• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Tý jo, takže takhle! A první jste měli s lékama, jo? To je teda zázrak! No úplně si dokážu představit jak ti bylo. Já bych asi byla taky v šoku, ale mimi bych určitě chtěla a po počátečním šoku se těšila ( a psychicky připravovala na ten záhul)
Hele ta pravda, ta tě bude stát hodně sil :grinning: :grinning: :grinning:

@semy.cz to je teda pěkná blbost s tím kojením. To fakt běž od ní,co je to za doktorku když věří pověrám?
Já dostala menstruacio hned po šestinedělí. Takže ovulace byla nejspáíš už v šestinedělí a sex byl taky. takže kldině jsem mohla otěhotnět 4 týdny po porodu :grinning:
1. zář 2010 v 19:31  • Odpověz
@scai :grinning: to bys byla teda rekordmanka... Ja mela MS jednou na 3 mesicich Martinka... Kojeni nefungovalo u nas. Ja sice kojila a dokrmovala, ale prikladala jsem poctive u kazdeho krmeni, tzn ze ty hormony teoreticky mely pracovat... Je fakt, ze malej v noci spi a tak byla dlouha pauza. Ja na to teda nespolehala, abyste si nemyslely, ze jsem na povery jak Dr od Semy :grinning: Jen jsem vzhledem k tomu, ze jsme chteli dalsi brzo, mela takovej laxni pristup, ktery se az tak nevyplatil... NO ale zase proc nevyuzit te hormonalni poporodni boure, pak bych zas treba musela brat hormony... Mela jsem Agolutin injekce na vyvolani MS a prasknuti ovarial. cysty, Utrogestan, Clostylbegit, no a ted jen priroda...
@semy.cz :grinning: jasne, ted budu chytra :grinning:
1. zář 2010 v 19:38  • Odpověz
@jasekd a tys je ale ani předtím nebrala nijak dlouho ne? clostyl myslím
1. zář 2010 v 19:43  • Odpověz
@alienka24 ten nastesti ne, je to hnus nejvetsi, tys to mela horsi... Ja nejdyl stravila rozhanenim te cysty, snad 4 cykly... Nakonec mi zkazila vodu, jeli jsme Vltavu a patek super, no a v sobotu asi 4 dny po Agolutinu to konecne prasklo a celkem horor, bolesti jak svine, ani nevim, jak jsem dopadlovala z Noveho Spoli az na Zlatou Korunu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jezy jsem teda chodila po sousi, aspon ze jsem si ten Krumlov uzila v patek, jelo se dvakrat... Pristi rok jsem planovala, ze pojedu, ale budu zas v 6tinedeli...
1. zář 2010 v 19:52  • Odpověz
@jasekd gratuluji k srdíčku :slight_smile:
1. zář 2010 ve 20:25  • Odpověz
@medvide1 Diky, mame radost...
1. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz
@jasekd To věřim hlavně at to takto jde dale držim pěsti
1. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz
já dostala MS i přesto že jsem jen kojila. Do 4 měsíců jsem plně kojila, teď už vede falška. Prso mi začala odmítat. No takže fakt je to pověra, že při kojení nelze otěhotnět. je fakt že dost holek MS dlouho nemá, ale jak můžou tušit, že zrovna nemají ovulaci a za 14 dní by jí měly,že?
1. zář 2010 ve 21:46  • Odpověz
@scai to je skoda s tim kojenim. Znama to mela taky tak, prestali kvuli male, mlika bylo dost. Je divne ze 4 mesice plne kojite a najednou to nechce, se rika, ze to mliko je jine, kdyz mas MS, treba ji prestalo chutnat? U nas byla chyba nejspis ve mne, tak se bojim, jak bude s druhym, prece jen kojit by bylo pohodlnejsi, i tak budu mit fofr.
2. zář 2010 v 08:24  • Odpověz
Občas si teda ještě i cucne, občas chytně hysterák, když jí nabídnu prso, ale teda i když pije, tak pak dopije a začne cumlat palec a má furt hlad. Dám flašku a sní mi vypije stejně jako kdyby prso neměla!
2. zář 2010 v 08:37  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
2. zář 2010 v 08:43  • Odpověz
dobré ránko.
tak končím 4.měsíc, foto pupku v albu :slight_smile: a zas nám přivezli paletu zboží, bleeeeee
2. zář 2010 v 09:12  • Odpověz
ahj ali :slight_smile:)
fratuluju :slight_smile: tééda ty ani nebudeš muset nic shazovat po porodu s takovým krásným malým bříškem :wink:
2. zář 2010 v 09:17  • Odpověz
to mělo být gratuluju :grinning: píšu jednou rukou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2010 v 09:17  • Odpověz
:wink: no jdu pracovat
2. zář 2010 v 09:25  • Odpověz
tak pro dnešek hotovo a já su taky hotová
2. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz
ali tak už jen odpočívej :slight_smile: ty vás teda zásobujou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz
nojo konec katalogu a začátek novýho takže zase blázinec
2. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz
tak si užijete teda...
2. zář 2010 ve 14:07  • Odpověz
tak jsem doma, jela jsem dřív, bolí mě děsně břicho tak mě pustili dřív
2. zář 2010 ve 14:46  • Odpověz
jejda Ali..tak šup natáhnout a odpočívat......:slight_smile:
2. zář 2010 v 15:13  • Odpověz
Ahoj holky tak jsme dnes měli letět do toho Švédska ale latime do pr...malej ma od včera vysoke teploty byli jsme u dr ta nic nenašla že prý to muže být dětský šestá nemoc nebo viroza tak uvidime :frowning2:
3. zář 2010 v 08:57  • Odpověz
ahoj medi..teda tak to je fakt smůla....tak hlavně aby byl Honzík v pořádku...
3. zář 2010 v 09:02  • Odpověz
ahoj medi..teda tak to je fakt smůla....tak hlavně aby byl Honzík v pořádku...
3. zář 2010 v 09:02  • Odpověz
@semy.cz ahoj jj smula to je ale furt lepší než aby to přišlo tam :frowning2: jsem unavena nespim už druhou noc tak to snd neodmarodim i ja :frowning2: a snad malej bude ok a nic to nebude třeba jen zuby!!
3. zář 2010 v 09:07  • Odpověz
no to každpopádně je lepší že to začlo už doma....
no je to možný že to bude jen od zubů a bude brzo v pohodě :slight_smile:
a to jste měli jet s někým? nebo to můžete nějak posunout a jet později?
3. zář 2010 v 09:16  • Odpověz
@semy.cz odstěhovala se mi tam segra tak k ni sme měli jet!!je jedno kdy tam pojedem jen sem se tam těšila a ted je mi to lito ale pro prcka všechno!!A chtěli jsme tam letet ted pže pak po konci září tam už nebude asi moc hezky no uvidime jaka vše bude!!!!!ono už tak ted je tam jak tady někdy u huře!Nejlepe je tam v létě no jo holt sever Ali by mohla vyprávět :slight_smile: ale určo tam chceme přiští rok v letě a alespon na 14 dní!!!
3. zář 2010 v 09:21  • Odpověz
jinak letět jsme měli sami :slight_smile: a zázemí u segry
3. zář 2010 v 09:22  • Odpověz
jo aha, tak to je dobrý že je to u ségry..tak to můžete kdykoliv no...tak třeba ještě bude hezky :slight_smile:
kamarádka tam byla asi dva měsíce vařit..tak taky povídala že to bylo takový střídavý.....

3. zář 2010 v 09:24  • Odpověz
@semy.cz no jasně tam se budem mit jak na zamku mai pani na vařeni apod tak se těšim a jiak segra řikala at doletimě že dr tam maji dr dobreho a pět minut od baráku ale to je moje segra no ona jezdila s malou i když měla teolotu ale ja si to nelajznu!!!stejnak bych z toho nic neměla a když tam poletim tak take chci neco vidět!!
3. zář 2010 v 09:28  • Odpověz
no to je jasný to chápu..a jezdit s marodným dítětem nic moc.....už ta cesta je změna a ještě nemoc....
tak snad bude brzo v pořádku at můžete jet :slight_smile:
3. zář 2010 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.