bez leku, i kdyz jsem mu rikala, ze je to blbost, a pravdu jsem mela ja :grinning:
1. zář 2010 v 19:26  • Odpověz
jasek narážíš na sebe? :grinning:
no řeknu vám že mě teda dneska ta moje gynekoložka dostala větou že kojení tak do dvou měsíců působí jako antikoncepce...no já na ní koukala jak blázen...přitom se teď všude píše a mluví o tom že kojení rozhodně není antikoncepce a že je možný hned při první menst. otěhotnět.....no je to jen další věc která mě přesvědčila že jdu od ní pryč...
jasek jinak gratuluju k srdíčku a průkazce ..no ale budeš se teda mít co otáčet, když budeš mít takhle brzy druhé....ale určitě to zvládneš :slight_smile:
my teda takhle brzo ještě, jako to máš ty...ale chceme asi tak aby byli dva roky od sebe :slight_smile:
1. zář 2010 v 19:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.